PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Opinie o PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Rudy

Czy praca w zakładzie odbywa się w systemie zmianowym??

@Rudy 10.12.2018 17:40

Liczę na to, że znajdą się osoby, które będą potrafiły odpowiedzieć na Twoje pytanie. Rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel, tak? Jakie warunki zaoferowane przez tego pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Grażyna

@Aaaooo1980, możesz napisać kilka słów na temat atmosfery panującej w firmie? Chętnie dowiem się, czy pracownicy są dla siebie pomocni i jak wygląda proces wdrażania nowego pracownika do pracy. Widzę, że w firmie poszukiwany jest aktualnie elektromonter rozdzielnic i szaf elektrycznych - tutaj znajdziecie opis stanowiska oraz wymagania, które należy spełniać: http://www.prebiel.pl/poznaj-pre-biel/ . Co sądzicie o tym stanowisku? Czy ktoś z Was będzie aplikował?

Aaaooo1980

Widać że się dzieje! Procuje już 1,5 roku przy przedłużaniu umowy dostałem dobrą podwyżkę. Pracuje na montażu, dużo roboty. Trochę małe premie, ale dobra kasa w podstawie. Mają dużo produktów i często zmieniają serię. Trochę głośno na produkcji. Ogólnie OK

Grażyna

PRE BIEL zamieściło na swojej stronie internetowej ogłoszenia rekrutacyjne http://www.prebiel.pl/poznaj-pre-biel/. @Raz dwa trzy, czy może nam zdradzić jak wygląda rekrutacja i czy trudno tam o pracę? @Ja czy nadal pracujesz w PRE BIEL? Czy Twoim zdaniem coś się zmieniło w ostatnim czasie? Wasze opinie będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Raz dwa trzy

Na początek jak przyszedłem był nie mały chaos. Ale widać że na produkcji zaczęło się coś zmieniać na lepsze. Firma się rozwija. Wprowadza nowe rzeczy. Mogę polecić.

lechu

odradzam tego pracodawce w ciągu 3 miesiąca z firmy odeszło 15 najlepszych i najstarszych pracowników to o czymś musi świadczyć i dalej odchodzą a nowych nie ma niestety zarobki marne atmosfera pracy straszna stres całymi dniami hala produkcyjna w opłakanym stanie strasznie głośno jedyne co to można pochwalić to jakość ich wyrobów ale i to pewnie się popsuje po tych odejściach personelu Odradzam w 100%

Zostaw opinię o PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel - Piekary

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel