opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Mahle Thermal And Fluid Systems Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 404 ocen
Opinie(2211)
Dodaj opinię
Aktualności(12)

Opinie(2211)

Dodaj opinię
Aktualności(12)
Logo
  • O MAHLE
  • .
  • Krotoszyn
  • .
  • Wrocław
  • .
  • Ostrów Wielkopolski
  • .
  • Benefity
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O MAHLE

Krotoszyn

Wrocław

Ostrów Wielkopolski

Benefity

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Kalisz
  • Ostrów Wielkopolski
  • Gniezno
  • Konin
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Ostrów Wielkopolski
  • Zacharzew
  • Lewkowiec
  • Radłów
  • Karski
  • Topola Mała
  • Franklinów
  • Kołątajew
  • Jelitów
  • Wysocko Wielkie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Ostrów Wielkopolski
  4. /
  5. Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Ostrów Wielkopolski UL. WODNA 15

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconMAHLE Krotoszyn

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 16

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zwolniony

    28.06.2020 18:07

    Inne

    W Mahle koszą wszystkich jak leci! Kierownicy płaczą, że nie ma ludzi, a zarząd liczy na to, że w razie czego i tak przyjdą ludzie do menpower. Zatkają dziury na czas kiedy wzrosną zamówienia (może to być miesiąc), a potem znowu wypad. Ludzie zastanówcie się ile razy chcecie być wyrzucani z tego zakładu! To nie czasy takie jak były, że przyjdziecie i będziecie pracować. Lepiej znaleźć pracę na normalnej umowie (choćby na najniższej krajowej) i mieć w miarę stabilne zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    Martin

    02.07.2020 09:06

    Inne

    Dawno byś pracę znalazl przez tyle czasu co agencji niema ale widocznie odpowiada tobie takie coś życzę powodzenia praca jest jak ktoś chce pracować ale jak się czeka tyle czasu to tak jest
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.07.2020 21:39

    Inne

    No widzisz tak się składa że mogłem sobie pozwolić na 3 miesiące odpoczynku stać mnie na to.
    ReviewUserIcon
    Martin

    30.06.2020 11:42

    Inne

    Tak niby wraca z umowami 2 tygodniowymi manpower nawet nie3 miesiące będzie to trwało jak ponownie agencji nie będzie więc radzę dobrze się zastanowić nad podjęciem tam pracy na takich umowach lepiej robić na najniższej ale mieć pracę co miesiąc
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.06.2020 18:30

    Inne

    Możliwość awansu? Proszę was... Jeśli masz kogoś w rodzinie na wysokim stanowisku to awans dostaniesz a zwykły szary pracownik z produkcji może o tym pomarzyć. Tutaj ludzie pracują po więcej niż 10 lat na stanowisku operatora bez żadnego awansu a młode osoby ledwo po szkole, które nie mają pojęcia o produkcji ale mają w rodzinie "kogoś tam" od razu wielkimi inżynierami zostawają. Audytorkami są kobiety po zawodówce a prywatnie to żony liderów i kierowników, a ludzie po studiach (usunięte przez administratora) w tych upałach i ciężkie wózki pchają. Te "oferty pracy" dla pracowników to pic na wodę bo wszystko i tak już jest ustawione. Prototypownia i narzędziownia otwarta tylko dla nielicznych. A premie uznaniowe i roczne też dostawają wiecznie te same osoby. Po prostu - bez znajomości niczego w tym zakładzie nie osiągniesz.
    ReviewUserIcon
    Ona

    23.06.2020 12:33

    Inne

    Jak to możliwe, że pozwolono na zabranie urlopu z nowego roku na pokrycie postoju związanego z koronawirusem? To nie jest zgodne z prawem tak poinformowała inspekcja pracy. złożyć trzeba zawiadomienie najlepiej grupowe. Jak można tak ludzi poniewierać.
    ReviewUserIcon
    Operator

    25.06.2020 01:10

    Inne

    Najwidoczniej to jest możliwe. Pisałem już do inspekcji pracy i nie dopatrzyli się problemu. Po prostu dyrekcja ze związkami ustaliła sobie, że urlopem wakacyjnym pokryje sobie część postoju pracowników. A teraz wypuścili pisemko, że jak ktoś nie był na urlopie wakacyjnym to może iść na niego w pierwszej kolejności, czy jakoś tak. Także można by się teraz spokojnie nie zgodzić na 2 tyg, wolnego bo się już miało podczas pandemi i normalnie pracować ale zapewne większość i tak wybierze wolne no bo lato,trza oddychnąć , wyjechać z dziećmi .
    ReviewUserIcon
    Ona

    25.06.2020 09:02

    Inne

    Pisałam do inspekcji dostałam odp: ze pracodawca nie ma prawa do samodzielnego wyznaczania urlopu bieżącego . Jedynie w dwóch przypadkach może narzucić termin urlopu: okres wypowiedzenia i urlop zaległy. Mam pismo jakie mi odeslali. Po ustaniu pandemii można złożyć skargę. Teraz ze względu rozporządzenia ministra zdrowia nie mogą robić kontroli pismo z kwietnia. Więc myślę ze czas złożyć skargę.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.06.2020 10:14

    Inne

    Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MAHLE Ostrów Wielkopolski?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.06.2020 13:28

    Inne

    Z tego co obserwuje to jest pewnie tak jak w każdej normalnej firmie. Widzę sporo ludzi, którzy przeszli długą drogę w zakładzie, włącznie z osobami na najwyższych stanowiskach. Wydaje się zatem, że możliwości są. Dla osób na produkcji jakimś ciekawym etapem może być narzędziownia i prototypownia, lub liderowanie, a dla inżynierów i techników to jeszcze więcej możliwości, bo te działy bardzo się rozwijają i jak już się ogarniesz to możesz dostać swój projekt, a później koordynować zespół. Możliwość wyjazdów za granice dla wielu też może być atrakcyjna. Oczywiście nie będzie Cię nikt specjalnie wyciągał za uszy ale dość jasno określona ścieżka jest. A że przy 2 tys. osób nie każdy może liczyć na jakąś wielką karierę to prawda, ale też nie wszystkim jest to potrzebne do szczęścia. Ale jak człowiekowi zależy to w większości przypadków może liczyć ze się zmieni na lepsze. Choćby te rekrutacja na inne stanowiska skierowane do pracowników - to w sumie też fajna sprawa, że firma w pierwszej kolejności szuka wśród aktualnych pracowników (co w sumie całkiem racjonalne i normalne). Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    X

    24.06.2020 11:34

    Inne

    Na dzień dzisiejszy awans to nie przedłużenie umowy.
    ReviewUserIcon
    7

    15.06.2020 17:43

    Inne

    Czy coś już się rusza z produkcją w mahle?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    20.06.2020 20:22

    Inne

    Człowieku 3 miesiące czekają na co dawno by znalazły pracę ale po co lepiej leżeć siedzieć i (usunięte przez administratora) pisać jak to jest źle bo zakład nie przyjmuje wystarczy szukać i się znajdzie a nie litania
    ReviewUserIcon
    Lager

    23.06.2020 12:26

    Inne

    Masz rację
    ReviewUserIcon
    Eda

    21.06.2020 19:54

    Inne

    W lavoro i manpower było z 200 ludzi teraz ich nie potrzebują czy to znaczy że mahle miało zatrudnionych 200 łazików oblatywaczy
    ReviewUserIcon
    7

    22.06.2020 14:50

    Inne

    Myślę że trochę więcej tych ludzi było w lavoro i manpower obstawiam że razem ok 300,no na to wygląda że byliśmy łazikami tyle że jak przyszło co do czego aby przyjść w sobotę na rano czasem na popołudniu lub w niedzielę na nockę to prawda jest taka że 85% przychodziło ludzi właśnie z lavoro i manpower no ale chyba już zapomnieli o tym,niejeden był tam lepiej ogarnięty od tego z mahle jedynie czym tylko się różnili to kolorem koszulek.
    ReviewUserIcon
    Gość

    22.06.2020 23:33

    Inne

    Nie tylko wy z manpower jesteście pokrzywdzeni ludzia co byli juz w mahle w bordowych koszulkach tez umów nie przedłużają juz sporo osób poleciało a beda kolejne
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    22.06.2020 09:28

    Inne

    Ciekawe z lavoro i manpower był z 200 ludzi a teraz ich nie potrzebują to ale łazików jest w tej firmie że luki pozatykali buhahaha
    ReviewUserIcon
    Gość

    08.06.2020 22:22

    Inne

    Ludzie a sa jakieś przecieki co z lipcowymi umowami? Przedłużaja czy nie?
    ReviewUserIcon
    Gość

    12.06.2020 23:42

    Inne

    Manpower nie ma juz od polowy marca.. nie ma pracy i sie ich pozbyli. Smutne to
    ReviewUserIcon
    Los-superktos

    16.06.2020 10:31

    Inne

    Dobrze wiedziec bo juz chcialam sie fatygowac i isc do biura pytac o sytuacje z praca. Ale jak juz nawet biura nie ma to trzeba szukac gdzie indziej pracy.
    ReviewUserIcon
    Mix

    14.06.2020 21:32

    Inne

    A jak w tej firmie da się zarobić czy za najniższą krajową pytam tutaj bo niepotrzebnie chce się fatygowac jaka stawka po roku ? 4 tyś na dzień dobry ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.06.2020 10:43

    Inne

    Raczej w aktualnej sytuacji nie liczyłbym na to, że zakład będzie przyjmował nowe osoby na produkcję, bo pracy i zamówień od klientów jest mniej, a na start wynagrodzenie z premią raczej bliżej 3500 brutto.
    ReviewUserIcon
    Mix

    15.06.2020 23:48

    Inne

    Dzięki
    ReviewUserIcon
    Edyta

    06.06.2020 08:14

    Inne

    Oprócz krzyczenia na pracowników na lini CRFM nic nie ma wspolnego z pracą. Nie wazne, ile pracownik ma lat, pomiatają nim przez znajomosci, bo niczego się nie boją. Lider wyrzucony z delty, teraz kroluje na BMW.. oprocz darcia papy i drapania się po (usunięte przez administratora) nie potrafi nic. Afera mobbingowa zamieciona pod dywan. Niech kadry w koncu coś z tym zrobią, bo to woła o pomstwę do Nieba.
    ReviewUserIcon
    Eliminator

    06.06.2020 19:53

    Inne

    Który lider, N, czy G? I jaka afera?
    ReviewUserIcon
    Nick

    06.06.2020 22:35

    Inne

    kadry i tak nie mają do końca wpływu co sie na nocnych zmianach dzieje , A nie którzy przychodzą sie do mahle wyżyć nic wiecej bez sensu i tu też powinni zwrócić uwagę !!
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    30.05.2020 16:56

    Inne

    Witam, również pracowałam ponad 3 lata, niestety umowa nie przedłużona jeśli chodzi o kobiety, nigdzie lepiej nie zarobią, w mahle są dobre pieniądze, jest premia są pieniądze na wakacje na święta, praca nie jest zła, warunki są gorsze, bo latem jest na hali 40 stopni, jeżeli będzie możliwość chętnie wrócę, i nie piszcie tutaj głupot o mahle, bo pierdoly piszecie, jeżeli ktoś chce pracować to wszędzie będzie pracował, a że teraz kryzys to nic nie zrobimy, Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Operator

    03.06.2020 02:11

    Inne

    Nowa umowa czy informacje ze nie przedłużyli? Bo piszesz tak że nie wiem czy dalej pracujesz czy cie zwolnili.
    ReviewUserIcon
    Operator

    03.06.2020 15:49

    Inne

    Myślę że dostał jakąś informację, że mu nie przedluzyli skoro pisał że masakra. No chyba ,że się przeraził że jednak przedłużą z nim umowę i zostanie w Mahle.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.05.2020 14:31

