Opinie o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TUiR WARTA S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TUiR WARTA S.A. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TUiR WARTA S.A. w Warszawa

Wartowniczka

Praca beznadziejna. Testowanie nowego programu beznadziejne. Testowany program to porażka, a my musimy siedzieć po godzinach za śmieszne pieniądze.Niech sobie panie kierowniczki i kierownicy oraz panie dyrektorki testują czy dyrektorzy, a nam niech dadzą spokojnie odpocząć w domu. Radzę tę firmę omijać szerokim łukiem. To zły pracodawca.

Elżbieta
@Wartowniczka

Czyli za nadgodziny związane z testowaniem Wam płacą mniej niż za tę pracę normalną w godzinach? O ile mniej? Myślałam, że w inflacji dorobić nie jest tak źle...

@Elżbieta

Tak. Zapłacili nam za 1.5 miesiąca śmieszne pieniądze na umowę zlecenie. Przez te testy, które teoretycznie miały być "dla chcących"...a co innego w praktyce, jesteśmy zmuszeni do pracy po godzinach. Do tego głupie zoomy przez które tylko tracimy czas i przez to zaniedbujemy stałe tematy.

@Wartowniczka

czyli tak dla jasności jeszcze raz ile trwają te zoomy i co się na nich dzieje? nikt wprost nie może o nie podpytać lub powiedzieć, że kontekstu merytorycznego to w nich nie widzi? gdzie tu uwagi można w razie czego kierować?

@Bożena

@Bożena

Warta chyba zbiedniała i nie ma na ochłapy rzucane testerom. Na razie testy zostały przerwane. Umów brak. Zoomy trwały 30 minut, omawiali zgłaszane problemy z nowym programem. Są bez sensu. Przez to tracimy tylko czas i musimy siedzieć po godzinach. Nie jestem z oddziału Warszawa dla ścisłości. Może Warszawa testuje dalej.

@Wartowniczka

no może, jak ktoś będzie wiedział to dopisze. chociaż i tak się zastanawiam jaki oni w tym sens widzą skoro piszecie o tym marnowaniu czasu. ale padło też stwierdzenie, że tematy są zaniedbywane... idą za tym kolejne konsekwencje?

Warta

Nie jestem zadowolona z pracy w Warcie. Testujemy nowy program, co prawda płacą nam za to ale jest to kosztem nadgodzin i pracą do późnego wieczora. Poza tym tryb pracy hybrydowy jest totalnie bez sensu, nie wiem czemu trzeba jeździć do biura skoro można to samo robić w domu. No i atmosfera w pracy jest kiepska. Długo trzeba czekać na decyzję z centrali odnośnie zatwierdzenia oferty ubezpieczenia. Jednym słowem praca mocno stresująca.

Pracuś
@Warta

Łódź i któryś z ich oddziałów zawsze narzeka, lubi wypisywać swoje gorzkie żale na forach i w gazetach. Nie podoba się, to odejdź z firmy i tyle.

Pracuś
@Warta

zzz
@Pracuś

Hehe, akurat w Łodzi to niektórzy "zjedliby czeko spod siebie" żeby tylko wykazać się i dostać ochłapy. Już byli tacy jedni, zmotywowani, zaangażowani etc. i co? Już ich nie ma bo odeszli bo firma to w (usunięte przez administratora) więcej sklej piz... O 12:45, 22 grudnia tj. w czwartek to Ty (usunięte przez administratora) ku chwale i klep w klawiaturę, a nie (usunięte przez administratora) farmazony nygusie.

Bibo

Radzę uważać. Poszanowanie pracownika poziom tragiczny. Place w centrali 4000brutto, jak się wykażesz to dostaniesz bonus raz na rok albo i radziej w wysokości 200 zł, dyplom, kubek i torbę na zakupy z logo firmy.... a no i uścisk dłoni dyrektora - tylko, że tego do gara nie włożysz. Prezes na spotkaniach z pracownikami prezentuje, jak firma świetnie prosperuje, jak rosną zyski, sprzedaż polis z kwartału na kwartał... po takim spotkaniu jedyne co poczujesz, to niesmak i brak motywacji, bo to jak firma prosperuje, nie ma żadnego przełożenia na pensje. Ale będą Ci wmawiać, że przecież dali Ci laptop, telefon, że możesz pracować 2 dni tygodniowo z domu, że Cie nie zwalniają.... no nic tylko dziękować! Zero konkretnych szkoleń dla pracownika. Nie polecam.

