Opinie o Michele Letizia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Michele Letizia Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michele Letizia Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michele Letizia Polska Sp. z o.o. w Kalisz

James Howlett

Słyszałem z dobrego źródła, że do trudniejszych kolorów to jest potrzebny najstarszy stażem pracownik bo reszta nie daje rady. I po co było rezygnować z doświadczonej ekipy?

@James Howlett

To w porządku :) Poczekajmy do stycznia, będzie następna niespodzianka związana z doświadczonymi pracownikami, a raczej ich brakiem :)

Bonifacy Maćkowski

Tak się rozwijają że teraz pomocnik magazyniera jest potrzebny ???? Sami się nie mogą zdecydować kogo brakuje ????

Bonifacy Maćkowski

(usunięte przez administratora) Jak wam się tyra w zakładzie w to nasze piękne upalne lato? Może teraz napiszcie swoją opinię (usunięte przez administratora)

Z tego co rozumiem, wszyscy mówią o produkcji. Widziałem, że poszukują także logistyka. Ktoś wie jakie są warunki pracy? Ile osób pracuje w biurze? Nie do końca rozumiem jaka jest sytuacja ekonomiczna tej firmy, tzn jakie ma obroty itp? Ile łącznie osób zatrudnia?

@Paweł

Kiedyś za biurkiem siedziało 5 dziewczyn, teraz jeżeli sytuacja się nie zmieniła zostały 3. Na produkcji 4 osoby na zmianie plus kierownik. W biurze wcale nie lepiej, poczytaj wcześniejsze komentarze ;) firma w której właściciele trzymają się ślepo planu (jakiego,nikt nie wie), Nie mają szacunku do żadnego pracownika. Żadne sugestie do nich(właścicieli) nie docierają. Mnóstwo doświadczonych osób odeszło lub zostali zwolnieni. Czemu..? Szczerze odradzam. Ty zrób jak uważasz.

@Paweł

W zeszłym roku był człowiek zatrudniony jako MANAGER PRODUKCJI , a finalnie wiesz co robił? Pakował towar do wysyłki. Taka to jest firma. ŻENADA.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Michele Letizia Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
James Howlett

Mam pytanie do osób nowo zatrudnionych. Czy szefostwo już pytało się Was: dlaczego się nie uśmiechacie? Ponieważ według nich ma to zły wpływ na morale pracowników.

Bonifacy Maćkowski

(usunięte przez administratora) chcący jak najmniejszym kosztem zarobić jak najwięcej. Że klienci jeszcze kupują od nich towar... "W związku z szybkim rozwojem firmy oraz uruchamianiem nowych linii produkcyjnych, nowoczesna firma z branży tekstylnej, znajdująca się w Kaliszu zatrudni : Pracownika do działu produkcyjnego Wymagania : - chęć przyuczenia do zawodu, - doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane, - uczciwość, dokładność i obowiązkowość, - motywacja do pracy, - predyspozycje do pracy w grupie. Oferujemy : - umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością otrzymywania podwyżek oraz premii, - praca na 2 zmiany (poniedziałek piątek), - nowoczesne i bezpieczne środowisko pracy, - atrakcyjne warunki pracy z możliwością rozwoju zawodowego. Firma znajduje się w centralnym miejscu Kalisza, przy głównych węzłach komunikacyjnych. W firma panuje otwarta i przyjazna atmosfera, dzięki bliskiej współpracy pomiędzy pracownikami a kadrą kierowniczą oraz właścicielami firmy. Preferowani będą kandydaci, którzy zdecydowani są podjąć długofalową, wieloletnią współpracę z naszą firmą. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą sezonową."

Bonifacy Maćkowski

Zabawne ogłoszenie "W firma panuje otwarta i przyjazna atmosfera, dzięki bliskiej współpracy pomiędzy pracownikami a kadrą kierowniczą oraz właścicielami firmy. Preferowani będą kandydaci, którzy zdecydowani są podjąć długofalową, wieloletnią współpracę z naszą firmą. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą sezonową." Mieliście doświadczonych pracowników z kilkuletnim stażem i gdzie oni są?! Zwolniliście albo sami sie zwolnili bo nie idzie z wami normalnie pracować. O wieloletnią współpracę trzeba dbać a nie nastawiac się na zyski a pracownika macie za NIC! Banda dorobkiewiczow z pięknymi słowami na ustach

Victor Creed

Tak się rozwija, że starzy pracownicy nie mają nic do powiedzenia a nowi nie wiedzą co ich czeka. Najlepiej pracować szybko i długo byle produkcja szła ponad to ludzie są wymieniani "na lepszy model" ktoś nie dostał umowy, dlatego że jest kobietą? Być może... dobrze że mnie tam nie ma ale współczuję innym.

Ktoś
@Victor Creed

Niestety. Ale że starych pracowników to już chyba nie ma nikogo. Pan A. tylko A co do kobiet...one zachodzą w ciążę... Etat zajęty a pracownika nie ma

Czesław

Czyżby kolejna osoba , tym razem z biura, opuściła szeregi Michele Letizia Polska?

@Czesław

A któż to odszedł ?

Czesław
@James Howlett

Logistyka szukaja. Może nie odszedł, tylko firma w końcu rozwinęła skrzydła. Po 3 latach

@Czesław

Po trzech? Chyba po dwudziestu.

James Howlett

Hej Jon świeżak jesteś. Popracuj tam chociaż z rok to przekonasz się jacy (usunięte przez administratora) Teraz jesteś nowym nabytkiem więc będą Ci słodzić. Poczekaj kiedy robota nie będzie szła tak jak Młody tego oczekuje to wtedy się przekonasz.

Jon

Zatrudnilem się w tej firmie 2 msc temu i nie narzekam. Jak nie ma pracy bo są remonty to szef zawsze znajdzie dla kogoś zajęcie i nikomu nie przeszkadza ani nie naciska. Ze wszystkim można się dogadać, masz sprawę to idziesz i rozmawiasz prywatnie. Michale dba o ludzi tak aby mogli się nauczyć tyle co on sam i nie robi z siebie niewiadomo kogo tak jak piszą. Na samym wejściu na rozmowę usłyszałem bardzo dużo złych opinii i że długo tu nie wytrzymam, a jednak nie mam zastrzeżeń i nie zmusza mnie sytuacja do pracy tam. Praca jest spokojna, nie ma popedzania, a kiedy trzeba spiąć (usunięte przez administratora) bo produkcja jest do nadrobienia to jest zebranie i normalną ludzką rozmowa o tym, co według mnie się bardzo szanuje. Managera tam nie trzeba, pracownicy wiedzą co robić i wszyscy żyją że sobą w zgodzie tudzież każdy sobie pomaga. Co do Włochów, to ludzie tacy jak każdy inny, można z nimi pozartowac, każdy się przywita i pożegna, nikt na siebie krzywo nie patrzy i kiedy trzeba każdy pomoże czy doradzi. Zarobki jak na taką pracę są i tak dobre bo nie jest to w żaden sposób ciężką praca czy niewiadomo jak wymagająca.

Dawid tomaszewski

Witam jeśli chodzi o mnie to ja tam pracuje obecnie i nie mam żadnych pretensji co do tej firmy młody szef michele jest wpozondku wobec mnie i innych procownikow. Moim zdaniem ci co przychodzi i zaraz odchodzą to Ch wybór bo na rozmowie o pracę pytają się o tym jakie zarobki byśmy chcieli i albo się godzą albo nie a natemat Włochów to nie wypowiadajcie się źle bo robiłem w Niemczech w Holandii i tam można powiedzieć że traktoja Polaków jak popychadla wienc nie nazekaj ie ja jestem Polakiem Mieszkam w Kaliszu robiłem już nie w jednej firmie i moim zdaniem nie jest tu źle poprostu jeśli ktoś nie chce pracować to nigdzie nie znajdzie pracy i wszędzie będzie źle pozdro Dawid moje motoo żadna praca nie chambi poprostu trzeba chcieć pracować

@Dawid tomaszewski

Oczywiście masz rację, żadna praca nie "chambi", jak szef dba o miłą atmosfere w robocie to nawet szambiarką mógłbym jeździć :) a jak o nią nie dba to się do niej nie chce przychodzić. Wystarczy zwrócić uwagę podczas rozmowy któregoś z szefów z paniami z biura, jak im ręce z nerw latają i nie wiedza co z nimi zrobić :) No i ten majstersztyk z pozbyciem się starych pracowników...

@Dawid tomaszewski

Michele ze starym robią taka atmosferę w tej firmie, że akurat tam się nie chce pracować. Chyba że kogoś sytuacja zmusi.

Kolega
@Dawid tomaszewski

czyżby wypowiedź pieska szefa, który przychodząc do pracy biega za Michelem jak na smyczy?:)

Kolega

Nie wiem jak Polak w swoim rodowidym kraju może wchodzić tak w tyłek obcokrajowcowi, który jest nikim a tyra bardziej niż to mozliwe :) Wstyd i Hańba

Dawid Tomaszewski
@Kolega

Powiem Ci tak nie jestem niczyjim pieskiem mam okazję się czegoś nowego nauczyć wienc się uczę i mam na to ochotę żeby się rozwijać nie tak jak niektórzy kolego

@Kolega

Powodzenia DAWID :)

@Dawid tomaszewski

Pewnie będzie tak... Razem z Govannim (a propos:który to już miesiąc jak Gio tylko popołudniu pracuje?) bedziesz tyrał popołudniowki po 10 godzin, żeby tylko jak najwięcej produkcji zrobić i zadowolić szefa... O 21:00 zaczniecie produkcję która trwa ze 2 godziby, plus problemy, korekty, koniec o północy jak nie dalej. Kasa za te nadgodziny to na batonika wystarczy. Jak już uda Ci się zdobyć na tyle dużo wiedzy i doświadczenia, żeby zobaczyć co tak naprawdę dzieje sie w tej firmie, zwolnisz sie sam, albo zostaniesz zwolniony jako zagrożenie dla szefa. Bo przecież nikt nie może być bogatszy w doświadczenie niż sam MICHELE :) Powielany schemat...niestety :) Otwórz oczy chłopaku...

James Howlett

Święte słowa. Ponieważ tylko Michele jest Kapitanem, Sterem i Okrętem (tonącym).

James Howlett

Słyszałem że zwolnili managera produkcji. Może zrobili mu przysługę. Ziomek znajdzie lepszą robotę.

@James Howlett

Ja słyszałem wersję, że odszedł sam :)

James Howlett

I bardzo dobrze. Facet marnował się w tej firmie.

@James Howlett

No marnował...manager produkcji który pracował jako magazynier...

Sławomir

Znasz może powody, dla których doszło do zwolnienia tej osoby? Czy na jej miejsce przyjęto już nową osobę, czy może pracodawca zdecydował się awansować na to stanowisko pracownika z niższego szczebla? Proszę o informację, jak to wszystko dalej się potoczyło.

@Sławomir

Pracownik zwolnił się sam. Pracodawca nie był w stanie zagwarantować mu pracy na stanowisku manager produkcji...przez parę miesięcy jedyna praca jaka sie dla tej osoby znalazła, to zastępowanie magazyniera...

Sławomir

Rozumiem. Czy za pracownika, który postanowił sam zwolnić się z pracy w firmie Michele Letizia Polska przyjęto nową osobę? Czy może w dalszym ciągu trwa rekrutacja na to wolne stanowisko? Ciekawi mnie również, czy w ogóle pracodawca będzie poszukiwał nowej osoby? Może obowiązki tego pracownika zostaną rozdzielone pomiędzy pozostałe osoby? Opisz proszę, jak to wygląda.

@Sławomir

Trudno odpowiedzieć na te pytania...

James Howlett

Podobno kilka nowych osób się przyjęło. Ciekawe na jak długo.

@James Howlett

Podobno kolejna osoba zwolniła się :)

Były Pracownik

100% Prawda !!!

Odchodzą dlatego że Michele swoim zachowaniem i podejściem do POLSKIEGO pracownika zmusza go takiej sytuacji. Przeszkadza bardzo często w pracy, ma się za NIEOMYLNEGO, a myli się równie często jak inni. Czuje sie mentalnie SZEFEM... conpodkr3sla na każdym kroku... Nie szanuje pracowników, dlatego wszyscy którzy mieli trochę oleju w głowie, a ktorych on nie zdążył zwolnić, odeszli sami. I jakoś nie widział/widzi w tym problemu że ludzie uciekają. Dalej zachowuje się tak samo. Wszystko było dobrze do momentu kiedy założyciel zakładu zajmował się prowadzeniem sam. Odkąd młody jest w PL, zaczęły się problemy. Wystarczy przejrzeć historie ogłoszeń o pracę na różnych portalach. Wyraźnie napisał na swoim portalu społecznościowym ze szuka włoskich pracowników. Był moment że mówił nowym pracownikom, zle rzeczy o tych którzy już pracowali (że nie przykładają sie do pracy i nie jest z nich zadowolony itp itd) A najgorsze jest to, że senior nie widzi w tym nic złego...ludzie szanowali seniora kiedy on zarządzał. Teraz nie mają o nim dobrego zdania...

Sławomir

Jesteś w stanie przedstawić, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć nowo zatrudnione osoby w firmie Michele Letizia Polska? Zastanawia mnie, czy stawka wynagrodzenia jest uzależniona od posiadanego doświadczenia zawodowego, czy nie ma to znaczenia i każdy nowy pracownik rozpoczyna pracę z takiego samego pułapu wynagrodzenia? Przedstaw proszę, jak to wygląda na podstawie Twoich doświadczeń.

@Sławomir

1900 netto na początek, później 2050...Żadnej premii(jest tylko na papierze) Wszystkie dodatki jakie były kiedyś wypłacane przez(usunięte przez administratora) zabrał pracownikom(13 pensja, wczasy pod grusza, premia na święta) Starsi pracownicy mają podobno 50 zł wiecej.... Latem upał nie do wytrzymania, ponieważ w maszynach używana jest para do utrwalania koloru. Park maszynowy wymaga natychmiastowego serwisu. Ciągłe problemy żeby ustawić odpowiednie parametry, właśnie z winy braku serwisu. Co zactym idzie regularne pretensje ze gotowy towar nie posiada odpowienich parametrów...no i to jesy oczywiście wina pracownika... W tej firmie każda maszyna POTRZEBUJE SERWISU JUŻ...(usunięte przez administratora)

James Howlett

I jak tam? " Młody " dalej siedzi na produkcji po naście godzin dziennie?

James Howlett

Ze starych pracowników został się jeden.

@James Howlett

Znaczy ze brodacz też już nie pracuje? :) Dawid...młody może jest w porządku...do czasu :) Zobaczysz sam :) w miesiąc niewiele sie dowiesz o tej firmie, a dłużej raczej nie pracujesz

Nie polecam

Wiktor
@Gość

Dlaczego?

@Wiktor

Piękny kraj, ale z włochami nie da się pracować... Jak nie musisz pracować już to poszukaj sobie czegoś innego :)

Aga

Dlaczego nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje?

@Aga

Poszukaj innej pracy... :)

Sławomir

Dlaczego sugerujesz, aby użytkownik, który wypowiedział się w wątku opinii o pracy w firmie Michele Letizia Polska poszukał innej pracy? Mógłbyś uzasadnić swoje zdanie, które wyraziłeś w tej sprawie? Na chwilę obecną jest ono bardzo ogólne i przez to nie wiemy, dlaczego tak sądzisz. Zachęcam do sprecyzowania poprzedniego powyższego wpisu.

Sławomir

@Michal, rozważasz zatrudnienie w firmie Michele Letizia Polska? Jakie stanowisko pracy najbardziej by Ci odpowiadało? Może masz jakiekolwiek informacje związane z pracą w tej firmie, aby móc podzielić się nimi z czytelnikami, którzy również rozważają zatrudnienie w tym miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Michele Letizia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Michele Letizia Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Michele Letizia Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Michele Letizia Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 50 ocen.

Michele Letizia Polska Sp. z o.o.