counter
3 48 75 5 1
Zatroskany

Posłuchajcie mnie wszyscy , NIE IDŹCIE PRACOWAĆ DO TEJ FIRMY !!!! Pracowałem tam jakiś czas temu coś potwornego po prostu koszmar gorzej nawet niż w portosie o którym tak wszyscy mówią szef (młody) to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wredny patrzy ci na ręce i chciałby żebyś się zakatował na smierć przy maszynie . Kiedyś był taki kierownik Grzesiek tam , grubas (usunięte przez administratora) na smyczy u szefa zawsze wszystko mu doniesie , praca mega ciężka płacą fatalnie i atmosfera tragiczna omijać szerokim łukiem , pozdrawiam

Tak8Nie1
Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Michele Letizia Polska Sp. z o.o.?

James Howlett Nowy wpis
@Pytanie

Jakie by nie było i tak Cię dojadą po czasie.

Bobo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.
Klient

Mam pytanie A jak firma ma się do premi świątecznej są wogule jakieś premie tzw.karpiowe i jeszcze jedno pytanie czy uważacie że firma jest stabilna i wypłaty na czas ? Bardzo proszę o odp.

Kolega

siema mam rozmowę o prace w tej firmie. Operator maszyny ( chyba barwiarki) ile zarabia netto?

Uprzejmy Nowy wpis
@Kolega

W tej firmie to każdy zarabia inaczej a najlepiej to zarabiają włosi ponad 3 tyś. netto bo kilku tam pracuje. Polacy nawet 2500 zł nie zarabiają. Naprawdę nie polecam

Zatroskany

Tak8Nie1
jacek
@Zatroskany

a ile zarabiałeś jeśli można wiedzieć

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Michele Letizia Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Karol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 186 dni.

Proszę o informacje na temat firmy mam propozycje pracy tam. Opinie nie ciekawe coś sie zmieniło?

TakNie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Michele Letizia Polska Sp. z o.o.?

Kolega
@Pytanie

Witam, premie w firmie dostajemy, jest to ok. 8% pensji, jest płacona jeśli wyrobimy ustalony budżet i nie zostajemy na zwolnieniach za długo. Z tego co pamiętam do dwóch dni jest bardzo mała redukcja.

@Kolega

Poważnie zaczęli płacić premie?! Może coś w końcu do nich dotarło... :)

Wiktoria
@Kolega

@Kolega, z tego co pamiętasz, to znaczy, że sam już nie pracujesz w Letizii? Dlaczego? Mnie ciekawią zarobki na brakowaniu i pakowaniu. Jeśli je znasz, podziel się proszę.

James Howlett

A płacą premię wszystkim czy tylko ulubieńcom Juniora?

Tak1Nie

Czy w Michele Letizia Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

W tej firmie, maszyny które produkują i powinny zarabiać pieniądze, są serwisowane dopiero jak zatrzymają się z powodów technicznych... Pan BOSS nie dba o maszyny, a co dopiero o problemy zgłaszane przez pracowników...

Jerzy
@Bonifacy Maćkowski

O jakich problemach zgłaszanych przez pracowników piszesz? Opisz dokładniej o co chodzi.

@Jerzy

Dodam jeszcze że zrobił to pracownik który miał do obsługi dwie maszyny, łącznie z przygotowaniem surowca i odstawieniem gotowego towaru. Wiązało się to z tym że brakowało czasu do toalety wyjść a co dopiero jakieś dodatkowe czynności zrobić. Jak alarm od kotłowni wył na każdej ze zmian po pol godziny nad uszami, to BOSS nic nie robił. Słuchawek BHP w tym czasie nie wolno założyć bo musieliśmy słyszeć czy maszyna się czasem nie zatrzymała... Piszczka zaklieć na ten czas nie pozwalał... taki to BOSS

Bonifacy Maćkowski

"W związku z szybkim rozwojem firmy oraz uruchamianiem nowych linii produkcyjnych, nowoczesna firma znajdująca się w Kaliszu zatrudni: Pracownika do działu produkcyjnego" Chyba że chcecie w ogóle utrzymać II zmiany, bo po częstotliwości ogłoszeń gdzie się tylko da widzę że nie ma za dużo chętnych na waszą długofalową współpracę.

Agata
@Bonifacy Maćkowski

Rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik firmy Michele Letizia Polska Sp. z o.o.? Może podzielisz się z przyszłymi pracownikami swoim doświadczeniem w pracy. Czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy? Jaka jest atmosfera?

Adam

Mam wrażenie, że tylko narzekać niektórzy potrafią. Może warto zauważyć dobre strony?

Tak2Nie2
@Adam

Idź, popracuj w tym zakładzie i dopiero się wypowiadaj :)

Tak1Nie
Nick

Dlaczego administrator usunął jedną z opinii? To jest fakt. Krótko po pogrzebie bliskiej osoby młody miał czelność zapytać się pracownika dlaczego ten się nie uśmiecha.

James Howlett

Słyszałem z dobrego źródła, że do trudniejszych kolorów to jest potrzebny najstarszy stażem pracownik bo reszta nie daje rady. I po co było rezygnować z doświadczonej ekipy?

@James Howlett

To w porządku :) Poczekajmy do stycznia, będzie następna niespodzianka związana z doświadczonymi pracownikami, a raczej ich brakiem :)

Bonifacy Maćkowski

Tak się rozwijają że teraz pomocnik magazyniera jest potrzebny ???? Sami się nie mogą zdecydować kogo brakuje ????

Bonifacy Maćkowski

(usunięte przez administratora) Jak wam się tyra w zakładzie w to nasze piękne upalne lato? Może teraz napiszcie swoją opinię (usunięte przez administratora)

Paweł

Z tego co rozumiem, wszyscy mówią o produkcji. Widziałem, że poszukują także logistyka. Ktoś wie jakie są warunki pracy? Ile osób pracuje w biurze? Nie do końca rozumiem jaka jest sytuacja ekonomiczna tej firmy, tzn jakie ma obroty itp? Ile łącznie osób zatrudnia?

@Paweł

Kiedyś za biurkiem siedziało 5 dziewczyn, teraz jeżeli sytuacja się nie zmieniła zostały 3. Na produkcji 4 osoby na zmianie plus kierownik. W biurze wcale nie lepiej, poczytaj wcześniejsze komentarze ;) firma w której właściciele trzymają się ślepo planu (jakiego,nikt nie wie), Nie mają szacunku do żadnego pracownika. Żadne sugestie do nich(właścicieli) nie docierają. Mnóstwo doświadczonych osób odeszło lub zostali zwolnieni. Czemu..? Szczerze odradzam. Ty zrób jak uważasz.

Tak3Nie1
@Paweł

W zeszłym roku był człowiek zatrudniony jako MANAGER PRODUKCJI , a finalnie wiesz co robił? Pakował towar do wysyłki. Taka to jest firma. ŻENADA.

James Howlett

Mam pytanie do osób nowo zatrudnionych. Czy szefostwo już pytało się Was: dlaczego się nie uśmiechacie? Ponieważ według nich ma to zły wpływ na morale pracowników.

Tak3Nie1
Bonifacy Maćkowski

(usunięte przez administratora) chcący jak najmniejszym kosztem zarobić jak najwięcej. Że klienci jeszcze kupują od nich towar... "W związku z szybkim rozwojem firmy oraz uruchamianiem nowych linii produkcyjnych, nowoczesna firma z branży tekstylnej, znajdująca się w Kaliszu zatrudni : Pracownika do działu produkcyjnego Wymagania : - chęć przyuczenia do zawodu, - doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane, - uczciwość, dokładność i obowiązkowość, - motywacja do pracy, - predyspozycje do pracy w grupie. Oferujemy : - umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia, - atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością otrzymywania podwyżek oraz premii, - praca na 2 zmiany (poniedziałek piątek), - nowoczesne i bezpieczne środowisko pracy, - atrakcyjne warunki pracy z możliwością rozwoju zawodowego. Firma znajduje się w centralnym miejscu Kalisza, przy głównych węzłach komunikacyjnych. W firma panuje otwarta i przyjazna atmosfera, dzięki bliskiej współpracy pomiędzy pracownikami a kadrą kierowniczą oraz właścicielami firmy. Preferowani będą kandydaci, którzy zdecydowani są podjąć długofalową, wieloletnią współpracę z naszą firmą. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą sezonową."

Tak2Nie1
Bonifacy Maćkowski

Zabawne ogłoszenie "W firma panuje otwarta i przyjazna atmosfera, dzięki bliskiej współpracy pomiędzy pracownikami a kadrą kierowniczą oraz właścicielami firmy. Preferowani będą kandydaci, którzy zdecydowani są podjąć długofalową, wieloletnią współpracę z naszą firmą. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą sezonową." Mieliście doświadczonych pracowników z kilkuletnim stażem i gdzie oni są?! Zwolniliście albo sami sie zwolnili bo nie idzie z wami normalnie pracować. O wieloletnią współpracę trzeba dbać a nie nastawiac się na zyski a pracownika macie za NIC! Banda dorobkiewiczow z pięknymi słowami na ustach

Tak1Nie1
Victor Creed

Tak się rozwija, że starzy pracownicy nie mają nic do powiedzenia a nowi nie wiedzą co ich czeka. Najlepiej pracować szybko i długo byle produkcja szła ponad to ludzie są wymieniani "na lepszy model" ktoś nie dostał umowy, dlatego że jest kobietą? Być może... dobrze że mnie tam nie ma ale współczuję innym.

Tak5Nie
Ktoś
@Victor Creed

Niestety. Ale że starych pracowników to już chyba nie ma nikogo. Pan A. tylko A co do kobiet...one zachodzą w ciążę... Etat zajęty a pracownika nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Michele Letizia Polska Sp. z o.o. - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Michele Letizia Polska Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 48 ocen.