Opinie o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nesperta Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Nesperta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nesperta Sp. z o.o. w Jelonek

Zainteresowana

Orientuje sie ktos na jakie zarobki mozna liczyć pracując na wyspie semilac? Natknęłam sie na ogłoszenie 0,5 etatu. Jak oceniacie tą pracę?

Inkt
@Zainteresowana

Niestety to nie jest super praca, zarobi niskie a moją wyspę zamknięto i ponoć mają być kolejne.

Zuzanna

A podasz przykłada takiego pytania 'na twarz'? Co to było?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Nesperta Sp. z o.o.?

Nesperta

Śmiesznie :-) Więcej zarobisz w Lidlu czy Biedronce (zdecydowanie mniej się napracując). O premii zapomnij bo po pierwsze nie zależy od Ciebie, po drugie nawet nie jesteś w stanie zweryfikować czy Ci się należy czy nie. Trzeba wierzyć dyrekcji na słowo, ze nie została po raz koleiny wypracowana :-)) W tym roku była tylko raz :-)))) Podwyżki wynagrodzenia nie było od kilku lat a firma mimo rosnących drastycznie kosztów życia zastanawia się czy może w przyszłym roku coś w tym temacie zmienić czy może inflacja jednak spadnie i nie trzeba płacić ludziom więcej :-) Ale jeśli się zastanawiasz czy przyjść do nas to zapraszamy - wreszcie ktoś się tu zatrudni, a każda osoba to automatycznie mniej harówki dla pozostałych (wciąż brakuje ludzi, kolejni się zwalniają a ich obowiązki muszą wypełniać pozostali. Chyba, że należysz do grona uprzywilejowanych, to wtedy możesz się spóźniać i cały dzień spacerować udając pracę :-) ).

Świetny wpis w obronie firmy ale co Twoja wypowiedź wniosła do dyskusji odnośnie wynagrodzenia? Zdaje się, że ten portal ma być pomocny dla ludzi, którzy szukają opinii o firmie i warunkach pracy w niej. A jedynie czego można się z Twojej wypowiedzi dowiedzieć to to, że jest tu lepie bo nie pracujesz w weekendy. Dla jednych sa ważne warunki pracy i wynagrodzenie dla innych wolne weekendy. Pytanie było o wynagrodzenie a nie wolne soboty i niedziele. Nawiasem mówiąc często ludzie przychodzą do pracy w sobotę i niedzielę żeby dorobić do nędznej pensji.

Laska

To jest przede wszystkim korpo, która szybko przyjmuje jak i zwalnia pracowników. Dzisiaj jesteś, a jutro Cię nie ma, rotacja wielka. Zarobki zależne od stanowiska: fizyczni do 3000 tys., średniacy do 5000, a biurowi nawet i 10000.

Finin

Pensje za grudzień, wypłacone w grudniu, są niższe, ale kto by się tym przejmował. Ważne, że koszty dokonanej w ten sposób przez firmę zmiany, zapłacą pracownicy.

Zainteresowana
@Laska

Ale brutto czy netto? Ja po 5 latach w konkurencji i przeniesienie do pracy zmianowej dostałam maks 2400 :0

Księgowość

Czy ktoś posiada opinie na temat pracy w księgowości w firmie Nesperta? Pytam w związku z aktualnym ogłoszeniem na samodzielną księgową.

Zuzanna
@Księgowość

Co prawda ja nie mam info o tej pracy ale dołączam się i jestem ciekawa na jakim programie pracuje się tutaj i czy ta samodzielna księgowa ma jakiś podwładnych bezpośrednich?

Bardzo nieprzyjemna rekrutacja, pani z HR totalnie się nie odzywała. Całą rozmowę prowadził kierownik, który zadawał pytania od czapy. To była najbadziej nieprofesjonalna rozmowa w jakiej brałam udział. Oczywiście pani z HR miała dać znać o wyniku rekrutacji nawet jeśli nie dostanę (usunięte przez administratora) do tej pory cisza.

Pytania o znak zodiaku, czy oglądam bajki, iPhone czy Android i tego typu rzeczy, żenada

logo firmy KASJER
Jelonek
Netto Sp. z o.o.

Czy w firmie Nesperta Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Chwalebny

Oczywiście. Co prawda jakiś czas już tu nie pracuję ale za moich czasów można było liczyć na regularne szkolenia wewnątrz i zewnątrzfirmowe. Mega polecam.

Aktualność
Pandemia koronawirusa przypomniała niemal wszystkim przedsiębiorstwom, jak ważna jest ochrona naszego zdrowia i naszych bliskich w czasach pandemii. W jej wyniku większość firm, a w tym i nasza stanęły przed wyzwaniami, których charakteru i skali jeszcze kilka miesięcy wcześniej niemal nikt się nie spodziewał. Oczywistym priorytetem, na którym skupiliśmy się w ostatnich miesiącach jest zminimalizowanie ryzyka zarażenia chorobą wśród naszych pracowników oraz ograniczenie negatywnego wpływu pandemii na naszą działalności.
Chcemy Was zapewnić, że w aktualnej i dynamicznej sytuacji nadal podejmujemy szereg działań w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników, utrzymując następujące zmiany w organizacji pracy:

• Dodatkowe szkolenia BHP oraz instrukcje w zakresie ochrony przed zagrożeniem dla wszystkich pracowników (plakaty, instrukcje).

• Ławy dostęp dla wszystkich pracowników do środków dezynfekcji rąk, masek ochronnych, jednorazowych rękawiczek.

• Pomiar temperatury ciała pracownika oraz dezynfekcja rąk w momencie wejścia do budynku.

• Regularne dezynfekowanie powierzchni wspólnych oraz urządzeń elektronicznych.

• Wszyscy pracownicy, którzy mogą wykonywać pracę zdalnie, pozostają w domach.

• W lokalizacji, w której odbywa się produkcja i wysyłka nadal funkcjonuje dwuzmianowy tryb pracy z separacją zespołów (czas między zmianami przeznaczony jest na dezynfekcję całej powierzchni wspólnej).

• Wprowadziliśmy harmonogram przerw dla wszystkich obszarów i pracowników, dzięki któremu zmniejszyliśmy ilość osób przebywających w stołówce.

• W stołówce na stołach zostały zainstalowane pleksi oddzielające pracowników.

• Organizowanie spotkań wewnętrznych oraz z kontrahentami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Chcę Was zapewnić, że w miarę rozwoju sytuacji będziemy podejmowali adekwatne działania, także zgodnie z oficjalnymi komunikatami władz.
Bexulka

Cześć! Pojawiła się oferta pracy w dziale Regulatory Affairs. Zostałam zaproszona na rozmowę. Czego mogę się spodziewać? Polecacie pracę w tym dziale? :)

Kinia
@Bexulka

Możesz spodziewać się niskiej pensji, braku szacunku do człowieka i genialnych pomysłów przełożonych

Aniok
@Kinia

Mam na oku tę ofertę, zastanawiam się czy warto rekrutować. Ale z tego co kojarzę to już nie raz identyczna się pojawiała. Czy na stanowisku jest aż taka rotacja czy może nad zagadnieniami pracuje wieloosobowy team? @Kinia, wygląda na to, że jesteś w temacie. Pomożesz?

Czy firma sama produkuje kosmetyki?

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie :) Zaczynając tu pracę pierwsze co zauważyłam to mili, pomocni ludzie, super atmosfera. Jestem pod ogromnym wrażeniem bo rzadko to się zdarza w firmach a pracowałam w wielu. Pensja mi odpowiada, wypłata na czas, benefity... W sumie jestem dość zaskoczona niektórymi komentarzami. Przecież jak się komuś coś nie podoba to może szukać innej pracy :)

Hmmm ciekawe

Pracujesz na stanowisku zarządzającym czy jako zwykły pracownik produkcji czy też wysyłki ? I jak długo pracujesz ?

Hahaha

Jakie benefity ?????? Szeregowym pracownikom zabrano wszystkie benefity, a prywatna opieka medyczna w dzisiejszych czasach juz nie powinna być benefitem tylko standardem ....kiedyś samochód był luksusem teraz jest standardem i koniecznością . Czuć,że nie pracujesz jako robotnik.

mała

Dlatego tez połowa ludzi już szuka pracy :-) Zostaną pupilki brygadzistów i będą się musiały wziąć wreszcie do roboty :-))

Czy firma zapowiada jakieś zmiany w kadrach ?

pracownik a zaraz pewnie były

Witam trochę inaczej niż wszyscy na tym portalu, ale pracownicy fabryki kolorów tj wysyłki oraz produkcji chcieli by zaprosić właściciela pana Tomasza na dyskusję o temacie - "Co tu się dzieje ???" Ponieważ my już nie ogarniamy i chyba nie dajemy rady psychicznie z tym typowo korporacyjnym traktowaniem nas. Chcielibyśmy porozmawiać z Panem Tomaszem bez zarządu, dyrekcji oraz kierownictwa po prostu jak człowiek z człowiekiem. Niestety nie mamy takiej możliwości, wielka szkoda. Bo jeżeli Szef wie co tu się dzieje i to akceptuje to ok, ale jeżeli nie ma pojęcia to teraz jest najwyższy czas, żeby się dowiedział. Bo jest źle, bardzo źle. Ps robię screena, bo pewnie zostanie to zaraz usunięte.

@pracownik a zaraz pewnie były

Szanowna Koleżanko lub Szanowny Kolego, cieszę się, że Twój apel dotarł do mnie. Jeżeli rzeczywiście jesteś członkiem naszego zespołu to zapewne wiesz, że staramy się budować atmosferę i kulturę w tej firmie opartą na szacunku i transparentnej komunikacji między sobą. Jeżeli są jakieś problemy lub niejasności co do wybranych przez nas kierunków rozwoju tej firmy lub zasad czy wartości panujących miedzy nami to zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Zachęcam do niego tym bardziej, jeżeli Ty lub ktokolwiek z Twojego otoczenia czuje się potraktowany niezgodnie z naszymi wartościami czy bez właściwego szacunku (bo chyba tak mam rozumieć „typowo korporacyjne” traktowanie). Mój mail i telefon jest dostępny w firmie, jestem tez regularnie w naszej Fabryce. Jeżeli materia sprawy tego wymaga, spotkanie może odbyć się w większym gronie bez udziału bezpośrednich przełożonych. Drugą alternatywą jest kontakt z Działem HR który zapewni anonimowość. Pozdrawiam serdecznie Przemek Pokorski V-ce Prezes

YX
@Nesperta Sp. z o.o.

Panie Przemku. Dziękujemy za odzew, chęć i odwagę podejścia do tematu na poważnie. Wiadomość jest jednak skierowana do Pana Tomka. Tylko do niego mamy zaufanie.

M
@pracownik a zaraz pewnie były

A co się dzieje? Jakie korporacyjne traktowanie? Pracowałam w różnych miejscach i tutaj naprawdę jest fajna atmosfera, zawsze można się dogadać lub rozwiązać problem. Nie rozumiem takiego pisania na forach zamiast serio przejść się do przełożonego i pogadać o problemie jeśli taki masz. Czasem jak obserwuje te wszystkie spiski czy problemy tzw.'z dupy' to sobie myślę, że chyba naprawdę nikt z Was nigdy nie doświadczył ciężkiej pracy, niedocenionej finansowo, w nieprzyjemnej atmosferze... Tutaj jest dobrze i zapewne większość z Was przejrzy na oczy gdy będzie (usunięte przez administratora) w innej robocie za najniższą krajową, bez 'cackania' się.

Przestrzegam przed brakiem profesjonalizmu w ramach firmy. Przy rekrutacji na stanowisko mid-managerskie firma dzialala za moimi plecami. Nie czekajac na moje przyjecie oferty, na co sie umowilismy w procesie, zlozyla oferte kandydatowi „awaryjnemu” nie czekajac na moja finalną decyzje. Przestrzegam by w kontakcie z firma nie „ufac”, a myslec w pierwszej kolejnosci o sobie i miec na wszystko papier.

kkk

Niestety ale w tej firmie nie szanuje się pracowników . Ciągle zwolnienia , tak naprawdę trzeba się martwić czy nagle nie straci się pracy nawet jeśli się jest dobrym pracownikiem . Zespoły na wyspach zmieniają się non stop , brak stabilności . Pieniądze słabe , ciagle kontrolowanie.

@kkk

Pewnie dlatego non stop ogłoszenia, cały czas rotacja. A czy na wyspach można liczyć na umowę o pracę?

Kendzo
@kkk

Brak szacunku to norma. Przykład. Nie można palić, bo zagrożenie wybuchu. Przeprowadzają się pracownicy z drugiej siedziby, powstaje palarnia. Zwykli pracownicy nie mogą nic, mają biegać, zasuwać, a gwiazdy z biur mogą wszystko.

Robol

Bez zmian, w Fabryce prawie nikt nie kwalifikował się do tej niebotycznej stawki powyżej której obcinali pensje

@Robol

Czy pracownikom biurowym też zostały obcięte pensje? Jaka sytuacja w firmie? Na pracuj pl są ogłoszenia..

Pracownikom biurowym też obniżono pensje?

Olivier
@.

Tylko robolom poobcinali, szlachta ma podwyżki. Ta firma to (usunięte przez administratora) wszyscy dostają podwyżki, tylko tutaj obcinają. Nie zgadzajcie się na obniżki, mały strajk albo do Amazona, Lidla czy Biedronki, tam nikt poniżej trzech na rękę nie dostaje.

Wymagań niby brak jeśli chodzi o pracę na wyspie, piszą, że nie wymagane jest doświadczenie a jak się prześle cv to brak odzewu... dziwne

Dzień dobry, czy na wyspach handlowych zatrudniane są tylko studentki ?

@Gość

Nie tylko, ale radzę zapytać czy wyspa jest franczyzowa czy własna. Jeśli pracodawcą jest Nesperta, można rekrutować.

A gdzie jest napisane czy to franczyza czy własna? Bo zamierzam aplikować...

Czy dyżury międzyświąteczne w Nesperta Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

nikt

Obstawiają tymi, którzy nie mają "układów" :-)

Śpiący Edek

Czy ktoś mi powie jak długo (tutaj pewne słowo na k) zostaną jeszcze te nocki? Wszyscy nabrali wody w usta i nikt nie chce przyznać sie jak dlugo mamy tak chodzic jak nietoperze za marne pieniadze po nocach. Skoro szał zamówień juz dobiegł końca. I niech mi tu nikt nie pisze o kowidzie19????

Lunatyk
@Śpiący Edek

Ja tam lubię nocki :-)

miły
@Śpiący Edek

Wszystko wskazuje na to, że nocki zostaną już na stałe, także przyzwyczajaj się :)

Nienocny marek

Eh..nie chodzi o to zeby brać L4 tylko pracować w normalnych godzinach. Bo ja moge zrozumiec ze wprowadzili zmiany zeby odciążyć wysylke i zamowienia bo bylo tego dużo. Ale "bum" zamowien juz sie skończył i nie ma pracy nawet dla ludzi z agencji. Wiec nie ma sensu robic 3 zmian, chyba ze komuś bardzo zalezalo zeby taki chory system wprowadzić i zostawc na stałe(a sam na te nocki nie przychodzi).Szkoda ze tak sie dzieje bo ludzie przychodzac do tej firmy przychodzili pracowac na 2 zmiany a jak chce ktos pracowac w nocy to niech idzie pracowac do ochrony albo na stacje benzynowa.

TeamDniówki
@Nienocny marek

Skąd wiecie że będą trzy zmiany? Pojawiło się parę nowych ogłoszeń pracy ale coś więcej? Nikt nie mówi nic o jakiś zmianach, są tylko przypuszczenia pracowników. Na spotkaniach obiecywali powrót do dwóch zmian jak wszystko się uspokoi. Tak naprawdę nie ma tyle pracy na trzy zmiany, było duży zamówień ale wyszliśmy na prostą i niema sensu tego ciągnąć dalej. Pierwszy raz pracowaliśmy na trzy zmiany, wcześniej też były różne bumy na wysyłce przez promocje i na black friday ale dawaliśmy jakoś radę. Ludzie sobie chwalą tą firmę m.in. Dlatego że są dwie zmiany, oby tylko tego nie popsuli :-(

Arystoteles
@TeamDniówki

Niestety nie ma logiki w wprowadzeniu 3 zmian i podzieleniu ludzi na zespoly w celu nie widywania sie w duzej liczbie osób, skoro brygadzisci i inne ciekawe osoby chodza sobie na godziny pokrywajace sie z dwoma zespolami, wiec defacto moga zarazac inne osoby(ale w ich przypadku to raczej głupota)

Lusia

Witam serdecznie , brałam udział w rekrutacji do nowo powstającej wyspy semilac w galerii korona w Kielcach , pracowałam już na wyspie wyżej wymienionej marki około 7 miesięcy w tym samym miejscu oraz w tej samej galerii tylko był inny pracodawca . Złożyłam swoje CV na portalu OLX .. po 2 dniach dostałam odpowiedź abym przyszła na rozmowę kwalifikacyjną . Odbyłam spotkanie z pewną panią blondynką w okularach niestety nie pamiętam już jej imienia oraz nazwiska . Rozmowa przebiegła raczej miło , o dziwo w porównaniu do rozmowy przeprowadzonej dnia 09.03.2020.r ... ale do tego przejdę za moment. Na rozmowie kwalifikacyjne , byłam jedyną osobą z takim dużym doświadczeniem w firmie semilac , mam również nie byle jakie wykształcenie ... Pani uśmiechnięta od ucha do ucha , mówiła mi jak ona jest zadowolona że przyszłam na rozmowę , że na pewno pracę dostanę ponieważ wszystko znam i nie potrzebuje szkoleń oraz dodatkowej pomocy przy pracy . Po zakończonej rozmowie , Pani powiedziała iż dostanę odpowiedź niezależnie od pozytywnej lub negatywnej . Mijały tygodnie , miesiące ...nadal zostawałam bez żadnej odpowiedzi , oczywiscie pani mowila caly czas ze prace mam . Napisalam raz do Pani która dzwonila do mnie w sprawie rekrutacji , zawsze odsyłała mnie z kwitkiem jej jedyną odpowiedzią było ' PROSZE CZEKAC NA TELEFON! ' minęły 2 miesiące , postanowiłam więc zadzwonić do Pani która miała mnie rzekomo zatrudnić. Pani nagle straciła pamięć , nagle mnie nie pamiętała i nie wiedziała z kim rozmawia ... po kilku chwilach pani najechała na mnie z pretensjami , za co ? za to że ja osoba z wykształceniem nie zostałam zatrudniona i dzwonie sie dopytać ? Więc jeśli ta pani wybrała inne osoby i nie potrafi wytłumaczyć dlaczego ja zostałam tak potraktowana to może ktoś inny wytłumaczy mi działanie tej Pani ? Powiem tak pracowałam w firmie semilac u innego szefa , praca bez zarzutu oraz sam szef , myślę że drugiej takiej osoby nie ma , byłam zatrudniona po 1 dniu od rozmowy , świetne dziewczyny ze mną pracowały , niestety nasze stoisko zostalo zamkniete aby ta Pani po kilku miesiacach mogla sie otworzyć.. pierwszy raz ktoś tak mnie potraktował i tak jak uwielbiałam waszą firmę moję uwielbienie zmalało .. przez jedną osobę która robi waszej firmie bardzo słaby wizerunek . Bardzo proszę o rozpatrzenie mojego zażalenia ponieważ wiem że osób które są w podobnej sytuacji z tą panią jest więcej .

@Lusia

Niezależnie od powyższego, serdecznie przepraszamy i dziękujemy za zgłoszenie swoich doświadczeń w procesie rekrutacji na stanowisko doradcy klienta na wyspie Semilac. Wszelkie zgłoszone uwagi są analizowane.

Trudno
@Lusia

Pamiętam czasy u innego pracodawcy gdzie wszystko miało ręce i nogi. Nie było problemów i bałaganu. Jak nadchodziły zmiany to każdy drżał i żył w stresie co to będzie bo widać było, że to co nadchodzi nie będzie dobre. Przykro na samą mylśl.

Lusia
@Trudno

Dokładnie mój pierwszy pracodawca złoty człowiek.

Byla

I jak tam sytuacja wygląda u mojego byłego pracodawcy dużo osób już poleciało, bo doszły mnie słuchy, że zwolnienia były ?

Kinia
@Byla

Nieważne, ważne, że ciebie już nie ma.

klasa
@Kinia

Świetna odpowiedź :D Czuć od razu koleżeński klimat w firmie :D

Zostaw merytoryczną opinię o Nesperta Sp. z o.o. - Jelonek

• Jak się pracuje w Nesperta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nesperta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nesperta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nesperta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nesperta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nesperta Sp. z o.o.