Jolanta
@Bibo

Czy podaną stawkę to mówisz o jakim konkretnym stanowisku, sekretarce czy pracownikowi marketigu, bo to ma znaczenie ile masz obowiazkow i ile kasy za to dostajesz?

Bibolu
@Bibo

Potwierdzam! Taka jest prawda, niestety

Anonimowa

Starałam się o pracę underwritera w Katowicach. Zostałam zaproszona na rozmowę, która nie poszła mi najlepiej i wiem o tym. Jednak rekruterka zapewniła mnie, że dostanę odpowiedź nie ważne jaką. Rekrutacja miała zakończyć się w okolicach początku października a ja nadal nie dostałam odpowiedzi. Dlaczego tak się traktuje kandydatów i to nie jedyna taka firma.. sama szukając pracy przeglądałam gowork i gdybym znalazła taką odpowiedź nie czekałabym na odpowiedź :)

Grażyna
@Anonimowa

Może rekrutacja się przedłużyła? Kontaktowałaś się z firmą w sprawie tego feedbacku?

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Rekrutacja w tej firmie to jakaś masakra. Rozmowa prowadzona jakby ani rekruterka (Zuzanna S), ani przełożona nie wiedziała co chce, o co pytać, kogo poszukują. Rekruterka tradycyjnie infantylne pytania... dlaczego nasza firma..., dlaczego chce pan zmienić prace... a następnie już ewidentnie patrzyła gdzie indziej i była nieobecna myślami. Najlepsze, że na info zwrotne pomimo obiecywanych 2 tyg można czekać i czekać. Próba kontaktu (po 1,5 miesiąca) z rekruterem skonczyla się tym, ze rano mialem info, ze proces został przedłużony i jeszcze potrwa, a wieczorem już, ze wybrali kandydata na stanowisko... podejście do kandydata z zerowym szacunkiem.

Pytania infantylne, co lubię robić, czemu Warta, jakie jest moje doświadczenie, czy mam doświadczenie w firmie ubezpieczeniowej.... (chyba Panie zapomniały wziąć ze sobą cv) czy

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Firma która obraca milionami płaci pracownikom grosze, nic się nie zmienia.. Na likwidacji jedynie co się dokłada to obowiązki- zadaniowy system pracy a za nadgodziny nikt nie płaci. Zadaniaa musisz zrobić bo gonią terminy ustawowe i tak siedzisz i siedzisz...Podwyżki jak są to dla wybranych i grosze typu 100 zł brutto..

mors

a wiesz coś na temat rzeczoznawcy stacjonarnego?

Zgadza sie

Irena

Na jakie zarobki można liczyć ? Czy jak się nie wyrobisz z pracą to musisz robić po godzinach? Czy nadgodziny są dodatkowo płatne ?

Kierownik
@Irena

Nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny na likwidacji w Warcie - masz zadania w systemie z terminami wewnętrznymi i/lub ustawowymi, które zrobić musisz. Jak sie nie wyrabiasz siedzisz po godzinach za darmo.

IGA

Na 10 lat pracy 550 zł podwyzki a zasadnicza niewiele wyzsza od minimalnej

Zuzanna
@IGA

Nie da się jakoś po tylu latach awansować na jakieś lepsze stanowisko gdzie będzie większy zarobek??

Koles

Kasę maja ale tylko dla swoich. Pracownik wykorzystany na pensji minimalnej.

@Koles

Chamsko. :/ A kogo oni uznają tak właściwie za tych "swoich"?

Ex warta

W pełni się zgadzam. Zyski są rekordowe, wyniki świetne i ogólnie jest super a ludzie zarabiają niewiele ponad minimalną krajową. Podwyżki jeśli są to wymuszone i niewielkie. Ogólnie z moich obserwacji młodzi i zdolni uciekają a zostają „starzy” pracownicy. Jedyne co tam się opłaca to praca na akordzie, ale to też ma swoją cenę.

Leszek
@Ex warta

Ile można zarobić na akordzie skoro już o tym wspomniałeś? Jakbym się przyłożył i wyrabiał normę to dużo więcej niż w normalnym systemie?

Ex warta
@Leszek

Jak będziesz TYLKO pracować to na słuchawce teraz można zarobić samej premii z 3-4K brutto. Jeśli chodzi o likwidacje to zależy, ale znam osoby co nie schodzą z 4-5k.

Witek
@Ex warta

Czyli podstawa składa się w większości z akordu. Jaka podstawa $?

Abcd

Stanowisko obsługi klienta/agenta to najzwyklejsza praca na infolinii. Monotonna i nisko płatna. Niestety firma oferuje najniższą krajową bez większej szansy na awans. Dostaje się co jakiś czas nową linię typu obsługa techniczna czy windykacja. Można szybko przejść z umowy zlecenie na umowę o pracę. Atmosfera spoko, ludzie chętni by pomagać w razie co. Polecam bardziej żeby sobie dorobić na studiach na zleceniu z bardziej elastycznym grafikiem. Ludzie przychodzą i odchodzą bo w sumie to infolinia, firmie nie zależy żebyś został bo w końcu znajdzie się zawsze kogoś przy nowej rekrutacji.

Sylwester

Pierwsza firma która podchodzi do petentów w tak bardzo lekceważący sposób. Rzeczoznawca na podstawie zdjęć "potrafi" określić grubość drutu w ogrodzeniu to jakaś kpina. Roboczogodziny wyciąga chyba z palca na dzień dzisiejszy jest min. 18 zł brutto a według tego pana jest 8 zł netto. Nawet nie ruszył się żeby sprawdzić szkodę wycena szkody wyniosła 40% naprawy wartości a opiekun ma wszystko gdzieś. Tragei.

nick

Czy windykator nadal zarabia 4300 zł brutto przy pracy hybrydowej? Czy są jakieś zmiany?

Edyta
@nick

Nie wiem. A kiedy zarabiał te 4300? I skąd wiesz że tak było, pracowałeś tu jakiś czas temu?

Lublin

Dzwonią z ofertą pracy nawet dwa miesiące od przesłania cv ,że rekrutują. Po rozmowie rekrutacyjnej, nawet się nie odzywają mimo że sami się umówili. Strata czasu.

Ilona
@Lublin

dwa miesiące:/? A na jakie stanowisko aplikowałas?

Powiem tak, czuje się (usunięte przez administratora) przez ich HR, na rozmowie dostałem zapewnienie o dostaniu się na następny proces rekrutacji i odezwie w przeciągu tygodnia. Wiem, że w regulaminie mają napisanie, że zastrzegają sobie kontakt wybranymi uczestnikami rekrutacji, ale ja owe zapewnienie o kontakcie dostałem. Dziś mija już miesiąc bez odezwy. Moim zdaniem takich rzeczy po prostu się nie robi i jak najgorzej świadczy o dziale HR tej firmy.

Agata
@Kandydat

No niestety ustnie to tak jest, wszystko na piśmie trzeba ustalać, potem nie ma co dziwić się. Nic z tym nie zrobisz, chyba jesteś tego świadom?

ex pracownik
@Kandydat

Warta tylko dobrze gada, na piśmie otrzymasz co innego, zwykle gorsze warunki jeśli przejdziesz rozmowę. Zatrudniają jako opiekunów szkody ludzi- mury aby odrzucali reklamacje i głoszenia szkód. Wszystkie firmy ubezpieczeniowe działają po to aby utrzymać się na rynku za wszelką cenę- nasza oferuje nowym klientom 50% zniżki przy zawarciu umowy. Pomyśl dlaczego.

@Kandydat

U mnie była taka sama sytuacja .... Zapewnienie i brak odzewu..... Jak dzwonisz nie odbierają, rozłączają i nie oddzwaniają:/

Zuzanna
@Ania

A jak w ogóle przebiegła rozmowa?

pytanie

Jak się pracuje w windykacji? Czy wyrabia się darmowe nadgodziny? Czy to prawda, że proponują wynagrodzenie brutto w kwocie 4300 zł? Czy to zależy od regionu Polski, w którym się działa?

Ilona
@pytanie

Ludzie we wpisach mowia wlasnie o kwocie 4000/43000 :) Rekrutowales moze na stanowisko, mimo braku odpowiedzi na te pytania? :D Jeśli tak, daj znac jak poszlo i czy warto :)

Kamilla

Uważajcie na tę firmę! Absolutnie nie wysyłajcie swoich CV z danymi! Firma przetrzymuje dane kandydatów wbrew ich woli. Co 2-3 miesiące jakiś mymłon z tej firmy ponawia ogłoszenia na te same stanowiska, jakby nie było chętnych do pracy, pod pretekstem oferowania zatrudnienia. Firma nie posiada tych miejsc pracy i zupełnie nie reaguje na żądania usunięcia danych osobowych. Złożyliśmy już grupowe zawiadomienie w tej sprawie do UODO. Firma Warta nie jest warta, żeby tam aplikować ani pracować.

Dariusz K.
@Kamilla

Dobrze, że piszesz o tym fakcie. Miałem złożyć tam moje CV, ale widzę, że rzeczywiście firma ponawia ciągle te same ogłoszenia, jakby nie było chętnych do pracy. Nie złożę tam swoich dokumentów.

Helena
@Dariusz K.

To, że firma TUiR WARTA ponawia często ogłoszenia wcale nie oznacza, że nie ma chętnych do pracy. Może po prostu nie znaleźli jeszcze odpowiednich osób. Szukają teraz Konsultanta Infolinii Obsługowej i Agenta Ubezpieczeniowego. Które stanowisko Cię interesowało?

Jolanta

jejku, co takiego ci ta organizacja zrobila strasznego ze tak sie o nie wyrażasz? bardzo ciekawa jestem

Jacek

Na jakie zarobki można liczyć w likwidacji komunikacji?

Kierownik
@Jacek

W okolicach od minimalnej krajowej do 4000 PLN brutto na start

@Kierownik

To skąd taka różnica? Bo między minimalną a 4k trochę jednak jest

Klementyna

Niestety firma po rozmowie kwalifikacyjnej nie raczyła poinformować o wyniku rekrutacji. Rozumiem, że byli lepsi kandydaci, ale tak trudno o e-mail?

sanssouci

Ogólnie praca w dcc Katowice spoko. jedyne na co można narzekać to glodowo niska podstawa - najniższa krajowa. Jak są telefony to troszkę można nadgonic premia, jednak jak ich nie ma to siedzi się o podstawie. Mamy nadzieję, że po kolejnych sugestiach wprowadza jakieś zmiany w tym zakresie. bo czy odbierasz jedna linie czy wszystko to podstawa ta sama.

AKAKA

Paranoja jakaś. Toruń, biuro przy ul. Generała Sikorskiego 22. W wakacje pracowaliśmy zdalnie. Teraz kiedy jest wzrost zakażeń na (usunięte przez administratora) pracujemy w biurze. Trzy dni biuro trzy dni w domu. Wszyscy pracownicy się boją ale nikt publicznie nie chce tego powiedzieć. Wszyscy zachorujemy i nie będzie komu pracować, albo wszyscy wylądujemy na kwarantannie. Pewnie tego szefostwo chce. Prosimy o powrót pracy zdalnej !!!

Nowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji prowadzonej przez Panią Natalię, pracy nie dostałam, ale było to jedne z najlepszych candidate experience w moim kilkunastoletnim życiu zawodowym. Szacunek, konkrety, profesjonalna dociekliwość, uśmiech i partnerstwo w rozmowie, na bieżąco byłam informowana o moim statusie w procesie. Gratuluję Warcie, że miała takiego reprezentanta!

