Opinie o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Call&More Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Call&More Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call&More Sp. z o.o. w Kielce

@ może

Byłem dzisiaj na rozmowie i widzę że mają fajną atmosferę. Robili jakąś familiadę czy coś i podobno mają tak często. Stawki takie jak wszędzie więc zastanawiam się bo na atmosferze mi zależy. CC w Kielcach jest dużo ale pozostałe mają gorsze opinie. hmm nie wiem.

Dżery

Jeśli chodzi o plusa to przy 6h pracy dziennie musisz zrobić jedną umowę i wtedy masz 8,56 na rękę, przy 8h dwie umowy. Jeśli nie - 6 złotych na rękę. A uwierzcie, trudno w 22 dni robocze zrobić 22 umowy, bo ludzie nie chcą tego brać. Oczywiście na rekrutacji nic nie wspominają o tym, że kasa jest za wynik. Ok, są premie od każdej umowy, ale jak na 22 dni masz 21 umów to i tak nie nadrobisz nimi straty 300 złotych, które przepadną jeśli za godzinę będzie 6 zeta na rękę. Szkolenia marne, w pracy prawie nikt nie wyrabia normy (przynajmniej tak było miesiąc temu). Ciężko pracuje się w stresie, że musisz mieć umowę bo jak nie to dostajesz marne grosze. Z grupy kilkunastu osób może jedna lub dwie wyrabiała 8,56. Nie polecam, ale jak ktoś nie ma wyjścia to tam pójdzie.

Lex

Szkolenia do tej firmy są co 2/3 dni i zazwyczaj gdy ludzie dostają umowę wychodzą xD 8zł przy 0.33 xD 250 zł za szkolenie lecz też musisz spełnić warunek sprzedaży xDD Ogólnie nie polecam nikomu :D

zbulwersowana

Ludzie Kochani..... nawet nie myślcie o tym kołchozie!!!!! 6 zł na rękę jak huj.Nimi się prokuratura powinna zająć.Łamią prawa pracownika.A

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Call&More Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bboy

Chyba z pol h się smialem patrząc kto jest wlascicielem firmy otóż PAN z. Posiadają tez bpo center a także premium contact i od niedawna call and more .będąc na rozmowie w premium jakże się zapierali ze z bpo nie maja nic wspólnego zamurowalo jak powiedzialem ze wlasciciel ten sam XD kwestia czasu i firma zmieni nazwę przychodzisz obiecują kokosy a potem się okazuje ze wychodzi 6 pln i zamiast zarabiać na premie to dorabiasz sobie żeby ci do zwyklej godzinowki starczylo .ze szkoleń z 9 osób zostalem sam reszta zrezygnowala .zostalem bo obiecywali projekt orange biznes a mam duże doświadczenie z orangem sama pani prezes przychodzi la do mnie gory obiecywać .na przerwach wychodząc same narzekania "a mi kazali robić wszystkie soboty" i takie tam .no cóż jak ktoś się daje to tak ma nie ma na umowie to pocalujta w tylek .najważniejszą kwestia nie dac się manipulować team menagerom wiadomo są tacy w porządku ale to marketing ich tez uczą jak manipulować wami żebyście dawali efekty . Trzeba się starać dla siebie samego no i lepszej kasy wiadomo .będąc w innej firmie co parę dni slyszalem 200 pln kary godzinki za kare do odrobienia .ależ nie ma problemu tylko 200 zawsze w ten sposób traktowalem tych co prubuja manipulować .nigdy nic nie bylo .mam dobre wyniki mogą mnie cmoknac taka jest prawda szczególnie w Ccig .największą strata w teamie to ktoś kto robi wyniki .robie w tym trochę ok 8 call centrach w Kielcach pracowalem i ten pozostawil na mnie najgorsze wrażenie. No ale jakby nie bylo muszę podziękować bo wlasnie tu na szkoleniach poznalem milosc życia XD to juz ok 2 lata razem .zawsze warto samemu spróbować zobaczyć jak nie pasuje to idziesz gdzie indziej .call centrów w Kielcach nie brakuje oby każdy znalazl swoje miejsce .pozdrawiam i powodzenia.

