Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Zaciekawiona

Przecież zwalniaja tylko tych którzy dawali (usunięte przez administratora) albo po prostu było najzwyczajniej w świecie bezużyteczni, bo ich zadania mogłaby wykonywać nawet małpa po 15 minutowym szkoleniu. :)))

A

Ciekawe komu dawała ze się tak pewnie czuje

Pracownik Sekonixa

I po co sobie ubliżacie?za chwilę też możecie nie pracować...

Hugi
@Pracownik Sekonixa

A te obniżone pensje... Na L4 się teraz bardziej opłaca być niż pracować.

@Zaciekawiona

Jeśli jesteś pracownikiem firmy a chyba tak bo jesteś dobrze zorientowana co do zwolnionej kadry... Życzę byś stała się bezużyteczna i zeby zastąpiła cię małpa po 15 minutowym szkoleniu. Przynajmniej firma zaoszczędzi

Pracownik Sekonixa
@Hugi

No cóż!stawką została obniżona więc będziemy mieć mniej kasy.Dziewczyny,które są na opiece nie zostały naradzie zwolnione bo nie ma ich przecież w pracy.Wzajemne obrzucanie się błotem nic nie da.Zachowajcie swoją godność!!!

@Hugi

Tak opłaca się i trzeba korzystać póki nie ma zwolnień jak najdłużej L4 polecam bo mam małe dziecko i korzystam wszystkim polecam skorzystać

Ledy

Pracujemy od poniedziałku do środy , czwartek i piątek mam wolne niewiem jak ty ale ja mam wolne

Heban

Idzie wasza fabryka czy nie? Czechy już robią?

@Heban

Mobis robi

Idziemy do pracy jutro, czy dalej mamy przestój ?

@Ewa

Żenada, że wasi lideszy, shifty itp nie dają Was znać o tak istotnych sprawach jak przyjście do pracy. Żenadą jest ze musicie pytać o coś takiego na goworku

...

Żenadą jest to, że tłumaczą 100 razy jedno i to samo a ludzie i tak swoje. Zamiast słuchać plot wystarczy słuchać co mówi liderka na zebraniu.

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
A co

Zastanawia mnie czy redukcja dotknie również liderów i asystentów bo trochę się ich namnożyło ostatnio. Pracowników coraz mniej a kadry coraz więcej, trzech teamów na montażu dwóch w jakości... I cała armia ludzi którzy chyba sami nie wiedzą po co są.

@A co

Moim zdaniem do wywalenia biurowi. Pełne biuro nierobów

Blablabla
@Seko

Liderom to obniżyli zarobki o 20% a my robotnicy za minimalna robić musimy.. A ty o zwolnieniach mówisz u nich xd

Szok

Słyszałem, że teraz będziemy bakać za 1500 zł cztery dni w tygodniu na wszystkie zmiany...

Aneta

A to zwolnienie tylko leży bo za duzo nas a mało pracy dlatego

Bb

Każdy dział ma zwolnienia

Tak dla przypomnienia bo ten zakład chyba jest daleko do tyłu jeżeli chodzi o obostrzenia OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH Obowiązek dotyczy: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa. Na czym polega? Wszyscy mają obowiązek zasłaniania ust i nosa na ulicy, podczas ruchu pieszego, w urzędach, sklepach, miejscach świadczenia usług, zakładach pracy. Obowiązuje od: czwartku 16 kwietnia 2020 r. Obowiązuje do: odwołania.

tylko ja

Nie ma obowiązku zakrywania twarzy w miejscu pracy. Wyjątkiem jest sytuacja, w której dana osoba ma kontakt z kimś z zewnątrz – klientem, interesantem itp. Dlatego osoba obsługująca obywateli przy okienku musi mieć zakrytą twarz, a ta pracująca na zapleczu już nie.(usunięte przez administratora)

Antonio babol 12

Zmiana na montażu się kończy, to milion osób z góry okrąża czytnik jakby ktoś tam mięso rozdawał. Zamiast się ustawić gęsiego, to ciśnicie się jak bezdomni do komunikacji miejskiej. Naprawdę, to że szturmujesz do czytnika jak dzik za żołędziami nie sprawi że będziesz w domu godzinę szybciej, co najwyżej 2 minuty. Wirus czuję się w takich skupiskach ludzi jak w domu, miejcie to na uwadze. Nie narażajmy zdrowia swojego i innych, ustawcie się na schodach gęsiego, zachowajcie rozsądne odstępy

Xxc
@Antonio babol 12

Teraz żeś pojechał. Gęsiego to można się ustawić w kolejce do sklepu a nie do czytnika w zakładzie gdzie nie są w ogóle przestrzegane obostrzenia...

xxx

nie szanuja pracowników i tyle skoro zwalniaja więc lepiej samemu dac wypowiedzenie skoro brak szacunku do pracownika

Yyy
@xxx

Nikt się raczej sam nie zwolni bo teraz ciężko o pracy. Są oferty, ogłoszenia ale rekrutacje zawieszone. Mnóstwo ludzi straciło pracę przez tego koronawirusa więc każdy będzie się trzymał najgorzej roboty byle tylko ją mieć.

