Opinie o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nesperta Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nesperta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży... Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, obszar działania, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

Kopi
@Asd

Coś się dowiedziałes/as?

@Asd

Ktoś tam jeszcze w ogóle chce aplikować po przeczytaniu opinii pracowników?

Nowy mesio AMG zielony i Bentley w Czechach, bo u nas za takie drogie auto w leasing się nie da, tylko do 150 tyś. A ten to około miliona pewnie kosztuje. Czyli firma ma się dobrze finansowo, A gdzie dla nas??????

Renia
@Marcin

Dla nas uścisk ręki prezesa odcisniety w betonie.

Qwerty

Zdecydowanie nie polecam

Pssst
@Qwerty

Konkretna opinia, nie ma co! Może byś chociaż rozwinęła/rozwinął co jest nie tak i czego nie polecasz?

Anka

Coś wiecie A Fabryce Kolorów, czy nasz przenoszą czy likwidują, bo Levant właściciel magazynu chce wynająć ten magazyn, widziałam ogłoszenie?

Jarek
@Anka

Pewnie się dowiemy na końcu, przeniosą nas bliżej Jelonka i będziemy dojeżdżać po 30 km. Macie jakieś info?

Bardzo nieprzyjemna rekrutacja, pani z HR totalnie się nie odzywała. Całą rozmowę prowadził kierownik, który zadawał pytania od czapy. To była najbadziej nieprofesjonalna rozmowa w jakiej brałam udział. Oczywiście pani z HR miała dać znać o wyniku rekrutacji nawet jeśli nie dostanę (usunięte przez administratora) do tej pory cisza.

Pytania o znak zodiaku, czy oglądam bajki, iPhone czy Android i tego typu rzeczy, żenada

logo firmy KASJER
Jelonek
Netto Sp. z o.o.
Ebola

Nowi wazeliniarze na scenie.... aż ręce bolą od braw ....(usunięte przez administratora) ????????

@Ebola

W Jelonku same nygusy są i tyle.

Lidka
@Basia

Wymyślają głupoty a zysku nie ma, coraz gorzej, widac to w Levancie - fabryce sodomy. A nastroje straszne, ludzie sie zwalniają, odchodzą (usunięte przez administratora) Tylke te co donoszą są na luzie, bo nic im nie zrobią.

You.
@Ebola

A czy w Jelonku są jakieś premie????

Dociekliwy
@You.

Dział Handlowy dostaje premie i to spore ....

Hola hola
@Dociekliwy

A podwyżki? W Fabryce kolorów obiecują od 3 lat ????

Karola
@Dociekliwy

Bo w ich przypadku premia jest częścią składową ich wynagrodzenia, w przeciwnym razie out.

You.
@Dociekliwy

Super...ciekawe kiedy reszta się doczeka...wciąż obiecują i termin wprowadzenia przesuwają..a wiary coraz więcej się zwalnia.

Magda
@You.

Obecnie inwestują w projekt TVN Style Kosmetyczne rewolucje, gdzie szefowa z dyrektorką w nim uczestniczą, to możemy zapomnieć o jakichkolwiek podwyżkach. Oglądałam, takie naciągane jak dla mnie i sztuczne zachowanie, może dla młodych dziewczynek dobre na chwilę. Jak dla mnie to słabo to wypadło, a pewnie kosztowne, żeby tam zaistnieć.

Tik tak
@Hola hola

I raczej przez kolejne 3 lata będą obiecywać. nie zanosi się żeby mieli coś dac. Chwalą się ile zarobili a o pracownikach nie myślą.

Rewolucja

Jaka firma takie gwiazdy

Sara

Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) nie tak dawno z dnia na dzień zwolniono bliską memu sercu osobę, chociaż miala umowę o pracę na czas nieokreślony, gwarantowano trwałość stanowiska, a tu nagle szok, wymowienie i to najlepiej za porozumieniem, a jak sie nie zgodziła, to niby cięcia i tyle.(usunięte przez administratora)

pozytywny
@Sara

Zwolnienia bolą ale nie bardzo rozumiem co chcesz napisać? Przecież połowa społeczeństwa ma kredyt hipoteczny i nie jest to powód żeby pracodawca musiał utrzymywać stanowisko pracy. Popatrz na to z drugiej strony. Gdy pracownik sam się zwalnia to pracodawca nie płacze na goworku tylko próbuje sobie z tym poradzić i znaleźć „zamiennik”. Takich przypadków w tej firmie i każdej innej jest mnóstwo. W obecnych czasach dobrych ludzi się raczej nie zwalnia. Jeżeli więc ta osoba została zwolniona to albo była słaba albo po prostu to stanowisko nie było potrzebne. To jest biznes i to są pieniądze właściciela. Etatu nikt nie daje na zawsze a jak ktoś ma z tym problem to ogólnie w życiu będzie mu ciężko.

Bartek
@pozytywny

W moim przypadku bylo podobnie, pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją, ze daje się i gwarantuje stanowisko na długie lata, chwali pracownika i nagle zwalnie.wygląda to na kaprys pracodawcy, a moze jest jakieś drugie dno. Skoro ryle osob tu narzeka na pracodawcę, to chyba nie jest lojalny wobec swoich pracowników. A pisanie, ze ktoś się zwolni na kilkaset osób, to jest uciążliwe dla tej firmy jest co najmniej nie na miejscu, no chyba, że bedzie to ktoras z siostrzyczek lub inny wazeliniarz. (usunięte przez administratora) Uwazam, że nie i to bardzo. Dziwię się tylko, że (usunięte przez administratora) jako kobieta niic z tym nie robi.

Karolcia
@Bartek

Prawda jest taka, ze zwalniają i przyjmują na to miejsce kogos z rodziny czy znajomych, zadnych stanowisk nie zlikwidują, to pic na wode fotomontaż, za dlugo tu pracuję, zeby tego nie zauważyć. (usunięte przez administratora) się budzi i mysli sobie dzisiaj zwolnie sobie tą, takie jego psychologiczne podejście, przecież się chwali, ze na psychologii się zna, hahaha,(usunięte przez administratora)

Jarek
@pozytywny

Prawda boli i tego nie zmienisz

Lasks
@pozytywny

Ubawilam się dzisiaj w Jelonku jak zobaczyłam te różowe szyby na 1 piętrze, wygląda to jakby tam kręcili filmy z różowej serii, a może ... nie wiadomo, bo ukryć to już nie ma co hahaha.

Rycerz bez zbroi

Co się stało z tą firmą??? Pisząc ten post łezka w oku się kręci.... Przychodzą nowi, odchodzą starzy. Wiemy ilu ich już było, nie wiemy, co przyniesie czas. Taka kolej rzeczy... czy będzie zmiana? Mało kto może z ręką na sercu powiedzieć, że tak. Najeźdźcom zależy tylko na zyskach, a ich konie stratują każdego, kto będzie na ich drodze. (usunięte przez administratora), czy to ten wymarzony dream team? Po trupach do celu? Po co organizujemy comiesięczne szopki, chwalimy się sukcesami, a później na Emplo lecą kolejne głowy? Kolejne informacje, że "wspólnie podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu umowy"? Cóż za hipokryzja.... Kiedyś mówiłem żonie z uśmiechem, że idę do pracy, dziś mówię "nie chce mi się już chodzić do tej roboty"... Ale trzeba iść, bo rachunki same się nie opłacą.

Sun
@Rycerz bez zbroi

Absolutnie zgadzam się z Tobą. Nie chce się już tu przychodzić. Kiedyś poleciła bym tę firmę znajomym, teraz niestety nie. I jakby tak pomyśleć , dlaczego? Przecież warunki są coraz lepsze , rozwijamy się, więc o co chodzi? No cóż. Firma to ludzie, więc raczej tu leży problem. A dream team może kiedyś będzie albo i nie.

Prawdomówca
@Sun

Atmosfere w pracy tworzą ludzie dzieki ktorym chce sie chodzic do pracy. W tej firmie wiekszosc to zakłamane fałszywe i leniwe osoby z wielkimi wymaganiami. Z takimi ludzmi nigdy nie stworzysz dream teamu co najwyzej false team

Hmmm
@Rycerz bez zbroi

Hmmm... Co miesięczne to ciężko to nazwać. Skoro w kwietniu już nie było spotkania w FK. Obecnie są tam wprowadzone cięcia i nie wiadomo kiedy się skończą...

