Opinie o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Call&More Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Call&More Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Kamila

Ja zarobiłam za cały miesiąc 500 zł i już nie pojawiłam się w tej firmie. Porażka.

Lala
@Kamila

Może po prostu byłaś tylko na szkoleniu?

Agata

@Karolina pierwszy raz dotknęłam słuchawek i jest spoko nawet bardzo. Praca jest łatwa bo siedzisz w cieple i gadasz . Po szkoleniu słuchasz innych i to bardzo pomaga. Pracowałam już gdzie indziej, w sklepie w galerii i czułam się jak nikt. Te baby które robią tam zakupy traktują Cię jak służącą! A tutaj nikt Cie nie widzi i to jest fajne. Kawa za darmo.

@Agata rozumiem, że w razie problemów można liczyć na pomoc bezpośrednich przełożonych. Możesz powiedzieć, czy oprócz materiałów które Ci zapewniono, miałaś również szkolenie wstępne? To istotna informacja dla osób, które mogą się obawiać tego, czy sobie poradzą w pracy na słuchawce.

Agata

Zaczęłam pracę nie dawno, szczerze mówiąc unikałam pracy na słuchawce, ale jeżeli ktoś też ma takie obawy spokojnie mogę polecić ta firmę. Fajne miejsce, nie skupiają się na Tobie tylko dają materiały i jeżeli masz problem to przychodzą. Spoko i jeszcze ze studiami mogę pogodzić. ps. tylko palić nie ma gdzie;/

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Call&More Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aśka

Pracowałam tam i jest kilka osób na umowę o pracę i oni podobno dobrze zarabiają. Ja miałam umowę zlecenie ale byli też tacy na umowę o dzieło. Umowę wybierasz sam.

Edi

A ma ktoś tam umowę o pracę?

@Pracownica może jest to zależne od projektu? Widzę, że firma obecnie rekrutuje i w niektórych z ofert pracy można znaleźć informację o tym, że można liczyć na podstawę 2000zł. @Magda dziękuję za odpowiedź. Widzę, że dużo jest różnić w podawanych przez użytkowników wysokości zarobków. Czy jest to aż tak zależne od projektu, w którym się pracuje? A jak wyglądają pozostałe warunki? Na jakie benefity, czy też pakiet socjalny można liczyć?

Natalia

13 zł za godzinę jest dla wszystkich a prowizje to 8 - 15 za usługę

pracująca

Pracuje w callandmore i trafiłam na forum ponieważ interesują mnie inne CC. Jednak widze że wyobraźnia ludzi trochę ponosi. Pracuje tutaj , zarabiam pieniądze i jest ok. Mam stawkę za godzinową bo podstawa jest od większej ilości godzin. Zawsze zarabiam 10 zł na reke a jeżeli mam większy wynik dostaje prowizje.

@Kt możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Call&More? Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Rozumiem, że nie zgadzasz się z wpisem @Ja. Czy różnice mogą wynikać z pracy w innych działach firmy? W jakim dziale Ty pracujesz/pracowałeś?

Magda
@Karolina

Pracowałam tam kilka miesięcy, elastyczny grafik Na umowie było 13, a tak na prawdę wychodziło mi ok 7-8 zł Na początku tak mówią że jest taka stawka później okazuje się że ile umów podpiszesz tym masz większą Czyli np przepracujesz ok 120 godzin musisz podpisać ok 20 umów i wtedy masz taką stawkę Jeżeli nie to masz niższa Takie są zasady

Dają postawę 2 tys. i premie jeżeli wypracujesz więcej.

Kt

Podstawe 2000 zł? Ludzie nie wierzcie w to! Pracowałem tam kilka miesięcy i na oczy takich pieniędzy nie widzialem. Niech weźmie się za to firmę INSPEKCJA PRACY!

Na stronie firmy można znaleźć informacje, że możliwy jest elastyczny system wynagrodzeń (sam decydujesz co wolisz – stała podstawa czy stawka godzinowa). Możecie powiedzieć czym różnią się te 2 systemy?

Nowa

Tydzień temu zaczęłam pracę. Szkolenie jak wszędzie, rozmowy też. Nie ma tragedii. Robię pakiety i w sumie jest ok, mam kilku klientów jak na razie i nikt się nie czepia. Ludzie są mili, na przerwach można pogadać. Na umowie jest podstawa, zobaczymy jak będzie po wypłacie.

Polecam

Pracowałam i polecam. Można fajne pieniądze zarobić. Każdemu wypłacają podstawę 2000 zł, potwierdzam. Tyle w temacie.

Pracownica
@Polecam

Haha każdemu? Pracowałam 3 miesiące i nigdy takiej sumy na oczy nie widziałam

Gorzka prawda

Ja mam rzetelnie coś do powiedzenia poniewaz jestem osobą, która tam pracowała. Naprawdę to nie sa żadne oskarżenia lecz po prostu gorzka prawda. Tam tak naprawdę jest ludzie...Nawet jak masz wyniki to i tak ucinaja Ci na stawce godzinnowej bo np. za długo miałeś przerwę trenerska jak wprowadzales dane do systemu...Chcecie się przekonać, idźcie sami i zobaczcie. Ja dobrego slowa o Call and More nie powiem. Pozdrawiam

Polacy sobie wilkiem

Ludzie szukam pracy. Wróciłem z zagranicy. Wchodzę na poszczególne fora. Czytam opinie i jestem w szoku. Czy tutaj wpisała się chociaż jedna osoba która rzetelnie miała coś do powiedzenia !!!!!!!!!!!!! Ludziska nie potraficie obiektywnie ocenić miejsca pracy!?????????? Tutaj są jedynie oskarżenia. I na każdym forum jest dokładnie tak samo. Napiszcie jak jest naprawdę , inni chcą znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce pracy ale niestety nie da się opierać na Waszych opiniach. Żenada i kpina !!!! jak Polacy potrafią sobie wspólnie zabijać życie !!!!!!

pracujący
@Polacy sobie wilkiem

opinie to prawda Mozesz wierzyć czy nie Z resztą w każdym callcenter tak własnie jest Więc lepiej szukaj pracy gdzieś indziej

lucyPJ

Mało zarobią ci co nie robią :-) w każdym callcenter, w którym byłem sprawdza się jedno jak masz wyniki to zarabiasz dobrze, a jak nie masz to nie ma co liczyć na kokosy. Potwierdzam pozytywne komentarze tu, trzeba umieć pracować i się zaangażować.

zła

Ktoś tu napisał 2-3 tyś zł za miesiąc...pfff tam się zarabia 500 zł miesięcznie 700 w porywach i w dodatku jak się chce odejść wcześniej niż po upływie 3 miesięcy to zabierają 300 zł z pensji za szkolenie, tak za 3-dniowe szkolenie!!!!! Banda!

QbeQ

Jest git , nie ma co ludziska. Żeńska płeć góruje i to mi się podoba :) W innych miejscach jest to samo, więc jak ktoś ma bliżej do domu to niech wpada.

Lula

Dla mnie jak na Kielce nie jest źle, pracowałam całkiem niedawo i złego słowa powiedzieć nie mogę. Podejście w tej firmie do człowieka nawet dobre, spodziewałam się stania nad głową i większego stresu. Zarobiłam tyle ile chciałam i sporo się nauczyłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Call&More Sp. z o.o. - Kielce

Call&More Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zagórska 18B lok. 4
    25-339 Kielce