Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Aldona

Co za debilni ludzie w tej firmie. Non stop jakieś marudzenie a jak trzeba sie odezwać to siedzi cicho jeden z drugim bo jednak nie taka zła ta robota przecież. Jak sie nie podoba to wypad. Połowe wtrysków bym zwolniła. Nara.

@Aldona

Ja to bym zwolniła 3 panie z wtrysków dwie blondyny i ciemna wiecznie im coś nie pasuje wielkie damy...

Cthhh
@Aldona

Tam ti dopiero BABAJAGI pracuja tez bym zwolnil połowę

Blade
@Aldona

Ktoś zazdrosny, że na wtryskach jest lepiej niż na innych działach?

Chcfv

I gdzie te wszystkie chojraczki co ciągle napierdzielaly na sekonix? Już nikt się nie odezwie ? Wiecznie źle. Należą się brawa. Żadna firma w okolicy nie ma tak jak my. Ale wieczne tylko jęki, pretensje i źle. Teraz każdy cisza...

:-)
@Chcfv

Właśnie, zgadzam się, nikt nie pochwali firmy , narzekać tylko potraficie, jak to macie źle i nie dobrze . Ale jak firma pokazała że zależy im na pracownikach to już nikt nic nie napisze. Ludzie ogarnijcie się, nic nie doceniacie.

Ghj
@Chcfv

Za co niby brawa? :D

#
@Ghj

Właśnie za co brawa i za co ja chwalic?nie wiem kto pisze takie bzdury firma to porażka jednym slowem

Abcdsv
@#

Za co brawa? Za zwolnienie dobrych, wieloletnich pracowników? Donos do pipu by tu był bardziej na miejscu.

Ghhg
@Abcdsv

Biedne, smutne ludziki. Najpierw się robić nie chce, siedzą na L4 po 3 mc bez jakiejkolwiek informacji co im jest, a potem płaczą że są zwolnieni. Ojeju. Też bym zwolniła. Nie trzymalabym pasożytów.

@:-)

O co kaman za co chwalic firmę?za zwolnienia czy jaki h.....?

***

Za co chwalić myślę, że za bagatelizowanie epidemii bo wciąż pracujemy, do firmy wchodzi każdy, mierzenie temperatury to żenada. Zamknie nas sanepid jak już ktoś przywlecze wirusa do firmy i nie na 5 dni.

***

Oh zamiast (usunięte przez administratora) napiszę bezmyślności

@***

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Robol
@:-)

a za co to firma chwalić powiedz mi ludzi zwalniają przyjmować nie chcą roboty coraz więcej i otrzymał to gadamy a że płacą te grosze fakt że na czasie to to jest wszystko mało

Benio
@Robol

A ile na czysto ?

Hirek

Wstrzymana produkcja w przyszłym tygodniu czy jak?

Sekonix

No i co? Jednak zamykaja produkcje? I o co teraz chojraczki?

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jacek

Firma jak firma. Kasa sie zgadza. Zawsze na czas. Nie ma co narzekać.

Ciemny

Wesolych swiat

ledy

zero organizacji w tej firmie zeo zadbania o nasze bezpieczenstwo wiec idzcie wszyscy na L4 skoro zakład nie moze zadbac o nas nawet temperatury nie umieja zmierzyc podpowiem ochroniarze powinni nam mierzyc temperature kazdemu z osobna przed wejsciem na firme a tak niestety nie jest i brak srodkow dezynfekcji porażka

Jo
@ledy

A od kiedy (usunięte przez administratora)ochrona jest od mierzenia temperatury ....chrabiny z biura, bhp albo pielęgniarka niech zatrudnią

Wobotech stoji z powodu wirusa bo Czechy tez nie pracują!A nasza firma zero zainteresowania ludzmi niech chorują niech się zagrażają porażka!!!Czekajcie z tamtąd albo na L4

Bzzzyk
@%

Woobotech normalnie otawrty jest nie pisz glupot....

