Nesperta Sp. z o.o.

Opinie o Nesperta Sp. z o.o.

Aktualność
Pandemia koronawirusa przypomniała niemal wszystkim przedsiębiorstwom, jak ważna jest ochrona naszego zdrowia i naszych bliskich w czasach pandemii. W jej wyniku większość firm, a w tym i nasza stanęły przed wyzwaniami, których charakteru i skali jeszcze kilka miesięcy wcześniej niemal nikt się nie spodziewał. Oczywistym priorytetem, na którym skupiliśmy się w ostatnich miesiącach jest zminimalizowanie ryzyka zarażenia chorobą wśród naszych pracowników oraz ograniczenie negatywnego wpływu pandemii na naszą działalności.
Chcemy Was zapewnić, że w aktualnej i dynamicznej sytuacji nadal podejmujemy szereg działań w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, utrzymując następujące zmiany w organizacji pracy:

• Dodatkowe szkolenia BHP oraz instrukcje w zakresie ochrony przed zagrożeniem dla wszystkich pracowników (plakaty, instrukcje).

• Ławy dostęp dla wszystkich pracowników do środków dezynfekcji rąk, masek ochronnych, jednorazowych rękawiczek.

• Pomiar temperatury ciała pracownika oraz dezynfekcja rąk w momencie wejścia do budynku.

• Regularne dezynfekowanie powierzchni wspólnych oraz urządzeń elektronicznych.

• Wszyscy pracownicy, którzy mogą wykonywać pracę zdalnie, pozostają w domach.

• W lokalizacji, w której odbywa się produkcja i wysyłka nadal funkcjonuje dwuzmianowy tryb pracy z separacją zespołów (czas między zmianami przeznaczony jest na dezynfekcję całej powierzchni wspólnej).

• Wprowadziliśmy harmonogram przerw dla wszystkich obszarów i pracowników, dzięki któremu zmniejszyliśmy ilość osób przebywających w stołówce.

• W stołówce na stołach zostały zainstalowane pleksi oddzielające pracowników.

• Organizowanie spotkań wewnętrznych oraz z kontrahentami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wszyscy śledzimy rozwój sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, która ma ogromny wpływ i na nasze życie prywatne i na funkcjonowanie firm, w każdym kraju i każdej branży. Oczywistym priorytetem dla nas wszystkich powinna być ochrona zdrowia naszego i naszych bliskich. Minimalizację ryzyka zarażenie chorobą osiągniemy przez restrykcyjne zasady higieny i zmniejszenie intensywności kontaktów międzyludzkich. Jak wiecie Zarząd firmy już podjął szereg decyzji w tych dwóch obszarach by uchronić naszych pracowników przed chorobą. Chcę Was zapewnić, że w miarę rozwoju sytuacji będziemy podejmowali adekwatne działania, także zgodnie z oficjalnymi komunikatami władz. Nesperta sp. z o. o. w trosce o swoich pracowników w lokalizacji, w której odbywa się produkcja i wysyłka, wprowadza następujące zmiany w organizacji pracy: - DWUZMIANOWY TRYB PRACY Z SEPARACJĄ ZESPOŁÓW , - DEDYKOWANY CZAS MIEDZY ZMIANAMI PRZEZNACZONY NA DEZYNFEKCJĘ MIEJSC PRACY ORAZ CAŁEJ POWIERZCHNI, - wprowadziliśmy więcej przerw śniadaniowych, aby pracownicy nie chodzili grupami na stołówkę. Ponadto wprowadziliśmy wszelkie metody zapobiegawcze, jak: - dezynfekujemy często wszystkie powierzchnie płaskie oraz ręce, - w każdej lokalizacji mamy punkty dezynfekcji dłoni, nie tylko w pomieszczeniach sanitarnych/ łazienkach, - we wszystkich naszych lokalizacjach nie wpuszczamy firmy, kierowców z firm zewnętrznych, - wszystkie spotkania osobiste zostały zawieszone, w razie potrzeby rozmawiamy na komunikatorach, - wszyscy pracownicy, którzy mogą wykonywać pracę zdalnie, pozostają w domach. Wszystkie wyspy oraz sklepy w galeriach handlowych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia zostały zamknięte. Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów zamknęliśmy do odwołania nasze Akademie Semilac ( Szczecin, Warszawa, Poznań). Naszych klientów inspirując się akcją ,,zostańcie w domu” , zachęcamy do stworzenia nowego mani oraz udostępnienia go pod hashtagiem #SiedzewDomuRobieMani ????????❤️ Trzymajcie się zdrowo

Były
@Co

Źle się tu pracuje.Zła atmosfera.Nie polecam.

@Aga

Każdy odbiera taki tryb pracy inaczej. Pracowałam wcześniej między innymi w większej sieciówce i tam byłam monitorowana przez współpracowników. Nie mówiąc już o bezsensownym zmienianiu układu sklepu i ekspozycji po 5 razy w ciągu dnia, żeby przypadkiem się nie nudzić. Ja tę pracę na wyspie lubię. Mamy sprzedaż aktywną, więc to logiczne, że trzeba mieć wiedzę- od tego są szkolenia. Nie wiem czy przeglądałaś kartę wizyt tajemniczego klienta, ale są tam tylko i wyłącznie zagadnienia poruszane na szkoleniach (więc jak można nie wiedzieć o co pytają?). Tajemniczy klient, to forma sprawdzenia pracownika. KAŻDY szanujący się przedsiębiorca, który ma zamiar prowadzić działalność w obrębie handlu, musi sobie jakoś radzić. Swoich tajemniczych mają również administracje w galeriach handlowych i prowadzą rozeznanie którym sklepom idzie najlepiej. Wątpię, żebyś miała duże doświadczenie zawodowe, jeśli sądzisz że znajomość asortymentu, standardów obsługi klienta, technik sprzedażowych, sprzątanie i wykonywanie podstawowych obowiązków pracownika to dużo ... naprawdę życzę więcej pokory, bo praca to nie przedszkole.

Zdziwiona

Jak to możliwe, że widzę tu tyle negatywnych opinii? Pracuje ponad rok dla Nesperta Sp. z o.o., wynagrodzenie mam zawsze na czas, a premie uznaniowe pojawiały się na moim koncie częściej niż się tego spodziewałam. Mam opiekę medyczną, benefity z których korzystam, atrakcyjne dodatki raz na jakiś czas. Awans i podwyżki są możliwe i w zasięgu ręki, a daleko mi od intryg, szpiegostwa i kablowania na współpracowników (co według niektórych opinii jest kluczem do sukcesu w tej firmie). Proszę nie negujcie mnie! Może mam wyjątkowo niskie oczekiwania i wymogi od pracodawcy. Oczywiście, jest kilka drobnych niedociągnięć i minusów np. komunikacja między działami. Mimo wszystko nie widzę podstaw do wystawiania aż tak negatywnych opinii- może się mylę i przekonam się o tym kiedyś na własnej skórze.... chociaż musiałabym być ślepa, żeby niezauważyć tych mrocznych intryg przez rok. Dziękuję za ten udany rok ! Liczę na więcej :)

Seba
@Zdziwiona

Handlowcy mają swój nietykalny szkielet ludzi, którzy są nietykalni. Pozostali jak się sprawdzą, to mają szansę zostać (sprawdzą inaczej oczywiście nie tylko w samym wykonywaniu obowiązków), ale żeby do tego przetrwać trzeba popracować dłuuuugi czas. Czy opinie są negatywne? Jeżeli firma na to zasługuje to takowe są. Mało jest bowiem opinii pozytywnych, tak jak w innych bardziej normalnych firmach, bez fałszu, śledzenia itp. Zarobki bardzo zróżnicowane, pupilki mają więcej, pozostali zależnie od wyników sprzedażowych, pozyskanych klientów itd.. Maz swój rejon i jeździsz w teren, np. pomorskie czy śląskie. Jak ktoś nie ma pracy, to zawsze warto spróbować, zawsze coś wpadnie do kieszeni. Jak ktoś ma pracę i szuka stabilizacji finansowej, to odradzam.

