PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Piekary

Opinie o PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

lechu

odradzam tego pracodawce w ciągu 3 miesiąca z firmy odeszło 15 najlepszych i najstarszych pracowników to o czymś musi świadczyć i dalej odchodzą a nowych nie ma niestety zarobki marne atmosfera pracy straszna stres całymi dniami hala produkcyjna w opłakanym stanie strasznie głośno jedyne co to można pochwalić to jakość ich wyrobów ale i to pewnie się popsuje po tych odejściach personelu Odradzam w 100%

Zostaw opinię o PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel - Piekary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel