Qrs

Gliwice

Opinie o Qrs

Eduardo da silva del pucio lugano

Ja również byłem pracownikiem firmy QRS przez dość długi okres czasu . Wcześniej pracowałem na chłodnicah natomiast później na wycieraczkach. Praca na wycieraczkach dopóki kierownikiem była I.S przebiegała bez większych problemów . Owszem czasem miała hunorki ale to jak u większości pracodawcow. Zarobki nie były najlepsze jednak dla studenta lub kogoś kto chciałby sobie dorobić były optymalne . Niestety ta sielanka skończyła się odkąd stołek I.S przejęła K.M Byka to osoba totalnie nie ogarnieta , pyskata i faworyzujaca swoich podpierdalaczy którzy czaili się z telefonem w ręku by zdjęcie zrobić lub nagrać . Na dodatek K.M lubiła od czasu do czasu poupierdalac godziny albo zwolnić kogoś od czasu do czasu tylko dlatego ze ktoś się jej postawił i wyraził swoje zdanie . Tam najlepiej by było żebyście przyszli robili cały czas i być na każde skinienie . A jak potem przychodzi sprawa by wziąść wolne to nagle problem i zgrzytanie zębami . To samo tyczy się wypłat . Wiele razy było tak ze się spóźniała bądź osoba nie dostała tyle co powinna i musiala się upominać później . W moim osobistym odczuciu K.M kompletnie nie nadaje się do stanowiska kierowniczego . Nie umie w racjonalny sposób rozmawiać z ludźmi a o jakosci wykonywanej jej pracy szkoda gadać . Osobiście mam tam paru znajomych jeszcze i z tego co wiem qrs na wycieraczkach się sypie i Valeo większość zleceń przejmuje dla siebie . Pracy coraz mniej ale NORMA musi być zrobiona pomimo tego że się jest te 8 h w pracy i mamy płacone na godziny a nie na acord. Z tego co czytałem inne opinie to ona jak widać zarzadzala ludźmi nie tylko na wycieraczkach ale na innyvh zakładach również i jak widać nikt zadowolony nie jest .. Szkoda ze tak to się potoczyło wszystko bo kiedyś tam pracowało się naprawdę fajnie . Atmosfera była jak najbardziej w porządku ... a teraz tam już jest jak w obozie gdzie każdy jest obserwowany i może być nagrany ... ZAŁOSNE

TRAGEDIA - ta firma zniknie z rynku jak nadal będzie taki poziom - a co do osób zarządzających? Brak słów

DEMONKA

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy qrs w skawinie. Interesowała mnie praca na wycieraczkach- mam tam kilku znajomych i łatwiej byłoby mi się zaaklimaryzować. Ogólnie pracowałam już w podobnej firmie, ale do Skawiny miałabym bliżej. Przerażają mnie jednak informacje o jakiś donosach, nagrywaniu czy wręcz "wyżywaniu" na pracownikach. Czy rzeczywiście tak jest? Z tego co czytam, jakaś nowa kierowniczka nie jest zbyt rozgarnięta a swoim zachowaniem zdążyła już zdobyć sławę...

Xyz
@DEMONKA 3 tygodnie temu

Ogolnie nie polecam kierowniczka dno i kilo mulu Liderzy zalezy na kogo trafisz nagrywanie kapowanie i podlizywanie sie kasi na pozadku dziennym z tego co slyszalem roboty coraz mniej wiec ciezko wyrobic norme a nikt ci roboty nie odda nie wyrobisz normy obetna ci godziny kiedys bylo tam nawet fajnie ale te czasy minely

Qra

Hahahahaha- bo chyba tak można skomentować sposób kierownictwa i traktowania pracowników przeszłej i obecnej per ''pani kierownik''. Beczka śmiechu, te panie nie wiedzą co to szacunek do pracownika, traktują ludzi jak ścierwa, samymi będąc ścierwami. A co to auschitz ? Jeśli chcesz się poczuć jak więzień- polecam ! Jeśli tam pójdziesz pracować obetnie ci któraś z gwiazdeczek z tipsiakam, twoje ciężko przepracowane godziny pracy, jeszcze cię wyśmieje w twarz i zgnoi cię, chyba, że masz jaja i się postawisz to cię zwolni przez sms. Pospólstwo i zero siły przebicia, będziesz pracował jak robol a awansują na kordynatorów i liderów osoby, które od początku lizały żyć pseudo kierowniczkom. Kablowanie, naśmiewanie się z innych. Oj nieładnie Kasiu. Co jest równie wkurzające, to to, że do ukraińca odezwą się z szacunkiem a polaka będą gnoić i dobijać byleby się zwolnił bo tam pracuje już ok. 80% ukraińców, których zachowanie również jest na poziomie zachowań gwiazd qrsu. Ot całe DNO. Kirowniku qrsu! Zrób coś z tym dnem i wodorostami, zrujnują ci tą firmę. NIE POLECAM!

