Opinie o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nesperta Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nesperta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Semilaczek

Ha ha jasne lepsza... Mega podobna i spapugowana jak wszystko co robi NN. Nagle przypadkiem też pokazują zwykle kobiety w reklamie??

Agata
@Semilaczek

To My (już Wy) papugujemy od NN jak widzę. Reklama pokazuje kto jest lepszym profesjonalistą w tej dziedzinie. Nasza reklama to porażka. W NN jest klimat pracy, a nie obłuda i hipokryzja. Od zawsze mówiono (Szef), że Semi jest przykładem, ale dawno to już nieprawda, jest wręcz odwrotnie. Niestety II piętro jak i I piętro nie bardzo może się przenieść do NN, bo niestety w Nespie podpisujemy umowy o zakazach ... na dwa lata.

@Agata

Śmieszą mnie takie wpisy.. Wiem z pewnego źródła że to pracownicy NN usilnie próbują dostać się do Semi i wysyłają cv a nie odwrotnie. Umowy o zakazie konkurencji to pic na wodę.. Nikomu nic nie grozi...

Janka
@Semilaczek

A jakie mają pokazać, niezwykłe? Pomyśl zaczem coś napiszesz.

Jelonek

Niech Ci będzie żal siebie skoro tak wielbisz NN to uciekaj tam...przecież są tak blisko :)

Semilaczek
@Janka

Może Ty pomyśl jak nie rozumiesz kontekstu. Semilac miał cekebrytki NN też.. Semilac zrobił reklamę ze zwykłymi kobietami NN też... Przypadek? Nie sądzę.. Wszyscy wiedzą że NN kopiuje wszystko i ma swojego kreta w Semi. Indigo ma określoną strategie i nikogo nie naśladuje.. Co jakiś czas na tym forum pojawia się wpis pokazujący jaki to NN jest lepszy.. To się staje śmieszne. Proponuję porozmawiać z kimś stamtąd i dowiedzieć się jak tam naprawdę jest... Chyba że te wpisy umieszczają tu sfrustrowani pracownicy NN:)

Stary robol
@Semilaczek

Jeśli pojawi się oferta dla mnie od NN z miejsca się decyduje, nie ma problemu. Ta firma nie szanuje praw pracowników. Wkrótce się okaże to w sądzie.

Dawid 1975

Mam pyt czy wasz pracownik (usunięte przez administratora)dostaje deputat lakierów do paznokci czy wynosi z firmy gdyż handluje tym po osiedlu po znajomych

Dawid 1975

Witam mam pyt czy na produkcji u państwa pracuje (usunięte przez administratora)

wiem_co_widzialem

ta firma to pomylka jakich malo, balagan,balagan,balagan. Szef ktory nie wie kogo zatrudnia na najwyzsze stanowiska a caly zespol sie go boji bo byly zwolnienia i nie wiadomo na kogo znowu trafi. Wszycy zyja w obludzie ze SEMI jest liderem w hybrydach a tak naprawde wszyscy wiedza ze od dawna lepiej to wszystko robi NN i u nich $$$ wszystko sie zgadza. Byly zmiany-mialy byc na lesze wyszly na gorsze i jescze bardziej pograzyly firme.Najwzniejszy PAN od maketingu powien przestac udawac ze cos wie bo jego dzialania to jedna wielka niedzialjaca wydmuszka.

Bardzo nieprzyjemna rekrutacja, pani z HR totalnie się nie odzywała. Całą rozmowę prowadził kierownik, który zadawał pytania od czapy. To była najbadziej nieprofesjonalna rozmowa w jakiej brałam udział. Oczywiście pani z HR miała dać znać o wyniku rekrutacji nawet jeśli nie dostanę (usunięte przez administratora) do tej pory cisza.

Pytania o znak zodiaku, czy oglądam bajki, iPhone czy Android i tego typu rzeczy, żenada

logo firmy KASJER
Netto Sp. z o.o.
Zainteresowana

Ile paczek dziennie musi spakować jeden picker? Słyszałam, że bardzo dużo jest paczek, jak w Amazonie. Czy są dzienne normy do wyrobienia

