Opinie o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sekonix Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sekonix Poland Sp. z o.o. w Żory

Julia

Czy w tym roku będą wypłacane wczasy pod gruszą?

Nikt
@Julia

Tak

Gosza
@Nikt

A skąd masz takie info???

Beka
@Gosza

Z najwyższej półki

Szamanka

Każdy pracownik powinien już zacząć się zastanawiać nad swoimi trzema życzeniami do złotych rybek :-)

Zaciekawiona
@Szamanka

Można wyjaśnić o co chodzi? ;)

80%sallary
@Zaciekawiona

Zachcianka osoby zarządczej

Dział Kontroli Rybek
@Zaciekawiona

Przyjmujemy na nowy dział kontroli stanu rybek w rowie melioracyjnym(zbiornik wodny przeciwpożarowy)! Do obowiązków nalezy: - dokarmianie rybek - kontrola stanu wody - czyszczenie zbiornika - i tym podobne, zależy co wymyślą Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku! CV prosimy składać na adres sekonix@rybkiwrowie.kr.co *Zastrzegamy sobie prawo do zmniejszenia pensji z tytułu chociaż jednej zmarłej rybki.

Karola
@Dział Kontroli Rybek

Hej, co to jest za dział? Moge sie tam przenieść z montażu? Chętnie zajme sie czyms innym, niz monotonnym wkręcaniem śrubek.. Do kogo mam sie zgłosić?

Dział Kontroli Rybek
@Karola

Hej, Karola dzięki za zainteresowanie! Oddzwonimy ;)

Czy ktos sie juz czy postoj będzie? Co niektorzy to mają juz wczasy zaplacone i co teraz...

Adrianna

Miałeś przestój w kwietniu

lols
@Adam

słyszałem ze postój ma być i raczej bedzie wiec zamknac sie juz

Odpowiedź
@Adam

Nifco ma potwierdzony przestuj przełom lipca i sierpnia więc my też tak będziemy mieć

Elaaa
@Odpowiedź

Nifco nic nie ma potwierdzone, dalej nie ma info o dacie postoju więc nie róbcie plotek

Zainteresowana

Czy sa przyjecia?podobno sa ktos coś wie?Chociaż dużo osób odradza tam pracę?ktoś coś,

pracownica
@Zainteresowana

odradzam prace małe zarobki 1500 na reke

Włsp
@pracownica

1500 masz dlatego, że był obniżony wymiar pracy z powodu koronawirusa.... Było płatne adekwatnie do wymiaru pracy czyli 3/4 etatu. Zanim się odezwiesz pomyśl co chcesz napisać i nie podawaj pół informacji.

@Włsp

4/5 etatu jak juz. Wraca cały etat, lecz premie dalej zabrane. Także te 2000zl ktore dostaniesz, musi Ci starczyć :)

@pracownica

1500 za 3/4 etatu to normalnie ile zarabiacie 2000 /2500 maskara

Zaciekawiona
@Jj

A za co więcej?? Za wkręcanie śrubek czy pakowanie części do pudełka?? :D

Krotka rozmowa i chęć przygotowania na już medycyny pracy

Czy odpowiada mi 3 zmianowa praca. Od kiedy mogę zacząć.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
-.-

Czy ktoś się orientuje, kiedy wrocą normalne wyplaty? To co sie tu dzieje to jakas kpina!!!!!!!!

@-.-

Premie w tym roku nie wrócą, od lipca wraca cały etat, ale o premiach możemy zapomnieć :) Takze minimum do konca roku robimy za 2000 tys :)

@Szamanka

A liderzy, shifty, biurowce maja normalne premie, tyle że wypłaty o 20% mniejsze, takze oni tego nie odczuwają tak mocno jak my :)

Aha

Skąd takie info?

Gruba
@Szamanka

Skończ siać fermęt... To co gadasz nawet się z prawdą nie minęło.

@Gruba

Boli? Przekonasz się za niedługo i przyznasz mi rację :)

@Gruba

I jeszcze jedno pytanie.. Co to jest fermęt? W sumie czego sie spodziewać, na maszynach jezyka polskiego nie wymagaja..

Ojojoj

Już 9 dni nikt nic nie pisał. Tosz to szok

Braun
@Ojojoj

A co tu pisać ten zakład zszedł na psy została sama patologia!Tyle w temacie!

Gap

Ludzie co z wami? Obrzucacie sie hejtem na forum na prawdę nie macie juz co robić? Dajcie se siana. Ta obgaduje tamtą, ten śmieje się z tamtej. Dziecinada

Wtryski

Te 3 zołzy z wtrysków do zwolnienia nic nie robią tylko się śmieją... Wszędzie razem, ciekawe czy na kiblu też siedzą w trójkę Hahah

KapitanA

Co niektóre to mają chyba ból (usunięte przez administratora) bo marzy się awansik a tu lichotka , na inj nie ma za bardzo możliwości więc trzeba wygryzc kogoś żeby mieć szansę hehe kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada .Tak to jest jak się robi z babami ,jedna drugiej wilkiem

Zołza

Ileż można czytać jedno i to samo to już się staje nudne.Widać ktoś tu ma problem ze swoją samooceną, że co chwilę obgaduje innych. Musiała ten komentarz pisać bardzo sfrustrowana osoba bo nawet śmiech jej przeszkadza, więc dobrze Ci radze albo zajmij się w końcu porządnie pracą albo wyluzuj bo w końcu padniesz na zawał z tej swojej złości.

Anka
@KapitanA

Nie wiem co ma wspólnego krytyka wysmiewania się z ludzi z marzeniem o awansie. Siedzą na stołówce to aż się jeść odechciewa.

