BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o.

Alicja

Nauka jakiegoś programu dogłębnie @robson często może przynieść większe korzyści, niż zaprezentowanie czegoś pobieżnie. Co oprócz tego twoim zdaniem świadczy o tym, że jest to typowa korporacja? Warto na forum przekazywać innym konkretne informacje, które pomogą im w odbiorze firmy.

robson

Nauka głupiego programu przez 6mies... heh korposzczurki :))

Alicja

Wiecie, że BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o. podejmuje działania w trosce o środowisko? Więcej na ten temat możecie poczytać pod linkiem: http://www.biomerieux.pl/o-nas/zaangazowanie-w-ochrone-srodowiska A Wy jakie macie doświadczenia z ową firmą?

wed

Na pewno na jakieś przywileje czy urozmaicone zarobki można liczyć @ilaoan, tylko to się wszystko z czasem osiąga u nich. Ale czy wypłata jest na czas?

asperges

Pracowałem w tej firmie przez około półtora roku. Można mieć zastrzeżenia, ale w porównaniu z innymi korporacjami, naprawdę mogę polecić. W firmie nie ma podkładania świń a procedury są dopracowane. Można się nauczyć SAP-a. Pensja zależy od tego, co wynegocjujesz na początku.

anonim

(usunięte przez administratora)

ligendray

Co Ty za bzdury opowiadasz? Opanowanie Sapa zajmuje pare godzin? Opanowanie czego, wklepywania zamówień? A nawet tego nie opanujesz w pare godzin aby w ogóle zrozumieć co robisz. SAP to rozbudowany program którego zakres funkcjonalności składa się na logistykę, procesy alokacyjne, monolotowe, finanse. Pracowałem w firmie Biomerieux SSC i mogę powiedzieć, że "opanowanie SAPA" dla osoby która nie miała z nim nigdy styczności to conajmniej 6 miesięcy zdobywania doświadczenia.

Zostaw opinię o BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BioMerieux SSC Europe Sp. z o.o.