Opinie o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nesperta Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nesperta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Seba

Za oknem skoro świt Kilimandżaro Wyrasta co dzień mi Kilimandżaro Do góry parę mil Kilimandżaro Najbardziej suchy szczyt Kilimandżaro Zadufanie, chwalipięty, marnotrastwo, przepych, tylko po coooooo???? to choroba

Jaro
@Seba

Niestety ... ten co ma dużo wiecznie będzie mu mało .... choćby po trupach a do celu.

ihaha
@Jaro

Najlepsze jest to, że chwalą się tym HRy czy PRy i nawet im przez myśl nie przejdzie, że organizacja tego wyjazdu to dla wewnętrznego klimatu strzał w kolano. Pycha arogancja i oderwanie od realiów.

Nie wiecie może czy firma nie szuka aktualnie kogoś na produkcję?

Nie

W tej firmie w ogóle nie ma stanowisk produkcyjnych

GOŚĆ

Dlaczego tak często pojawiają się ogłoszenia na stanowisko sprzedawcy na stoiskach handlowych? Czyżby aż takie wymagania były na stanowisko szeregowe nie wymagające jakiś szczególnych predyspozycji?

@GOŚĆ

Nie jest lekko, najpierw trzeba zainwestować, a potem ....hmm

@Asia

Nie rozumiem, w co bądź co zainwestować? A po drugie co ma inwestycja do zatrudnienia pracownika?

MAJA

Najczęściej to franczyza.

@MAJA

Tyle, że moje pytanie brzmiało dlaczego tak często pojawiają się ogłoszenia? Co ma franczyza do tego ?

@Gość

Ogłoszenia o pracę są na stronie Nesperty, pozostałe to franczyza i ktoś chce zatrudnić na wyspę pracownika, na zasadach z właścicielem franczyzy.

@Asia

To muszą mieć wygórowane zasady i wymogi , których w ogłoszeniu o pracę brak, z ogłoszeń wynika, że chcą zatrudnią ludzi bez doświadczenia i wiedzy na temat marki Semilac a po wysłaniu CV brak odzewu. Poza tym to najczęściej pojawiają się właśnie ogłoszenia na stoiska firmowe a nie franczyzowe

chłit martekigowy

@Seba

Prawidłowo się pisze : CHWYT MARKETINGOWY

Super uwaga

Pitbull

Ktoś dotarł na wigilię? Jak wrażenia?

@Pitbull

Najważniejsze, że diamenty dla najbardziej zaangażowanych rozdane. Ciekawe czy rzeczywiście dla najbardziej.... ????

NTR
@Pitbull

Dwóch nowych dyrektorów, będziemy podbijać świat. Fatalna organizacja imprezy, co tu kryć. Wszyscy głowy uniesione wysoko. Udają, że się nie znają, albo, że się lubią. Udawane miny, jak ta cała firma. Lepiej już było.

Terefere

Coś dużo tych diamentów było, faktycznie wszyscy tak zaangażowani?

Terererere
@Terefere

Zależy pod jakim względem zaangażowani i jakie cechy osoby brali pod uwagę ???? ciężka sprawa, są chyba lepsi

zielona
@NTR

O ciekawe a dyrektorzy od czego? ????????????

Stary Czarny Diament
@Terererere

Uważam ze diamenty otrzymali najlepsi z najlepszych. I zasłużenie dostali no ale pupcia szczypie jak sie nie otrzymało tego wspaniałego wyróżnienia xD

NTR
@zielona

Od HR i nowy z zarządu. Obawiam się, że nie wiedzą gdzie weszli i z czym przyjdzie im się zmierzyć.

Terefere
@NTR

A podobno to jeszcze nie koniec i mają być kolejni

@NTR

Ciekawe jak ich zatrudnili skoro nie bylo wewnętrznej rekrutacji ani zewnętrznej. Czy to zgodnie z nowymi wymogami? Prwnie jacyś znajomi znajomych. I jak ktoś napisał okres próbny szybko przeleci, przytula ze 30 - 40 tys. I reszta roku luzik. Ciekawie kiedy zarząd zmadrzeje,a właściwie nasz pryncypal?