pracowała

Pracowałam tam i zarabiałam ponad 1600 tys. netto. Pierwszy raz jestem na tym forum i jestem zaskoczona opiniami.

prawda

były pracownik 2016-08-16 20:16:28 Tak owszem dają 8zł na ręke jak masz wynik 0,33% przez miesiąc podpisanych umów - to wychodzi około 1,5 umowy dziennie przy 8h pracy lub gdy nie zrobisz wyniku to masz 6zł/h. O tych 6zł nic nie wspominaja przed podpisaniem umowy, potem to ładne kwiatki wychodzą. Jeśli myślisz że zrobisz wynik to jesteś w błędzie, jest to nie wykonalne przy tak przemielonej bazie jaką Ci dadzą. Tak, ta firma zmienia nazwę co jakiś czas.... Ogólnie nie polecam. I TO JEST NAPISANA CAŁA PRAWDA BYŁY PRACOWNIK MA RACJE 

ona

Masz 8,56 zł podstawy ale zawsze dostajesz więcej bo prowizje wypłacają zawsze, bez względu na cel.

kamila

Ona jaka jest stawka netto za godzine

ona

11 zł miałam netto, to była stawka z premią. Byłam na plusie ale oni realizują jeszcze umawianie spotkań dla szkoły językowej. Ja wolę plusa bo więcej można zarobić.

Kamila

na jakim projekcie byłas plusa ?

Kamila

ona napisz jeśli możesz to 11zł na ręke to z premia tez wliczona a ile jest netto za godzine

ona

Pracowałam tam kilka miesięcy i mi wyszło prawie 11 zł na rękę za godzinę. Praca jak wszędzie. Przychodzisz robisz swoje i wychodzisz. Ci którzy pracują dłużej mówi że mają nawet 14 zł na rękę. Generalnie ok. Siostra pracowała w Smyku i ma 5 zł na rękę także wracam do c&m po wakacjach.

Kamila

Cześć napiszcie proszę ile dają na netto na początku za godzine i jak jest z prowizjami od realizacji umów jak obliczają

forumowicz

Atmosfera jak wszędzie, pracujesz, żeby zobaczyć rezultat w portfelu :) Każdy chce pracy, gdzie za nic otrzymujemy grubą kasę - ale realia są inne. Jeśli chcecie zarobić - polecam

wit

witam były pracownik jeśli możesz napisz cos na temat projektu plusa czyli nie ma stałej podstawy 8zł na reke jest wtedy jak zrobisz wynik ?

byly pracownik

Pracowalem w tej firmie i powiem jedno, wszystkie pozytywne opinie sa wyzsane z palca i napisane przez wlascicieli firmy!!. Jakie kur... 2000zl ?placa 8zl /h o ile zrrobisz wynik 0.33 podpisanych umow w ciagu miesiaca czyli wychodzi okolo 1.5 umowy w ciagu dnia, co jest nie wykonalne bo nowi pracownicy dostaja bardzo kiepska baze. Nowa baze dostaje tylko 1 stary pracownik. Wyniku oczywiscie nie zrobisz to zaplaca ci 6zl/h . czyli pensja bardzo marna. Na poczatku firma robi bdb wrazenie, ktore konczy sie w momencie podpisania umowy, gdyz musisz tam zostac bo inaczej zabieraja ci 300zl z pensji za szkolenie. Ogolnie nie polecam, atmosfera bardzo nie przyjazna, no i zarobki znikome.

x
@byly pracownik

Jak widze nazwa sie zmienila. Metody nie. Poszukajcie glebiej w necie.

forn bee

nigdzie nie wyczytałem aby nie płacili, wręcz przeciwnie podobno są bardzo terminowi. Ciekawe ale jeżeli tak piszą. Ważne aby kasa była na czas.

min

Ile płacą netto za jedna godzinę ?

min mo
@min

mam znajomą która tam pracuje i podobno w ostatnim miesiącu zarobiła 14 zł za godz. na rękę. Jeżeli to prawda zastanawiam się czy się tam nie wybrać. najwyższa stawka w mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Call&More Sp. z o.o. - Kielce

Call&More Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zagórska 18B lok. 4
    25-339 Kielce