Opinie o MAPEI Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MAPEI Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAPEI Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAPEI Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Eliza

Jeśli komuś nie przeszkadza mobbing i wywyższanie się i średnie traktowanie to zapraszam. Nie mówię że tak jest w każdym dziale chociaż wszędzie jest ktoś kto jest chamski dla innych. Nie wiem jaki trzeba mieć charakter żeby długo tu wytrzymać. Firma też stoi w miejscu. Marketing jest chyba z 2000 roku. Ludzie pracują po 20 lat i mają wieczne pretensje do kogoś. Nie ma nawet miejsca żeby zgłosić mobbing. Trzeba też uważać co i komu się mówi. Plotki bardzo szybko się roznoszą po tym miejscu.

@Yonash M.

I można anonimowo gdzieś zgłosić takie zachowanie? Jak zareaguje hr? Czy firma rekrutując zatrudnia na podstawie jakiegoś kanonu jeśli chodzi o wygląd?

Znajdę tu Młodszych Specjalistow ds. Analiz Sprzedaży? Chciałbym zapytać co sądzicie o stanowisku? Warunki, wynagrodzenie wam odpowiadają? Czy jest jasno określona ścieżka awansu? Warto coś wiedzieć o obowiązkach i ogólnie o pracy przed aplikowaniem?

Ola
@123

Ścieżka awansu jest żadna ???? Twoja przełożona nie pozwoli żeby ktoś był lepszy niż ona więc Twój rozwój się zatrzyma.

Co rozumie pracodawca przez "średnie kierunkowe" na stanowisko młodszego specjalisty ds. kontrolingu? Nie ma takiej szkoły przecież, więc nie wiem, jakiego kierunku wymagają w tym ogłoszeniu. Ktoś się rekrutował już i ogarnia to? Jestem w kropce.

Donat W. Nowy wpis

Czy ktoś się orientuje w przedziale wynagrodzeń bo aktualnie szukają : Przedstawiciel Handlowy w sieciach handlowych DIY MAPEI POLSKA Sp. z o. o. ( olx.pl ogłoszenie do 11 lutego 2024 ) do: 11 lut 2024 umowa o pracę pełny etat młodszy specjalista (junior) praca mobilna obszar województwa wielkopolskiego i lubuskiego

Hej, czy ktoś mógłby mi coś na temat pracy jako przedstawiciel handlowy dla firmy? Możecie mi dać znać na czym dokładnie polega szkolenie pracowników, za które będę odpowiedzialny? Jak wyglada system wynagrodzeń?

Ola Nowy wpis
@123

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy MAPEI Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Księgowa/y? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jeszcze jest aktualne ogłoszenie na operatora maszyn na dwie zmiany. Prócz dyspozycyjności w zasadzie niczego nie wymagają. Jak ktoś nie ma doświadczenia to jest kilkudniowe wdrożenie? Pomagają na początku, dają opiekuna który kontroluje i poprawa ewentualne błędy?

Czy w MAPEI Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nowy

na jakie można liczyć zarobki jako nowy pracownik na produkcji

Bogna
@Eliza

Potwierdzam słowa poprzedniczki. Osoby, które znałam i które pracowały jako PH miały przerost formy nad treścią. Nie wiem czy to wina tych osób czy podatność na tzw. "pranie mózgów". W każdym razie to nie są już te osoby, które znałam zanim przepracowały parę lat w tej firmie.

Bożena
@Bogna

Mocne słowa tu padają ale na czym właściwie to polega, jak na przykładach wygląda atmosfera? No i co z tymi plotkami - czy takie sprawy mają jakiś realny wpływ na pracę? Ludzie starają się w ogóle jakoś integrować żeby polepszyć atmosferę?

@Eliza

Przykład idzie z góry. CEO na to pozwala, bo też tak traktuje ludzi. Typowy burak. Co impreza zalewa się trupa i robi awantury. Nie szanuje pracowników, poniża, (usunięte przez administratora), mimo że dzięki nim ma ciepła posadkę od wielu lat. Zmiana zarządzającego może mogłaby pomóc, ale nikt nie podskoczy, bo warunki pracy dla DT są dobre.

PYTANIE
@były pracownik

Co to znaczy dobre? Na co można liczyć: wynagrodzenie stałe, prowizje, premie, samochód od użytku prywatnego, dodatkowe benefity? Czy są opisane reguły, czy uznaniowo? Ile można z tego wyciągnąć na Mazowszu?

yolanta22
@były pracownik

Zgadzam sie tu jest prawdziwe chamstwo i dla kobiet szczegolnie i taki szef jak pan wladyslaw to jest wstyd dla takiej firmy. (usunięte przez administratora) i nie polecam nikomu spotkania z nim nigdzie a w pracy to juz szczegolnie. z daleka od tego zakladu!!!

@Eliza

(usunięte przez administratora) to chyba ich specjalnosc. Teraz robia to w nowej fabryce, ktora kupili...A obiecuja chmury i gòry..Wszystko kłamstwa

Karlos
@Nowy

Poważne słowa padły tu przez Ciebie. Podasz jakieś konkretne przykłady, co potwierdzą to co napisałeś? W tej nowej fabryce, co takiego obiecują pracownikowi, co nie zgadza się z rzeczywistością? Z chęcią się dowiem.

