Opinie o Polska Agencja Przedsiębiorczości w Katowice

Polska Agencja Przedsiębiorczości
3 52 77 5 1
Pomcia
Nazwa działu: Marketing

Zacznę od tego, że to najgorszy pracodawca z jakim miałam wątpliwą przyjemność współpracować. Ale po kolei. Zaczęłam pracę w styczniu, razem ze mną zatrudnionych było jeszcze około 7 innych osób, dwie zrezygnowały jeszcze w pierwszym tygodniu. Szkolenie polegało na tym, że dostaliśmy jedną osobę, za którą mieliśmy chodzić i słuchać jak rozmawia przez telefon. Bazę klientów musieliśmy robić w domu (znaleźć firmę, informacje na jej temat, projekt jaki realizują, nazwisko prezesa i numer telefonu), najlepiej około 40 podmiotów, przypuśćmy, że każdy opisanie każdego zajmowało około 5 min... Pierwszą bazę robiłam 3h, opisałam około 25 podmiotów (rozmawiałam z innymi zatrudnionym wtedy pracownikami, każdy mniej więcej tyle siedział nad bazą). Oczywiście starzy pracownicy wykreślili mi cześć bazy, bo to ich klienci z ubiegłych lat, albo "już się tam kontaktują"... Później bazy robiło się na bieżąco, w pracy, ale nie dziwię się, że na początku tyle osób zrezygnowało. Pracowałam tam aż 9 miesięcy, w tym czasie przewinęło się około 25 osób, jedni wytrzymali dzień, inni tydzień, albo miesiąc. Nieliczni pracują do tej pory. W obu "redakcjach" są tylko 4 osoby, które pracują tam dłużej niż rok, 2 osoby od stycznia, reszta krócej niż pół roku. Na czym polega praca? Wybierasz firmę, albo samorząd, dzwonisz i prosisz sekretarke, żeby połączyła Cię z prezesem. Niby proste. W ciągu 8h pracy głównie się wkurzasz, bo odbijasz się od sekretarki do sekretarki, musisz pogadać z 7 prezesami w ciągu dnia, a czasem graniczy to z cudem. Jak już uda ci się połączyć z prezesem to sprzedajesz artykuł w biznes plus lub forum przedsiębiorczości oraz polski kongres przedsiębiorczości. Często prezesi cie olewają, albo mówią, że już byli na kongresie i było beznadziejnie, a na konferencji były 3-4 osoby. Głównie sprzedajesz, wciskasz kity, a artykuł piszesz średnio może jeden w miesiącu. Nie jesteś redaktorem tylko handlowcem. Redaktor szuka tematu, a potem go opisuje. Ty szukasz barana, który kupi artykuł sponsorowany, sprzedajesz go, a potem starasz się znaleźć coś ciekawego w tym temacie. Poziom artykułów jest jaki jest, czasem zdarza się, że wypuszczą nie ten artykuł, który klient chciał i potem są pretensje, że brak w nim merytoryki. Nie ma się co dziwić, skoro prawie nikt nie skończył tam studiów dziennikarskich. No ewentualnie zaocznie licencjat, albo jakieś studia w Humanitasie... Co miesiąc spina, że nie ma wyników, artykułów i wydań. Ciekawe czemu nikt nie chce tego kupować... Wystarczy spojrzeć na ogólnodostępne informacje. Redakcja biznes plus na Facebooku około 130 polubień. Forum przedsiębiorczości 246 polubień. Polski kongres przedsiębiorczości około 1400 polubień. Spójrzcie sobie na konkurencję: np. puls biznesu 111 tysięcy polubień. Jak to prezes mawiał "wyniki mówią same za siebie". Właśnie, wisienka na torcie, albo raczej wielka zgniła wiśnia.(usunięte przez administratora)Idealny obraz tej "firmy". Praca po godzinach, bezpłatna. Wyjazdy, bezpłatne. Jedziesz na wywiad (chociaż zdarza się to rzadko, bardzo rzadko) wracasz o 21:15, piszesz artykuł, wzamian za to możesz przyjść do pracy np. aż godzinę później. Przychodzisz do pracy spóźniony, jest problem, ale jak wychodzisz godzinę później to trudno, Twoja decyzja, (usunięte przez administratora) Wypłata lekko ponad najniższą krajową, bez żadnych benefitów. Chociaż niektórym udało się wynegocjować nawet 2,5- 3k na rękę na start (ponoć byli wyjątkowi, ale też wytrzymali miesiąc i nie sprzedali nic w tym czasie). Pracujesz na swoim telefonie. Możesz na stacjonarnym, ale przerywa. Jak nie masz wyników to masz pogadanki z prezesem, który zawsze ma rację, nawet jak tej racji nie ma.(usunięte przez administratora) że jesteś wyjątkowy, że pracujesz w gazecie wyborczej albo dzienniku gazecie prawnej, że robisz coś wybitnego... Yhym. Każdemu do kogo dzwonisz przyznajesz nominację do nagrody, robisz list nomnacyjny. Sprzedajesz to. Co w tym wyjątkowego? Jak podpiszesz z nimi umowę na czas nieokreślony to w każdej chwili mogą ją wypowiedzieć. Tak samo umowę lojalnościową. Ale to nawet lepiej, bo przecież pracujesz tam na swojej komórce i możesz zapisywać wszystkie kontakty, a potem przejść do konkurencji. Tak jak pisałam to najgorsza praca jaką miałam.

Tak13Nie7
Pomcia
@Pomcia

Zapomniałam dodać, że o urlop trzeba się prosić, "jak sprzedasz artykuł to dostaniesz urlop". Nawet jak chcesz tylko 2 dni urlopu, bo chcesz jechać np na Woodstock to musisz czekać na potwierdzenie do ostatniego dnia... A na świadectwo pracy czekasz ponad miesiąc od ustania stosunku pracy, bo "księgowy jest na chorobowym". Księgowy zawsze był chory, albo na urlopie jak trzeba było coś załatwić, np. zmienić umowę. Myślalam, że to się zmieniło, bo przecież prezes zatrudnił nową księgową - swoją żonę...

Wanda
@Pomcia

@Pomcia Napisałaś, że PAP nie wypłaca nadgodzin. Są one w takim razie do odbioru? Dzięki.

Pamcia
@Wanda

Nie. W ogóle nie rozliczają nadgodzin. Nawet jak jedziesz na wywiad i jesteś w pracy od 7:00 do 21:00 to jedynym "bonusem" jaki możesz za to dostać jest przyjście następnego dnia godzinę, albo dwie później do pracy. Jak ktoś przeprowadza telekonferencje w sobotę to też nie ma wypłacanych nadgodzin, ani dnia wolnego za sobotę. Jak siedzisz w pracy dłużej, bo np. nie zdążysz zrobić listów nominacyjnych i wysłać maili to nie masz za to ani pieniędzy ani godzin do odebrania. Pozdrawiam serdecznie i nie polecam pracodawcy :)

Joanna
@Pomcia

Czysty hejt. Taki dramat a 9 miesięcy siedzisz w takiej pracy. Bzdura.

Tak8Nie6
Tomek
@Pomcia

Przestań Magda, widziałem jak płakałaś jak cię zwalniali. Słabo ze opluwasz nas kolegów z byłej pracy. Żenada.

Tak9Nie6
@Joanna

Na szczęście już nie siedzę. A wszystko o czym pisałam zdarzyło się naprawdę. Był dramat, ale niektóre rzeczy dostrzega się dopiero, gdy spojrzy się na nie z innej perspektywy.

Tak6Nie
@Tomek

Płakałam po kilku rozmowach z prezesem w jego gabinecie, zresztą nie ja pierwsza i nie ostatnia... Dziwne podejście do pracowników, takie szukanie przewagi na siłę. Natomiast wypowiedzenie i odejście z tej pracy to najlepsze co mnie w tej pracy spotkało. Nie jestem pierwszą osobą, która po zmianie tej pracy odetchnęła z ulgą i dostrzegła jej negatywy. Tak jak wspominałam, w tej pracy człowiek ma wyprany mózg, warto czasem zmienić perspektywę. Polecam.

Tak7Nie
@Tomek

I dziękuję za przypomnienie, bo temat wypowiedzenia to kolejna kwestia, która trzeba poruszyć. Po kilku miesiącach dostałam umowę na czas nieokreślony. Jednak w tej prscy częstą praktyką jest wręczanie wypowiedzenia po 2-3 słabych miesiącach, czyli takich, w których nie sprzedało się żadnego artykułu (co jest kolejnym dowodem na to, że to handel, a nie prawdziwe dziennikarstwo). W ostatni dzień sierpnia dostałam wypowiedzenie z miesięcznym okresem wypowiedzenia, nie byłam jedyną osobą, która tego dnia dostała wypowiedzenie. Najlepsze jest to, że pracę kończyłam o 15:45, a wypowiedzenie dostałam o 15:55, więc oczywiście musiałam zostać dłużej. Co ciekawe podczas wręczania mi wypowiedzenia przełożony powiedział, że w tym miesiącu muszę sprzedać jakiś artykuł, wtedy to wypowiedzenie zostanie potargane i będę mogła dalej normalnie pracować... Już wtedy powiedziałam, że nie chce pracować w takiej atmosferze i powiedziałam, że dziękuję, ale odpuszczam. To ostatni temat jaki chciałam poruszyć i ostrzec potencjalnych kandydatów przed tą pracą. Widzę, że pracownicy PAPu zaczęli nagle dodawać jałowe, pozytywne opinie. Dziwne, że tak nagle pojawiło się tak dużo opinii tego typu. Osoby inteligentne będą wiedzieć, które opinie są prawdziwe, a ci, którzy zaczną pracę w PAP i wytrzymają dłużej niż pół roku, sami na własne oczy zobaczą jak to wygląda i będą w stanie przyznać mi rację. Cały czas szukają nowych pracowników, bo rotacja jest duża, więc w każdej chwili można spróbować. Dla mnie ten rozdział jest zakończony. Wyraziłam swoją opinię i nie mam zamiaru więcej wchodzić w jałowe dyskusje, bo szkoda mi na to czasu. A tym, którzy dalej pracują w PAP i szukają nowej pracy (wiem, że jest kilka takich osób), życzę powodzenia w szybkim jej znalezieniu.

Tak8Nie
Mono Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Jestem dopiero od kilku miesięcy, ale jest rewelka :) solidna kasa, spoko ludzie, weekendy wolne

TakNie4
Dr PWSZ
Nazwa działu: IT

Teraz zaczynamy prace z Agencja przy networkingowym projekcie na północy Polski. Organizacja Kongresu w Poznaniu i Olsztynie zrobiła na nas wrażenie. Bardzo profesjonalna ekipa. Polecam

Tak5Nie4
Terenia
Nazwa działu: Marketing

Współpracowałam w Olsztynie przy 7 Kongresie. Szef był bardzo zadowolony z organizacji. Po pracownikach widać ze tworzą zgrana i aktywna młoda ekipę. Aż miło na nich patrzeć. Jesteśmy w Krakowie z PAP na 8 edycji i polecam wszystkim Kongres Przedsiębiorczości.

Tak4Nie3
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Jony
 Rekomendacja

Pracuje 4 lata i wszystko się zgadza. Nadgodziny oddane następnego dnia bądź wypuszczają wcześniej przed końcem pracy do domu. Szczególnie przed świetami czy długim weekendem. Szkolenia są ale nie zastępują ciężkiej pracy i przykładania się do niej przez pracownikow. Możliwa ścieżka rozwoju. Szansa na awans i realizację własnych projektów. Jednak najważniejsze to Kongres podczas którego czuje ze robimy kawał świetnej roboty dla Polskiej gospodarki. Hotel, integracje czy wspólne wypady to standard wiec można dobrze się zżyć z ekipa. Może dlatego Ci którzy już nie pracują, bardzo musza tego żałować i piszą bzdurne opinie ukazujące ich rozżalenie z powodu opuszczenia tej wspaniałej ekipy. Żal. Ale to fakt-nie wszystkim jest dane pracować w PAP!

Tak3Nie4
jerry
Nazwa działu: Marketing

Wszystko ok, pracuję od 4 miesięcy. Wypłata na czas, praca 8 godzin dziennie i przede wszystkim ciekawa. Polecam!

Tak3Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czy pracodawca Polska Agencja Przedsiębiorczości motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Goya
Nazwa działu: Marketing

Z agencją miałam do czynienia niedawno. Niedawno i na krótko, bo podobnie jak inni zatrudnieni w tym samym czasie - nie wytrzymałam nawet do końca okresu próbnego. Praca w PAP to typowa praca w CC. Byłam tego świadoma. Wszystko jednak ułatwić miało to, że sprzedawany produkt to naprawdę nie byle co. Artykuł w Dzienniku Gazecie Prawnej? Świetna sprawa! Jednak moje "wdrażanie się" polegało na kilkudniowym słuchaniu rozmów innych pracowników. Zero szkolenia, zero wprowadzenia. Jedynie kilka słów od przełożonej, która po krótkim czasie zostawiła mnie samej sobie. Nie otrzymałam żadnych wskazówek dotyczących tego, na co zwracać uwagę podczas słuchania innych pracowników. Co więcej, nie otrzymałam nawet odpowiednich narzędzi pracy! Komputer dzielony był na wszystkie nowo przyjęte osoby. Jeden komputer na 4 osoby... I telefon stacjonarny, taki z kablem, który zacinał, gdy prowadzona była rozmowa... Nie wspomnę o tym, że bazy potencjalnych klientów pracownicy muszą tworzyć sobie sami. I co najważniejsze, PAP nie przeprowadza nawet szkoleń BHP swoim nowym pracownikom. :) Tak szanująca się firma, chwaląca się artykułami w największych dziennikach krajowych, a nie ma odpowiedniego zaplecza kadrowego? Rekrutacja to przesiew. Przyjmują wszystkich tylko po to, żeby sprawdzić, kto ma stalowe nerwy i wystarczająco dużo cierpliwości, żeby tam wytrzymać. Moim zdaniem praca w PAP to desperacja. Żaden szanujący się pracownik nie zatrudni się na stałe w tak niekompetentnej firmie. Ostrzegam wszystkich rekrutujących. Dopóki firma nie zmieni polityki rekrutacji, najlepiej unikać jej szerokim łukiem.

Tak7Nie1
Wanda
@Goya

@Goya, nie da się ukryć, że praca w CC to ciężki kawałek chleba. Czy ocenisz PAP jako dobre miejsce żeby zdobyć pierwsze doświadczenia w tej pracy?

Monia

Niepoważnie podchodzą do procesu rekrutacji.

Monika
@Monia

Możesz napisać coś więcej na ten temat? Co było nie tak z przeprowadzonym przez firmę Polska Agencja Przedsiębiorczości procesem rekrutacji? Jaka panowała atmosfera na rozmowie kwalifikacyjnej?

Majkel

To dobre miejsce na wyrobienie sobie relacji z naprawdę dużymi graczami. Można zobaczyć od podszewki, jak funkcjonują firmy z różnych branż i wiele się od nich nauczyć.

Tak2Nie2
Maria
@Majkel

To brzmi naprawdę zachęcająco. Na jakim stanowisku w Polska Agencja Przedsiębiorczości pracowałeś? Jeśli możesz, powiedz coś jeszcze na temat Twoich doświadczeń w tej pracy.

AlKa

Pracuję w tej branży już od kilku lat, zanim trafiłem do PAPu, pracowałem dla dwóch konkurencyjnych firm z Katowic i muszę przyznać, że tu mi najlepiej. Klienci znają markę, zainteresowanie kongresem jest bardzo duże. Jak ktoś umie rozmawiać, to nie trzeba dużo więcej, żeby znaleźć klientów.

Tak1Nie3
mako

Ja tam sobie chwalę. Biuro w centrum Katowic, praca biurowa od poniedziałku do piątku. Wypłata i premie jasno określone ;]

Tak2Nie2
zuck

Ogłoszenie ma niestety niewiele wspólnego z obowiązkami, jakie czekają na stanowisku specjalista ds. promocji w mediach. Miało być tworzenie wizji promocji indywidualnie dla klienta, a praca polega na sprzedawaniu artykułów w dodatkach do dzienników, nominowanie do nagrody i udział w kongresie w Olsztynie. Każdemu klientowi proponuje się to samo, 8 godzin dziennie przez telefon. Znalezienie klienta mimo zapewnień podczas rekrutacji, wcale nie jest proste. I to nie tylko dla nowych ludzi, ale dla takich, co pracują dłużej też. Kierownicy nie maja dla nowych pracowników za dużo czasu, bo sami muszą sprzedawać. Właściciel przychodzi co kilka dni "szkolić" wszystkich ze sprzedaży, ale przeważnie wspomina przez godzinę jak sam kiedyś był mistrzem sprzedaży i wogóle że jest lepszy od wszystkich pracowników razem wziętych. Mało motywujące. Ale jak już ktoś sprzeda artykuł, to kasa jest naprawdę ok i z tego co słyszałem, płacone na czas.

