Everest Development Sp. z o.o.

Opinie o Everest Development Sp. z o.o.

Ajajajajj

Dzień dobry, też planuje zakup w Gostyniu na ul. Wichrowej- może ktoś podrzuci opinie jak tam temat wygląda ? Ktoś poleca/ nie poleca?

klient

czy ktoś moe wyrazić swoja opinie na temat bloków w Gostyniu? zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania

czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat bloków w Gostyniu? ktoś może kupił mieszkanie ? :)

klient

Nie polecam!!! Kupiłem mieszkanie totalna lipa, masa usterek do których nikt się nie fatyguje. Totalnie zlewają klientów. Nic nie idzie wyegzekwować. Po odbiorze mieszkania zostajesz sam z problemami. Opinie podwykonawców też nie najlepsze, problemy z płatnościami, noty, obciążenia itp.

kierownik
@klient

A jednak. Piszesz o tych nowych? Już prawie wtopiłem i teraz się cieszę, że pani była tak niemiła i potraktowała z góry jakby nie było mnie stać na ich super apartament haha. Generalnie z najtańszych za m2 robiły się najdroższe jak tam niżej ktoś napisał. Materiały z niższej półki, ogólna tandeta. Mogłeś porównać z innymi budynkami. Ostatecznie kupiłem w bloku naprzeciwko obwodnicy u konkurencji ze Środy. Mam porównanie i wychodzi jak Logan do Golfa. Fakt, że wiele Zakątków jest wolnych o czymś świadczy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Everest Development 2 sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Brygadzista? Podziel się swoimi wrażeniami!
mmmm

Wiem, że to forum dla pracowników, ale widzę że klienci też się wypowiadają. Zamierzam kupić mieszkanie w Środzie na nowym osiedlu. Ciężko wyczuć czy coś się poprawiło czy pogorszyło. Nagietkowa to pasmo nieszczęść niby - niezliczone usterki, woda w mieszkaniu, woda w wentylacji lub w ogóle brak tej wentylacji, niska jakość wykonania. Cena to nie wszystko, a i ta nie jest najniższa jak doliczymy podatek ( w prospektach podane netto ) i opłatę za grunt.

marek
@mmmm

Oglądałem mieszkania wygląda to dobrze i chyba kupię . A co myślicie o mieszkaniach Nowa Środa tak długo powstają ?

GIG

Jak ktoś chce się zatrzymać w rozwoju to POLECAM.

RAFAL KOWALSKI
@GIG

WŁASNIE W MIEJSCOWOSCI ROWY BUDUJA OSRODEK ALE CZY CHODZI O TA SAMA FIRME. CHOPINA 1J ŚREM

mold

Jako kierownik budowy @zzz to samej podstawy będziesz miał pona 3000 złotych, a przecież dochodzi do tego jeszcze premia i dodatki różne. A sama praca nie jest ciężka

zzz

Zalezy o jakim stanowisku mówisz, bo jeżeli o Kierowniku Budowy to spokojnie ponad te 2 tysiace zarobisz Aktyw,jednka nie zapominaj o tym że musisz posiadać uprawnienia

Zostaw merytoryczną opinię o Everest Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Everest Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Everest Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Everest Development Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Everest Development Sp. z o.o.