@Eser

Myślę, że to sprawa bardzo indywidualna. Wiele zależy od pracodawcy. Jeśli aplikujesz na stanowisko doradcy klienta do wyspy franczyzowej, to niestety nie pomogę w żaden sposób. Na wyspach własnych warunki pracy są bardzo dobre. Oczywiście, jeśli jesteś osobą energiczną, która w pracy lubi ciągły ruch i emocje, to wątpię żebyś się na takiej wyspie realizowała. W dniach o mniejszym ruchu czasami można się wynudzić, mimo posprzątania całej wyspy i wykonania pozostałych obowiązków. Na zmianach zazwyczaj jest jedna dziewczyna, bo to w zupełności wystarcza. Polecam udać się na rozmowę kwalifikacyjną, chociażby z ciekawości. Jest wiele czynników, które mają wpływ na charakter tej pracy np. zespół, ASM, lokalizacja i oczywiście własne nastawienie i oczekiwania. Jeśli potrafisz pracować samodzielnie, jesteś odpowiedzialna i szukasz pracy spokojniejszej niż ta w większych sieciówkach, to myśle że będziesz zadowolona ! Trzymam kciuki, powodzenia

może i tych wspomnianych wysp już nie ma, nie mam takiej pewności, ale szukają właśnie Key Account Managera z językiem niemieckim. wstępne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży beauty już mam. zastanawiam się tylko czy cala rozmowa będzie teraz po niemiecku skoro chcą by był biegły?

Lili

Faktycznie tak sporo wysp zostało zamkniętych, że ktoś o to pytał? Kiedyś pisali cos o problemach finansowych mimo tego, że były wcześniej dawane podwyżki, do nowego roku już nie ma jak na razie co się ich spodziewać? A co ze styczniem? I czy będzie cos tak w ogóle na święta?

Wika
@Lili

Zamykana będzie kolejna niedługo nikt na tych wyspach nie kupuje a czynsz zapłacić trzeba

@Wika

Kolejna czyli która? Co pracownicy teraz na to? Zwłaszcza z tych które jeszcze są na chodzie? Szukają czegoś innego lub czy maja planowany okres wypowiedzenia? Tu w ogóle można im dać jakąś inną pracę?

H Nowy wpis

Z tego co widziałam to we Wrocławiu została tylko jedna wyspa (jeszcze ) zamknęli ostatnio jedną

Ada Nowy wpis

Przechodząc już z tych wysp do biura to czy może mi napisać ktoś wprost jak pracuje się jako specjalista ds. e-commerce? Jest teraz taka oferta wystawiona z opcjonalnym trybem hybrydowym, który byłby dla mnie jak najbardziej wygodny. Opiszecie jeszcze tylko sytuacje na tamtejszym dziale? atmosfera jaka jest? czemu szukają?

Xcp

Witam czy ktoś wie co się stało ze pare wysp zostało zamkniętych?

Bardzo nieprzyjemna rekrutacja, pani z HR totalnie się nie odzywała. Całą rozmowę prowadził kierownik, który zadawał pytania od czapy. To była najbadziej nieprofesjonalna rozmowa w jakiej brałam udział. Oczywiście pani z HR miała dać znać o wyniku rekrutacji nawet jeśli nie dostanę (usunięte przez administratora) do tej pory cisza.

Pytania o znak zodiaku, czy oglądam bajki, iPhone czy Android i tego typu rzeczy, żenada

Witam, czy ma ktos informacje na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując jako doradca klienta na wyspie semilac ?

Płotek

Najniższa krajowa

Nieprawda, od stycznia były podwyżki, teraz jest to 200-300zl więcej niż najniższa plus premie

@Marta

Czyli podstawa najniższa? Jeśli tak to od lipca spodziewać się można tu w firmie kolejnych wzrostów? A co z innymi stanowiskami, na których podstawa odbiega znacząco od najniższej?

Marko
@Agata

Na żadne wzrosty już nie ma co liczyć. Chodzą słuchy że firma boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Ptaszki ćwierkają, że koniec firmy jest rychły. Ciekawe czy wypłaty będą wypłacone za marzec. Wszyscy pracownicy czekają na spotkanie z zarządem i ustosunkowanie się do krążących plotek o niewypłacalności.

@Marko

czemu miałyby nie być wypłacone? już kiedyś miałeś ze swoją jakiś problem, że tak piszesz? te ptaszki zaciekawiły... po prostu ludzie w firmie tak mówią czy skąd ta informacja? na podstawie jakichś solidnych argumentów? jakich?

Szok
@Marko

Ludzie, a może firma po prostu zainwestowała grube miliony w coś i trzeba trochę poczekać za zwrotem z inwestycji... Taki biznes. Czasami płynność finansowa zwalnia..... No, ale najlepiej od razu myśleć o upadłości.. taka mentalność Polaczka

Zxxk
@Marta

Premie są rzadkie :)

@Zxxk

A co wpływa na ich wspomniana unikatowość? I skoro mimo wszystko są przyznawane to omówisz na jakich zasadach? I przede wszystkim o jakich wysokościach może być mowa? Kiedy wpadła komuś ostatnia z nich?

Olek
@Zxxk

Nie polecam pracy w tej firmie.Zła atmosfera.Bardzo nie miło jest.

Nikt
@Olek

Lizustwo i nic więcej. Zwykły szary człowiek nie ma nic do powiedzenia. Miało być lepiej a jest coraz gorzej. Ludzie są niedoceniani. Nie mówiąc już o wspomnianym tutaj wcześniej pracowniku któremu pracownice chciały założyć sprawę o mobbing, nic nie robi a ciągle zgarnia laury, dupowłaz i nic wiecej.. kierownictwo niestety nie widzi jego zachowania. Ludzie chcą się zwalniać przez taką atmosferę i brak szacunku.

Oko
@Nikt

Tak

Pan

Dwa , trzy razy do roku nie więcej.

Magda.
@Nikt

Pracownika z doświadczeniem zamienią się na pracownika z agencji. Oszczędności. Druga strona medalu: brak szacunku, pójścia na tzw. rękę....Niby sztywne zasady, ale jak się okazuje, dziewczynie na macierzyńskim załatwiono ciepłą posadkę w administracji na produkcji. Co do osoby Pana z ciągłego doskonalenia. Istny fenomen - przypisuje sobie zasługi innych, błędy od razu przypisuje innym. Koleżanka po fachu bardziej pracowita,ale faworyzuje swoje psiapsi. Aż żal patrzeć na to...

Roxi
@Magda.

A co z jakimś poziomem efektywności? Nie jest ona tak znacząca? Pytam w kontekście tej wspomnianej podmianki osoby z doświadczeniem na kogoś z agencji. Efekt jest miarodajny? I co z tymi premiami? Na jakiej ewentualnej podstawie są przyznawane, że to nieczęste zjawisko?

nick
@Roxi

To wszystko się jeszcze jakoś trzyma dlatego, że starzy pracownicy poprawiają błędy tych z agencji pracy. Ale do czasu, w końcu będzie większość pracowników agencyjnych i zobaczymy wtedy jak ta firma wszystko ogarnie. Ciągle zwalnia się ktoś z kilkuletnim stażem - ale co się dziwić skoro pracownik agencji ma taką samą stawkę jak pracownik pracujący kilka lat w firmie a pracy i odpowiedzialności zdecydowanie mniej.

H
@nick

Ludzie weźcie się ogarnijcie. Takie pierdoły piszecie że aż szok! Ludzie z agencji nie są po to aby nas zastąpić ale po to aby nas wesprzeć! Pomyślcie ile kosztuje wynajem takiego pracownika to zrozumiecie że firmie to się nie opłaca. Zajmijcie się swoimi obowiązkami jako pracownik. Jak nie pasuje to w okolicy jest dużo innych miejsc pracy. Cześć.

@H

Faktycznie to się tak nie opłaca? Nigdy nie przeliczałem tego tematu. Ale skoro tak piszesz to czy występują jakieś zapowiedzi co do polepszenia warunków aby ludzie nie odchodzili? Co teraz z nowym rokiem? Za każdym razem cos się zmienia?

@Nesperta Sp. z o.o.

Fabryka powinna być zamknięte a pracownicy zostać w domu. Są osoby, które skarżą się na zdrowie A pracują. Lekarze nie przyjmuja, nie ma jak tego sprawdzić. Pamietajcie, że pracodawca powinien o to zadbać. W WV gdzie pracuje mój mąż właśnie wywieźli kogoś zarazonego w ciężkim stanie, zaraz zamknęli magazyny i produkcję, A prokurator skarży pracodawcę.

Mala
@Nesperta Sp. z o.o.

Jaka troska o pracownikow jak produkcja i wysylka musi przychodzic. Pieniadze sa wazniejsze od zdrowia pracownikow???

katja

Rozumiem, że jesteś świadoma tego, że gdy zamkną firmy zostaniesz bez pracy i wynagrodzenia? xD Bo na wielkie zapomogi i wsparcie od rządzących naszą piękną Cebulandią bym nie liczyła. Po to są przeprowadzane działania prewencyjne w firmie by zminimalizować ryzyko zakażenia, każdy w tym trudnym czasie powinien się jednoczyć i współpracować. I pewnie, oczywiście, gdy pojawi się oficjalnie rozporządzenie by zamknąć wszystkie firmy to i ten bastion upadnie, ale na razie jeszcze funkcjonuje więc ludzie - trochę więcej zrozumienia, wzajemnego wsparcia i empatii a mniej jadu i egoizmu.

Pr
@Nesperta Sp. z o.o.

Ile osób już zwolniono w związku z zamkniętymi galeriami handlowymi, koronawirusem i ogłoszoną kwarantanną?

Prrr
@Pr

Nikogo.

Jaaa
@Pr

Nikogo :)

@Nesperta Sp. z o.o.

Dziwi mnie, że tutaj, gdzie piszemy opinie o firmie w całej jej "okazałości", nagle pojawia się opis jak powyżej. To nie to miejsce Panie Prezesie.

@Nesperta Sp. z o.o.

Tak na marginesie, reklama NN jest o niebo lepsza, możemy im nogi myć. Niech I piętro się weźmie w końcu do roboty.

Byłypracownik
@Prrr

Nie ladnie kłamać. Nesperta zwalnia pracownikow 10 osob minimum zostało zwolnionych a to nie koniec;)

@Byłypracownik

Grupowe zwolnienia ? Jak masz info, daj znać :)

elohim

Panika w semi?

I piętro
@Marcin

NN ma co jakiś czas ogłoszenia o pracę proponuję zatem niech II piętro wysyła cv.

Trudno

Pracowników poleciało mnóstwo, szczególnie tych którzy mieli krótkie umowy... I to nie kwestia 5, 10, czy 15 osób

Trudno

Dodam, że nie chodzi mi o pracowników którzy byli nowi tylko o osoby związane z marką po kilka lat

Asia
@Nesperta Sp. z o.o.

Akurat. Nic poza płynem nie ma i maseczki beznadziejne.

Co
@Prrr

To chyba masz zle informacje bo osób zwolnionych zostało bardzo dużo

Były
@Co

Źle się tu pracuje.Zła atmosfera.Nie polecam.

mwika

Jestem byłym pracownikiem wyspy semilac. Pracowałam kilka lat na poczatku było bardzo fajnie regionalny wporzadku był do czasu kiedy nie trzebabyło robic za niego połowy jego obowiazkow w tym rekrutowac pracownikow itp. Zamiast pomagac obciazaja wszystkim pracowników. Oczywiscie rowniez atmosfera miedzy pracownikami .. No coż zawsze jedna osoba musi psuc wszystko , bo musi byc tak jak ona chce a regionalny nie reaguj chociaz jest od tego zeby wyjasniac wszystko , ale najlepiej umyc rączki i czekac , az ktos sie zwolni sam. W tym przypadku byłam to ja nie da sie pracowac z ludzmi , którzy cie nie szanują...Regionalny , który podnosi głos przy klientach żenada. Nie polecam.

Justa

To w sumie ciekawią mnie przy tym dwie kwestie. Czemu pracę uznajesz za fajną? Da rade dłużej porobić bagatelizując przy tym atmosferę o ile faktycznie komuś by nie odpowiadała? Klienci w jakich sytuacjach mają jakieś problemy? Oraz w przypadku osób zatrudnionych jaki jest efekt tego wspomnianego skarżenia, czemu ma to niby służyć?

Nika

To prawda potwierdzam pracowałam w tej firmie dobrych pare lat na wyspie na początku było fajnie , ale potem zachowanie regionalnego było wrecz absurdalne...

Czy w Nesperta Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Poirytowany

Kiedy w końcu specjaliści od doskonalenia zrobią porządek na wysyłce?. Przez chwilę był,ale to ktoś inny dbał o ład,a od dłuższego czasu znowu jest bałagan i nikt nie robi nic z tym.

taka prawda
@Poirytowany

Brązowy nic nie zrobi bo oprócz włażenia w ... kierownictwu to nic nie umie. No może jeszcze przypisywanie sobie zasług innych. A M. ma tyle obowiązków, że nie jest w stanie sama wszystkiego zrobić.

JestemBoJestem

Witam czy możecie podzielić się swoimi opiniami na temat pracy na wyspach ? Chodzi mi nie i franczyzę. Dzięki

Sps

Nie polecam

@Sps

Zawsze jakiś początek opinii. A franczyzy czemu nie polecasz? W zasadzie jestem biała w tym temacie i chętnie się dowiem z jakimi problemami można się tu spotkać, jeśli odradzasz... Jak sobie wtedy z nimi radzić?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Nesperta Sp. z o.o.?

Helena

Okej, rozumiem aluzje :-) No cóż, samo życie w sumie. A jak zarobki w firmie? Są adekwatne do pracy?

nik
@Helena

Podobnie jak z możliwością rozwoju :-D

@nik

czemu sugerujesz brak rozwoju? Z jakiego stanowiska to perspektywa jest? Kasy nie przytoczysz konkretniej?

K.

Na miejsce tych co odchodzą. To powinno dać do myślenia.

@K.

no jednak lepiej jakby ta opinia została rozwinięta, bo jakby nie patrzeć mogą odchodzić, bo jest super rozwój i niektórzy nie dają rady lub w drugą stronę, że są znudzeni pracą... Z perspektywy którego stanowiska to postrzegasz obecnie?

nick
@Agata

Z perspektywy zwykłego pracownika. Założenie jest takie – jeśli można ci coś w pracy ułatwić albo utrudnić to trzeba utrudnić. Organizacja pracy fatalna, masz do zrobienia więcej niż jesteś w stanie zrobić, wszystko „w międzyczasie”. Im więcej i szybciej pracujesz tym więcej dodatkowych prac ci wymyślą. Chaos – zaczynasz jedno, zostaw idź zrób tamto, wracaj, w ciągu dnia pracujesz na kilku stanowiskach (często jednocześnie). Babka, która dorabiała w Amazonie zwolniła się z semilaca i poszła do Amazona na stałe. To chyba o czymś świadczy. Ale oczywiście wg zarządzających jest super. Stąd coraz więcej pracowników odchodzi a braki łatane są ludźmi na zlecenie z agencji.

Marian
@nick

Sama prawda.Praca w haosie ,braku organizacji ,szybko.Jeżeli lubisz to się tu nadajesz.

F
@Marian

Serio ktoś uważa, że tutaj trzeba szybko pracować? Wydaje mi się, że tutaj to jest lajt w porównaniu z firmami, w których pracowałem wcześniej. Co do braku organizacji to muszę się zgodzić.

JestemBoJestem

Witam możecie się podzielić opinią na temat pracy na wyspach w galeriach w Krakowie? . Po rozmowie z (usunięte przez administratora)kierownikiem odnoszę wrażenie że jego kultura jest mocno na bakier

Ybw
@JestemBoJestem

Potwierdzam. Kierownik wysp w krk nie ma kultury za grosz.(usunięte przez administratora) Nie polecam szkoda nerwów.

Jeszcze raz
@JestemBoJestem

To nie jest mylne odczucie. Kierownik jest jakimś nieporozumieniem. Nie szanuje pracowników i nie rozwiązuje problemów tylko każe sobie samemu radzić z konfliktami. Dodaje jeszcze raz bo widzę nie przychylne komentarze zostają usuwane!

Kwiatek

Jak wygląda praca w biurze w ds. Rozwoju produktów ? Jakie są zarobki i atmosfera? Ile osób pracuje w dziale?

Lakiernik

A czy to prawda, że firma Nesperta nabyła od Lotte Wedel dzialke w Świdnicy i ma plany budowy fabryki lakierów?