    Inne

    Firma powinna branże zmienić aby na przyszłość uniknąć takiej sytuacji jaka jest w tej chwili,firmy już ruszają a tu nadal nic,nawet jak teraz to ruszy niewiadomo kiedy to kto poleci kupić samochód ???
    ReviewUserIcon
    nick

    01.06.2020 14:41

    Inne

    Dobra myśl. Ta branża nigdy nie ma kryzysu. A nawet w kryzysie idzie w górę, bo spożycie znieczulaczy rośnie. Tylko, że jabole zniknęły i teraz cydr się produkuje.
    ReviewUserIcon
    nick

    02.06.2020 07:22

    Inne

    Ja też :)
    ReviewUserIcon
    Janusz

    30.05.2020 10:08

    Inne

    Nie rozumiem jednej rzeczy a mianowicie tak narzekanie że źle mało płacą a jak przychodzi co do czego to trzęsiecie porami ja na waszym miejscu to roboty bym szukał a nie za mahle życie oddawać chyba że wam płacą Bóg wie jakie kokosy
    ReviewUserIcon
    skoncz

    31.05.2020 19:14

    Inne

    skoncz swoje wywody jak niby olaleś mahle,widać że jednak cos cie boli ze sie tu ciagle udzielasz ,la musie
    ReviewUserIcon
    operator

    30.05.2020 00:15

    Inne

    Do końca czerwca na razie umowy nie są przedłużane, później nie wiadomo...
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.05.2020 21:50

    Inne

    Właśnie za pare dni (w czerwcu) mi sie kończy umowa i juz zostałem powiadomiony ze nie zostanie mi przedłużona. Kierownik tłumaczyl sie ze pracy nie ma... trojka dzieci na utrzymaniu kogo to interesuje. Jestem jeszcze pracownikiem Mahle
    ReviewUserIcon
    Operator operatorki

    29.05.2020 13:42

    Inne

    Chłopie, ale co ma empatia do tego? To jest przedsiębiorstwo a nie instytucja charytatywna. A jak jesteś empatyczny, to sam zatrudnij jakiegoś bezrobotnego i mu płać.
    ReviewUserIcon
    Gość

    29.05.2020 20:25

    Inne

    Ja sie pytalem kierownika czy to prawda ze nie przedluzaja i na co mam liczyc
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.05.2020 07:32

    Inne

    Przyjdą takie czasy że mahle będzie tylko z nazwy firmą bo jak się już coś ruszy to firmie mahle lepiej będzie opłacało się przywrócić ludzi z lavoro i manpower.
    ReviewUserIcon
    Ktoś.

    27.05.2020 15:00

    Inne

    Zacznijmy od tego ,że lavoro już nie ma.
    ReviewUserIcon
    operator

    27.05.2020 08:20

    Inne

    Czy ktoś słyszał że mają być zwolnienia grupowe??
    ReviewUserIcon
    Janusz

    26.05.2020 13:28

    Inne

    Kocham ten zakład bez niego bym nie przeżył
    ReviewUserIcon
    Eds

    17.05.2020 19:29

    Inne

    Podobno przegrali przetarg na bmw
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    24.05.2020 13:53

    Inne

    To prawda. Ponoć nie ma zamówień na sierpień wgl. Ale u mnie na dziale robią już ma 3 zmiany po parę osób. Zobaczymy co będzie w czerwcu. Powoli wszystko rusza. Ah ten covid...
    ReviewUserIcon
    nick

    25.05.2020 01:40

    Inne

    ahhh ohhh czak Czak Noris przewidział że przyjdzie Covit Dlatego się nigdzie nie pokazuje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Mahle Thermal And Fluid Systems Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    UL. WODNA 15 63-400 Ostrów Wielkopolski

    NIP:6222788316

    REGON:360951423

    KRS:0000546774

    MAHLE Krotoszyn
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Pracownikmanpower.

    18.05.2020 14:50

    Inne

    Jest co liczyć na powrót do manpower???bo człowiek nie wie na czym stoi w tej chwili,klucze od szafek,buty i ciuchy robocze wszystko poza butami leży w domu ????.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    20.05.2020 17:42

    Inne

    Ty chcesz wrócić jak w lipcu dopiero się zacznie do czerwca płaci państwo a później się zacznie jazda bo pracy za wiele niema ludzie chodzą po tygodniu i następni na niektórych działach poczytaj co się dzieje w volkswagenie itp masz okazję iść gdzieś do pracy to od razu idź
    ReviewUserIcon
    Pepe5

    21.05.2020 09:12

    Inne

    W sumie nie wiadomo jak to będzie, jeśli różne biznesy ruszą i tym samym ruszy sprzedaż nowych samochodów to jest szansa, że za kilka miesięcy będzie lepiej. Choć spowolnienie może być też dłuższe. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie tak źle. Ktoś wyżej pisał o tym, że do czerwca "płaci Państwo", ale niestety w praktyce nie do końca tak jest, bo pomoc rządowa (słyszałem o ok. 2 mln miesięcznie) to stosunkowo niewielki procent miesięcznych kosztów wynagrodzeń i utrzymania takiego zakładu jak Mahle (same wynagrodzenia dla 2-2,5 tys. osób to na moje oko lekko 10 mln miesięcznie, bo koszty firmy to tzw. brutto brutto czyli więcej niż wynagrodzenie brutto). Bardziej liczy się czy w Niemczech będą produkować i czy w całej Europie i na świecie (również w Polsce) będą kupować samochody. Wszystkiego dobrego i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2020 12:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nicolas

    20.05.2020 19:00

    Inne

    Ci co wrócą to wrócą pewnie na jakiś czas ,myślę a nawet jestem pewien że z czasem kiedy zacznie wszystko się ruszać to będą powoli opuszczać szeregi manpower będzie to kwestią czasu niektórzy już znaleźli sobie inną robotę za te same pieniądze praktycznie ,znam osobiście 3 takie osoby tak więc wiem co piszę.
    ReviewUserIcon
    Patison

    12.05.2020 11:44

    Inne

    Cześć od poniedziałku wraca produkcja na jedną zmiane ale 3 dni bedziemy pracowac by zmieniac sie z pozostałymi osobami np zmiana pana A chodzi 3 dni pozniej maja 3 dni wolnego by mogła wejsc zmiana pana B i tak dalej.... Osoby z Mahle majace umowy które kończa sie w tym roku nie beda przedłuzane...... Osoby zmenpover i lavoro zostali juz bardzo dawno bez umów na dzien dzisiejszy kozystaja z l4 lub z zasiłku
    ReviewUserIcon
    akurat

    16.05.2020 11:21

    Inne

    oni zawsze zawracją gitarę duzo przed,akurat w czercu wrócisz
    ReviewUserIcon
    Nick

    17.05.2020 10:44

    Inne

    ty sie nie martw jak bendzie oni już wiedzą doskonale co zrobić tych łazików wywalić a zostawić tych najbardziej kontaktowych chodzi mi o to ze przyjdzie jeden z drugim do pracy i łazi co pół godziny na papierosa niech sie puknie w łep
    ReviewUserIcon
    Operator

    14.05.2020 05:55

    Inne

    Bo ludzi z Manpower mogą w każdej chwili zwolnić a na stałej umowie obowiązuje 3 miesięczne wypowiedzenie dlatego pewnie.
    ReviewUserIcon
    Operaror

    15.05.2020 12:59

    Inne

    Okres wypowiedzenia zależy od stażu pracy, w moim przypadku jest to 2 miesiące np...
    ReviewUserIcon
    Operator

    12.05.2020 19:54

    Inne

    A to 100% te umowy nie zostaną nikomu przedłużone?
    ReviewUserIcon
    patison

    13.05.2020 10:05

    Inne

    Na 95% nie jedynie kierownik moze zaproponowac ci powrót od nowego roku ze startujesz jako z mahle a nie przez agencje menpover chociaz w to wątpie
    ReviewUserIcon
    Xx

    06.05.2020 20:15

    Inne

    Co z tymi umowami majowymi????przedłużają czy nie?????
    ReviewUserIcon
    Deener