manuello
@Qra 07.09.2017, 07:31

oczywiscie chodzi o skawine wycieraczki? no to mam takie same odczucia, porazka ludzie, zarobki, wszystko........................a tipsiory z niej straszne hahaha

Kalesony
@manuello 07.09.2017, 11:20

Jedna gorsza od drugiej. Zakochane w sobie księżniczki - zdecydowanie nie polecam

Ryyyy

Praca w Qrs w Skawinie wycieraczki nie polecam nowa kierownik K.M to porazka patrzy jak tylko zgnoic pracownika , Tego nie można nazwać firmą jak już to patologią, liderzy to same konfidenty razem z kordynatorem który doniedawna był zwykłym pracownikiem a teraz uważa się Za bosa

Kita

Praca w Qrs w Skawinie na wycieraczkach totalne dno , nie polecam , Nowa kierownik to nie doświadczona osoba ,dająca karę za karą, ucina godziny pracy a wiadomo pieniądze idą do jej ręki .Wielka Pani która myśli ze jej wszystko wolno , Coś jest nie tak jeśli ona traktuję pracowników jak totalne dno i wyśmiewa się z nich zwłaszcza ze jest ona młodsza od większości pracowników totalne dno

Qrs info

Byłam kilka razy na wycieraczkach w qrs i jednym słowem masakra. Ludzie łącznie z kierowniczka by cię za grosza sprzedali. Nie polecam. Dla porównania ściana obok-chlodnice. Kierownik nawet spoko. Wymagający i czepliwy, ale wytłumaczy wszystko. Ogólnie ok no ale cóż nie można cały czas pracować na zlecenie, przydało by się coś lepszego.

Xyz

Praca na wycieraczkach w skawinie miala sen dopóki kierownikiem byla pani I.S od przejecia wladzy przez nowa pania kierownik K.M firma traci z dnia na dzien jest to filar na glinianych nogach coraz mniej pracy coraz wieksze wymagania pracy nie starcza dla wszystkich pracownikow na zmiane a pani kierownik ma to w nosie i nie obchodzi ja jak ale norma ma byc jezeli nie obcina godziny ktore i tak musisz spedzic na zakladzie . Do tego ma swoja brygade kapusi i mitomanow którzy donosza jej o wszystkim co sie dzieje na zmianie (wiekszosc to bujdy) jezeli chcecie pracowac w firmie gdzie bedziecie nagrywani przez pracownikow a filmy z wami beda wysylane do pani kierownik to polecam ;) .A tak serio kiedys bylo nawet fajnie lecz po zmianach kadry kierowniczej wszystko sie zepsulo nie polecam a wiem co mowie bo przepracowalem w tej firmie prawie 2lata pozdrawiam

Ryta
@Xyz 29.08.2017, 07:13

Zgadzam się teraz wszystko robią tak zeby pracownik się zwolnił a oni się ucieszą bo kasa idzie do ich rak bo oczywiście jest kara za zwolnienie się chyba 200 zl .

wiktoria

najlepiej to nie miec rodziny i poswiecic sie dla qrs o kadej porze bez dodatkowych pieniedzy a do tego jeszcze uzerac sie z Ukraincami mowa o qrs CZECHOWICE