Anka

To jest zakład pracy, a nie miejsce schadzek młodzieży, jak już tak chciałeś/łaś zabłysnąć. Tu się wymaga kultury, ale Ty o tym zapewne nie wiesz, sądząc po tonie i formie wypowiedzi.

Alina

Proszę nie mówcie że to prawda z tymi urlopami że w lato nie będzie można.. Co mam w zimę robić na urlopie w Polsce.. O ile mnie do tej pory nie zwolnią to chyba jakiś żart że będę dwa tygodnie bałwana lepić przed domem.. Czy dużo pracy czy mało to nasz urlop i mamy go prawo wybrać w dowolnym dla siebie terminie.

Pomocny
@Alina

Proszę zapoznać się z tarczą antykryzysową

Jedi
@Pomocny

I co ona zakłada? Bo z tego co mi wiadomo to pracodawca może Cię wysłać na ZALEGŁY urlop kiedy mu się podoba

Ninja
@Alina

Nie będziesz lepić żadnego bałwana przez 2 tygodnie pod domem, oto się nie martw. Jakby nie patrzeć z roku na rok w sezonie zimowym raczej możesz się wyleżeć pod domem niż bałwana ulepić. Kto wie może w tym roku nawet się opalisz, bo zimy coraz cieplejsze i na śnieg znikome szanse. Głowa do góry, bądź spokojna ;)

Qbk

Wiadomo jak z urlopami w te wakacje?

Adrianna
@Qbk

No wiadomo, jak ci zostanie to wybierzesz w listopadzie

Henio

Jezeli jest tz tarcza czy mozna zwalniac pracownikow na wszelki sposób

Roibos
@Henio

Nie można zwalniać jeśli zakład korzysta z tarczy jest to regulowane ustawą , w razie zwolnienia zakład musi zwrócić dofinansowanie wraz z odsetkami.

A
@Roibos

Wezną se jeszcze jeden kredyt i będą zwracać pieniążki do urzędu Marszałkowskiego

Jj

Do wszystkich zwolnionych przez pracodawce:przysługuje wam prawo do dwóch dni urlopu pełnopłatnego na poszukiwanie pracy, nie dajcie się zrobić w balona, wypisujcie wnioski o wczasy pod gruszą

@Jj

Ale jak o wczasy jak nas zwolniono?

Jak wezniesz urlop 2tygodnie to się należy

@Jj

No ok. Ale podpisałam zwolnienie, tak? Natychmiastowe albo takie, że zostaje. tydzień pracy i co wtedy? Wtedy nic się już nie da zrobić.

Led
@Jj

Jak ktoś miał wypowiedzenie umowy z dniem wygaśnięcia umowy lub za porozumieniem stron to da się coś zrobić?Na świadectwie pracy musiałoby być wypowiedzenie umowy przez pracodawcę żeby dostać zasiłek i ten dodatek solidarnościowy?

Opn

Podobno zwalniają osoby które nadużywają z l4 i opieki na dzieci :)

Xxc
@Opn

Teraz zwalniają ludzi tych których nie lubia...takie przypadki byly na montażu

Anywhere
@Xxc

No i nie tylko na montażu;)

Seko
@Anywhere

Czy znowu poleciały kolejne osoby?

mrs B

Filip i zupa, czy ktoś ogarnie tych panów? Ci panowie robią zamieszanie na całym zakładzie, prosze ich tylko posłuchać o czym (usunięte przez administratora) na palarani i jak sieją niepokój na zakadzie...

Prezydent
@mrs B

Ok, już się za nich biorę

@mrs B

haha zupa xd

Money

Jak wam się podobają teraz wypłaty????

@Money

Poświęcenie swojego zdrowia i życia dla firmy, bezcenne

@Szamanka

Jeśli nie chcesz pracować to możesz oszczędzić trudnego wyboru swojemu przełożonemu i zwolnić się sama.Koleżanki lub koledzy,którzy muszą pracować będą Ci bardzo wdzięczni.

@Money

lepsze takie niż zwolnienie i brak wypłaty

@AK

dokładnie :)

@ja

Na szczęście mnie już zwolnili, za 4 dni przepracowane te 1600zl wystarczy :) Pozdro dla tych co dalej robią tam za takie pieniądze xdd, beka z was

@Szamanka

Lepsza taka wypłata niż 700 zł zasiłku z UP.

@AK

(usunięte przez administratora) gadasz, teraz będę miała raj na ziemi.. Zasiłek dla bezrobotnych, 1000zl z 500+ i mąż na kopalni za 6tys robi to mi to pasuje

@Szamanka

1000 zasiłku dobre no chyba ze masz przepracowane 20lat to dostaniesz 1000... nie wiem z kad takie info

Szamanka

Jak widzę czytania ze zrozumieniem nie uczyli, więc nie dziwne że na maszynie musisz pracować xddd

Ksksi
@Szamanka

Czyli widzę że twój biedny mąż i dzieci będą utrzymywać twoją leniwą doope

@Ksksi

O ile go nie zwolnią z powodu koronawirusa

Podobno maja zwalniać te co na opiekach siedzą?

Ja zostałam zwolniona jak tylko z opieki wróciłam tragedia

Ssi

Jak tam korona..... Potwierdził się? Zamykać te bude

Aneta

Witam ja zostałem zwolniony zwalniają dalej ludzi masakra nie polecam firmy

Doratella

Jakieś newsy z tonącego statku???

Gg
@Doratella

Tonący brzydko się chwyta

Skąd wiecie ze są zwolnienia?

Kamil
@Ewa

Bo ja już zostałem zwolniony

Zostaw merytoryczną opinię o Sekonix Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sekonix Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 20 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sekonix Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sekonix Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sekonix Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 357 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 71
    44-240 Żory

Sekonix Poland Sp. z o.o.