Quality Rework Service

Gliwice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Quality Rework Service

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Rework Service

3wer

no ale moze to bylo jakos dodatkowo platne na przyklad?

zawiedziony

Odradzam. Marne "wynagrodzenie",marna atmosfera pomiędzy pracownikami,bacznie jesteś obserwowany przez ludzi szefa tzw.donosicieli,a w dodatku jak pokażesz,że jesteś dobry w tym co robisz i zależy Ci na pracy wtedy otrzymasz od dyrektora/kierownika/koordynatora dwa razy tyle obowiązków za te same pieniążki tzn.zostaniesz wykorzystany.

anonim

omijaj z daleka a zwłaszcza pana dyrektora d.s technicznych. Pracuje się za marne grosze i człowiek traktowany jest gorzej niż śmieć!!

K

Znalazłam ogłoszenie o pracy w tej firmie i jestem ciekawa jak wyglada mniej więcej tam praca? jakie są zarobki? ludzie? ma ktoś może jakieś informacje?

Zostaw opinię o Quality Rework Service - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quality Rework Service