Hanna
@Nowa

Cześć, napiszesz dlaczego nie udało Ci się dostać pracy w Warcie? Byłoby super i byłabym wdzięczna gdybyś też przybliżyła mi jak przebiega w firmie cała rekrutacja. Domyślam się, że jest pewnie parę etapów? Jak one wyglądają i ile cały proces trwa? :)

Rozżalony

Miałem "przyjemność" pracy w Krakowskim oddziale i nie polecam nikomu. Starsza Pani kierownik to chodzące zło, męczy psychicznie, zastrasza brakiem premii jeśli nie pojedzie się na integracje lub nie zrobi czegoś poza zakresem obowiązków. Ucina premie bo ktoś na nią krzywo spojrzał i nie docenia pracowników. Nie ważne czy ktoś się stara i tak wyższej premii nie dostanie bo ona ma swoich ulubieńców i tylko oni dostają bonusy. O podwyżkach nie wspomnę... Brak możliwości rozwoju, wręcz stopowanie, wieczne pretensje, krzyki, trzaskanie drzwiami. A najgorsze, że każdy się boi to zgłosić żeby ktoś ją zwolnił bo jest podobno nietykalna i można samemu wylecieć. Jeśli ktoś chce coś zmienić albo doradzić to staje się wrogiem nr jeden

Jasyr
@Rozżalony

Ogólnie firma nastawiona jest na wykorzystywanie pracowników i płacenia im za to grosze. Pracownik centrali w stolicy zarabia tyle, że w zasadzie nie ma możliwości odłożenia żadnych pieniędzy bo wszystko idzie na koszty życia, jak wiadomo w Warszawie nie małe. Jak upomnisz się o podwyżkę to najczęściej nie dostaniesz nic, nawet jak jesteś pracownikiem z wieloletnim doświadczeniem, to wolą wziąć studenta, który przez kilka lat będzie się cieszył i z takiej kasy, a jak mu przestanie odpowiadać to przyjdzie następny. Wyniki finansowe rekordowe, koronawirus też na wynikach prawie się nie odcisnął ale ludzie dalej zarabiają grosze. Lepsze zarobki są na kasie w marketach i tam po kilku latach można zostać kiero sklepu, a tu jak nie pasuje to kopa i do widzenia. Kierownicy w miarę trzymają dobrą atmosferę w zespołach natomiast wiadomo, że od nich praktycznie nie zależą zarobki pracowników, sami muszą uważać, żeby nie podpaść wyżej. Jest multisport i medicover tak z plusów, całkiem dobra atmosfera. Ale chyba tylko z tego zględu na to zwracają uwagę, bo mają niewiele do zaoferowania finansowo. Na plus teraz też praca zdalna i to całkowicie. Do biura tylko przychodzą Ci co chcą i w systemie wymiennym, żeby za bardzo się nie spotykać. Także jest to praca na kilka lat i do widzenia, najlepiej dla studentów żeby od czegoś zacząć, bo na dłużej perspektyw brak.

Xxx
@Jasyr

Pełna zgoda, tak to właśnie wygląda.

Anka

Łatwo zauważyć, że firma co kilknanaście tygodni wrzuca te same ogłoszenia na te same stanowiska... Firma słabiutka, z bardzo słabą kadrą i niskim przeszkoleniem, skoro nie potrafi wybrać jednego pracownika z takiego mnóstwa kandydatów... A może firma w ten sposób regularnie zbiera i kolekcjonuje dane kandydatów wbrew ich woli...? Bo tylko to tłumaczy ciągle powtarzające się oferty pracy...

Ijo

Od 3 tygodni mój opiekun nie odezwał się na temat samochodu zastępczego 12stego stycznia 2021 roku oddaje samochód do na prawy jak mam teraz wozić dzieci do przeczkola

Zostaw merytoryczną opinię o TUiR WARTA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w TUiR WARTA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TUiR WARTA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TUiR WARTA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TUiR WARTA S.A.?

Kandydaci do pracy w TUiR WARTA S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TUiR WARTA S.A.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • UL.WODNA 13
    86-200 Warszawa