Polska Agencja Przedsiębiorczości

Opinie o Polska Agencja Przedsiębiorczości

office

Firmę Polska Agencja Przedsiębiorczości zdecydowanie polecam do promocji projektów. Zawsze dostosowana do potrzeb oferta, terminowość wykonywanych usług i ciekawe pomysły. Dla mnie to jedna z lepszych agencji zajmujących się wizerunkiem, a już z kilkoma współpracowaliśmy

maszka

Ile ludzi tyle opinii, taka prawda. Dla mnie najważniejsze że pieniądze są na czas, pozytywna atmosfera w biurze i naprawdę fajnie się pracuje

kiedys

Klika lat temu na pewno były wysokie prowizje, karnety na siłownie, ubrania dla pracowników i częste integracje. Ciekawe jak jest teraz

bezniku

Trudno mi jednoznacznie ocenić. Większość rzeczy na plus: terminowość wypłat, standardowe godziny pracy, spoko atmosfera. Nie wiem jak ocenić wymagania odnośnie pracownika, cóż nie jestem najwidoczniej rekinem biznesu

kandaydat

Moje pytania na rozmowie rekrutacyjnej 1. Opisz projekt, który ostatnio prowadziłeś 2. jakie masz argumenty na promocje dla instytucji X (nie chcę podawać, musicie trochę się nagłowić :D ) i kilka pytań o moje zdolności organizacyjne, zaangażowanie w działalność studencką itp

Dżola

W grudniu miałam rozmowę rekrutacyjną, zdalnie. Była bardzo długa, chyba ponad pół godziny. Pan, który prowadził rozmowę mega na plus, elokwentny i z humorem ! W ogóle się nie stresowałam, pytania były konkretne a nie jakaś korporacyjna papka. Po około trzech dniach dostałam telefon... i tak dostałam się :) Od lutego zaczynam pracę w redakcji, teraz jeszcze ogarniam studia. Póki co wszystko zapowiada się spoko... mam umowę o pracę, spoko wynagrodzenie podstawowe i dodatkowe premie zależne od wyników. teraz mam przyswoić parę info. W lutym na pewno dam znać co i jak. Pozdrawiam wszystkich ubiegających się o stanowisko, faktycznie tak jak piszą trzeba być po prostu SOBĄ i się wyluzować. Trzymam kciuki za Wszystkich :*

ines K

Rzetelna firma

ruccolli

Jest tu jakaś osoba, która brała udział niedawno w zdalnej rozmowie rekrutacyjnej ? Jakie mieliście pytania?

@ruccolli

ja miałem pytanie odnośnie tego, jaki by otworzył biznes jakbym dostał 100 tysięcy złotych. Oryginalne bardzo! Ciekawa rozmowa - mam nadzieję, że mnie przyjmą

@Chętny

Wielkie dzięki za odpowiedź! Hm będę musiał się jakoś przygotować :>

@ruccolli

Bardzo przyjaźnie prowadzą rozmowę. Najważniejsze to być sobą :)

@Chętny

a zdradzisz jak Ci poszło? kiedy miałeś rozmowę? jaki Dział?

@ruccolli

Ja w wakacje 2020. Na początku był stresik, ale chill, trzeba mieć luźne nastawienie i otwartą głowę. To był kosmos, że w dobie globalnej pandemii, udało mi się dostać robotę w tak renomowanej firmie. Ja startowałem do Działu kongresowego i tam też się dostałem. Wspaniałe rzeczy udało się zorganizować. Czekam na więcej, podobno najlepsi pojadą do Brukseli rozmawiać z najważniejszymi decydentami w UE. Po prostu wow.

@Chętny

drogi Chętny dzięki za wszystkie info - muszę w takim razie angielski podszkolić :) Trochę się stresuje, ale mam nadzieję że dobrze mi pójdzie!

Do zainteresowanych

Drodzy zainteresowani, premie świąteczne były a i nawet podwyżki się znalazły. Dziękujemy za troskę :)

do rukoli

Do kandydatki o nicku rucolli Ja swoją rozmowę miałem już ładnych parę lat temu, ale doskonale pamiętam. Pytano mnie o moje doświadczenie, jak sprzedać encyklopedię i na drugiem etapie miałem zadanie. Musiałem przygotować firmę albo instytucję, dla której chciałbym przygotować artykuł. Maiłem argumenty, opisywałem czym się ta firma zajmuje. Chyba dobrze mi poszło, bo dostałem wtedy prace :) Po Redakcji też krążyło pytanie o wodociągi, bardziej w formie anegdoty, ale to już zostawiam dla siebie i wtajemniczonych xD

Chief

Od lat obserwuje działania Agencji i jestem pod dużym wrażeniem rozwoju jaki przeszła w ostatnich pięciu latach. Zmiany można zobaczyć nie tylko na profesjonalnych stronach internetowych, ale przede wszystkim uczestnicząc w organizowanych przez nich projektach. Jestem mile zaskoczony i czekam na więcej

PAP
@Chief

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Zapraszamy na nasze strony internetowe, gdzie znajdzie Pan nasze tegoroczne projekty. Serdeczne pozdrowienia.

Bardzo dobra lokalizacja i schludne, eleganckie biuro. Niedługo zaczynam pracę i chce się podzielić swoimi dotychczasowymi przemyśleniami. Rozmowa kwalifikacyjna miała dwa etapy, pierwszy odbywał się zdalnie, drugi w biurze. Szybka decyzja o zatrudnieniu, elastyczny pracodawca. Zaczynam w poniedziałek i na pewno napisze kolejne opinie.

Multi

Na duża uwagę zasługuje tutaj mnogość projektów jakie można się realizować w czasie pracy : pisanie artykułów, obsługa wydarzenia biznesowego, prowadzenie konferencji, przeprowadzenie wywiadów z ciekawymi jednostkami, kontakt z instytucjami takimi jak ministerstwa, ambasady czy nawet instytucje europejskie, obsługa i rozwój mediów społecznościowych, prowadzanie strategii wizerunkowej, kampanie marketingowe, opieka nad stronami internetowymi, korzystanie z narzędzi public relations. Ogólnie nie ma czasu na nudę a i pozyskiwanie partnerów staję się dużo prostsze.

smile

Oceniam pozytywnie

Niewald

Faktem jest ze do tej pracy potrzeba sporo motywacji i samodyscypliny, ale jak się już to ogarnie to można sobie poradzić :) Tematy same się pojawiają, czasami wystarczy się tylko „wstrzelić” do klienta, jak to się mówi „ w odpowiednim miejscu i czasie”.

Yenga

Od samego początku pracuję w pełnym wymiarze czasu pracy na umowie o prace na czas nieokreślony. To daje duże poczucie bezpieczeństwa. Po około dwu tygodniowym szkoleniu zaczęłam prace od telefonów do potencjalnych klientów i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Większość rozmówców bardzo chętnie podejmuję rozmowy o uczestnictwie w oferowanym Kongresie. Po około trzech tygodniach miałam już swojego pierwszego klienta, udało mi się nawet być na spotkaniu. Tym sposobem pisałam pierwszy artykuł do gazety z pomocą doświadczonych kolegów. No i bardzo fajna premia wpadła do kieszeni!

redaktor

Pracuje rok i oceniam pracodawcę 8/10, bardzo dobra atmosfera, zero presji, wynagrodzenie na czas, bardzo dobry system premiowy, brak nadgodzin, nie ma problemów z urlopem :)

inferno

To jest praca dla ambitnych przez duże A, pracowitych przez duże P i kreatywnych przez ogromne K

NickG

Pracowałem ok 2lata w tej firmie (jakiś czas temu). Kontakty jakie nawiązałem, prywatnie i biznesowo zostały do dzisiaj. Ciekawe projekty firmy, przekładają się bezpośrednio na zarobki – rozbudowany system motywacyjny. Spoko atmosfera, całe szczęście to nie jakiś ogromne korpo, gdzie nie zna się ludzi z własnego działu, co tu dopiero mówić o przełożonych. To również przekłada się na poziom decyzyjności – większość spraw załatwianych „od ręki” Napisałem kilka ciekawych artykułów i miałem bardzo fajne spotkania z osobami na wysokich stanowiskach (głównie prezesi dużych spółek, ale nie tylko) Polecam

Weteran

Drodzy byli pracownicy, to przerażajace, że po kilku miesiącach od rozstania się z firmą nadal jesteście tak aktywni na tym forum. Fakty są takie, że od kwietnia nie został nikt zwolniony za słabe wyniki. Radzimy sobie bardzo dobrze i realizujemy kolejne projektu na jeszcze większa skalę. Mamy doskonale relacje z partnerami, którzy wspólnie z nami podjęli decyzje o tegorocznej edycji wydarzenia. Osobiście radzę wam wizytę u specjalisty jeśli po takim czasie nie poradziliście sobie z zakończeniem pracy w PAP. Z szacunku do byłych współpracowników skończcie z tą falą hejtu na Prezesa, bo nie tylko on tworzy PAP. Życzę samych sukcesów na nowych drogach zawodowych! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Przedsiębiorczości - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Przedsiębiorczości