Opinie o Górka Cement Sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Górka Cement Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Górka Cement Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górka Cement Sp. z o.o. w Trzebinia

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Górka Cement Sp. z o.o.. Poszukiwani są Automatyk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Aktualnie poszukujemy Elektroautomatyka.

Dorota Nowy wpis

Firma w ofercie pracy dla specjalistki ds. energetyki napisali, że wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanych umiejętności. A jak ja spełniam wymagania z ogłoszenia np. mam 3 lata doświadczenia i mam uprawnienia G1,G2, G3, to pensja ile wynosi na początek? Jak bym chciała 6000 zł netto, czy nie ma opcji?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Górka Cement Sp. z o.o.?

Leo Nowy wpis

Nie są w żaden sposób weryfikowane. Jak masz kolegę szefa to bez problemu Cię przyjmie. Nawet pozwoli Ci chodzić na nadgodziny byś lepiej zarobił gdy zwykły pracownik bez znajomosci nie ma takiego przyzwolenia.

Nie poszukujemy aktualnie żadnych pracowników. Ogłoszenie na praca.gov.pl jest dawno nieaktualne.

Ksawery
@Monika

Kiedy zatem spodziewać się można jakiegoś naboru? I w jaki sposób firma przeprowadza rekrutację, są jakieś etapy, czy wystarczy jedno spotkanie, po którym uzyskuje się odpowiedź?

@Ksawery

Proszę śledzić ogłoszenia na (usunięte przez administratora) Mamy niską rotację więc raczej rzadko prowadzimy nabór. Aktualnie będziemy prowadzić rekrutacje na stanowisko Głównego Księgowego.Na stanowiska operacyjne (produkcja) jeżeli jest rekrutacja to wystarczy jedna rozmowa.

Ayo
@Monika

A na to stanowisko właśnie do księgowości (widziałam właśnie ofertę) na Chief accountant ile trwa rekrutacja? I czy możliwe jest aby przeprowadzić ją zdalnie czy odpada? Tak by mi pasowało, bo nie ma mnie akurat w okolicy. Proszę o informacje.

@Ayo

Cały czas odbywają się rozmowy rekrutacyjne. Preferujemy rozmowę bezpośrednią w siedzibie firmy. Ale jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt telefoniczny z firmą.Pozdrawiam

Natala
@Monika

Czy proces rekrutacji składa się tylko z jednej rozmowy? Czy jest jeszcze coś więcej? Szukam firmy, która nie przeciąga tego, bo jestem na wypowiedzeniu i nie chcę mieć luk w CV. Tak w 2 tygodnie cały proces by się zamknął?

@Natala

To wszystko zależy od stanowiska i ilości kandydatów. Generalnie nie przeciągamy rekrutacji i staramy się w miarę szybko kończyć procesy.

Zdziś
@Monika

Ja o tę pracę na produkcji chcę zapytać. Przyjmujecie również osoby, które z produkcją nie miały jeszcze do czynienia? Jak stoicie ze szkoleniami? Krótkie oprowadzenie po fabryce, dwa, trzy razy powiedziane, jak co zrobić i do roboty? Czy u Was inaczej się sprawy mają?

Monika Nowy wpis

Aktualnie poszukujemy Elektroautomatyka.

Mam pytanie czy jest szansa zatrudnienia się na pracownika sprzątającego w firmę

Dawid
@Zainteresowany

Ja tu też w poszukiwaniu pracy. Wiesz coś o zarobkach w tej firmie i czy pracujący tu ludzie są w porządku? Jedno co zauważyłem w sieci, że proponowali w wygasłym ogłoszeniu dla operatora urządzeń pakujących szkolenia pakiet benefitów. Ale to w sumie tyle, co wiem. Może ktoś z obecnie zatrudnionych zechce napisać, jakie są wypłaty?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Górka Cement Sp. z o.o. na stanowisko Elektroautomatyk? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Paulina

Ile płacą na prace w weekend? Zaciekawił mnie ten wątek w ogłoszeniu internetowym dla Elektroautomatyka. Napisali, że jest jakiś dodatek finansowy za pracę w sobotę i niedziele. Więc ile tego jest? Jaka jest kasa?

tofik

Kiedy będą jakieś przyjęcia ? Opinie o zakładzie w Trzebini są bardzo dobre, każdy chce tam pracować . Dużo różnych dodatków ( premie ,paczki ,bony,opieka medyczna, karty sportowe). Tylko przyjęć brak :(

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Górka Cement Sp. z o.o.?

