PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Piekary

PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel
3 5

Opinie o PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grażyna

PRE BIEL zamieściło na swojej stronie internetowej ogłoszenia rekrutacyjne http://www.prebiel.pl/poznaj-pre-biel/. @Raz dwa trzy, czy może nam zdradzić jak wygląda rekrutacja i czy trudno tam o pracę? @Ja czy nadal pracujesz w PRE BIEL? Czy Twoim zdaniem coś się zmieniło w ostatnim czasie? Wasze opinie będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Raz dwa trzy

Na początek jak przyszedłem był nie mały chaos. Ale widać że na produkcji zaczęło się coś zmieniać na lepsze. Firma się rozwija. Wprowadza nowe rzeczy. Mogę polecić.

lechu

odradzam tego pracodawce w ciągu 3 miesiąca z firmy odeszło 15 najlepszych i najstarszych pracowników to o czymś musi świadczyć i dalej odchodzą a nowych nie ma niestety zarobki marne atmosfera pracy straszna stres całymi dniami hala produkcyjna w opłakanym stanie strasznie głośno jedyne co to można pochwalić to jakość ich wyrobów ale i to pewnie się popsuje po tych odejściach personelu Odradzam w 100%

Zostaw opinię o PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel - Piekary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRE BIEL Producent Rozdzielnic Elektrycznych Edward Biel