    11.05.2020 21:55

    Inne

    Manpower i lavoro od kwietnia nie ma w zakładzie to po co takie głupie pytanie zadajesz?
    ReviewUserIcon
    Damian

    12.05.2020 15:29

    Inne

    Nie ma i pewnie już nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.05.2020 06:08

    Inne

    To teraz proszę o oddanie głosu osoby którym w tym roku kończy się umowa???
    ReviewUserIcon
    Bb

    09.05.2020 13:47

    Inne

    Mi sie kończy umowa w sierpniu na początku ale pracuje pod Mahle nie manpower
    ReviewUserIcon
    Daria

    08.05.2020 02:14

    Inne

    To uczucie gdy jest sie starym (usunięte przez administratora)mowiqcym, że młodzi nawet teraz gwozdzia nie potrafią wbić i nie znają życia a twoja montownia zostaje zamknięta i się okazuje że do niczego się nie nadajesz.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    08.05.2020 13:38

    Inne

    Złoto ✌
    ReviewUserIcon
    Janusz

    08.05.2020 13:59

    Inne

    Złoto ✌
    ReviewUserIcon
    Set

    28.04.2020 14:11

    Inne

    Ilu ludzi pracuje w Mahle ostrów?
    ReviewUserIcon
    juh

    06.05.2020 13:42

    Inne

    tysiąc milionów
    ReviewUserIcon
    GG

    04.05.2020 17:34

    Inne

    Czy ktoś coś wie może kiedy jest planowany powrót do produkcji takiej sprzed 5 tygodni i kiedy wogóle firma planuje ruszyć?bo firmy już powoli ruszają jak np comforty w ociążu,Ikea się otworzyła a tutaj cisza.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.05.2020 09:54

    Inne

    Firma ruszyła, powoli bo powoli, głównie jedna zmiana, ale wiadomo jak jest. A kiedy dojdziemy do stanu jak przed "koroną"? Nie sądzę, żeby ktoś teraz wiedział.
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    04.05.2020 21:30

    Inne

    Wiecie kiedy będa. Dawać na karte
    ReviewUserIcon
    Seba

    01.05.2020 18:20

    Inne

    Zwolnili masę dobrych pracownikow a tzw łaziki ska szwendacze (ludzie którzy tylko chodzą w ta i z powrotem głównie inzyniering) dalej pracuja.
    ReviewUserIcon
    nick

    03.05.2020 10:35

    Inne

    masz racje bo przyjdzie do pracy taki biedny chłopaka i ma duży zapał do pracy i co ten biedny chłopaka zostaje zmieszany z gównem bo trafił na jakiegoś (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Frog.

    28.04.2020 19:25

    Inne

    Czy ktoś coś wie może kiedy produkcję planują uruchomić i czy wszyscy wrócą czy tylko mahle???nie liczę na cuda ale wolę po prostu tylko zapytać a nie błądzić i się łudzić.
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    25.03.2020 18:22

    Inne

    niestety ale prawda jest taka że pracownicy firmy manpower zostali najgorzej potraktowani jak tylko mogli,a prawda jest taka że jak produkcja szła pełną parą i trzeba było ludzi na sobotę na rano czasem na popołudniu albo na nocki w niedzielę to większość przychodziła z manpower bo z mahle mają wypukane na nadgodziny a teraz tak nam(usunięte przez administratora) DZIĘKUJE no mam nadzięję że kara tego pana szybko spotka za tak chamskie i karygodne postępowanie.Sam niestety należę do grona tych osób co bardzo często na nadgodziny byłem praktycznie za każdym razem a tymczasem czuję się pokrzywdzony i beznadziejnie potraktowany.jesteś potrzebny to skaczą abyś przyszedł na nadgodziny,nie jesteś potrzeby to kop w tyłek.Polski rząd mówi aby zakłady ludzi nie zwalniali bo niby tyle pieniedzy ma dla takich firm jak mahle a tymczasem firma robi swoje,ludzie nawet którzy tu wrócą to zapamiętają to na długo i myślę że większość z nich o ile wrócą to nie na długo.
    ReviewUserIcon
    Ehhhh