robokop

QRS Tychy i PLUS KADRA - druga wymieniona firma zatrudnia dla pierwszej agencji, taki łańcuch pośredników, a praca w zakładzie m.in NP Polska lub Lear Corporation albo podobnej fabryce w Tychach. Realia: - jedna stawka umowna, najniższa możliwa w naszym kraju - brak innej stawki dla nadgodzin sobót i niedziel. - umownie praca na konkretnym stanowisku, później rzucają gdzie popadnie, a także na inne zakłady pracy. - umownie praca na dwie zmiany dzienne, kolejno zmuszają do pracy w nocy bez dodatku nocnego, bo coś takiego oczywiście nie funkcjonuje w firmie QRS lub Plus Kadra. Pisząc treściwie i z zamiarem podsumowania owych kwestii możliwości wystawienia opinii o agencji pracy tymczasowej QRS i Plus Kadra (umowa wyłącznie zleceniowa - jest praca lub jej nie ma, mimo zapewnień umownych i w rozmowach o jej nadmiarze - dzisiaj jest praca, a jutro jej nie ma), informacja o trybie pracy na konkretną godzinę jest z dnia na dzień (mimo innych zapewnień przy rozmowie i umownych). Jak "Medaliony" Nałkowskiej nadają, to "Ludzie ludziom zgotowali ten los." - wszyscy to znamy i każdy brnie w to dalej, nikt nie przestrzega, tylko materialnie uwzględnia swój zasób, nie licząc się z etyką humanizmu, lub osoby są pochłonięte komercją i nie mają możliwości uwzględnienia w sobie wyższych celów, aniżeli przyziemne gromadzenie dobra materialnego za wszelką cenę. A skoro demokracja, to gdzie analityczna sfera państwa wobec "winno się nawet rzec nielegalnie" działających instytucji jak QRS i Plus Kadra. Tylko nie mogę napisać o braku legalności, bo w Polsce jest to respektowane po prostu ;).

żal.pl

Odradzam!! Na rozmowie o prace była mowa o karze w wysokośi 50 zł za dzien nieobecnosci, ludziska kary są zależne od tego jak ważny był dzień nieobecności i kara może dojść do 300 zł!!! Kary w umowie są taka małych druczkiem napisane ze ledwno widać. Oprócz tego za przelew sie płaci co miesiac 4 zł. Również nie polecam kierowniczki, poniewaz nie szanuje ludzi. Takze pisze tylko i wyłacznie dlatego zeby ostrzec innych o karach jakie nakładają!!

nowyskawinawycieraczki

Pierwszy dzien pracy i awantura bo norma nie wykonana. Straszny typ z pani kierownik ktora zachowuje sie jak terrorystka. Kobieta ma ewidentnie problemy ze swoim zyciem- wnioskuje po zachowaniu. Nie polecam pracy na wycieraczkach.

j.k

Kpiny, praca w qrs Valeo-Skawina to porażka. Zero szacunku do pracownika, zarobki marne, traktują ludzi jak śmieci. Robota na 3 zmiany, zero dodatków za nocki, weekendy, a właściwie rzecz ujmując idzie to do kieszeni kogoś innego. Rotacja masakryczna. Ludzie wylatują na widzi mi się i zły humorek wielmożnej pani kierowniczki . Oszukują na wypłatach, o zwolnieniu informują smsem-taki poziom, a właściwie jego brak. Odradzam, szkoda czasu i nerwów na pracę w tym miejscu. Tam są równi i równiejsi, jedni siedzą przez większą część zmiany pierdząc w stołek, a inni zapierdzielają.

sk.obecny
@j.k 14.12.2016, 16:57

Wszyscy mamy juz dość humorow wiecznie obrazonej, ponizajacej nas na kazdym kroku pani kierownik i.s. zachowuje sie jak królowa swojego życia. Za chwile zaden polak nie bedzie pracować na wycieczkach. Zdecydowanie wole isc na chlodnice. I mam nadzieję ze doczekam zmiany kierownika.

Tragedia

Ludzie zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie w szczególności w Czechowicach-Dziedzice pod zakładem Valeo płaca na kontroli jakości to 8 zł tak w 2016 roku płacą 8 zł 0 premii za weekendy 0 premii za nadgodziny i 0 premii za nocki przy zarobkach 1400 zł pani koordynator potrafi dać kare w wysokości 200 zł totalny wyzysk za pewne za moje uczciwie zarobione 200 zł pani K.M. pójdzie sobie kupić coś ładnego. POZDRAWIAM :)

cz dz
@Tragedia 01.09.2016, 17:05

taka prawda QrS to zlodzieje. starasz się a oni traktują cie na końcu jak śmieci

Beka

Taka prawda, chcesz się zwolnić to kare ci dadzą 2tys.. albo 3 msc. z agencji do agencji by przejsc kpina... Trzeba się prosić o pieniądzę o podpisanie rachunków ,pracodawcy Cię zlewają, masz robić za 3. nie liczą się z człowiekiem tyle w temacie dno i kilo mułu!!.

ona

Bez wynagrodzenia o czasie, a zwolnic sie nie mozna bo ukaraja :/

Roman

TRAGA TRAGA TRAGA!!!! NIE DOSC ZE SMIECIOWA UMOWA Z KARĄ NA KARZE TO JESZCZE TRAGICZNA ORGANIZACJA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

liki

Praca dobra, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Qrs - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qrs