Polska Agencja Przedsiębiorczości

3 Dodaj opinię

Nasza oferta

Nasza oferta

Kreatywny wizerunek to gwarancja rozwoju

Wierzymy, że tworzenie synergii nauki, biznesu i samorządów jest kluczowym elementem rozwoju gospodarki. Budując relację partnerstwa biznesowego przyczyniamy się nie tylko do wzrostu konkurencyjności, ale także do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby i możliwości. Dbamy o jego wizerunek, bazując na wieloletnim doświadczeniu medialnym.

Transfer technologii

Nauka powinna iść w parze z biznesem, a każda ze stron powinna rozumieć swoje potrzeby. W ramach naszej działalności inicjujemy spotkania naukowców i przedsiębiorców, aby w najbardziej efektywny sposób wdrażać projekty naukowe do przemysłu.

Fundusz dla przedsiębiorców

Finansowanie inwestycji lub projektu, na każdym ich etapie, jest kluczowe dla powodzenia danego przedsięwzięcia. Dlatego tak ważne jest pozyskanie uwagi instytucji, która wesprze inwestora. Polska Agencja Przedsiębiorczości ma w swoim portfolio wiele inwestycji w przedsięwzięcia, które okazały się sukcesem.

Obsługa wizerunkowa

Za każdą firmą stoi historia, którą warto opowiedzieć. Dlatego dbamy o wizerunek tych podmiotów, które są dla nas ważne. Prezentujemy sukcesy naszych partnerów w oparciu o ogólnopolskie i opiniotwórcze dzienniki – Dziennik Gazetę Prawną oraz Gazetę Wyborczą.


www.polskaagencja.pl

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny