Opinie o Quality Rework Service w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Quality Rework Service. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quality Rework Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Rework Service w Gliwice

Kamila

w jaki sposob wlasciciel szantazuje pracownikow ? jakie konsekwencje sa odmowienia przyjscia do pracy w sobote? soboty sa wpisane na umowie i obowiazkowe czy jest to cos dodatkowego ? jak to jest platne?

Magda

Czy to firma z perspektywami na rozwój?

Dawny pracownik

Ja bym się bardzo dobrze zastanowiła czy warto tam iść tam tylko krzyczą po pracownikach wykorzystują,szantarzują,A weekendów nie wolno odmawiać bo od razu zaczynają szantażować,Pani Renata,i Pan Seweryn oni nie powinni tam robić jako kierownicy bo nic nie umieją tylko posługują się ludźmi.Jak ktoś tam będzie chciał iść to naprawdę zastanówcie się 100 razy ja mówię szczerze bo tam pracowałam.Mówię o qrs-ie w Czechowicach-Dziedzicach

Dawny pracownik
@Dawny pracownik

A liderzy się nie nadają nie umieją wcale szkolić robią co chcą wychodzą na papierosy co chwilę pozwalają ludzią co chcą robić nie umieją się przeciwstawić

Czarek

Od jakiegoś czasu niezbyt dobrze piszecie. Może trzeba zacząć działać żeby poprawić nastroje w firmie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Quality Rework Service? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
3wer

no ale moze to bylo jakos dodatkowo platne na przyklad?

zawiedziony

Odradzam. Marne "wynagrodzenie",marna atmosfera pomiędzy pracownikami,bacznie jesteś obserwowany przez ludzi szefa tzw.donosicieli,a w dodatku jak pokażesz,że jesteś dobry w tym co robisz i zależy Ci na pracy wtedy otrzymasz od dyrektora/kierownika/koordynatora dwa razy tyle obowiązków za te same pieniążki tzn.zostaniesz wykorzystany.

omijaj z daleka a zwłaszcza pana dyrektora d.s technicznych. Pracuje się za marne grosze i człowiek traktowany jest gorzej niż śmieć!!

K

Znalazłam ogłoszenie o pracy w tej firmie i jestem ciekawa jak wyglada mniej więcej tam praca? jakie są zarobki? ludzie? ma ktoś może jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Rework Service - Gliwice

• Jak się pracuje w Quality Rework Service?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Rework Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quality Rework Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quality Rework Service