Tak4Nie1
Zaintrygowany

A co to się stało? Żadnych pochwalnych opinii przez 5 miesięcy? Ani wydania jakiegokolwiek gazetki przez ostatanie 3? :)

Tak9Nie1
@Zaintrygowany

Ktoś tu chyba cierpi na bezsenność z powodu PAP :) Drogi czytelniku, zachęcam do zakupu najbliższych wydań Dziennika Gazety Prawnej oraz Gazety Wyborczej, gdzie już jutro (tj. 14.05.) znajdą się nasze obszerne rozszerzenia biznesowe. Zapewniam, że będzie co czytać! Pozdrawiam gorąco - cieszymy się, że mamy tak oddanych fanów.

Tak7Nie5
Stefan

Jak się wam pracuje? Czy cos z socjalnych dodatków macie?

Tak2Nie1

@Stefan

Wynagrodzenie to podstawa + premie za napisane teksty. Firma organizuje również regularne integracje i szkolenia, a stałym pracownikom przyznaje bonusy w formie voucherów na wyjazdy na weekendowe SPA, bilety na koncerty lub karnety na siłownię. Zapraszamy do aplikowania!

rozbawiona
@Stefan

Tam jest nic. Praca to call center - i to chamskie wciskanie ludziom "artykułów sponosorowanych". I pisanie artykułów i szukanie tematów odbywa się "poza biurem" tj. w czasie wolnym... dotyczy to nawet robienia baz danych. Radzę unikać tej firmy jak ognia bo podstawa jej pracy opiera się na wciskaniu ludziom bajek i żerowaniu na cudzej naiwności. Oczywiście 90 % "zatrudnionych na okres próbny" nie odstaje się dalej. Choć pracują tam cudowni ludzie - sympatyczni, obrotni i charyzmatyczni.

Tak12Nie1

@rozbawiona

Prawdopodobnie pomyliła Pani firmy. U nas wszyscy pracownicy przyjęci są na umowie o pracę - w 90% na czas nieokreślony. W tym roku mieliśmy tylko dwa przypadki, w których osoby zatrudnione na okres próbny zrezygnowały po jego zakończeniu. Nikt nie wykonuje swoich obowiązków w czasie wolnym - zwyczajnie nie ma takiej potrzeby. Firma ma ponad 500 partnerów z całej Polski, z którymi utrzymuje długofalowe relacje - żerowanie na naiwności nie daje takich efektów. Dziękujemy za miłe słowa o naszych pracownikach, staramy się tworzyć i rozwijać zespół o wymienionych przez Panią cechach

Tak3Nie3
przemo
@rozbawiona

Potwierdzam.

Tak2Nie1

ciągleposzukujący

Czy zapadły już decyzje kto dostał się do drugiego etapu rekrutacji?

@ciągleposzukujący

To zależy, kiedy był Pan na pierwszym etapie :) kandydaci, którzy pierwszą rozmowę mieli 7 lub 10 grudnia, maile z zaproszeniem na drugi etap otrzymają jutro - 12 grudnia, do godziny 16.00

Mar89

Byłem na pierwszym etapie, same konkrety, bez ściemniania. Biuro bardzo fajne. Polecam

Tak5Nie2
#szukampracy

Widzę, że jest rekrutacja na stronce. Czy ktoś z załogi mógłby napisać ile ludzi poszukujecie i jak będzie wyglądała rekrutacja? Kiedy zaczyna się prace itp?

@#szukampracy

Dzień dobry, w obecnym procesie rekrutacji planujemy zatrudnić cztery osoby. Nowi pracownicy zaczną pracę od początku stycznia 2019. Zapraszamy do przesyłania CV. Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się w drugiej połowie listopada.

Tak3Nie
bezloginu

powyższy chwalebny i rozbudowany komentarz napisany pewno przez braciszka p. Pomarańskiego?

Tak8Nie1

@bezloginu

Niestety nie wiemy, kto jest autorem tego komentarza. Prawdopodobnie jeden z naszych pracowników. Jeśli bardzo Pani/Panu zależy, możemy zapytać.

