Polska Agencja Przedsiębiorczości

Opinie o Polska Agencja Przedsiębiorczości

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

(usunięte przez administratora)Warto tutaj nadmienić, że podstawa wynagrodzenia jest śmieszna w stosunku do pieniędzy jakimi obraca Agencja i dobrami osobistymi, jakimi dysponuje sam Prezes. Niegodnym jest, by Dyrektorzy działów w tej firmie zarabiali tak śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora) Gdy udaje Pan, że ceni swoich pracowników i mówi, że robią "dobrą robotę" to robi Pan z siebie wyłącznie id**tę, bo wszyscy wiedzą, że jak tylko nadejdzie gorszy moment od raz jest się sprowadzonym do poziomu podłogi. Nikt nie mówi, że ma Pan być przyjacielem swoich pracowników, ale traktowanie ich jak (usunięte przez administratora) podczas gdy to dzięki nim w dużej mierze żyje Pan na tak wysokim poziomie życia jest co najmniej nie na miejscu. Wychodzi Pan na szefa ch*ma, ale jeżeli Panu to odpowiada, to cóż zrobić... Wolałbym, żeby moi pracownicy mieli do mnie szacunek niż pogardę.

Zainteresowania

Można prosić więcej informacji? Kto się zwolnił (proszę o same imiona)? Czy wszystko było załatwione pokojowo?

Odpowiedź

Wszyscy partnerzy zostali poinformowani o dalszych krokach współpracy. Dlatego podszywanie się pod klienta, celem upokorzenia PAP, jest co najmniej słabe. Pozdrawiam Mały Goebbels

Współpracowałem jako klient PAP wielokrotnie, byłem w Z. Gorze, Poznaniu i Olsztynie.. widać rozwój tej agencji z roku na rok i jestem ogromnie ciekaw jak będzie wyglądała za 5 lat. Z tego co mi już wiadomo to prowadzić relacje nie tylko na szczeblu regionalnym czy krajowym ale i w komisji europejskiej. Konkurencja podając się jedynie za gazetę (będąc jednocześnie tylko dodatkiem) chce jak najmniejszym sumptem zgarnąć środki na promocje za wręczenie orderu podczas gali - mało zachęcające rozwiązanie dla firm takich jak moja. Stanowczo nie polecam i uczulam żeby zawsze pytać kto reprezentuje dany podmiot (często mijają się z prawda). Polecam chętnym do pracy może się spotkany na kolejnym Kongresie! Z wyrazami szacunku dla Pana Wojciecha Zadowolony klient

@Pracodawca

Wie Pan, że Forum Przedsiębiorczości (dodatek Gazeta Prawna) oraz Biznes Plus (Gazeta Wyborcza) podobnie jak PAP są pod zarządzaniem Pana Wojciecha? To nie konkurencja, tylko jedna firma.

karuzela

Pracuję od początku roku i jak dla mnie świetna praca. Bardzo wymagająca, ale też stabilna, w której nawet okres pandemii nie był straszny! Polecam!

Agness

Pracowałam tam tylko kilka miesięcy (przeprowadzka), ale byłam bardzo zadowolona. Miła atmosfera, zgrany zespół, organizacja wydarzenia była ciekawym, wzbogacającym doświadczeniem.

Louis88

Super ekipa :D

fly
@Louis88

Pracuję kilka miesięcy i nie kojarzę opisanych tutaj sytuacji... Natomiast faktycznie pracownicy tworzą zgrany team i otwarty na nowych ludzi. Szybko się zaaklimatyzowałam. p.s.Louis, kojarzę Cię :)

marko

Firma w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinęła. Poprawił się standard i narzędzia pracy. Marka organizowanego przez firmę kongresu jest coraz bardziej rozpoznawalna, przez co pracuje się łatwiej i zarabia więcej. To chyba najlepszy czas, żeby dołączyć do zespołu, jeśli rekrutują.

Teresa
@marko

Tak to prawda.. Byłam miesiąc na praktykach ale bardzo dużo się nauczyłam. Fakt, trzeba się spiąć w tej pracy bo wyzwania są nie małe, ale satysfakcja z tego co się robi gwarantowana. Dodatkowo Bardzo fajny zespół, uśmiechnięci, weseli... aż chce się wracać. Zobaczymy może po obronie będę próbowała pracy na etat. Mam nadzieje ze się uda????

Marecki 24
@Teresa

Teresa a jak podejście do nowych, zostawiają ich samopas i „robota co chceta”? Po praktykach czy stażu chciałbym jednak coś wynieść do nowej pracy...

Marecki 24
@Marecki 24

O to bym się nie martwiła. W tej firmie zawsze jest co robić... od organizacji poprzez sprzedaż aż do dobrej zabawy. Miałam okazje uczestniczyć w jednym z wyjazdów z tymi ludźmi. Potrafią zadbać o dobra atmosferę. Nie każdemu to zawsze odpowiada, ale może to klucz żeby dobrać takich ludzi z którymi się chce pracowac????