Noo nie ma zwolniej tylko podstepnie (usunięte przez administratora) umów nie przedłużają i jeszcze z czlowieka durnia robią (grzecznie określając)... tylko na ledach zawsze sa zwolnienia a na dole zawsze cisza i spokoj...najwidoczniej osoba która tam zarządza Ledami sie do tego kompletne nie nadaje!

Szamanka

Hahah, tak jak myślałam. Podobno zabrali połowę premii, aby ludzi nie zwalniać. A teraz szykują się grupowe zwolnienia hahah. Sami fałszywi w tej pracy, jednego dnia cię chwala a drugiego zwalniają xddd

tylko ty
@Szamanka

skąd informacje o grupowych zwolnieniach?

@tylko ty

Bo wiem :)

Tylko ja
@Szamanka

No to faktycznie , info z pierwszej ręki

Adrianna
@Tylko ja

Ale to nawet idzie się domyśleć, skoro robią wszędzie 2 zmiany to jasne że będzie za dużo ludzi... Na logikę

Biurwa
@Adrianna

Oficjalne info: wprowadzone dwie zmiany na każdym dziale, montaż jedna zmiana. W związku z tym z każdego działu będą zwolnienia, po kilka, kilkanaście osób z każdej zmiany w zależności od działu.

tylko ja

Czytam te Wasze opinie i przeraża mnie to, tak Wam źle w tej firmie, tak ciężko, tacy niedobrzy. Skoro tak jest to poszukajcie innej, nikt na siłę nie trzyma, jak było mi źle to zmieniałam pracę. Patrząc przez pryzmat tego co się teraz dzieje, to mamy dużo szczęście, że nie ma zwolnień tak jak np. w JBG, SL i innych, musimy to przetrwać, zabrali premie, to boli, ale nadal mamy pracę.

@tylko ja

Nie ma zwolnień? Poczekaj do przyszłego tygodnia ????

Iks
@Szamanka

Zwolnienia będą już niedługo. Żadnego działu nie oszczędzą

Rozczarowany

Wszystko zmienia sie z dnia na dzień, jakieś nowe info na dzisiaj?

Abu
@Rozczarowany

Idziemy jutro czy nie?

Bzzzyk
@Abu

Tak idziemy i prosze szybko pracowac dziekuje.

Rozczarowany

Tak, ale krąży pogłoska ze u nas na injection ma nie być 3zmian tylko 2 :/

Gifo
@Rozczarowany

A na montażu jedna zmiana...

Adc
@Gifo

To nieźle, na inych działach słyszałam że też 2zmiany. Ciekawe jak długo...

No to teraz wyskoczymy z całego urlopu na piątki, a potem człowiek będzie potrzebował urlop to nie bedzie go mial a bezpłatnego nie dają. Naprawdę szacun!! Jeszcze premie pozbierane....

Dark

Sie ciesz ze masz prace...

Tukan

Serio premie zabrali?

@Tukan

Obcięli. Z premii jest tylko 200 frekwencyjnej i 100 dojazdowej, reszta zabrana.

Pajai

Przecież postojowe dają... nie siej paniki

Hm
@Pajai

A jak jest platne to postojowe?

@Hm

Płatne 100%, ale po obcięciu premii i tak więcej jak 2100 nikt nie wyciągnie

Łukasz

Przyjęcia może są jakieś na produkcję?

Śliczna
@Łukasz

Jak miał bym mieć takiego nygusy za szefa to poszedł bym się utopić :)

Hej, mam pytanie.. Jak się dostać do biura? Czy tylko ładne i młode tam biorą?

Anka

witam was kochani pracownicy czy sa przyjecia do pracy u was Pozdrawiam serdecznie

Tako
@Anka

Zrob badania na korone jak zdrowa to i tak nie polecam

Kamila

I jak z tymi piątkami????

G
@Kamila

Piątki wolne.. Do odwołania

Henryk
@G

A wynagrodzenie też za 4 dni?

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.