Górna Półka Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Górna Półka Sp. z o.o.

Holo

Polecam firmę, atmosfera w pracy jest super.

Atmosfera pracy
@Holo

"Pomieszczenia pracy, w których przebywają pracownicy, nie mogą być zamykane w sposób uniemożliwiający wyjście z pomieszczenia. Jeżeli istnieją względy wymagające zamykania pomieszczeń w czasie pracy przed osobami nieupoważnionymi, należy stosować przy drzwiach zamki uniemożliwiające wejście z zewnątrz, a jednocześnie umożliwiające wyjście z pomieszczenia bez użycia klucza. W takiej sytuacji należy przewidzieć możliwość powiadamiania pracowników znajdujących się w takich pomieszczeniach o niebezpieczeństwie grożącym z zewnątrz."

Fan
@Holo

jeszcze trochę i łańcuchami przywiąże do stołów żeby była super bardziej atmosfera. Bo zamykanie ludzi w pomieszczeniu jest mało śmieszne i bezpieczne

była klientka

Danuta potrafila reklamowac meza stolarza amatora uwazala ze to najlepszy stolarz na swiecie ale robote chyba zrobil on bo ona miala marne pojecie.Najwiekszym krzykaczem i prowadyrem byl B.S a ona miala malo do. powiedzenia .Tak bylo u nas.

KotjadącynaKoniu

Żenada. Długi czas oczekiwania, słabe materiały, brak elementów montażowych i nie miała obsługa. Nie polecam.

Zbyszek

Meble super.

Magazynier

nie było

Pan zaprosił mnie na rozmowę i..... ma to w d...e, mimo mojej prośby o adres i godzinę spotkania nie raczył ze mną się skontaktować, napisał tylko smsa co jest buractwem ... żenada ,firma do rozwożenia (usunięte przez administratora) .

Olek 170

Swietne meble, nie jakaś chińska tandeta z materiału słabej jakosci.

kasia K

bardzo dobry kontakt z obsługą klienta w firmie, meble z Gornej Pólki

Michaś

Drugie zam,owienie i moge na tą chwilę polecić tą firmę . Solidne wykończenie mebli oraz materiału zyte do produkcji dobrej jakosci.

Norbert

Praca calkiem ok, szefostwo bardz owyrozumiałe, wyplata zawsze na czas.

Roksana17

Bardzo fajne meble do przedpokoju, zam,owienie zalatwione na piątkę

Michał785

wszytsko ok

darek

praca na przyzwoitych warunkach szefoswo o, ekpa w pracy też no i kasa całkiem spoko

Mirek
@darek

Czy umowa o pracę również jest przyzwoita?

Oliwia18

Bardzoladne meble do przedpokoju, wsztsko zrealizowane tak jak powinno.

Krystyna75

realizacja zamowenia ok

Biedronka

Ja bez żadnego trybu: Czy ten zakład jest przyjazny wegetarianom, rowerzystom i obrońcom klimatu? Bo nie wiem, czy abdykować na to stoisko?

BIEDRONECZKA

Janusz mi powiedział, że Jessica jusz cebulę nadgryzła, bo powiedział jej Brayan, że to pomarańcza.

Dżesik
@BIEDRONECZKA

Nie znam się, ale to da się wyleczyć.

Czy Górna Półka Zakład Stolarski Kamil Zieliński zapewnia kartę multisportu?

Olek

Nie. Nie zapewnia.

Jurek

jesli chodzi o parce to pensja zawsze na czas, atmosfera super, pracy dużo ale to dlatego , że jest dużo zamówień.

Waszka
@Jurek

Nie wiem czy ktoś to czyta, ale rok temu zostawiłem tam długopis i ładowarkę do telefonu. Czarne. Ładowarka błyszcząca. chętnie odbiorę.

Marzena

Bardzo miła obsłga klienta -telefoniczna, widacże firma dba o to zeby klient był zadoolony.

Olek
@Marzena

Zamiast obejszeć skrzynie w internacie wolę zadzwonić i obsługa wszystko wyjaśni. Kiedyś też tak kupiłem zawory do passsata i potem, jak już przyszła paczka razem z kurierem to się okazało że pasuje i jest wszystko dobrze. Szwy nie puściły.

Szymon

Firmę charakteryzują precyzja, solidność, dbałość o najdrobniejszy szczegół, terminowość i bardzo przystępne ceny. Wybór tej firmy to po prostu strzał w dziesiątkę! Jeszcze raz gorąco gorąco polecam

adam

Zamówienie zrealizowane n czas, wszytsko ok

Mitek172

Szef w porządku porostu normalny, przystępny człowiek. Ekipa zgrana, jest trochę nowych osób ale to ze względu na większe zamówienia. Firma się rozwija.

Mika
@Mitek172

Chciałam skomentować początek powyższego wpisu ale zamiast tego zostawię tu to...:))))))))

Damianek
@Mika

Witam mogłaby Pani rozwinąć myśl chciałem aplikować na dział produkcji do tej firmy ale chodzą plotki że wszyscy są na umowach zlecenie, pensje zaś wypłacane pod stołem czy to jest prawda?

Mika
@Damianek

... co robić??

Zostaw merytoryczną opinię o Górna Półka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Górna Półka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górna Półka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górna Półka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 11 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Górna Półka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Górna Półka Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Górna Półka Sp. z o.o.