głos rozsądku

Ręce opadają od opinii "mądrych mądralińskich". Faktycznie - cudowne czasy, by firma mogła zbijać majątek. Pytanie na czym i w jaki sposób? Galerie pozamykane, to i tym samym wyspy, ruch zagraniczny zamarł,salony kosmetyczne pozamykane ( przecież Panie tam pracujące też nie chcą ryzykować swoim zdrowiem). Pominęłam coś? Owszem, można przyczepić się do polityki firmy. Nie zawsze wszystko jest tak jak trzeba,ale w przypadku panującej pandemii, ludzie powinni wykazać się większą odpowiedzialnością i empatią względem siebie. Tak na chłopski rozum: jeśli firma zamknie się na dobre, to życzę powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy w tych zakręconych czasach. Nawet jeśli nie, to mogą nastąpić redukcje etatów. Ponadto, wszyscy Ci którzy boją się zarażenia ( co jest zrozumiałe) mogą spokojnie skorzystać z L4 bądź z bezpłatnego urlopu. Chyba kierownictwo nie robiłoby teraz z tym problemu. Może dzięki takim decyzjom przez największe marudy, można byłoby zorganizować jedną zmianę. A przede wszystkim apeluję o zdrowych rozsądek: katarek, kaszelek - zostańcie w domu, plotki w grupach zostawcie na lepsze czasy i trzymajcie się od siebie z daleka. Dosłownie. Korzystanie z rękawiczek czy nawet maseczek, wcale nie byłoby przesadą, a najprostszą formą ochrony zdrowia. Pomyślcie o tym.

Głos prawdy
@głos rozsądku

Z tego co wprowadził minister i premier, każdy ma prawo nie przyjść do pracy, bo ...wirus, a pracodawca ma obowiązek zapłacić 80% wynagrodzenia, później płaci ZUS. To po co mamy chodzić, komu to się opłaca, skoro jak piszesz wszystkie obroty siadły prawie do zera? Pracodawca powinien zamknąć firmę na czas epidemii, zgłosić to i przejść na płace jak wyżej. Zastanawiam się tylko jakie grupki plotkarek widzisz, bo w Fabryce to tylko "nadzorcy" stoją po kilku lub się dekują i gadają. Jak firma upadnie, to dużo pracy jest w Poznaniu i okolicach, wy się martwcie, bo w Jelonku to same straty są generowane, kasy macie full i wtedy ciężko coś znaleźć równie intratnego za "taką" pracę(usunięte przez administratora)

@Głos prawdy

Niestety ale tak sie raczej niestanie. Firma musi dzialac bo licza sie pieniazki. Niestety czesc ludzi tych ktorzy sa najnizej musi narazac wlasne zdrowie zeby teraz ratowac firme bo wazne zeby zarobic na sytuacji ratujac sie duzymi promocjami na asortyment. Jaka bedzie wdziecznosc ludzi najwyzej nad tymi biednymi pracownikami? Zadna. Jak firma odbije sie od dna to zacznie sie redukcja etatow, podwyzek nie bedzie nigdy. I czym kosztem? Pracownikow ktorzy sa najnizej. Jeszcze teraz zabiera im sie pieniadze za nadgodziny wzamian za wolne. Firma chce teraz przyoszczedzic. To przykre. Ci pracownicy cierpia najbardziej. Niedosc ze maja najmniej to jeszcze im sie zabiera. A to ze poswiecili swoj prywatny czas dla firmy nikogo nieobchodzi.

Jalonek

Ale to chyba nie jest tak, że ktoś karze Ci pracować na niższym stanowisku. Aplikuj na jakieś wyższe z wyższymi zarobkami. Jak to mówią „sky is the limit”. Do it now! Wszystko w Twoich rękach. A nie! Czekaj! Nie masz wykształcenia, nie masz wiedzy, chęci do pracy. Kurde. Jednak musisz pracować na niższym stanowisku. Shame ????‍♂️.

@Jalonek

To, że ktoś pracuje na najniższym szczeblu w fabryce nie znaczy, że nie ma wykształcenia wiedzy czy doświadczenia i zdecydowanie nie znaczy to, że należy takiego pracownika traktować jak śmiecia, który będzie zasuwał za ochłap. I każdy pracownik powinien zarabiać tyle, żeby móc godnie przeżyć miesiąc i to nie w lesie jedząc jagody tylko w mieście jak człowiek. To fakt nikt nikogo nie zmusza go pracy w tej firmie czy też na danym stanowisku, ale nie oszukujmy się większość raczej nie ma wyjścia.

Mala

Przykro mi ze w obecnej sytuacji ktora ma miejsce w Polsce i na swiecie, zwiazku z rozprzestrzenianiem sie wirusa fabryka kolorow w komornikach zamiast zostac zamknieta w trosce o zdrowie i zycie pracownikow i ich blskich dziala i probuje zarobic na calej sytuacji wciskajac klientom lakiery hybrydowe kiedy oni teraz mysla czy starczy im na jedzenie. Bo pieniadze sa wazniejsze od zdrowia!

Rozsądna
@Mala

Z tego co widze to firma wprowadzila dużo roziwazan aby ochronić pracowników przed zakazeniem. dobrze byłoby abyśmy widzieli tez to co robia dobrze. A poza tym jeżeli nie będziemy pracowali i sprzedawali to myślisz ze za kilka miesięcy będziesz miała prace? Ja watpie. Z drugiej strony jestem ciekawa czy firma już nie dokłada do naszych pensji, bo galerie i salony sa pozamykane

@Mala

A ja mam nadzieje, ze nie zamkną fabryki, bo inaczej wszyscy bedziemy musieli szukać nowej pracy. Poza tym nie slyszałam, zeby inne firmy zamykali.

@Mala

No podejrzewam, że gdyby ktoś Ciebie zapytał czy chcesz pracować (i odbierać wynagrodzenie) czy nie chcesz pracować (i nie odbierać wynagrodzenia) to wybrałabyś to pierwsze. Jak to tutaj bywa, fajnie się decyduje o losach firmy jak się za takie decyzje nie płaci ze swojej kieszeni. Ale już zrozumieć pracodawcę (który znalazł się w trudnej sytuacji i który próbuje minimalizować ryzyko) to już niewykonalne.

Koronawirus
@Jalonek

Widac chyba sobie ktos tu niezdaje z powagi sytuacji. Starania firmy ktore sa wprowadzone zeby zmniejszyc zagrozenie wogole sie niesprawdzaja bo wiekszosc ich wogole nieprzestrzega. Niektorzy to traktuja jak zwykly katarek. A za swiadome utajanie prawdy zaplaca wszyscy.

McLovin
@Mala

Droga Koleżanko , widzę dla Ciebie 2 rozwiązania ! Pierwsze to urlop bezpłatny, a drugie to proponuje Ci się zwolnić i zatrudnić w jednej z tych "zamknietych"obecnie firm !!! A sorry, nikt Cię tam nie zatrudni ,bo takie firmy są na skraju bankructwa ! Zastanowilas się co mają powiedzieć osoby które pracuje w marketach oraz dostawcy żywności bez ktorych poprostu bys zdychala z glodu!a co maja powiedziec lekarze którzy pracują w szpitalach zakaźnych? Może zamknijmy szpitale? Trzymaj się zdrowo :) pozdrawiam.

Wirusek

Czy zarząd myśli że w czasach koronawirusa zarabianie pieniędzy i kolejne "cudowne słupki sprzedażowe" są ważniejsze niż zdrowie pracowników w Komornikach ? Kilka dni temu widziany był post na emplo o zamknięciu akademii, który nagle zniknął. Hmmm o co chodzi ? Czy pracownicy akademii są ważniejsi od innych pracowników, a może ich zdrowie jest bardziej cenne ?

Bylak

Dramat, kolesiostwo i brak szacunku

Niestety
@Bylak

Totalnym wstydem jest dla zarządzających, że nie złożyli kobietom życzeń. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

@Niestety

Po co składać życzenia, jeżeli nie są szczere. Nie zmuszajmy Panów do takich poświęceń. Poziom kultury u mężczyzn na przestrzeni chociażby ostatnich 20-stu lat się bardzo zmienił niestety.

nick
@Nikt

Są jednak wyjątki

@nick

Całe szczęscie

Janusz

Ale cisza tutaj, podwyżki dostaliście, reprymendy były, koronawirus zaatakował, to nie ma co narzekać. A może coś pozytywnego? Słyszałem, że nas prezes przerósł tego najważniejszego ????

Xyz12

Zrezygnowałam z posady z powodu osób pracujących tam. Pani brygadzistka miała swoje grono przyzwoitek i jeśli nie należy się do tej elity możesz liczyć się z tym, że będziesz (usunięte przez administratora) i zawsze będziesz tym najgorszym ogniwem nawet gdyby miało się stanąć na rzęsach. Ludzie pracujący tam są strasznie fałszywi i nawet jeśli wiedzą, że coś nie gra to zwyczajnie to oleją jakbyś był nikim. Atmosfera wręcz zniechęca do pracy zważając, że jako to słabe ogniwo zawsze spadają na Ciebie te najgorsze zadania bo ktoś z innych pracowników boi się o swój paznokieć lub używają argumentu, że tego nie potrafią. Osobiście współczuję kolejnej osobie, która zjawi się na tym stanowisku.

Eser

A jak oceniacie prace na wyspach handlowych Semi?

@Eser

Myślę, że to sprawa bardzo indywidualna. Wiele zależy od pracodawcy. Jeśli aplikujesz na stanowisko doradcy klienta do wyspy franczyzowej, to niestety nie pomogę w żaden sposób. Na wyspach własnych warunki pracy są bardzo dobre. Oczywiście, jeśli jesteś osobą energiczną, która w pracy lubi ciągły ruch i emocje, to wątpię żebyś się na takiej wyspie realizowała. W dniach o mniejszym ruchu czasami można się wynudzić, mimo posprzątania całej wyspy i wykonania pozostałych obowiązków. Na zmianach zazwyczaj jest jedna dziewczyna, bo to w zupełności wystarcza. Polecam udać się na rozmowę kwalifikacyjną, chociażby z ciekawości. Jest wiele czynników, które mają wpływ na charakter tej pracy np. zespół, ASM, lokalizacja i oczywiście własne nastawienie i oczekiwania. Jeśli potrafisz pracować samodzielnie, jesteś odpowiedzialna i szukasz pracy spokojniejszej niż ta w większych sieciówkach, to myśle że będziesz zadowolona ! Trzymam kciuki, powodzenia

Aga

Prawda jest taka, że siedzisz na wyspie, nudzisz się przez godziny, a kasa słabiutka. Jesteś monitorowana, za wszystko odpowiadasz, no i wiedzę musisz mieć bardzo dobrą, bo często ktoś wpada na kontrolę, lub podszywa się za klienta, a pytają czasami rzeczy o których nawet nie słyszałam. Nie wspominam o umowie o pracę, bo to wielka tajemnica...

@Aga

Każdy odbiera taki tryb pracy inaczej. Pracowałam wcześniej między innymi w większej sieciówce i tam byłam monitorowana przez współpracowników. Nie mówiąc już o bezsensownym zmienianiu układu sklepu i ekspozycji po 5 razy w ciągu dnia, żeby przypadkiem się nie nudzić. Ja tę pracę na wyspie lubię. Mamy sprzedaż aktywną, więc to logiczne, że trzeba mieć wiedzę- od tego są szkolenia. Nie wiem czy przeglądałaś kartę wizyt tajemniczego klienta, ale są tam tylko i wyłącznie zagadnienia poruszane na szkoleniach (więc jak można nie wiedzieć o co pytają?). Tajemniczy klient, to forma sprawdzenia pracownika. KAŻDY szanujący się przedsiębiorca, który ma zamiar prowadzić działalność w obrębie handlu, musi sobie jakoś radzić. Swoich tajemniczych mają również administracje w galeriach handlowych i prowadzą rozeznanie którym sklepom idzie najlepiej. Wątpię, żebyś miała duże doświadczenie zawodowe, jeśli sądzisz że znajomość asortymentu, standardów obsługi klienta, technik sprzedażowych, sprzątanie i wykonywanie podstawowych obowiązków pracownika to dużo ... naprawdę życzę więcej pokory, bo praca to nie przedszkole.

Asia

Albo jestes wyjątkiem, bo naprawdę skala znajomości jest zazwyczaj zerowa, albo jestes podstawiona.

@Asia

Kompletnie nie rozumiem co masz na myśli. Skala znajomości czego? Regulaminu pracy czy asortymentu ? XD

Anita

Witam, dla porównania: razem z koleżanką poszłyśmy do pracy, ja tutaj na magazyn, A koleżanka do konkurencji na Podolanach. Ja robiłam wszystko, nieważne czy to produkcja, wysyłka czy inne. Wszędzie nas osaczaja, ciągle jakieś wymysły, nawet za często do toalety za często wychodziłam, zawsze nawet jak na chwilę przysadzesz, tp do roboty, a nadzorcy tp kołki same. Kolezanka wrecz odwrotnie, pelen szacunek dla czlowieka. Ja podziękowała, inni czują się zadreczeni. Atmosfera to porażka, poza kilkoma starymi wyzeraczami. Nie polecam

Kika

Nie polecam tej firmy najgorsza praca jaka miałam styczność. Dobrze że już z nią skończyłam.

Kaja
@Kika

Podasz więcej szczegółów ?

@Kika

No i kolejny wpis z cyklu „z (usunięte przez administratora) Żadnych konkretów. Tylko użalanie się jakiejś duszyczki, która się obraziła bo ktoś pewnie w pracy od niej coś chciał. Straszne rzeczy w tej nespercie. Płacą i wymagają przychodzenia do pracy.

Kika
@Kaja

Przecież wszystko co prawdziwe jest tutaj napisane, poza podstawionymi wyjątkami. Nawet opinie, te lepsze choć dużo starsze widnieją na pierwszym miejscu. Musicie chyba za to płacić.

Martyna

Miniony rok pokazuje, że klimat w firmie jest tragiczny, z roku na rok jest coraz to gorzej. Przecież pamiętamy czasy blaszaka Diamond z kumplem (usunięte przez administratora). czy czasy jak zastępca (usunięte przez administratora). Wszyscy byliśmy zintegrowani, szczerzy, ambitni. Przez te lata dużo przebrnęliśmy i dobrych i gorszych chwil. Niestety potwierdziło się przysłowie, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" idący w parze z brakiem szacunku wobec swoich pracowników. Wymyślanie sztucznych haseł, kłamliwych przyjaźni czy integracji stało się na porządku dziennym. Konkurenci dawno poszli naprzód, widać to chociażby na wyspach czy salonach, brak wiedzy jest tam bardzo widoczny, bez podstaw niestety niewiele się wykona, a spychologia, że to franczyza itp. odbija się na wizerunku firmy i tak już mocno nadszarpniętej. Same tutaj opinie są drastycznie negatywne. Może warto zrobić porządek od góry.

@Martyna

Firma się zmieniła to i zarządzanie inne. Osobiście wolę jak(usunięte przez administratora)za dużo nie kręci się po firmie i nie wtrąca jak typowy prywaciarz bo nic dobrego z tego nie wynika.(usunięte przez administratora)nie jest od tego by być kumplem . Czasy Diamond i garażowej firmy się skończyły. Zreszta wielu było takich których(usunięte przez administratora)klepal ściskal i świata poza nimi nie widział a potem wyrzucał z dnia na dzień....

@Jelonek

Gdyby tak przestał klepać wiadomo kogo, byłoby z pewnością dużo lepiej, a przede wszystkim sprawiedliwiej. Przychodzi i wita się z jednymi, innych pomija. To,że przeszkadza i rozprasza to normalne, ale dla tych którzy się go zwyczajnie boją, bo jak potwierdziłaś, że z dnia na dzień można nie wiadomo dlaczego być zwolnionym.

Janek
@Martyna

dokładnie - nie wiesz czego się spodziewać

Janek

Chaos, nigdy nie wiesz co cię spotka, niby fajnie na początku, później tylko gorzej. No chyba że trzymasz z kolesiami …….

Zdziwiona

Jak to możliwe, że widzę tu tyle negatywnych opinii? Pracuje ponad rok dla Nesperta Sp. z o.o., wynagrodzenie mam zawsze na czas, a premie uznaniowe pojawiały się na moim koncie częściej niż się tego spodziewałam. Mam opiekę medyczną, benefity z których korzystam, atrakcyjne dodatki raz na jakiś czas. Awans i podwyżki są możliwe i w zasięgu ręki, a daleko mi od intryg, szpiegostwa i kablowania na współpracowników (co według niektórych opinii jest kluczem do sukcesu w tej firmie). Proszę nie negujcie mnie! Może mam wyjątkowo niskie oczekiwania i wymogi od pracodawcy. Oczywiście, jest kilka drobnych niedociągnięć i minusów np. komunikacja między działami. Mimo wszystko nie widzę podstaw do wystawiania aż tak negatywnych opinii- może się mylę i przekonam się o tym kiedyś na własnej skórze.... chociaż musiałabym być ślepa, żeby niezauważyć tych mrocznych intryg przez rok. Dziękuję za ten udany rok ! Liczę na więcej :)

Zdziwiona

@Jaras Przykre i nieuzasadnione. Nie będę się przepychać. Zawsze jestem przychylna konstruktywnej krytyce- tutaj takowej nie widzę. (usunięte przez administratora) Napisałam tylko o plusach i przykładowym, denerwującym minusie.

Seba
@Zdziwiona

Handlowcy mają swój nietykalny szkielet ludzi, którzy są nietykalni. Pozostali jak się sprawdzą, to mają szansę zostać (sprawdzą inaczej oczywiście nie tylko w samym wykonywaniu obowiązków), ale żeby do tego przetrwać trzeba popracować dłuuuugi czas. Czy opinie są negatywne? Jeżeli firma na to zasługuje to takowe są. Mało jest bowiem opinii pozytywnych, tak jak w innych bardziej normalnych firmach, bez fałszu, śledzenia itp. Zarobki bardzo zróżnicowane, pupilki mają więcej, pozostali zależnie od wyników sprzedażowych, pozyskanych klientów itd.. Maz swój rejon i jeździsz w teren, np. pomorskie czy śląskie. Jak ktoś nie ma pracy, to zawsze warto spróbować, zawsze coś wpadnie do kieszeni. Jak ktoś ma pracę i szuka stabilizacji finansowej, to odradzam.

Ktos

Praca w Semilac jest parodią,płacą dziewczyną za usługi na wyspach gdzie wykonuje się pracę ekspedendki, doradcy klijenta, a i sekretarki konwój zamawiać, rubryki sprzedaży itd do tego jebnieta tajemnicza klijent kobieta blądyne z lokami 40 lat którą zlałam z pełną premydytacją, pozatym gdy wyruchali swojego franczyzno biorce pozwalniali normalnych managerów A zatrudnili jakiś czubow, którzy kąpletnie nie znają się na handlu, a dziewczyny które donoszą zrobili liderkami, smiech na sali i WSTYD, marna udzielająca marka i szefostwo o (usunięte przez administratora) rozbić, Radzę spiepszac z tego (usunięte przez administratora)

Rozbawiony
@Ktos

O matko i córko ! Oczy bolą od czytania, na żywo najpewniej brzmi Pani jeszcze gorzej. Nie do końca rozumiem problem w wykonywaniu obowiązków pracowniczych, karygodne podejścia do klienta - nawet jeśli to tajemniczy klient oraz totalny braku szacunku do drugiego człowieka. Jak widać, praca z ludźmi nie jest dla Pani i z całego serca polecam zapoznać się ze słownikiem poprawnej polszczyzny.

@Ktos

Kobieto. Jak to się stało, że przeszłaś przez sito rekrutacji? Ja rozumiem, że można być dyslektykiem i można nie umieć ładnie pisać więc nie będę tutaj się specjalnie do tego odnosić. Ale po tym jak podchodzisz do obowiązków stwierdzam, że powinni Ci odebrać prawo do głosowania i wydawania opinii o czymkolwiek.

@Jalonek

Jakie sito taka rekrutacja, ukłony dla HR.

Rozbawiony
@Martyna

Pani Martyno, z tego co widzę konsultantka powyżej pracowała wcześniej na wyspie franczyzowej. Wiem z własnego doświadczenia, że Nesperta przejmując wyspę od franczyzobiorcy zazwyczaj proponuje prace i daje szanse poprzednim pracownikom. Oczywiście może się to wydawać błędem- ale czy dawanie ludziom możliwości wykazania się to coś złego? Zwłaszcza, że ta Pani najprawdopodobniej zostałaby bez pracy. Na rozmowie rekrutacyjnej- która trwa max 20 min- nie jesteśmy w stanie poznać się na ludziach, od tego jest okres próbny. Jak można zauważyć, Pani już nie pracuje i bardzo dobrze, bo się najwyraźniej do takiej pracy nie nadaje. Tak czy inaczej, najwiecej mają do powiedzenia osoby, które o temacie nie mają pojęcia. Miłego dnia dla wszystkich czytających

Była

Nie tylko dla prezesa, przełożeni tak samo traktują pracowników, biorą przykład z góry?

Lilka

Widziałam reklamę Semilaca, w mojej opinii totalny brak profesjonalizmu, nic ta reklama nie daje odbiorcy, nie zachęca do kupna. I co reklamują? A jak Wy sądzicie?

@Lilka

A ja uważam, że reklama jest całkiem fajna. Nie jest agresywna - jak wiele dzisiaj - wrzeszczących z tv. Stonowana, delikatna a jednocześnie konkretna. Jak można nie wiedzieć co reklamuje?

Anka

O jakich konkretach mówisz? W firmie mówią, że totalna pomyłka z tą reklamą. Kasa wyrzucona w błoto.

Dzidzia
@Anka

Wystarczy poczytać opinie profesjonalistek na ten temat. Już nie jesteśmy PRO?

Zostaw merytoryczną opinię o Nesperta Sp. z o.o. - Jelonek

• Jak się pracuje w Nesperta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nesperta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nesperta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nesperta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nesperta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nesperta Sp. z o.o.