Tak3Nie1
Doświadczony

Jestem ciekawy, czego jeszcze dowiem się o panu Pomarańskim z forum GoWork. Pracuję w tej firmie prawie 4 lata i byłem świadkiem wielu zmian, jakie zachodziły w PAP w tym czasie. Z firmy, która zatrudniała 6 osób na podstawie umowy zlecenia kilka lat temu, przekształciła się w spółkę, która zatrudnia prawie 25 osób na podstawie umowy o pracę w wys. od 2000 zł netto w górę. Kiedyś wynajmowaliśmy niewielkie pomieszczenie przy placu Grunwaldzkim, dziś nasze biuro to dwa piętra w prestiżowej kamienicy przy ul. Słowackiego. Kiedyś organizowaliśmy wydarzenia dla 300 osób, dziś na Polski Kongres Przedsiębiorczości przyjeżdża 1500 osób. Minister Rostowski, Pani Henryka Bochniarz, prezes Urzędu Patentowego, rektor Politechniki Poznańskiej oraz ambasadorzy największych europejskich krajów nie przyjechaliby na wydarzenie organizowane przez call center. Call center nie wynajmuje Międzynarodowych Targów Poznańskich i nie wygrywa poważnych przetargów na organizację wydarzeń o skali ogólnopolskiej. Kongres co roku jest w innym mieście? Tak - dzięki temu Polski Kongres jest najszybciej rozwijającym się niezależnym wydarzeniem biznesowym w kraju. Pomarański czasami przeklnie? Nie dziwię mu się, skoro na rozmowach kwalifikacyjnych każdy, który teraz się wymądrza na tym forum, przedstawia się jako kreatywnego, przedsiębiorczego i konsekwentnego specjalistę, a po tygodniu się okazuje, że jest jeszcze dzieckiem, które do prawdziwej pracy nie dorosło.

Tak10Nie2

@Doświadczony

Dobry tekst, panie Pomarański

Tak5Nie1
Mira

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

PiterK
@Mira

Warto spróbować to na pewno

greg

Dzięki tej pracy, w najbliższy poniedziałek (28.05) w Dzienniku Gazecie Prawnej znajdzie się artykuł podpisany moim nazwiskiem :))))

Tak4Nie1
nowaaaa

Pracuję dwa miesiące i jest ok - 8h dziennie, weekendy wolne, kasa na czas.

Tak8Nie1

Nieszczęściem internetu jest to, że każdy w dowolnej chwili może na tym forum napisać co chce i widzę, że administracja przepuszcza komentarze, które znacznie odbiegają od regulaminu. PAP nie jest ogromną korporacją i pojawienie się niepochlebnych, a nawet kłamliwych i obraźliwych komentarzy od "rzekomych" pracowników powołujących się na jakiś staż pracy w PAP jest mocno dziwne. Inną kwestią jest to, że komentarze te są dosyć subiektywne. Dla mnie targety nie są nierealne, praca nie kojarzy mi się z call center, nie odczuwam ścisku. Z rzeczy obiektywnych - wszyscy mamy umowę o pracę, urlopy i pieniądze zawsze na czas. Podsumowując, jeśli ktoś jest zainteresowany pracą, albo weryfikacją tego co to jest napisane to powinien to skonfrontować w realnym świecie.

Tak6Nie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Polska Agencja Przedsiębiorczości? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Stella

Czy tak dobrze się pracuje i od dawna nikt nie pisze?

PAP
@Stella

Wszyscy pracownicy już się na forum wypowiedzieli. Nie ma potrzeby pisać dwa razy. Za niedługo uruchamiamy rekrutację, więc zapraszamy :)

Tak3Nie
tojestto

To jest praca dla ludzi, którzy po prostu nie boją wyzwań, również tych związanych z wymagającą pracą. Praca od 8 do 16, miła atmosfera i przede wszystkim przełożeni, którzy mają dla Ciebie czas i pomagają w pracy. Do tego oczywiście bardzo duże zarobki. Ja polecam.

Tak8Nie
Andżela

polecam gorąco, firma cały czas się rozwija i pozwala rozwijać pracownikom, nagradza tych, którzy rzetelnie pracują. Atmosfera jest fajna, praca bez stresu, duże pieniądze z prowizji - zarabiasz tyle ile chcesz zarobić - wszystko w Twoich rękach :-). Nie ma na co narzekać!!!

Tak4Nie

Normalna praca dla nietuzinkowych ludzi :) ładne pieniadze, standardowe godziny, proste zasady sprzedazy ;) tyle, ze jest to praca dla ludzi ambitnych, ale tym sie mozna akurat "zarazic" od zalogi w biurze. Ja polecam :)

Shultz

Jeżeli masz w sobie ikrę i zew wojownika jak główny bohater filmu "Wilk z wall street", to praca w sam raz dla Ciebie! Ja osobiście polecam i zachęcam do spróbowania swoich sił.

Tak5Nie1

Zostaw opinię o Polska Agencja Przedsiębiorczości - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie