Hossa.biz Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Hossa.biz Sp. z o.o.

Marta

Próbowałam znaleźć na stronie internetowej Hossa.biz informacje n temat możliwości zatrudnienia w firmie, ale niestety nic nie znalazłam. Czy ktoś posiada aktualne informacje na temat ewentualnych rekrutacji? Czy firma nadal poszukuje nowe osoby do pracy i warto się za takimi ofertami pracy rozglądać?

ilonka

Na spokojnie można liczyć na stabilne zatrudnienie, zwłaszcza, że i tak pewna jest podstawa, a o jakieś premie czy prowizje do tego zawsze można powalczyć. Ciekawe tylko czy atmosfera teraz dopisuje, może wiecie? Relacje to już połowa sukcesu dla firmy.

Zostaw opinię o Hossa.biz Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hossa.biz Sp. z o.o.