    14.04.2020 15:08

    Inne

    Pretensje możesz mieć do koronawirusa. Skąd firma ma brać pieniądze na utrzymanie pracowników skoro nie ma sprzedaży? Powiesz, że ma zaoszczędzone? To Ty też powinieneś mieć. Za nadgodziny dostałeś wynagrodzenie? Więc w czym problem? Ktoś Cię zmuszał do pracy? Brak słów na ludzki gatunek. Uważacie, że Wam się należy. Otwórz firmę, zatrudniaj pracowników i wtedy porozmawiamy. Rząd wypiął się na duże firmy i nie dopłaca im do pracowników. Użyjcie mózgu! Z jakiegoś powodu jest schowany i nie służy jako ozdoba.
    ReviewUserIcon
    xxx

    23.04.2020 20:21

    Inne

    oj nie tylko pracodawca ma nas gdzieś zachowanie niektórych ludzi to jest karygodne każdy chce sie popisać przed każdym a reakcje na niektóre głupkowate zachowania brak
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    23.04.2020 09:04

    Inne

    No a jak działają związki zawodowe w Małe??Podobno sa bardzo stanowcze?
    ReviewUserIcon
    XXX

    22.04.2020 17:46

    Inne

    Dalej ludziska opowiadać kto tu już pracuje w czasie tej epidemii w tym naszym najukochańszym warsztacie ?? co tam słychać pracujecie pojedynczo razem jak jest ???
    ReviewUserIcon
    Janusz

    17.04.2020 17:00

    Inne

    Polecacie jakąś pracę prócz MAHLE bo tu widzę że ludzie za darmo robią
    ReviewUserIcon
    Były

    20.04.2020 15:15

    Inne

    Wiesz kolego ja robiłem w manpower ok 9 miesięcy i gdyby nie obecna sytuacja pracował bym dalej bo nie narzekałem na swoją pracę a lekko nie było bo na serwisie układarki wózków przez 8h naprawdę się jest się co narobić no szkoda że stało się jak się stało bo na powrót do pracy pewnie manpower nie ma co liczyć,no cóż trzeba teraz zasilić armię bezrobotnych.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    21.04.2020 18:08

    Inne

    Pozostaję jeszcze jedna opcja za granicę
    ReviewUserIcon
    ....

    20.04.2020 15:18

    Inne

    Jest tu ktoś komu nie przedłużył umowy w mahle w maju?poinformowali was itp?
    ReviewUserIcon
    ...

    21.04.2020 10:13

    Inne

    Do kiedy masz umowę?
    ReviewUserIcon
    Morw

    21.04.2020 12:54

    Inne

    Dowiesz się w ostatnim lub przedostatnim dniu aby nie przyszło do głowy L4 tak to działa w każdym zakładzie
    ReviewUserIcon
    ????????????

    21.04.2020 10:12

    Inne

    Podziękowali agencjom pracy manpower i lavoro ale to i tak pewnie za mało i zaraz przyjdzie pora na ludzi z mahle, proponuje zacząć od kadr bo stanowczo za dużo ludzi tam jest.
    ReviewUserIcon
    Skoczek

    18.03.2019 10:24

    Inne

    Witam pracuje w MAhle na produkcji od 3 lat jestem skoczkiem jak to mówią wszedzie mnie rzucaja po piecach na podmianki na inne dzialy by tylko szla produkcja to jest chore!(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    orgia

    19.04.2020 20:10

    Inne

    bo pracownicy z wieloletnim stażem w mahle wiedzą jak sie zachować robią swoje wiedzą co i jak i oni juz mają swój świat swoje krytki swoje wtyki i na to trzeba uważać nie chiał bym na takiego trafić
    ReviewUserIcon
    orgia

    20.04.2020 22:12

    Inne

    choćby te nawet 3 000 złotych netto czynsz zapłacisz za mieszkanie zapłacisz zostaje ci 2 000 a tu inne jakies wydatki inne

    Zostaw merytoryczną opinię o Mahle Thermal And Fluid Systems Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.