Kolos

Maja Postój dwutygodniowy i mają wszystko płacone A my musimy tyrac

OSTRZEZENIE Od jutra kontrole na zakładach pracy będą czy są mierzone temperatury i środki dezyfekcujace jeśli tych podstawowych rzeczy nie ma zakłady beda masowo zamykane

Srodki dezynfekcji blad slownika przepraszam

jeżeli kadry sie zabezpieczyły to dlaczego my nie możemy o nas tez trzeba zadbać bo kto im bedziepracowal jak nie my, najwyzej straca duzo rak do pracy, nie bójcie sie idzcie na L4 nie ta praca inna teraz jest dużo pracy w okolicy

;/

Ja pierdziele ludzie co robic, chora jestem kaszel ogromny, do tego temp podwyzszona nie wiem czy wystoje na lini dzisiaj te 8h, ale na L4 nie pojde bo boje sie zwolnienia co robic ludzie

-.-
@;/

Pierdziel to, nie ta praca to inna ja sama poszłam na l4 dla swojego bezpieczeństwa. Sama mam choroby przewlekłe i nie mam zamiaru zaraz wirusa nosić. A najlepiej idz do lekarza bo teraz to nie są żarty jeśli masz takie objawy.. będzie podejrzenie to zamkną firmę w końcu !

Dark
@-.-

Ja do srody pracuje I uciekam z tego syfu

Seko smerf

Nie Polecam. Jedzenie z automatów śmierdzi kupą

Paralityk
@Seko smerf

I drogie 4 zl za dwie kanapeczki ktore sa na 2 gryzy

...

Czy będą prowadzone jakieś dezynfekcje?

Tak też myślałem

Luki

Co za nieodpowiedzialna firma jak można dopuścić żeby w obliczu takiego zagrożenia nie wprowadzać żadnych zasad bezpieczeństwa. Czy ktoś tam w ogóle kontroluje temperatury. Ani razu. Płynów brakuje a w zasadzie nie ma do dezinfekcji. To powinno być zgłoszone bo skończy się tragedią ludzką z racji ich nieodpowiedzialnosci. To żerowanie na przyszłej czyjeś ludzkiej krzywdzie. Złościć to

Pati

Co to za zakład nawet nie mają mydeł, czy płynów do dezynfekcji... Porażka

pracownica
@Pati

to tym bardziej zgłaszać do sanepidu że jest brak płynów i od razu zakład zamkna ludzie obudzcie się

Ala
@Pati

nie dajcie sie narazic na niebezpieczeństwo nasze i bliskich tak nie może być weżcie L4 i siedzcie w domu a płacone bedziecie mieli

Pazurek123
@Ala

I nas zwolnią

@Pazurek123

Nie zwolnia nie mają takiego prawa wtedy radca prawny sie tym zajmie nie bujcie sie

H7gg

Zwolnią zwolnią

Pazurek.34

Masakra ja tez cała w strachu..

TeżPracownik

Bo wszystkie firmy w okolicy są już pozamykane, nie? Myślisz, że tam mniej byś się bał?

Tego zakładu nigdy nie zamkną tam trzeba orac

Czy polecacie dział montaż i wtrysków?

Jgyh
@..

Montaż nie paskudny wredne myślą ze sa ważne plotkary!

milia
@..

Absolutnie nie polecam montażu Jak tam przyjdziesz to Cie obgadają, wyśmieją i zamiast pracować będą kombinować jak uprzykrzyć Ci życie Jednym słowem tragedia Dobrze napisane, wredne paskudy

@milia

A co powiesz na temat wtrysków? Warto?

lola
@...

Na wtryskach sobie chwalą, ale ciezko sie tam dostać, głównie zatrudniana Ukraina

Bolek
@...

Wytrysk to miałem jak zobaczyłem Lidke jak robila tarło z Zdzichem

Korona wirus

Kiedy jakieś wpisy

Korona wirus
@Korona wirus

Kiedy jakieś środki zaradcze bo zaraz się rozprzeszczenię maseczki wsadzcie sobie w (usunięte przez administratora)

Uuuuuba
@Korona wirus

Powinni sprawdzać przed wejściem do pracy czy ktoś tego nie ma

Korona
@Korona wirus

Od jutra będą płyny dezynfekujace i będzie sprawdzana temperatura

Były już wypłaty?

Po prostu kocham was ludzie jesteście już tak nudni w swoich wypowiedziach i hejtowaniu że aż normalnie ży....ć się chce zajmijcie się wreszcie własną pracą i popatrzcie na siebie bo to co tu piszecie świadczy o waszej głupocie a wasze AQ jest poniżej zera

Jaja

A dla Twojego AQ jeszcze skala tak niska nie powstała. Piszę się IQ - tępy człowieku z maszyny

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 20 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.