Monia

Wszystko zależy od Działu do którego jest rekrutacja . Na rozmowach pojawiają się pytania ogólne oraz szczegółowe dotyczące wiedzy specjalistycznej. Pozdrawiam

sbx

jak jesteś z tzw. ferajny albo z alwernii to możesz nic nie mówić a przejdziesz ...

Mariola

Czy ktoś wie, czy ciężko dostać się do Kadry kierowniczej? Zatrudniają z zewnątrz ?

dr Who
@Mariola

Skoro zadajesz takie pytanie to znaczy że Twoje szanse na przyjecie są bliskie zera. W granicach 80% wszystkich pracowników ma tam kogoś z rodziny , pozostałe 15% się do tego nie przyznaje. I wreszcie ostatnie 5% prawdopodobnie i tak z poparciem kogoś z wewnątrz.

@Mariola

Niestety od ładnych paru lat nie ma przyjęć na stanowiska kierownicze - nikt się nie zwalnia. Odpisująć przedmówcy - to prawda, że w firmie pracuje dużo spokrewnionych ze sobą ludzi i nie ma w tym nic dziwnego, od zawsze była to firma rodzinna i lepiej jest przyjąć kogoś z polecenia - zwłaszcza , że ludzie chcą tutaj pracować. Ale niestety firma nie jest "z gumy" i nie da się przyjąć wszystkich zainteresowanych, gdyż jak ktoś pisał poprzednio - rotacja jest prawie zerowa, a chętnych do pracy dużo.Proszę śledzić ogłoszenia - rekrutacje zewnętrzne też się odbywają.

sbx
@Monika

to jedna wielka klika - rodzinka albo znajomki ze wsi ... możesz być ziemniakiem ale jak masz plecki od sąsiada to nic ci nie grozi ...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Górka Cement Sp. z o.o.?

olek

2500 na ręke

Manfred
@olek

Niestety rozstrzał zarobkowy pomiędzy pracownikami jest ogromny. Nowy pracownik zarobi te 2500 zł. W dzisiejszych czasach to nieporozumienie.

Honorata
@Manfred

A starsi pracownicy mają lepsze pensje? z Czasem można liczyć na jakieś podwyżki? Zgadzam się, że 2.5 tys w dzisiejszych czasach to śmiech na sali...

Szak

Czy w najbliższym czasie będą jakieś przyjęcia?

@Szak

Prosze obserwować na Pracuj.pl. Pozdrawiam

Czy w Górka Cement Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Monia

Nie, wynagrodzenie jest zawsze wypłacane do 10 dnia miesiąca, nie ma mozliwości w częściach . Pozdrawiam

Aneta
@Monia

No to w zasadzie dobrze, lepiej tak niż żeby miały być spóźnione. A zaliczki, czy tygodniówki to raczej specyfika pracy na Zachodzie nie u nas :) A ciekawe, ile tej wypłaty ma laborant? ;)

Jak jest z pakietem medycznym w Górka Cement Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Monia

Tak , rodzinę też można objąć pakietem medycznym, z tym , że dla pracownika jest w finansowany przez pracodawcę, za rodzinę pracownik płaci sam.Pozdrawiam

Pozytyw

Ok

To prawda ze ciężko się do tej firmy dostać ?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Górka Cement Sp. z o.o.?

Czy możesz sprecyzować swoje zarzuty , bo wg dostępnej mi wiedzy - mijasz się z prawdą . Jak masz uwagi to zapraszam ........może o czymś nie wiem. A jak tak źle to czemu się nikt nie zwalnia - a na jedno miejsce pracy jest średnio 50 aplikacji ....

Podpowiedzcie czy trudno dostać się tu do pracy? Jakie macie zarobki?

Podobno były przyjęcia do zakładu, ale informacji żadnych, o ile to prawda.. szkoda, bo wszyscy sobie chwalą tam prace.

Xxx
@Michał

Przereklamowany zakład, zaczyna się robić (usunięte przez administratora)

Now

Witam proszę o opinię pracy na dziale elektrycznym .jest ogłoszenie że potrzebują pracownika . Ogólnie coś mało opini o zakładzie - zakaz? Pozytywnie lub negatywnie jakaś opinia powinna być dla zachęty. lub ostrzeżenia.

Riki
@Now

Zakazu pisania o firmie nie ma, a że nie piszą to znaczy ,że nie jest źle.Jakby było źle to na pewno by pisali- tak to zawsze jest.

Anka

A ten co, lewe ręce to pisania ma ?

Adam01
@Anka

O co ci chodzi?

Adam01

Ktoś coś wie czy będą jakieś przyjęcia w tym roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Górka Cement Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Górka Cement Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górka Cement Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Górka Cement Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • 22 Lipca 58
    32-540 Trzebinia