K.
@Lakiernik

Skąd taka informacja? Czy to oznacza zwolnienia i przenosiny firmy? Pracownicy powinni o tym wiedzieć.

Lakiernik
@K.

U nas w regionie głośno o tym. Na dzień dzisiejszy juz wiadomo ze będą stawiać fabrykę.

@Lakiernik

a co z pozostałą częścią pytań? faktycznie się tak stanie, że ludzie stracą pracę? chyba, że cos wymyślą na to czy jak to będzie?

Hary
@Lakiernik

To może jakieś małe podwyżki, lub wyrównania. Pensja minimalna rośnie.... inflacja mocno zaszalala...

@Hary

Absolutnie nie będzie żadnych wyrównań to jest tania siła robocza i tak ma zostać a premia przecież jest tyle że wirtualna, nie wpływająca na konto ale jest. No i przecież jak się zarabia dobre pieniążki to nikt taki nie będzie się przejmował robotnikiem któremu nie starcza do wypłaty....no ludzie jesteśmy w Polsce....

Hary

Niby tak... jednak podwyżka inflacyjna była kiedyś. Więc może trzeba by to znowu zaktualizować do aktualnego poziomu... Serio brakuje mi tych kilku stówek...????

arti

ponoć zaczęły sie już zwolnienia, a to dopiero początek, jak można tak chamsko przed świętami zwalniać ludzi

Cóż
@arti

Widac mozna jak nowy kierownik zupelnie bez kultury.

Neo

Zwolnienia? Przecież zatrudniają non stop kogoś

Ostatnio na magazynie pojawiła się nowa osoba ! Ponoć to kierownik lol ale brak kultury osobistej i slabe podejście do pracownika nie wskazuje na wyższe stanowisko tego Pana! Pozdrawiam Was wytrwale robaczki ????

Nina

Słyszeliście już o tych awansach? Nie ma rekrutacji na stanowiska wewnątrz, kolesiostwo i nic więcej

mania
@Nina

Kolesiostwo to norma jeśli chodzi o awanse. Brygadzista, któremu pracownice chciały założyć sprawę o mobbing dostaje w nagrodę awans, podwyżkę, przez rok nic nie robi tylko podlizuje się kolejnym dyrektorom, pomysły innych przedstawia jako swoje... I kolejny awans z podwyżką. Tak to wygląda...

@mania

Zgadzam się prawda takich ludzi powinno się zwalniać dyscyplinarnie a nie awansować

To nie jest przesada dystrybutory wody czyszczone raz na hooooo hooooo i owszem glony widać ale co zrobić przy takich temperaturach nawet woda z glonem jest dobra......niestety

Adrian

Jak możesz pic wodę z glonem? Przecież to bakterie. Zgłaszałeś to do przełożonego? Bo jak ludzie się pochorują to będzie kłopot.

była pracownica
@Adrian

Nie takie rzeczy tam się działy :-D To, że ludzie mdleli od zapieprzania w upale to norma. A jedyne co firma skutecznie robi to usuwa stąd negatywne komentarze.

Urszula
@była pracownica

Naprawdę nikogo nie obchodzą takie rzeczy? Ciężko mi w to uwierzyć

Bodzio
@Urszula

Dystrybutory są czyszczone przez serwis zewnętrzny co parę miesięcy z tego co wiem. Co najwyżej woda zzieleniała w miejscu w którym mało kto korzystał z dystrubutora i woda w nim stała przez dłuższy czas. Mocno przesadzona opinia byłej pracownicy. Latem jest całkiem OK bo w stołówce i biurach jest klima. Na hali też jest w paru miejscach klima. Ci co pamiętają lato na hali jeszcze bez klimy potwierdzą że teraz jest dużo lepiej. Od siebie dodam, że na hali nie ma smrodów, zapylenia, brudu, nadmiernego hałasu. Warunki całkiem dobre, pensje średnie rynkowe. Ogólnie nie ma szału, ale nie najgorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Nesperta Sp. z o.o. - Jelonek

• Jak się pracuje w Nesperta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nesperta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nesperta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nesperta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nesperta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nesperta Sp. z o.o.