Opinie o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Call&More Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Call&More Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Ktoś

Dziwi mnie jedno. Czemu młodzi ludzie są tak wykorzystywani? Czemu dają się tak traktować? Mogłabym elaborat napisać jako były pracownik tej firmy...powiem tylko jedno. Gdzie inspekcja pracy w tym wszystkim? Ludzie maja za godzine 6.5 zł i czy to jest zgodne z prawem skoro najnizsza stawka przy umowie zlecenie to 13.00 zł za h?

paprotka

pracuję od roku, miało być na chwilę, zostałam:) Atmosfera, ludzie SUPER!! I ZAROBIĆ MOŻNA, jak nasz cel przed sobą. Pozdrawiam. Najlepsza firma w jakiej pracowałam.

Albi

Pracowałem 3 miesiące, teraz siedzę za granicą. Ludzie całkiem spoko, menadżerki pomocne, atmosfera ok, bez presji, kasa niczego sobie. Moim zdaniem najlepsze call center w ck.

Aneta

Pracowałam tam w ubiegłbym roku przez ponad 7 miesięcy. Powiem tak zarobić się da, były osoby które miały naprawdę sensową pensję, ale byli i tacy którzy nawet 1000 zł nie zarobili głownie przez to że pracowali przeważnie po 3 h dziennie, podejrzewam, że pretensje o niskie pensje maja osoby, które po prostu przyszły posiedzieć na parę godzin i zbytnio się nie wysilały. Ja pobyt tam wspominam w porządku.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Call&More Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

2-3 tysiące miesięcznie to marne grosze...?

2-3 tysiące miesięcznie to marne grosze...?

juz nie pracujący

Zgadzam się w zupełności. Porażka nie praca. Nikomu nie polecam. Stawki godzinowe żałosne niby premie których raczej nikt nie widzi może ze dwie osoby na całym projekcie. Do tego '' sprzęt '' na którym masz pracować nie spełnia wymagań słuchawki przez które nic nie słychać, do mikrofonu musisz krzyczeć żeby klient Cie słyszał aa no i cudowny kwiatek że jak uszkodzisz te ledwie działające słuchawki musisz zapłacić 100 zł. Dodatkowo system który cały czas się psuje ale wynik musisz robić. O ciągłych walkach o wypłatę nie wspomnę przecinają Ci za wszystko. A na koniec miesiąca okazuje się ze zrobiłeś aż 600 zł. Ale żeby umilić czas masz jakieś pseudo gry które maja zrobić wrażenie ze niby cudowna praca. Do tego konsultanci mają zakaz informować nowych pracowników jakie cudowne warunki panują w tej firmie. Podsumowując unikajcie tego miejsca jak ognia szkoda czasu i nerwów.

Za cały miesiąc zarobilam 800 zł z tego 300 zł zwrócić musiałam za szkolenie, ta firma to porażka, powinna tą firmą zająć się inspekcja jak najszybciej.

Kornelia

Wszystkie pozytywne opinie napisane przez właścicieli firmy, płacą 6, 50/h, nie można pracować u nich dłużej niż 6 h, ktoś nie ma pakietu to wyganiają do domu. Nie spotkałam się w Kielcach z tak beznadziejnym call center. Lepiej iść do Telbridge, CCIG gdzie 2500-4000 zl zarabia się bez mobingu w świetnej atmosferze.

Wyjazdowa

Pracuje tutaj od stycznia i co mogę napisać, zgrana ekipa, ludzie są pomocni, fajna atmosfera. Jeżeli chodzi o Kielce mogę polecić. Kasa ok. Zgadza się to co mówi.ą na rozmowie. Nie mam wymagań i tak planuje wyjazd za granicę. Czekam tylko na dokumenty.

ktoś

Polecam tyle w temacie

Katarzyna

Jestem tutaj pierwszy raz i żal mi tych ludzi którzy wpisują takie bzdury o stawce i błędach w rozliczeniach. Pracowałam w tej firmie ponad pół roku i nie miałam żadnych problemów. Normalna atmosfera , pieniądze zawsze na czas 10tego, odeszłam bo znalazłam prace w zawodzie. Ale polubiłam tych ludzi tam. Codzienne rozluźniające zabawy, teraz nie mam tego w pracy :/ a szkoda. Pozdrawiam dziewczyny z wizyt które często widzę na FB !

Przedstawiciel HR

Moi drodzy, każda opinia jest dla Nas bardzo ważna dlatego z niepokojem czytamy powyższe. Nie respektujemy Waszego niezadowolenia, ponieważ w pracy kierujemy się zasadą szczerości i wzajemnego szacunku. Każdą wątpliwość dotyczącą formy współpracy oraz rozliczeń jasno opisujemy jeszcze przed podpisaniem umowy. Obecnie w oddziale nie posiadamy ani jednej osoby zarabiającej 6 zł, zatem nie jesteśmy w stanie zainterweniować na opisany problem. Jak również sprawdzić czy autorem postu jest były lub obecny współpracownik, tudzież konkurencja. Niemniej jednak jesteśmy wrażliwi na Wasze komentarze zatem osoby posiadające pewne sugestie bądź uwagi dotyczące współpracy gorąco zachęcamy do kontaktu : biuro@callandmore.pl . Pozdrawiamy 

aaaaa

a w tym premium jak jest?

Maja

Nie polecam tej firmy najgorszym wrogom!!! Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. 6zł na godzinę to MAX i nie łudźcie się, że zarobicie więcej. Oszuści i naciągacze, żałuję, że nie rzuciłam im w twarz umową, jak tylko ją zobaczyłam. Ludzie wytrzymują tam parę dni i odchodzą wściekli , że zmarnowali czas i nerwy. Pozytywne opinie na 100% pisane są przez właścicieli firmy.

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

mono

Jedno z lepszych miejsc pracy w Kielcach. Otrzymujesz taką kasę jaka ustalasz. Nie manipulują przyszłymi pracownikami. Minusy, to stałe godziny pracy. A i popielniczki nie ma:) Mogę polecić, warto spróbować, czy atmosfera przypasuje, praca tego typu, czy przełożeni są ok.

Justyna

Kał & srom i tyle o tej firmie

omijac

Ta firma to jedna wielka sciema. Caly czas trenrerki Cie motywuja do ciezkiej pracy przy sluchawce a same siedza 8 godz i nie robia praktycznie nic . Przy rozliczaniu wiecznie błedy . Trzeba sie prosic o swoje pieniadze .

była

Polecam :) i pozdrawiam dziewczyny z zespołu wizyt !

Zostaw merytoryczną opinię o Call&More Sp. z o.o. - Kielce

Call&More Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zagórska 18B lok. 4
    25-339 Kielce