Opinie o SL Poland Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SL Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SL Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SL Poland Sp. z o.o. w Żory

Inzynier

Jak wygląda dział inżynierii na wtrysku. Ile ludzi pracuje? Kierownik w porządku?

Eleni

Facetom za feedera i wtryskach zdecydowanie odradzam.A kobiety luzik.

Amaanda
@Eleni

Z tym sie zgodze ze kobiety u nas sa wyjatkowo traktowane.wystarczy sie czesciej usmiechac i...to kilka pensji i sportowy mercedes jest

Pazerna Pantera

Opinie o firmie mam bardzo mieszane. Pracowałam 3 lata. Niestety ostatni okres to ciągły bak ludzi. Wszystko robione aby tylko i przekładane dalsze plany. Brak wsparcia

Waleria

Bardzo wysoki zarobki 4500 na rękę fajne imprezy Fimowe tylko pracować

4500 netto to chyba z premią roczną,

@Waleria

Ostatnia impreza firmowa była w 2019.

Damian

To i tak całkiem dobrze. Ta roczna premia to jest w wysokości jednej dodatkowej pensji czy więcej?

Adrian12
@Waleria

Czy na 100% mówimy o tym samym zakładzie :) ?

Hah

Zab2 miesiące wyjdzie to 4,500

@Hah

Serio tak to tu wychodzi? :/ Nie ma opcji, żeby ktokolwiek mógł tutaj tyle zarobić? A samo 4 chociaż czy to wciąż przesada?

Olga

Ale może była dawno ale tak super że pamięta się ją przez lata. :D A tak na poważnie to nie było kolejnych przez wirus czy brak chęci do organizacji?

@Waleria

co za bzdury firma oferuje zarobki max 2500 na ręke mogliby chociaz dodac miske ryzu

Alicja
@543

na każdym stanowisku taką kwotę proponują? czy jest może jakieś stanowisko jednak, na którym oferują więcej? :)

Damian

No wiesz? Czemu panowie nie mają szans na awans i podwyżkę? Nikt nie próbował negocjować wysokości kasy? Czy każdy odchodzi z kwitkiem?

@543

Ja tam pracuje i mam 3500 na rękę więc xD

Zuzanna

A to ciekawe w takim razie. Zdradzisz jakim sposobem taki wynik osiągasz? Dłuższy staż? ;p

Koral
@Waleria

Jakie 4500???? 2700 na rękę z premia frekwencyjną.

@Koral

Z premią frekwencyjną już? To ile ona właściwie wynosi, jest zerojedynkowa?

Operator produkcji

Etap 1. CV i rozmowa tel. Etap 2. Spotkanie z Panią z HR, Testy na spostrzegawczość i zrozumienie, Etap 3. Rozmowa z Kierownikiem zmiany

Ogólne takie jak wszędzie.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Prezes

Nie polecam pracy w tej firmie zarobki słabe co chwile uwalają premie, pracy coraz wiecej a ludzi brakuje, brak sprzetu do pracy co chwile ktos czegos szuka , brak miejsca na produkcji i magazynie ogólnie totalny haos. Liderzy dawają nagany, notatki pisemne, upomnienia za byle co.

@Prezes

Od kiedy w SL Poland liderzy dają nagany,upomnienia?Napisałeś że jest haos,to zauważ ròwnież że firma jest w trakcie przebudowy,jeśli chodzi o zarobki to znam firmy ktòre płacą jeszcze gorzej,a jak ktoś się przyjmował to wyraźnie była napisana stawka ale jak się komuś robić niechce to najlepiej zgonić na firmę.

Kamila

Orientuje się ktoś kto jest liderem na jakości ?

@Kamila

Zależy gdzie ,na chassis liderką jest Natalia na lusterkach Aneta.

NajemnikUk

Niech mi ktoś powie czy dobra jest ta firma i zarobki są dobre bo jakoś mało jest komentarzy może usuwane zostają

@NajemnikUk

Czy ja wiem czy ich jest tak mało? ;p A jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje?

@Zuzanna

a jakie są stanowiska i jaka jest na nich kasa to mnie interesuje

@NajemnikUk

To chcesz aplikować na stanowisko którego jeszcze nie znasz? Ktoś wcześniej pisał że 4 tys z górką więc chyba masz jakieś rozeznanie?

@Damian

dlatego pytam na jakie stanowisko aplikować by dobrze zarobić bo widziałem ogłoszenia

pytanie
@Damian

Wiesz jaka ta górka?

Firma na poziomie! Fajnie się pracowało :)

Hanna

To czemu odszedłeś skoro było tam tak fajnie? Wiele osób w opiniach narzeka na różne rzeczy, więc Twoja opinia nie jest do końca wiarygodna jeśli nie podajesz konkretów.

Witam, jestem chętna podjąć prace w SL Źory. jestem z Pawłowic i mam pytanie czy dojeżdża może ktoś stamtąd bądź okolic. w poprzedniej pracy była możliwość taka a liderzy nawet zmiany takim osobom ustawiali razem...pozdrawiam....

Stanowczo odradzam, oszukiwanie na umowie, a liderzy obrabiają tyłki i obrażają...brak szacunku do pracowników.

Kler
@Anonim

Wystawiaja ogłoszenia w sprawie pracy 4200 wynagrodzenie naprawdę takie wysokie zarobki tam są i że jest dużo dodatków naprwde fajnie się tam macie.

User
@Anonim

Pytanie. O jakim dziale mowa ?

Ciekawy
@Anonim

Mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź? Każdy może napisać co chce ale bardziej mnie interesuje jakiś przykład .

Śmiech na sali, nowy pracownicy dostają stawkę na start praktycznie identyczną co pracownicy, którzy pracują już po 3-4 lata ... Zerowa możliwość rozwoju. Trzeba poważnie zacząć myśleć nad zmianą pracy ...

Damian

Czyli wychodzi na to że pracownicy z doświadczeniem nie dostają podwyżek jak stawka cały czas ta sama po kilku latach? Jeśli chodzi o rozwój to nie ma żadnych szkoleń albo kursów? Szef tego nie proponuje czy nie ma na to kasy?

Pracuś

Przepracowałem tam pół roku kilka lat temu. Moja największa wypłata chyba 1600 zł z premią po czasie poprostu odszedłem bo szkoda mi był czasu na pracę za takie śmieszne pieniądze praca jak praca niebyła zła tylko poprostu zarobki małe

Beobe

Pracować u Koreańczyków to najgorsze co się może przytrafić człowiekowi

@Beobe

Ja tam nie narzekam, Koreańczyków widzę tylko jak przechodzą, w sumie kulturalni ludzie.

Motyl

Nie zgadzam się z opinią, pracuje 4 lata i jestem zadowolona... Polecam

Bzyq

Koreańczycy w tej firmie nie zarządzają bezpośrednio ludźmi na produkcji i magazynie. Nie jest to typowa Koreańska Corpo. Jeśli ktoś akceptuje stawkę przy podpisaniu umowy to firma bardzo fajna. Imprezy, paczki, grille, owocowe środy a czasem pizza day. Brak prywatnej opieki medycznej i multisportu. Jedynie te stawki na produkcji i w biurze w porównaniu do otoczenia robią się śmieszne. Warunki i atmosfera fajna - ale konkurencja płaci zdecydowanie lepiej.

Katarzyna
@Bzyq

I to jest opinia konkret. Żeby jeszcze wiedzieć, ile wynosi ta różnica stawek między SL a konkurencją :D

Ilona
@Beobe

Znaczy czemu tak? Raczej staram się zakładać dobre intencje, więc pewnie nie chodzi o jakieś tam przytyki w stronę narodowości.kultura pracy nie taka?

@Katarzyna

Z tego co wiem to osoby po przepracowaniu 3 mieśięcy dostali 2 letnią umowę z podstawą 3050 brutto ,do tego dochodzą premie

Niki

Naprawdę na bogato 150 złoty premi i najnisza krajowa

@Niki

Najniższa krajowa to 2850 a z tego co kojarzę to 150 zł to premia obecnościowa,do tego dochodzi jeszcze 200 zł za jakość i wykonanie planu,do tego dochodzą premie na święta,wczasy pod gruszą,nagroda roczna,paczki dla dzieci na mikołaja oraz premie zależne od wynikòw.Nie są to miliony ale na tle innych firm w okolicy firma nie wypada najgorzej

mironow
@Bzyq

.........................grille, owocowe środy a czasem pizza day.............żyć nie umierać, najważniejsze w pracy - pal licho niskie stawki :):):):)

Dociekliwy

A tak realnie? Pomijając te 2200 netto 150zl brutto/ 100zl netto To ile razy w roku NIE OTRZYMALISCIE premii ponieważ byly ku temu powody????

Hdi
@mironow

A kiedy są oferowane owoce morza bo niewiem czy się jeszcze załapie bo ceny wszystko rosną a płaca Nie

Jaa

Chciałam zapytać o zarobki na dzień dobry?najniższe?czy jest możliwość aktualnie dorobienia w soboty?czy są jakieś premię w ciągu roku? typu święta czy wakacje?proszę o odpowiedź

nick
@Jaa

święta wakacje coś tam jest. o soboty ciężko jak nikt aut nie produkuje na świecie z wiadomych powodów. ogólnie chyba spoko bo ci co się pozwalniali to wracają albo starają się wrócić.

Ken
@Jaa

Zarobki tak wysokie że jedna osoba ich nie uniesie i trzeba będzie pocy jak tu żyć

Patrycja

Witam pracowałam u was 2 lata ibardzo chce wrócić czy sa przyjęcia w październiku cv złożyłam

Jolanta

Jak wygląda system dwuzmianowy w SL Poland (magazynier), jakie są to dokładnie godziny pracy? Czy możliwe jest podawanie swojej dyspozycyjności z miesiąca na miesiąc i wybranie czasami zmiany, która bardziej nam odpowiada? Czy nadgodziny się czasami zdarzają?

@Jolanta

Pracownicy magazynu pracują na 2 zmiany od poniedziałku do piątku. Nadgodziny są sporadyczne. Kierownicy planując grafik uwzględniają uzasadniane potrzeby pracowników gdy jest to możliwe do pogodzenia z realizacją zadań służbowych. Jeśli potrzebuje pani więcej informacji - proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej SL Poland: www.slpoland.com.

UnknowUser
@Jolanta

Na tą chwilę ciężko, dużo się dzieje, jednak jeśli wpadniesz w łaski odpowiedniej osobie i będziesz bardzo dobrze dbała o to aby miala korzyść z Twojej strony, to wszystko pojdzie po Twojej myśli. W sumie, wystarczy, że masz samochód i trafisz do grupy z przywilejami. Faworyzacja jednostek oraz podział załogi na grupy jest tutaj normalnością. Jeśli lubisz takie sprawy itp to jestes w odpowiednim miejscu :-)

Rafal

Witam mam pytanie czy są aktualnie przyjęcia na operatora linii montażu proszę o odpowiedź .

@Rafal

Obecnie zakończyliśmy rekrutacje na stanowisko Operator Linii Montażu. Kolejną rekrutacje na to stanowisko planujemy na przełomie września i października tego roku. Zapraszamy do składania swoich aplikacji przez stronę www.slpoland.com.

Beata

Witam. Czy są przyjęcia do firmy ?

LiLa
@Beata

Tez się chętnie dowiem czy sa przyjęcia i jal ogólnie praca? A i cY dojezdza tam bezpłatny autobus pozdrawiam

Człowiek
@LiLa

Aktualnie jest rekrutacja, ale nie wiem na jakie stanowiska konkretnie xD

@Beata

Aktualnie przyjmowane są podania, na początku sierpnia mają być przyjęcia na montaż.

@Beata

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rekrutacjami prowadzonymi w SL Poland na stronę internetową spółki: www.slpoland.com. Są na niej zamieszczone bieżące informacje o prowadzonych rekrutacjach. Dodatkowe informacje na ten temat możecie państwo uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu oraz formularz kontaktowy są podane na stronie internetowej www.slpoland.com.

@Człowiek

Cześć, w przyszłym tygodniu mam rozmowę o pracę do działu jakości, czy może ktoś się podzielić wrażeniami lub informacjami? Jak wyglądają umowy, jak praca?

Ng
@Tomek

Kiepsko, same kobiety

@Ng

Jakie same kobiety, w labo jest 3 facetów, na hali następnych 3 przynajmniej jeszcze dzisiaj tak było.

Witam. Jakiej kwoty można się spodziewać jako nowy pracownik??

Zostaw merytoryczną opinię o SL Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w SL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SL Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SL Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Przemysłowa 10
    44-240 Żory