IMS r&d Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o IMS r&d Sp. z o.o.

Olaf

Stary porzadny prezes powrocil :) nowego nie ma

Martenz

Odszedł porządny prezes a przyszedł warszawski chlam a z nim same złe praktyki z zarządzania z Warszawy. Uciekajcie od tej firmy jak najdalej...

Monika

Potwierdzam. Wyzysk. Szukanie kto cos zle zrobil. Albo dzialalnosc albo wypad. Wszyscy najlepsi pracownicy juz odeszli..

Alex

Firma schodzi na dno ! Praca na dzialalnosci. Wyzysk. Nie platne nadgodziny. Pracy za duzo dla kazdego. Stres stres stres. Trzeba miec duzo dupochronow pracujac tam. PIP powinien sie zainteresowac ta firma. Jest jeden plus: wyplata na czas.

ff

na pewno są bardzo istotne. Wydaje mi się jednak, że administrator sieci wbrew pozorom, nie ma zbyt dużego kontaktu ze współpracownikami, więc tym się martwić nie trzeba

Zostaw opinię o IMS r&d Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS r&d Sp. z o.o.