Co konkretnie masz na myśli? Czy pracodawca przyznał jakieś nagrody pracownikom? Czy jest to jakieś wyróżnienie, czy bardziej jednak nagroda rzeczowa? Rozumiem, że miało to miejsce podczas wigilii pracowniczej, czy organizowane są jeszcze inne wydarzenia firmowe?

realistyczny obserwator
@Stary Czarny Diament

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. jedynymi specjalistami od tych całych diamentów są, osoba która wymyśliła kolory pazurów, to jakoś 2015 około, i osoba która wymyśliła make up 2018, i zapewniła ciągłość sagi na 2019. tylko jeden problem polega na tym że w 2018 końcówce kreatorka pazurów narzuca swoje wizje zespołowi ... szkoda słów...

realistyczny obserwator

a co myślicie o tym dyrektorku od make upu ? też był chwile i poleciał...hahhaahha

Bardzo nieprzyjemna rekrutacja, pani z HR totalnie się nie odzywała. Całą rozmowę prowadził kierownik, który zadawał pytania od czapy. To była najbadziej nieprofesjonalna rozmowa w jakiej brałam udział. Oczywiście pani z HR miała dać znać o wyniku rekrutacji nawet jeśli nie dostanę (usunięte przez administratora) do tej pory cisza.

Pytania o znak zodiaku, czy oglądam bajki, iPhone czy Android i tego typu rzeczy, żenada

logo firmy KASJER
Jelonek
Netto Sp. z o.o.
Natan

Witam, nie pracuje w tej firmie, raczej wspolpracuje z branżą hybrydowa i żelowa, tak czytam i nasuwa sie wniosek, ze góra i Hr bo czytamze jest mają ogromny problem z personelem i jakto bywa to jest ich wyłączna wina, ze nie potrafia ludzi zjednoczyć. Pierwszyraz sie spotykam z takimi opiniami negatywnymi. To sie nadaje do mediów, zeby to nagłośnić. Czy są chetni?

Zażenowany Wilk

Najlepiej obiecywac wolne w wigilie i swieta a teraz nagle zapraszac do pracy na "dyżury". Fabryka jak zwykle w czterech literach za to biurowi oczywiscie wolne bo po co robolom wolne jak oni nie maja rodzin i swoich spraw. Brak słów. Najlepsze w tym wszystkim to ze "zrobimy igrzyska dla mas"(czyt. wigilia firmowa) dajmy darmowe alko to przyjdzie wiecej chetnych. (usunięte przez administratora)Tylko szkoda ze te potulne owieczki zapomnialy juz o tym ze premie swiateczna wyplacili brutto i zalatwili nam te dyżury, a kazda owieczka wrogo nastawiona do stadka...eeh o podwyżkach nie wspomne bo to sie nudne robi.

Janek
@Zażenowany Wilk

Swieta racja. Ja jestem facet i nie ide, to kompromitacja (usunięte przez administratora) Alko ma nie być a jedzenie liche. Robimy strajk a w wigiLię kazdy do lekarza jak policjannci. Kto jest za ?

@Zażenowany Wilk

Niestety "biurowi" też tak kolorowo nie mają, wolne zostało narzucone z góry i trzeba na to wykorzystać wolne. A jeśli ktoś tak jak ja wolnego już nie ma, to bezpłatny urlop. Wolę przyjść w te dni do pracy ale nawet nie mam takiej możliwości.

Co ty masz w glowie

Jakbym siedzial za biurkiem 8 h godzin a moze i mniej bo jeszcze trzeba internety przejrzec przez 2h to tez wolabym przyjsc do pracy niz w domu pomagac. "Ja" a jak chcesz isc do pracy to mozesz odwiedzic fabryke i popakowac paczki jak jestes chetny do pracy;) przynajmniej dzieki Tobie jakas kobitka ogarnie sobie w domu ze spokojem wigilie albo sylwestra.

