MAPEI Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MAPEI Polska Sp. z o.o.

Hanna

@Jaja nie 'wycinamy' opinii.

Hanna

A teraz pojawiła się oferta na Operator Maszyn Linii Produkcyjnej. Ciekawa praca?

Jaja
@Hanna 01.03.2017 12:21

Jak wycinanie opinie to czego oczekujecie w zamian?

andy

Pojawiły się ogłoszenia na PH. Warto aplikować? Jakie warunki? Samochód? Atmosfera? Są wolne 3 wakaty, czyżby jakieś zwolnienia?

Krzycho
@andy 21.12.2016 21:50
Pojawiły się ogłoszenia na PH. Warto aplikować? Jakie warunki? Samochód? Atmosfera? Są wolne 3 wakaty, czyżby jakieś zwolnien...

Na kleje do płytek ok, ale tynki i docieplenia to daj sobie spokój, ceny kosmiczne,produkt nierozpoznawalny, i wykonawcy często narzekają, Firma Mapei jest potentatem w glazurze, wykonawcy nie chcą pracować na tynkach ,,glazurniczych", niestety

andy

helena

niestety ja kolego @ykaoa nie znalazłam nigdzie ich ofert pracy. Tylko na ich stronie w zakładce kariera jest link do poczty gdzie proszą o składanie CV które później wykorzystają. Warto spróbować

kolo

Witam.Jakie są warunki pracy na produkcji. Ile płacą w systemie trzyzmianowym? Czy po okresie próbnym jest doży "przesiew"

??

witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko PH na warmińsko - mazurskie i pomorskie.Może ktoś słyszał jakie są warunki i jaka kasa. dzieki

Anonim

Nie istnieje MAPEI Polska Wrocław - to jest dystrybutor, który jest klientem Mapei, prywatnym przedsiębiorcą. Mapei Polska Sp. z o.o. ma siedzibę w Gliwicach i oddział handlowy w Warszawie

Zostaw opinię o MAPEI Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAPEI Polska Sp. z o.o.