Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

dostałam na święta 300 zł to więcej niż rok temu, chyba nie jest tak źle z firmą

Przelewy
@Monika

Jakim tytułem są przelewy na święta? Wymagrodzenie za...? Bo prawie zawału nie dostałem widząc przelew na kwotę 300 za marzec

Agula
@Przelewy

Tez taki sam tytul mialam,, wynagrodzenie za marzec,, heheheh

Boba

Lepiej chyba tak niż jakby mieli zwalniać... :/

Seko

I premie pozabierane :D zostaje 200 frekwencyjnej i 100 dojazdowej. Wreszcie mozna z czystym sumieniem brac l4 :p

Pelikan
@Seko

O ile się założysz że te premię już nie wrócą? Już zostaniemy zawsze na tej stawce o ile nas nie wywalą, bo ja im tam nie wierzę.

Prezes

Bedzie.

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pati

Wszyscy tylko narzekacie a nic z tym nie umiecie zrobić... Bierze się l4 i tyle w tym temacie... Zwolnia to zwolnią są inne zakłady Ludzie szanujcie swoje zdrowie.. Jak jeden z drugim zachoruje nie daj Boże umrze to nie będą wam potrzebne pieniądze...

Emi

(usunięte przez administratora)Tak narażać życie i zdrowie ludzi. Cisną się w szatniach zero organizacji wychodzi jedna zmiana dezinfekcje wchodzi druga. Chorzy przychodzą do pracy nikt na to uwagi nie zwraca co za (usunięte przez administratora) śmiecie. Oby ich ten wirus dopadł tych którzy tak bezczelnie narażają zdrowie ludzi. Swoich pracowników. To im bez echa nie zostanie

Żal

Nie dadzą wolne i maja to gdzieś a tak naprawde do gowniany wirus wyszedl od skośnych! (usunięte przez administratora) wszystko co sie rusza to teraz mamy!

Juhu

Te (usunięte przez administratora) karzą pracownikom kupować środki ochrony przez siebie niż sami im je dostarczyć. Masakra skośni oszczędzają na zdrowiu pracowników .

Pracowniksekonixpoland

Potwierdzam... co chwile ktoś choruje aż wkońcu dowiemy się że ktoś ma koronawirusa Firma powinna stanąć, na tydzień lub dwa tak jak inne firmy Boimy sie chodzić do pracy, to nienormalne

Odsekodaleko
@Pracowniksekonixpoland

Oni nam nie dadzą wolnego,chyba dopiero jak ktoś serio zachoruje na koronę i będą wtedy musieli. Najlepiej jakby An

pracownikk

Z dnia na dzień coraz więcej zachorowań ! A firma pracuje. Śmiechu warte. Ludzie się boją zrozumcie to w końcu.

Njriwn

A premia świąteczna to kiedy będzie i ile?

kolega

kiedy wracamy do pracy? podobno Hyundai pracuje od poniedziałku

Bro
@kolega

Dzisiaj już normalnie pracowaliśmy

Ciemny

No wkoncu do pracy:) od jutra wszyscy szybko pracowac prosze :)

Jasny
@Ciemny

A wiadomo czy Mobis pracuje? Czy będziemy pracować i składować części na rackach bo nie będzie ich gdzie dostarczać?

@Jasny

Mobis NIE pracuje do świąt !!!

Iks

To ciekawe co będziemy robili. I ile ludzi przyjdzie w ogóle do pracy

Pracownik Sekonixa
@Iks

No ciekawe!dawno nie myliśmy stanowisk pracy...to też praca

Pakiero
@Pracownik Sekonixa

Ta dostaniemy kamizelki garda i mopy i bedziemy latac firmie xD

No to

Jutro wypowiedzenia niestety

Pracodawcy będą musieli zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa pracownikom: stanowiska pracy muszą być oddalone od siebie o co najmniej 1,5 metra, pracownicy mają obowiązek używania rękawiczek, a także muszą mieć dostęp do płynów dezynfekujących.

tylko ja

Pracownicy biurowi 1,5 m od siebie, inni już nie muszą wg naszego rządu

Z Biedronki

Pracuje firma w przyszłym tydniu czy nie? Wiadomo już?

@Z Biedronki

Pracujemy do środy Od czwartku już wolne ale wszystko jeszcze może się zmienić

Paralityk

Nie bedzie wolnego trzeba pracowac szybko!!!!!

Bzzzyk

Ta a moze starszy inzynier do prac porzadkowych xD

Ghj

No inie ma wolnego :)

Hue hue
@Ghj

Nie ma wolnego wiedzialem haha

Iksde

Nie siejcie fermentu. Firma ma przestój zgodnie z planem.

@Iksde

No chyba jednak nie bo okazalo sie ze czwartek dniem pracującym :) Ktos wiecznie musi zmieniac zdanie.

Z Biedronki
@Ghj

Serio nie ma? Jak to?

Timi1962
@Z Biedronki

I co jest przestój czy nie?

Xxx
@Timi1962

Przyjdź i sprawdź

...
@Xxx

A tak poważnie?

Kajko
@...

A czy ktoś coś wie ile kasy przysługuje podczas przestoju? 100%, 60%, 40% pensji?

@Kajko

100% :)

led module assy

wracamy w czwartek?

Heat sink assy
@led module assy

Póki co nie ma info o przedłużeniu wolnego wiec raczej tak. A czy sprawa zwolnień u nas też przycichła? Czy po powrocie z miejsca na bruk?

AxelF
@Heat sink assy

Póki mobis stoi to i my pewnie będziemy. Bo po co będziemy produkować? A i tak wrócimy do pracy to połowa z nas poleci w (usunięte przez administratora)

Rozsądek Przełożonych Koronawi

Drodzy koreańscy PRZYJACIELE mam do Was wielki szacunek. Dzięki Waszym rodakom ale również naszym ludziom możemy pracować... Co prawda nasze wypłaty nie są "szalenie wysokie" ale przynajmniej narazie jakieś są????. Niestety niejednokrotnie nasze różnice kulturowe irytują i nas i Was. Pamiętajcie jednak, że firma to nie SZEF i KIEROWNIK... To LUDZIE którzy tworzą Wasza firme. W dobie koronowirusa Pamiętajcie o tym by dostosować się do obostrzeń ustalonych przez nasz Rząd. Dbając o nas dbacie również o siebie (koronawirus może dopasc nie tylko nas ale i Was). A jeżeli tak się wydarzy to być może praca firmy zostanie zawieszona tak jak jest z fabryką Fiata w Tychach i wtedy stracimy pracę wszyscy i My i Wy... I w czarnym scenariuszu oby były tylko takie konsekwencje a nie takie że ktoś z nas Umrze Więc myślę że lepiej zadbać o nasze i Wasze bezpieczeństwo, jak się chce można zorganizować... Polecam zastosować się do Obostrzeń Naszego Rządu

Nordi

Szanowni Państwo! Chciałbym się zapytać czy w tej firmie są dodatki typu: premie/dodatki wakacyjne, świąteczne, premie frekwencyjne, miesięczne lub kwartalne a może tylko roczne, dodatki za staż pracy? Chciałbym wiedzieć jak to w tej firmie wygląda. Wypraszam sobie głupie odpowiedzi. Z góry serdecznie dziękuję za kulturalne, miłe, konstruktywne i pomocne odpowiedzi. Bardzo proszę o wartościowe odpowiedzi.

Mmmmm
@Nordi

Są dodatki, 400 zł premii frekwencyjnej, 100 zł na dojazdy do pracy, następnie po 3 msc 50 zł premii stażowej oraz 100zl po roku. Za wczasy pod grusza dostaje się około 500 zł, na Boże narodzenie około 300 a Wielkanoc około 200.

Aron
@Mmmmm

A możesz mi powiedzieć na jakim to jest dziale?

Szuku
@Aron

Obecnie chyba na każdym.

Aron

A możesz mi powiedzieć na jakim to jest dziale?

Nie rozumiem dlaczego nie ma przestoju. Ludzie się boją. Prowadzą rozmowy na ten temat. Ilość płynu do dezynfekcji... porażka. Czasem nawet mydła brak i ręczników do wytarcia. Ludzie stoją jeden na drugim. Wchodząc do firmy mijasz nawet koło 30 osób. Nie ma możliwości przejścia, żeby zachować odległość. Dlaczego nie ma po każdej zmianie dezynfekcji. Na co czekamy. Aż ktoś się serio zarazi.

No tak powinno być, POWINNO!

Jak ci się nie podoba to znajdź sobie inna robotę a nie marudzisz

Szamanka

Wysyłka, wysyłka!!

Ciekawy

Dlaczego tyle ludzi do zwolnienia jaki powód?

Szamanka
@Ciekawy

Powód to jedna zmiana na montazu Beda sie pozbywac teraz ludzi ktorzy niczym nie zawinili bo taki mają kaprys

Iks
@Szamanka

Jak to jedna zmiana?

aneta

tak idzcie na L4 a nie narażac innych lub zarażać niech ukrainc epracuja a wy polaczki na L4

pracownica
@Ciekawy

zaraz im sprawy pozakładamy ze za L4 zwalniaja ludzi tak nie można jest to wbrew prawu tylko trzeba wiedzieć gdzie zgłosić i zrobia porzadek w kadrach bo zwolnić nie mogą cie o tak jest miesieczny okres wypowiedzenia a nie ze zwolnia ciebie

@Ciekawy

niech zwolnia wszystkich nikt im tam nie bedzie pracował bo ludzi episza prawde ze za L4 wylatuje sie wiec opinie maja jaka maja piszcie prawde nikt im tam nie przyjdzie nowy do pracy skoro zwalniaja ludzi nie szanuja pracowników

@Szamanka

Najpierw niech zwolnia PATUSIE która udaje ze jej przykro i ma łezki I ANNNA a nie ludzi którzy dobrze pracuja i chorują bo takie życie!Firmo obudz się!!!

Klekle
@333

Połowę ludzi z biura niech zwolnią. Sztucznie utrzymywane stanowiska, niepotrzebne. W ogóle zgłosić to do pip niech kontrola wpadnie bo to co tu się wyprawia to kosmos.

Oreo
@333

A co z innymi działami? ICT, SMT, Injextion? Im też wprowadzą jedną zmianę? Przecież dla wtrysków to nieopłacalne włączać i wyłączać maszyny, mnóstwo NG jest nim się forma nagrzeje... A co z Ukrainą? Jakość, biura, logistyka? To się odbije na wszystkich, to jakiś poroniony pomysł. Ktoś w ogóle wie kto na to wpadł? I czemu skoro mają być zwolnienia ciągle są oferty pracy i przyjmują nowe osoby?

Ciekawe skąd ją wezmą, Ukraina też zamknęła granice.

Ręczniki, papiery, i mydło jest nie przesadzaj....

No to wielka szkoda bo brak Ukrainy mógł uchronić Polki przed zwolnieniem. Wielka szkoda.

No tak UKRAINA ponad wszystko!Dla nich jest miejsce do pracy a POLKI zwalniają unas w naszym Kraju no masakra SEKONIX powinni zrownac z ziemią ale jak Polacy maja to gdzieś to UKRAINA wygrywa tani robia 12h no brawo a wy się laski martwcie czy was zwolnią u was w kraju czy nie!!!!

Benio
@Ciekawy

A ile do zwolnienia? To pewne?

Pytanko
@Benio

A wiadomo właściwie dlaczego jedna zmiana? Od kiedy to wchodzi i czy w ogóle? Czy osoby będą zwalniane za wypowiedzeniem czy nie będą przedłużać umów? Co z innymi działami?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.