@Co ty masz w glowie

Dzięki za troskę, wigilia w domu jest akurat na mojej głowie. Nie wiem skąd masz takie pojęcie o pracy biurowej ale skoro skądś się takie wzięło, to widać, że nigdy nie musiałeś jej wykonywać.

Biurowy
@Co ty masz w glowie

Zapraszamy do biura... oprócz picia kawek i przeglądania internetu( bo tak właśnie postrzegasz pracę w biurze) przygotuj strategie marketingową na cały rok, zaplanuj budżety , ugaś kilka pożarów gdy np ukaże się niepochlebny artykuł na temat firmy i porozmawiaj z dostawcami czy klientami po angielsku a najlepiej jeszcze w innym języku. No ale cóż nie chciało się uczyć to trzeba pakować paczki..

Fizyczny
@Biurowy

Strategie, pożary ... Jak ja grałem w Simsy to jedyną atrakcją było utopienie Sima w basenie... a teraz... Fiu, fiu...

Osoba fizyczna
@Biurowy

To, że ktoś pakuje paczki wcale nie oznacza, że nie chciał się uczyć. Natomiast jeśli chodzi o niektóre osoby w biurach to ich notoryczne błedy w zamówieniach wydają mi się dosyć dziwne skoro takie wysokie wykształcenie posiadają. Serdecznie pozdrawiam.

Ciemniak
@Biurowy

A czemu mówisz, że nie chciało się uczyć? Nawet nie wiesz jakie mam wykształcenie i znam języki. Czasami lepiej się nie przyznawać do wykształcenia, bo do biura złożą propozycje, a tam to każdy strażak, pożary musi gasić, bo artykuł niepochlebny. A poza tym poza wykształceniem należy posiadać wychowanie i kulturę, której Ty swoim wpisem nie okazałaś.

Biurowy
@Ciemniak

Jeżeli ktoś sugeruje że w biurze przegląda się internet i lepiej siedzieć za biurkiem niż pomagać w domu to również nie wykazuje się kultura. Ponadto nikt nikomu nie broni pracować w biurze.. Ogłoszenia są zawsze można rekrutowac. Najlepiej niech każdy wykonuje swoją pracę a nie patrzy na innych.

JaktamPanie

Tu nie potrzebne są czary mary..tylko podwyżki pensji obiecane 1,5 roku temu, a te wspaniałe komentarze i tak nic nie zmienią.

Martunia
@JaktamPanie

Zgodnie z umową o pracę co roku mamy podwyżkę o 1%, hahahahaha, nawet nie wiem czy ją kiedykolwiek dostałam.

@JaktamPanie

Podwyżki cen prądu haha

@Martunia

To prawda. Na corocznym spotkaniu w grudniu znów nagrody dostaną lepsi inaczej nawet wiem kto. Ja dziękuję i nie idę bo po co. Wiecie że (usunięte przez administratora) są rozliczani czemu ich pracownicy nie idą. Dobre haha. Z Jelonka to wszyscy idą musze inaczej (usunięte przez administratora)

Lena
@Benia

Czy to wigilia czy rocznica itd. to i tak to nic nie zmienia, cierpkie przemówienia, żarcie słabiutkie i sztuczny klimat. Ja też nie idę

Wiedźma

Firma , która rzuca przez właściciela zaklęcie ! A potem właściciel spuszcza wiadro zimnej wody na łeb! I zaklecie nie działa ! Nie wybierajcie sie do tak mrocznego lasu ! Chyba , ze sami jestescie zatruci i potrzebujecie tego jadu do zycia !

Nenenen

Uuuu...grubo

Wiedźmin
@Wiedźma

o kurde! ładnie poleciałaś ! heh . Powiedz mi Wiedźma na czym Ty jeździsz ?bo widzę że to jakiś dobry towar :) Podasz namiary na swojego dilera ? heh.

@Wiedźma

Ciekawe czemu konkurencja z Poznania nie ma takich opinii tutaj , zobaczcie. To mnie właśnie do nich przekonało i nie żałuję tej decyzji. Z tego co tu widzę, ich podejścia do pracowników, braku ciągłej kontroli przez (usunięte przez administratora)i zwolnień z pracy, przede wszystkim pełna prawdziwa lojalność, a nawet lepsza płaca i taki spokój wewnętrzny, a nie bojaźń, że jutro przyjdziesz do pracy i out. Premie spore dla wszystkich, proszą a nie każą tak jak w Komornikach i wiele innych. Przede wszystkim są normalni, nie noszą głowy wysoko, nie chwalą się najdroższymi autami itp. Tutaj tylko się udaje, że jest ok, a tak naprawdę każdy z takim przymusem się uśmiecha, a w głębi duszy boją się o jutro, no i brak jakiegokolwiek rozwoju. Ot taka pogoń za kasą. Słyszałam od starych koleżanek, że wigilia w tym roku będzie baaaardzo skromna, jak zawsze Ci najbardziej "oddani" dostaną spore premie i kilka przypadkowych osób, żeby nie było podejrzeń. A dziewczyny z HR bardzo zestresowane czy się wszystko uda,(usunięte przez administratora) Przemyślcie czy warto, nadchodzi ciężki czas.

Jaras
@Wiedźma

Tutaj jest po prostu bosko, można ściemniać i brać niezłą kasę, tylko trzeba wiedzieć jak.

@Asia

Asiu. Czy tam gdzie teraz pracujesz prowadzone są rekrutacje na szeregowych pracowników? Np.na produkcji czy wysyłce? Ta firma ma świetne opinie, może też bym złożyła cv;)

Asia

Zawsze warto złożyć, nawet jak obecnie nie potrzebują to w przyszłości się odezwą. Jak potrzebują to na pewno Ciebie poproszą, tylko nie chwal się zakazem konkurencji oczywiście jeżeli miałaś taką podpisaną.

Szeregowiec

Jeśli masz dwie lewe ręce i do tego paraliż to chętnie Cię przyjmą. Na wysyłce dołączysz do klubu dwóch pań które ciagle stoja i plotkuja a robota aż pali je w ręce. Naucza cie jak kończyć prace godzine wczesniej i chodzic miedzy regalami i pier***. Byle sie nie przemeczac. Z pracy trzeba wyjsc przeciez pachnącym Avonem A pensje maja takie jak wszycy co naprawde pracuja. Czy dyrektor tego nie widzi mimo wszechobecnych kamer?

A można wiedzieć co to za firma?

Chyba Ci się firmy pomieszały

@Szeregowiec

Jakby tak pracowali, to by nie byli najlepsi, wystarczy sprawdzić sprzedaż, ich twarze, które naprawdę coś w Polsce znaczą. I zawsze byli i są szybsi i lepsi i przede wszystkim są lojalni.

@Asia

To ile płacą na rękę np. na wysyłce?

Jaras

W Jelonku wcale PR nie ma

@Jaras

Chyba w Jelonku

@Szeregowiec

Ty wolisz (usunięte przez administratora) parę groszy zamiast godnie żyć. Chyba że masz nieoficjalne profity Zobacz co tu ludzie piszą, co się dzieje w magazynie. A dlaczego produkcja robi za nygusow z wysyłki. Przecież to niezgodne(usunięte przez administratora) .

@Jaras

PR ma jedną nic nie robi a najbardziej zaangażowanego zwolnili , a na jego miejsce już czekała koleżanki z PR i innych.

sprzątaczka

Czyszczenie komentarzy było ostre widzę.

pepe
@sprzątaczka

KARMA WRACA

pracownik2014

pieniążki się kończą taka jest smutna prawda.

Kiedyś pracowałem w tej firmie ale na szczęście szybko się uwolniłem i tego życzę pozostałym takim jak ja... Podobnie ja większość przyszedłem ze znanej stabilnej firmy w imię czegoś lepszego.. niestety jak większość się zawiodłem. W firmie rządzi tzw grupa z garażu- osoby zatrudnione gdy firma miała siedzibę dosłownie w garażu i zatrudniała byle kogo. Owa grupa to ludzie bez większego doświadczenia gdziekolwiek nie mówiąc już o jakimś konkretnym korpo. Wszyscy bardzo szybko dorobili się stanowisk managerskich-niewiadomo za co..... a jak firma zaczęła zatrudniać ludzi z lepszym cv , z doświadczeniem z konkretnych dużych, znanych firm to garażowcy poczuli się zagrożeni i doprowadzają do ich zwolnień. Prezes niewiadomo czemu ich slucha... pozbywa się ludzi, którzy mogliby naprawdę zrobić w tej firmie coś dobrego....na rzecz tych z którymi za daleko nie zajdzie. (usunięte przez administratora) Swego czasu największa rotacja była w eksporcie (usunięte przez administratora) Nie wiem jak to wygląda dzisiaj ale z ostatnich komentarzy wnioskuję , że nic się nie zmieniło a może nawet pogorszyło. Nie polecam zmiany pracy na tą firmę gdyż w moim przypadku był to poważny błąd...

Tedy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

@Tedy

oferty można znaleźć na stronach: https://pracodawcy.pracuj.pl/nesperta-sp-z-o-o,14478/oferty-pracy https://www.praca.pl/756286,nesperta_sp_z_o_o,lubon,firma.html

J
@Tedy

NIE RADZĘ W OGÓLE ZAGLĄDAĆ NA TE OFERTY, BO SAMI NIE WIEDZĄ CZEGO CHCĄ I ZWALNIAJĄ SZYBCIEJ NIŻ SIĘ WYDAJE.

Wielka szkoda :(

Kiedyś byłam częścią Semifamily - team'u zdolnych ludzi pracujących dla firmy z ogromnym potencjałem, dla gościa, który choć jest naprawdę dobrym facetem, słucha złych doradców. Żal serce ściska, jak czytam te wszystkie wpisy przepełnione frustracją, złością i rozczarowaniem. Co za marnotrawstwo, wielka szkoda :(

@Wielka szkoda :(

W tej firmie to jedna wielka walka szczurów szczegolnie w Jelonku.

@Wielka szkoda :(

Ja juz nie pracuje w tej firmie, ale zarówno tutaj czy w Jelonku jest totalny brak lojalności wobec pracownika, nie możesz się do nikogo odezwać bo zaraz doniosa, czy to o filmie, modzie itp. . Tak naprawdę to nikomu nie mozna zaufać bo nie wiesz jak ktoś zareaguje, ludzie sie boją odezwać. W Jelonku jeszcze gorzej, wszędzie kamery, mówią że podsłuchy, pelna inwigilacja lacznie z IT. Dziś pracujesz, ajutro Cię nie ma, bo jak to mówią przy zwalnianiu, nie spełniasz oczekiwań, a do tego wciskają wypowiedzenie za porozumieniem stron, bo to sie niby nam oplaca, a to guzik prawda, bo tak naprawde Ty jesteś kopana i nie masz później zadnych praw. Skoro chcą Ciebie zwolnic bo ... to niech zwolnia i się konkretnie wytłumaczą dlaczego, a wtedy mozesz smialo udac się do sądu pracy. A tak jak ja, w nerwach i stresie się zgodzilam, nic nie mogę, takie wlasnie otrzymalam wyjaśnienie w sądzie pracy. Pamiętajcie na przyszłość, nie godzcie sie na porozumienie stron jak pracodawca chce was zwolnić niby po dobroci. Jak zwolni musi to uzasadnić, a wtedy w sądzie pracy dokladnie to zbadaja i ocenią, z reguly sad pracy jest za pracownikiem i karze pracodawcy wypłacić odszkodowanie i to niemałe.

Prawdziwy Michał

Ale kogoś (usunięte przez administratora) Podszywać się pod innych z fałszywą opinią? Masz ze sobą problem żeby tak postępować, zrób przysługę innym i (usunięte przez administratora)Przez takich (usunięte przez administratora) tracą inni którzy chcą pracować, zabiorą w końcu to czego pracodawcy nie muszą dawać czyli benefity socjale itd... będzie goła wypłata w końcu będzie ktoś stać nad ludźmi i poganiać zabraniac się odzywać do innych oceniać statystyki. Teraz tego nie ma i nigdy nie było. Ludzie nie czytajcie tych komentarzy ewidentnie jedna osoba to wszystko pisze i to nie prawda. Pierwsza praca z której było ciężko odejść rok się do tego zabierlem bardzo dobre warunki płacą na czas kierownik i brygadzista wyjątkowi zależy im na pracownikach dbają o nich od 3 lat które pracowałem bardzo dużo się zmieniło na plus. Nie miałem okazji się pożegnać z wieloma osobami z biura także trzymajcie się ciepło podziękowania także dla przełożonych i zarządu za zaufanie możliwość reprezentowania firmy i liczne miłe wyjazdy służbowe Pozdrawiam serdecznie

D.

Dokładnie, za chwilę nie będzie z 5 osób i to takich najlepszych.(usunięte przez administratora)

MANIEK
@Prawdziwy Michał

Ty chyba nie wierzysz w to co piszesz. Domyślam się kim byłeś i gdzie pracowałeś. Z twojego tekstu wynika że należałeś (usunięte przez administratora)

Pracownik2014
@MANIEK

Maniek popieram @prawdziwymichal to jest jakiś żarcik z twojej strony z tą opinia :) ba targach co innego mówiłeś o swoich przełożonych :) (usunięte przez administratora) nie ładnie tak kłamać :)

Wkurzona !

Może ktoś by zrobił jakieś zebranie ( dyrektor, prezes) i poinformował w firmie co się dzieje że zwalniają na prawo i lewo ???? Ostatnie zebranie z cyklu " zostali najlepsi" jest mocno nie na miejscu skoro zwalniają następnych !!!

mika
@Wkurzona !

Byłam na dwóch spotkaniach w ciągu roku, na których usłyszałem, że zostali najlepsi. Więcej! Na tę wycieczkę też pojechali najlepsi :D diamenty też dostali najlepsi... ale kluczem było chyba poklepywanie po pleckach. Przykro się patrzy na to, jak firma zbudowana dzięki lojalności szeregowych pracowników i byciu przez nich ambasadorami marki, wszystko zaprzepaściła kilkoma dziwnymi decyzjami personalnymi i kadrowymi. Zamiast powalczyć o ludzi, nie dać im powodów do wątpliwości, to myśli się, że kanapka czy automat z batonikiem załatwią temat. Nie załatwią bo w działaniach musi być ciągłość, konsekwencja i TRANSPARENTNOŚĆ. Managerowie, kierownicy, dyrektorzy - naprawdę w 80% ta firma nie ma do nich szczęścia. O jej sile decydowało kiedyś co innego - tzw. pracownicze "doły". Ale się skończyło bo firma zamiast docenić ich zaangażowanie kiedyś uznała, że będzie konsumować kapitał zatrudniając coraz to lepszych spadochroniarzy. Skończyło się fatalnie - po co komu takie struktury kiedy wszystko można załatwić mailem czy szybkim telefonem. Po co komu szef, który uważa, że wie wszystko lepiej? Lider? Pffff! Zrobili drabinki a na samym szczycie postawili osoby z doświadczeniem, ale bez talentu do zarządzania ludźmi - ba! Oni ich nawet nie rozumieją i grali lub grają typowo na siebie. Teraz firma jedzie na rozpędzie, ale to się skończy. W zasadzie widzę, że już się kończy. 2 lata temu zaczęło się to dziać ale wtedy jeszcze były w firmie osoby, które swoim autorytetem czy zwykłą odwagą potrafiły powiedzieć co i jak - teraz już ich nie ma bo ile można walczyć? Jeżeli tak mają wyglądać zmiany to oby ten świat stał w miejscu. Ja już chodzę na rozmowy bo po co mam się denerwować... Kiedyś pielęgnowałam to miejsce. Dzisiaj nie mam już wobec niego żadnych pozytywnych uczuć. Kiedyś widziałam też chłopaka ((usunięte przez administratora) o ile ktoś pamięta kto to był), który przed wejściem do Jelonka jakoś rano zebrał akurat plastik po jakimś czteropaku piwa - nie dlatego, że musiał czy dlatego, że ktoś mu kazał. Zrobił to bo dbał o to miejsce. Wcześniej jeszcze w Luboniu widziałam (usunięte przez administratora), która zbierała też papierki po krówkach bo leżały. Po prostu kiedyś zdarzało się to, co dzisiaj już się nie zdarza. Byle się nachapać ;/ Taka moja opinia

abc
@mika

Nie wiem kim jesteś i o kim pisałaś w kontekście ludków zbierających papierki, ale wiedz że z całego serca życzę Ci wszystkiego najlepszego i obyś czym prędzej znalazła coś lepszego. Naprawdę miło jest przeczytać składną, merytoryczną i celną opinię. Twoje zdanie podzielam w całości. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że tam gdzie pójdziesz, wniesiesz dużą wartość swoją osobą. Trzymaj się!

@abc

Też tak uważam

Konrad

Dlaczego takie zwolnienia są w firmie? Jakiś problem ma firma, szukam pracy.

Kolejna fala zwolnień :)

na jakich stanowiskach?

cojest
@Syla

Od kierowców po dyrektorów :)

CoCięTo
@cotomabyc

Widzę masz tygodniowe opóźnienie !!!

@CoCięTo

Czyli teraz kogo zwolnili?

@CoCięTo

Może i tydzień :) ale zwolnienia są. A podobno to nie koniec. Jelonek 3 osoby Komorniki 2 osoby

Nenenen
@cotomabyc

A skąd masz niby te info o następnych zwolnieniach ????

Nanana

katia
@cojest

potwierdzam :/

Tomcio P

Facet tyle dobrego mówił o firmie na szkoleniach, wychwalał prezesów, a tu peszek, w podzięce go zwolnili. Dobre haha

katia

Czytałam wcześniej opinie i nie potraktowałam ich poważnie i to był mój poważny błąd. 1,5 msc rekrutacji, 3 rozmowy kwalifikacyjne po czym zwolniona w okresie próbnym, bo programu jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy będzie a osoba , która mnie zatrudniła bez konsultacji z wiceprezesem już poniosła tego konsekwencje i nie pracuje w firmie.Nie wiem co miało tu być pocieszeniem! Współczuje pozostałym. Zaufanie utracili nie tylko wśród klientów, ale i pracowników.Karma wraca.

????
@katia

Pracowałaś w Jeslonku ???

Tomcio P
@katia

Tak to jest właśnie. Ludzie rezygnują z pracy na rzecz nowej lepszej perspektywy, a oni nagle zwalniają i tak naprawdę nie wiadomo czemu zwalniają. A tyle obiecują, a tu z dnia na dzień out. To jest ich wielki minus, ale jak to mówią: Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.

Kamil

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może obawa przed nowymi i tak straszycie?

Tak
@Kamil

Jesteśmy pewni.

Daria
@Kamil

Pozytywnie to mogą się jedynie wypowiedzieć wszystkie (usunięte przez administratora) :) Chyba że jesteś z takich osób to sobie poradzisz :)

Boże

Idźcie ludzie do przedszkola zajmijcie się praca a nie gada(usunięte przez administratora) nie podoba się to idź w (usunięte przez administratora) a nie piszecie bzdury chcecie podwyżkę ruszyć 4 litery do kierownika nie ma? To znak że coś nie halo robisz. Mordy nadzierac w necie każdy umie a w robocie potulny kundelek nie podoba się drukarki na wysyłce są druknij papier daj i won :)

Róża
@Boże

Może najpierw nauczcie się składać poprawnie zdania a potem się tu wypowiadajcie. Niby każdy taki mądry w tej firmie ale po wypowiedziach tego nie widać.

Zostaw merytoryczną opinię o Nesperta Sp. z o.o. - Jelonek

• Jak się pracuje w Nesperta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nesperta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nesperta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nesperta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nesperta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nesperta Sp. z o.o.