Danielo
@Rycerz bez zbroi

Ja pracowałem tutaj 3.5 roku, na produkcji. Zauważyłem tą ogromną rotacje i wnioskuję, że wynika ona z braku zainteresowania pracodawcy każdym pojedynczym pracownikiem. Odniosłem wrażenie, że pracownik jest w tej firmie traktowany jako numerek lub plakietka na tablicy... szkoda :) Przecież wszyscy mamy uczucia i jesteśmy ludźmi... Szkoda że nie widzą tego dyrektorzy... Dla nich pracownik wysyłki czy produkcji to pracownik niższego szczebla. Dla mnie są to ludzie wartościowi, mający rodziny, dzieci, plany na przyszłość, marzenia, ambicje i przede wszystkim dusze. Pozdrawiam Was wszystkich i powodzenia w pracy! Dyrektorzy - zmieńcie tok myślenia na bardziej LUDZKI.

Martyna
@Prawdomówca

Ludzie tworzą atmosferę, jeśli(usunięte przez administratora) jest fair, a tak nie jest. Mogę z czystym sumieniem napisać, że jest zakłamany jak jego korpoludki, którym się wazelina nigdy nie skończy za kasę. Nigdy bym tam już nie wróciła, współczuję tylko tym, którzy tak cierpią chodząc do pracy z przekleństwem w głowie "znowu do tego syfu...".

????????
@Danielo

Danielu dobrze napisany tekst. Pozdrawiam????

Bartek
@Rycerz bez zbroi

Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, żeby poczuć się silniejszym, tak jak (usunięte przez administratora)ale przecież wiemy, że karma wraca.

Dramatpracawsemilac

Witam nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Employer branding przykrywa brud i smród nieudaczników siedzących na szczycie drabinki, którzy nie szanują ludzi i nimi pomiatają. Szukaj pracy gdzies indziej, tu jest (usunięte przez administratora)

HUBCIO
@Dramatpracawsemilac

Nic nowego nie powiedziałaś, wszystko sie kończy, wszedzie reklamy konkurencji, a tej nie widać, nie słychać. (usunięte przez administratora) pogrywa sobie z ludźmi we firmie, ma nas w (usunięte przez administratora), wscieka sie na brak sukcesów, mysli ze przez szkolenia czy nowe liche rozwiązania zwalajac na kierownika obszaru sprzedaży cos osiagnie, a tu bida. Nikt glupi nie jest, weźmie kasę za prace, ale odpowiedzialności za sprzedaż juz nie. Franczyza tez licho przedzie. Za granicą coraz więcej konkurencji z Polski. No i ich marketing i P R duzo lepszy. Szczerze to wcale mi nie żal selfmademana i jego załogi, za wysoko noszą głowy , pracowników nie szanują, zwalniają z dnia na dzień, obłuda straszna, a (usunięte przez administratora) w rowek wchodzą za kasę, a za plecami obgaduja. Wstyd

Kabos
@Dramatpracawsemilac

Badziewie totalne, paznokcie sie niszczą odwaszych hybryd, jestescie nr 1 ale od końca.

@Dramatpracawsemilac

Najlepsze są te zdjecia dziewczyn z wysylki i produkcji na tle fototapety, wielki świat w korpo hahaha. Ciekawe czemu te bardziej ważne osoby się nie lansowaly w ten prymitywny sposób, pewnie wstyd by był totalny, albo już same się wstydzą przyznać się gdzie pracują.

Aga
@Dramatpracawsemilac

Firma kobiet, zajdziesz w ciążę umowa nie zostanie przedłużona. Ile kobiet po urodzeniu dziecka wróciło do pracy? Jedna, z działu HR.

@Aga

Kobiety sa chyba bardziej naiwne i mężczyźni nimi manipulują łatwiej, dlatego sporo mądrych facetow jest zwalnianych, bo widzą co się tutaj dzieje i sie na to nie godzą i jawnie o tym mówią. A przecież żądzą niby faceci choć główny karakanik nie lubi facetow i sie ich obawia, a my kobitki obawiamy sie bardziej facetów i tyle. Powinnyśmy założyć zwiazki zawodowe a nie tylko tutaj narzekać. Co Wy na dziewczyny? Piszcie

Renia

Juz nie mam siły tutaj(usunięte przez administratora) magazyn jak puszka Pandory. Widzę, ze Wy tez tak macie, moze poza małymi wyjątkami. W Jelonku za to akwarium, wszyscy Cię widzą i słyszą. Takie mamy określenia na tą haniebną firmę, tutaj wyzysk, a w akwarium sciema za dużą kasę, a ludzie bez kompetencji i totalnego braku podejścia do pracy, aby przetrwać do 16.

McLovin
@Renia

Jak nie masz siły, to po prostu się zwolnij ! a nie marudzisz ! bo lepiej tutaj nie będzie,wiec nie masz na co czekać . Pozdrawiam

Lenka

Jezeli są, to i tak nic z nich nie wynika. Na układy nie ma rady.

Modena Nail

Nadchodze do Wielkopolski, konkurencja musi być większa i lepsza.

Maras
@Modena Nail

Jakieś nowe hybrydy?

Martyna
@Maras

Jakis czas juz są i powstają inne, tańsze i z opinii wynika, że nie gorsze, wręcz przeciwnie chwalą sobie kobietki. Potrzebują do pracy, otwierają filie i punkty tutaj, mają juz sporą ilość kosmetyczek mobilnych. Słyszałam, że powstają też całkiem nowe, na bazie ludzi pracujacych tutaj kiedys i w konkurencji. Wynieśli sporo wiedzy i pomysłów i działają póki co po cichu.

Zagubionaowieczka

Może mi ktoś wytłumaczc sens dzisiejszego spotkania w fabryce? Uważnie słuchałam i usłyszałam tylko:"jesteśmy najlepsi..blabla..mamy wiecej dyrektorow...blabla..pomysły sie kończą..blabla..pracujcie wiecej..blabla..zapomnijcie o podwyżkach..blabla.." Na to glos ludu: Kurtyna opada.

Edit
@Zagubionaowieczka

*Na to glos ludu: brawo, klap,klask, klap, klask.

@Zagubionaowieczka

Ja na ten przyklad dzisiaj odpoczywam na koszt firmy w Kolobrzegu. To co mialam zrobilam i bimbam sobie z mężem. Sloneczko, przyjemnie, kiedysktos tu napisal, ze trzeba umiec wykorzystać to i owo, co niniejszym czynię. Tylko cicho sza bo sie wyda. Inie trzeba byc na wysokim stolku. Pozdrawiam

@Basia

Baw sie póki możesz, ale jak znam firmę, to juz czytelnicy doniesli komu trzeba, ze sie przechwalasz.

@Anka

Niech donoszą, olewam ich jak oni nas. W dzisiejszych czasach zmiana pracy to nie problem. Ci co donoszą, a wiemy kto, sami nic nie wnoszą, tylko się obijają i myślą, że są nietykalni, ale i na nich przyjdzie czas.

@Basia

Trochę się patrzą na mnie bykiem ci co wiedzą. A po mnie to splywa. Mam a zanadrzu nową pracę w razie czego.

Gocha
@Basia

I dobrze robisz. Wszyscy tak myślą i będzie nie długo fala zwolnień ale przez nas a nie zarząd . Zresztą dobrze wiesz o co chodzi Będzie szok jak nagle 40-50 osób się zwolni i pójdą w tym czasie na chorobowe ????

Kaśka
@Zagubionaowieczka

Mam ich w głębokim poważaniu. Wracam na stare śmieci.

Filip
@Kaśka

Nie ma to jak we Wronkach. Amica czy Samsung?

Zmęczony
@Filip

Pracuje tutaj niedługo, ale poziom kompetencji zachęca do walenia głową w ścianę…. Nie dziwię się, że zyski spadają…. Znaczna część osób na stanowiskach nie ma w ogóle wiedzy w danym zakresie i dostały awans tylko dlatego, że już dłużej pracują. Nie mam nic do fabryki, ale w Jelonku patologia…. Wokół mnie sprzedawcy, którzy nawet studiów czy kursu sprzedażowego nie mają, ITi potrafi naprawić drukarkę i to wszystko, z ecommerce najlepsi odeszli – reszta to „wieczny problem”…jak chciałem zorganizować event, to po drugiej stronie też osoba ze znikomym doświadczeniem… eksport? To, że potrafią mówić po angielsku, to ich największy sukces….

maja
@Kaśka

Ja też zastanawiam się nad powrotem do poprzedniej pracy - tym bardziej, że kierownik przyjmie mnie od razu. Kiedyś Nesperta była konkurencyjna, przez ostatnie 2 lata w poprzedniej mojej firmie mieli 4 podwyżki, nowy zarabia więcej niż ja tu 2 latach...

Prawdziwy
@maja

Słyszałem, że nie tylko ja mam problem ze zle policzonym PIT.... nie dość, że brak podwyżek, premii, (usunięte przez administratora)

Poszkodowana
@Prawdziwy

@prawdziwy ile masz do zwrotu ? Jeśli można wiedzieć

GOŚĆ

Czemu tak często pojawiają się ogłoszenia na stanowisko sprzedawcy na stoiskach? Czyżby , aż takie wymagania były na stanowisko nie wymagające szczególnych predyspozycji? Czy coś nie tak z panią z działu HR ?

Asia

Czarna magia

Benjamin
@GOŚĆ

Dział HR to pierwszy powinien być wymieniony. Wcale nie reagują na zachowanie niektórych brygadzistów itd. Mogą za to wysłać kolejną ankietę bez sensu, w końcu trzeba mieć co robić.

Kloiuy
@GOŚĆ

Moze dlatego, ze nowe punkty to i nowe miejsca pracy......?????????????

Lili

To już nie ta sama firma.... zarząd obraduje za zamkniętymi drzwiami i nie schodzą nawet do ludu...szczera rozmowa? Rozwój? Zapomnij ....

@Lili

No niestety... Rozwój, podwyżka, premia i nesperta to przeciwieństwo. Czekamy na obiecane wprowadzenie systemu premiowego wraz z nowym rokiem przez ojca Dyrektora.

Dyrektor Janusz

Piniondze kurła szczenscia nie dajo!

Toska

Czy w Nespreta lakiery produkowane są od podstaw czy tylko mieszane i rozlewane? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Nena

Też tak macie że w niedzielę wieczorem jesteście chorzy na samą myśl o pójściu jutro do roboty? Nigdy do tej pory tak nie miałam...

Mala
@Nena

Skoro tak myslisz to co tu jeszcze robisz? W takim razie czas najwyzszy zmienic prace.

Jolka
@Nena

No, ja też tak mam po tym śmiesznym zebraniu. Byłam na rozmowie o pracę i się przenoszę, bo tutaj można zwariować przez tą atmosferę i całokształt.

Nena
@Mala

Od 3 miesięcy wysyłam CV ale nędza, gdyby nie to że teraz nie mam możliwości być bez pracy już dawno rzuciłabym wypowiedzeniem

Jola
@Nena

Dzwoń do firm i się umów, a zobaczysz że się uda. Czasami CV nie czytają nawet.

pracownik2014

zawsze możesz iść na 6mc na L4 =D tak jak ja

NoName

Niezłe opinie o Jelonku, ale w Komornikach jeszcze lepiej. Jakieś towarzystwo ponad wszystkimi co ma 10 przerw, zwykły robol ma wyliczone minuty.

Sylwia
@NoName

To raczej w Jelonku są stale przerwy, w zasadzie tam panuje jedna wielka przerwa i nasiadówki na kanapach i udawanie, że się pracuje. Taka prawda, chodzicie i wymyślacie a efektów brak. Ostatnie oferty pracy jak w przedszkolu. Już to ktoś tutaj napisał, pracownik z Jelonka co się tam dzieje i jakich mamy pracowników w HR, PR , marketing, IT itd. Wyśmiał was wszystkich. My musimy swoje zrobić, czy mamy 10 przerw czy wcale, a u was to jedna wielka improwizacja.

McLovin

Czytam że pracodawcy w Polsce mają problem, bo nie ma rąk do pracy. Ale mam wydatki więc: Wynajęcie mieszkania 1 pokój z kosztami 1500 zł Bilet miesięczny 200 zł Wydatki na środki czystości i kosmetyki ( tak golę się i myję oraz piorę i zmywam naczynia ) 100 zł Wyżywienie 30 x 25 zł dziennie ( chyba nie jest to zbyt wygórowane ) 750 zł Telefon i internet ( TV nie oglądam ) 100 zł Kulturę i sztukę j***ć, chodzi o przeżycie 0 zł Leki i inne medykamenty ( dentysta i takie tam pierdoły ) 150 zł Trzeba jeszcze odłożyć coś na czarną godzinę, dobrym zwyczajem jest to conajmniej 10% dochodu czyli np. 200 zł Tak więc minimum socjalne to 3100 zł netto Każdy kto zarabia mniej jest niewolnikiem i żyje po niżej minimum socjalnego.

Wielkie deklaracje że największą siłą firmy są ludzie, czarne diamenty dla najbardziej zasłużonych, a co chwilę ktoś znika, albo sam bo ma dość albo z pomocą szefostwa. Wielkie udawane przyjaźnie, a za plecami plotki i donosicielstwo. Najlepiej trzyma się ekipa z czasów gdy firma była jeszcze w garażu, w większości ludzie bez innego doświadczenia zawodowego za to ze sporą siłą przebicia. Jeśli szukasz pracy gdzie byłaby fajna atmosfera, stabilność i możliwość jakiegokolwiek rozwoju to zdecydowanie odpuść sobie wysyłanie CV do tej firmy.

Zagubionaowieczka

Może mi ktoś wytłumaczc sens dzisiejszego spotkania w fabryce?Uważnie słuchałam i usłyszałam tylko: "jesteśmy najlepsi..blabla..mamy wiecej dyrektorow...blabla..pomysły sie kończą..blabla..pracujcie wiecej..blabla..zapomnijcie o podwyżkach..blabla.." Na to glos ludu: ..brawo, klap, klask, klap,klask.. Kurtyna opada.

Ciekawe

Nie zastanawia was czemu firma ma tutaj tak wysoką średnią mimo tak słabych opinii?

Hmmm
@Ciekawe

Sami ją podbijają???

Jaro
@Ciekawe

Jaką średnią?

Seba
@Hmmm

Z tego co wiem, to spada sprzedaż i to mocno. W ubieglym roku w porownaniu z przeszlymi latami to porażka, dlatego podejmuja co raz inne decyzje, nowosci dla stalych klientek, szkolenia dla franczyzy, gdzie i tak jak pojdziesz to nikt nicnie wie. Punkty Semilaca w coraz to gorszych miejscach, gdzie i tak towar nie schodzi przy stacjach paliw, normalnie jak na wiejskim targu za komuny. Wladza sie szarpie, kredyty. Leasingi itp. Ale gasnie swiatelko w tunelu. Wszystko kosztem pracownikow szczegolnie w Komornikach, bo w Jelonku to wielka sciema. Niby tyraja, ale efektow brak. Nadzieja za granicą, ale procedury trzeba naginać, chociaż i tu zbyt coraz gorszy, co lepsi poodchodzili, bo widzieli co sie dzieje.

Plebs

Lepiej już nie będzie. Dobre czasy tej firmy przeminęły.. Brak szans na jakiekolwiek podwyżki, rozwój i awans. Lepiej zatrudniać rodzinki i ziomków z zewnątrz którzy nie maja pojęcia o tym co tu sie robi i mają uratować firmę zamiast dać szansę innym.

@Plebs

Cala prawda. Ja jestem w Jelonku, prawdziwy wyscig szczurów. Ci co odeszli lub ich zwolniono nie żałują, mają dobrą pracę, super ludzi i nikt ich nie inwigiluje jak tutaj. Przede wszystkim nie zwalniają, bo (usunięte przez administratora) ma kaprycho jak tutaj. Tez sie zwalniam, ale troche pochoruje sobie teraz. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Nesperta Sp. z o.o. - Jelonek

• Jak się pracuje w Nesperta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nesperta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nesperta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nesperta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nesperta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nesperta Sp. z o.o.