Anabela
@marko

Prawda, w firmie dużo się zmieniło przez ostatnie lata, pojawiły się nowe projekty i system motywacyjny. Nie ma porownania do lat ubieglych

NachoS

Jak wygląda proces rekrutacji? Zdalna czy trzeba się spotkać?

PaP
@NachoS

Rekrutacja jest w formie zdalnej, zapraszamy :)

lovin$

Cześć. Jakie jest minimalne wynagrodzenie na rękę? Ile faktycznie można zarobić w miesiącu? Czy każdy miesiąc jest taki sam? Złożyłam aplikację i to dość ważne dla mnie

Winky
@lovin$

Widełki zarobków podane są w ogłoszeniu :)

Pracownik 89

Pracowałem tam 4 lata, teraz zmieniłem branże. Jednak wśród agencji pomagającej rozwinąć biznes to najbardziej kompetentny wybór. Jeśli chodzi o ta randze to pojawia się wiele ofert na runku i w większości od byłych pracowników tej agencji, bądź starej ekipy która tez się podzieliła. Jako jedyni próbują być oryginalni i w moim odczuciu są. Co chwile proponują nowe rozwiązania i pomysłu, nie boja się inwestować i przede wszystkim nie zależy im jak całej reszcie na leniwym odcinaniu kuponów od pomysłu na biznes. Rok w rok od nowa budują relacje i kontakty w kolejnym województwie i mieście zamiast siedzieć na (usunięte przez administratora) i korzystać z już zdobytych relacji. Dodatkowo musza wykazywać się spora doza determinacji, by nadal chcieć odwiedzać i organizować tak duże wydarzenie bez wcześniej zdobytych znajomosci. Zawsze łatwiej zrobić godzinne wręczenie nagród w hotelu i ściągnąć na nie 50 osób.. Moim zdaniem każdy kto choć raz był na ich Kongresie może o tym poświadczyć, a filmy i zdjęcia są tego wizytówka. Jeśli ktoś nadal ma wątpliwości to niech się mocno zastanowi ponoć ktoś chce pracować w tej branży. Pozdrawiam a wszystkim marudzących życzę tak udanych 9 lat jak PAP ????

Basen

na (usunięte przez administratora)jest nowe ogłoszenie: Specjalista ds. Promocji w Mediach / Redaktor. wysłałem CV - zobaczymy ;]

Wanda
@Basen

No rzeczywiście - na jednym z wiodących portali widnieje właśnie takie ogłoszenie. Jednak na dzień dzisiejszy jest ono już nieaktualne. Czy zatem mam rozumieć, że udało Ci się dostać tę posadę w Polskiej Agencji Przedsiębiorczości? Daj mi koniecznie znać, co i jak.

Jan

Super, polecam

Ola

Właśnie zakończyłam prace po próbnym okresie, wybieram się dalej do szkoły ale dla mnie super. Polecam osoba chętnym do pracy. Introwertycy się tam nie nadadzą????

Próbowałem aplikować ale wszystkie miejsca maja zajęte, może się uda za w przyszłości...

Mono

Jestem dopiero od kilku miesięcy, ale jest rewelka :) solidna kasa, spoko ludzie, weekendy wolne

Dr PWSZ

Teraz zaczynamy prace z Agencja przy networkingowym projekcie na północy Polski. Organizacja Kongresu w Poznaniu i Olsztynie zrobiła na nas wrażenie. Bardzo profesjonalna ekipa. Polecam

Terenia

Współpracowałam w Olsztynie przy 7 Kongresie. Szef był bardzo zadowolony z organizacji. Po pracownikach widać ze tworzą zgrana i aktywna młoda ekipę. Aż miło na nich patrzeć. Jesteśmy w Krakowie z PAP na 8 edycji i polecam wszystkim Kongres Przedsiębiorczości.

Jony

Pracuje 4 lata i wszystko się zgadza. Nadgodziny oddane następnego dnia bądź wypuszczają wcześniej przed końcem pracy do domu. Szczególnie przed świetami czy długim weekendem. Szkolenia są ale nie zastępują ciężkiej pracy i przykładania się do niej przez pracownikow. Możliwa ścieżka rozwoju. Szansa na awans i realizację własnych projektów. Jednak najważniejsze to Kongres podczas którego czuje ze robimy kawał świetnej roboty dla Polskiej gospodarki. Hotel, integracje czy wspólne wypady to standard wiec można dobrze się zżyć z ekipa. Może dlatego Ci którzy już nie pracują, bardzo musza tego żałować i piszą bzdurne opinie ukazujące ich rozżalenie z powodu opuszczenia tej wspaniałej ekipy. Żal. Ale to fakt-nie wszystkim jest dane pracować w PAP!

jerry

Wszystko ok, pracuję od 4 miesięcy. Wypłata na czas, praca 8 godzin dziennie i przede wszystkim ciekawa. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Przedsiębiorczości - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Przedsiębiorczości