Opinie o Quality Rework Service w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Quality Rework Service. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quality Rework Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Rework Service w Gliwice

Quality

BARDZO DOBRA FIRMA PANI EWA BARDZO UCZCIWA I RZETELNA BARDZO DOBRE WARUNKI MIESZKANIOWE

@Wanda

To nie są opinie o naszej firmie, byłoby miło gdyby wyrobił Pan sobie własną, zapraszam do współpracy 797 052 810

Leo Nowy wpis

Witam. Czy warto podjąć pracę w QWS jako ślusarz monter

Pracodawca Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu wysokiej klasy spawaczy 19neto zapraszam do kontaktu osobistego. Monterzy 15euro Neto

Mały Nowy wpis
@Pracodawca

19 netto hyba za 1.5 godziny.ŚMIECH NA SALI.

Mały@ Nowy wpis

Nie polecam tej firmy nikomu.Jedynie jeden plus to pieniądze były na czas i tylko to.Najlepiej mieć swoje auto jeszcze wozić ludzi do pracy jak auto stanie na drodze mają cię w nosie.Opieka koordynatora co jakiego? Zarobki spawacz jak złapiesz 200 godzin to 3 000€ dostaniesz. Szef jak odwiedza to tak cię klepie po plecach że możesz płuca wypluć tak cię chwali ale jak ty coś potrzebujesz to mają cię gdzieś.400 zł zwrot za ubrania robocze co za takie pieniądze to pożądnych butów z noskami nie kupisz. Pani EWA kręci lody z urlopami raz ci mówi że ci się należy raz nie bo nie przepracowałeś pełnego miesiąca straszą pracowników żeby wysłać do firmy dokumenty odnośnie 3 klasy podatkowej jak tego nie zrobisz to z wypłaty 250€ ci zabiorą.Jak pujdziesz na zwolnienie za kwatere zabiorą 25 € za dzień.Można pisać w nieskończoność. Tak na prawdę mają na ludzi (usunięte przez administratora). Zastanów się dwa razy zanim tam się zatrudnisz.

Łukasz

Witam... pracuje w tej firmie już jakiś czas i jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń... miałem prywatny problem i firma potraktowała mnie że zrozumieniem..jest wypłacalna... śmiało mogę polecić...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Quality Rework Service? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Maciek

W biurze jak to u agencji. Wszystko obiecują. Nie rozpisując się Nie polecam

Czy Quality Rework Service organizuje staże dla studentów?

Jestem pracownikiem firmy qws prawie rok. Wszystkie ustalenia przed podpisaniem umowy, te formalne i nieformalne zostały dotrzymane . Można liczyć na wsparcie i zrozumienie z strony pracodawcy. Polecam.

Pablo

Z kad wy macie odpowiedzi taki to co w umowie a w zeczywistosci odbiega sporo od rzeczywistości

JENS KARSTEDT

UWAGA UWAGA UWAGA...to nie jest firma QWS Quality Welding Services z Gliwice

Quality Welding Services

Panie Emilu ( jeśli to Pana prawdziwe imię). Będę wdzięczna za napisanie konkretów z czego się nie wywiązaliśmy. Zawsze staramy się reagować na wszystkie problemy, o czym świadczą opinie zadowolonych pracowników. Niestety musimy się żegnać z osobami konfliktowymi i nadużywającymi alkoholu. Będę bardzo wdzięczna za merytoryczną wypowiedź która pomoże nam rozwiązać problem.

Emil
@Quality Welding Services

Pozbywanie się dobrych pracowników ,a elementy nadużywające alkohol nadal pracują.Pani Ewa to tak słodko rozmawia jak coś chce pan Piotr tak samo ale jak są problemy nie reagujecie na czas

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Quality Rework Service?

MacieK

Firma bardzo dobrze robi ludzi w bambuko ogłaszają się że zarobisz 3000/3500 ale nie napiszą już że to za220/250 h pracy firma jak firma żadnych ciuchów nie dostaniesz sam se kup a oni część oddadzą ale to co proponują to na buty ???? dobre nie wystarczy

Annonymous
@MacieK

Chyba oczywiste że pod podjęciem pracy pytasz nie tylko o kasę a o to ile godzin.

W jakich miejscowościach są aktualnie kontrakty w Niemczech. Jestem programistą i operatorem CNC z wieloletnim stażem i Zastanawiam się nad podjęciem pracy za granicą.

@Marek

Dziękuję za odpowiedź a właściwie za brak odpowiedzi. Widocznie firma nie zatrudnia Fachowców.

@Marek

Mamy kontrakty w okolicach miasta Ulm w razie pytań proszę dzwonić 797 052 810

Mateusz spawacz

Witam firma wywiązuje się z danego słowa ,to co na papierze i nie formalnie. Najważniejsze płacą na czas ,zaliczki dają śmiało można polecić

Quality

Wanda
@Quality

I o piątej rano specjalnie wstajesz, żeby to oznajmić? Super. ;) Mimo wszystko możesz napisać coś więcej na temat współpracy? Dawne opinie wzbudzają niestety lekkie podejrzenia...

Helena

Co tak ostro, co się stało, że tyle emocji w tobie wyzwalają?? :D Słuchaj, jak coś tam się dzieje, to mów, póki nie wyślę papierów, żebym się nie rozczarowała zbytnio tym, co tam zobaczę.

@Wanda

Spawacz

W internecie ogłaszają się że kwatery darmowe po jakimś czasie dzwonią o mówią że trzeba płacić bo kwatery drogie.Po podpisaniu umowy nagle przysyłają dziwne Aneksy Uwaga Uwaga ...jeśli pójdziesz na L4 to musisz płacić za pokój dziennie 55 euro.....takie kwiatki

Jak się pracuje z ludźmi z Quality Rework Service?

Łysy z Brazez

Katastrofa stulecia ludzie którzy tam przyjeżdżają to odrzut wszystkich kontraktów.Degeneraci ćpuny ,alkoholicy i (usunięte przez administratora) 80%wraca następnego dnia . Ze względu na brak umiejętności lub skrajną demoralizację.

Piotrek

Pracowałem w QWS i śmiało stwierdzam że jedna z najuczciwszych firm pośredniczych w jakich pracowałem, urlop platny, pieniążki zawsze sie zgadzaly co do grosza i godziny w pracy też, szef Jens bardzo sympatyczny człowiek, Pani Ewa tez zawsze sympatyczna i skora do pomocy ????pozdrawiam i powodzonka

Opinia

Johny Bravo

Czy ta agencja to to samo co QWS Quality Welding Services z Gliwic ????

Jens
@Johny Bravo

To zupełnie inna agencja...nie QWS Gliwice

Byly p.

Wybierając się z tą firmą na kontrakt było wszystko super przez tel. Na miejscu porażka hotel robotniczy 4 piętrowy beż parkingu .w pracy każą obsługiwać maszyny na które nieposiadam uprawnień pojechałem jako spawacz 135 . Ogólnie w moim przypadku to porażka była. A (usunięte przez administratora) w biurze dopiero wyszło gdy zrezygnowałem tam z pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Rework Service - Gliwice

• Jak się pracuje w Quality Rework Service?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Rework Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quality Rework Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quality Rework Service