Jasiek95
@Eliza

Nie ma co przychodic bo traktuja ludzi jak wszyscy tu mowia a do tego sprzedaja coraz mniej, podobno wlosi sie zastanawiaja nad zaknieciem. Pan wladyslaw ma tez wiele za uszami bo przez lata pil drinki z dostawcami i klientami ale to juz nie lata 90 i teraz trzeba miec produkt. wiem ze odkad wozi piach paldrew to wogule klej jest coraz gorszy bo dziwne ze jeden robi klej i wozi drugiemu piach do kleju to chyba kazdy glupi pomysli ze ten lepszy piach bierze dla siebie. wiele kolezanek mialo takie sytuacje ze szkoda gadac moja zona chciala tu pracowac tez ale to nie sensu lepiej siedziec w domu. jak tylko pojawi sie cos to ja odejde i wiele osob tak mowi

@yolanta22

A czemu akurat płeć żeńska jest gorzej traktowana? Czy kobiety mają płaconą taką samą pensję na tych samych stanowiskach co faceci?

Yonash M.

Tu chodzi o pana dyr. ktory do kobiet podchodzi w sposob taki troche jak w latach 50. Komentuje wyglad, podsmiewa sie, czasem dotknie. Tyle ja widzialem ale kolezanki rozne maja opowiesci

@Yonash M.

Czy rotacja pracowników w MAPEI Polska Sp. z o.o. na Księgowa jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 12 lipca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

HR

Rekrutacja była związana z awansem koleżanki z księgowości do Kontrolingu :-)

Zainteresowana
@HR

To trochę brzmi, jakby jedyne wakaty pojawiały się, gdy ktoś przechodzi na inną pozycję. I prawie mogę w to uwierzyć, bo teraz chyba nie macie żadnych naborów :D Są jakieś widoki na poszerzanie gliwickiego zespołu do końca 2023 r., czy tylko jak ktoś zechce awansować?

@HR
@Zainteresowana

Na ten rok zwieszenia zatrudniania w Gliwicach nie przewidujemy

Mati

Jestem Doradcą Handlowym od paru lat (klej, farby itd). i tak się zastanawiam nad awansem. Czy ktoś z Polski kiedykolwiek miał progres zawodowy i ewoluował na wyższe stanowisko niż PH ? Jaki staż należy posiadać żeby HR wogle brał taką opcję pod uwagę jeżeli chodzi o relokację za granicę. Pytam bo jakoś nie mogłem uzyskać tej informacji ze struktur mojej firmy !

Nelka
@Mati

Cześć, ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie:( Ale korzystając z okazji, że znalazłam tutaj Doradcę Handlowego - napiszesz słówko o pracy w firmie? Warto rozważyć tu pracę? Wynagrodzenie jest rynkowe? Moze oferują jakieś ciekawe benefity dla pracownika?

Grażyna

Gdzie znajdę oferty pracy do nich? Na stronie niby nic nie ma z ogłoszeń, ale jest możliwość przesłania CV....A czy ktoś z Was może pracował w ich oddziałach zagranicznych? Bo widzę, na stronie że można ubiegać się do nich do pracy na przykład w inne miejsce Europy, jeśli jest się gotowym do przeprowadzki, szczerze mierze wysoko, więc z chęcią chciałabym rozwijać swoje umiejętności w innym rejonie świata ;)

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie MAPEI Polska Sp. z o.o.?

Aldek

Na pracuju jest. do biura w Warszawie.

Kamila
@Aldek

Jesteś może pracownikiem tej firmy? Możesz coś powiedzieć o pracy w biurze? Jaka jest atmosfera?

Aldek
@Kamila

W biurze, jak życiu (relacje międzyludzkie; lepsze i gorsze chwile) Ogólnie nie ma przegięć. Jest standardowo, a nawet lepiej. Specyfiki posady z bieżącego ogłoszenia nie znam.

Aneta
@Aldek

To świetnie w takim razie :) A jak z zarobkami, sa adekwatne do pracy? Macie umowę o pracę?

Misiek
@Aneta

zarobki OK, umowa o pracę, benefity....

Bartłomiej

Nie wiem jak długo będę jeszcze słyszał niepochlebne zdania o ludziach , którzy tam pracują. Przecież to nie jest zaplanowane więc coś jest na rzczy!

Kamila
@Bartłomiej

Nie wiem czy jest zaplanowane. Sama jestem ciekawa. Ty tam może działasz czy raczej myślałeś o tym by kandydować na stanowisko pracownika?

Bartłomiej
@Kamila

Pracowałem jako PH 2 lata temu ....

@Bartłomiej

Tak długo, aż nie zmieni się dyrektor. Nie podpiszę się, bo w mapei tolerowani są tylko podporządkowani, nie można mieć własnego zdania. Jak ktoś się postawi to wylatuje. Robią to w białych rękawiczkach dając propozycję nie do odrzucenia bo boją się spraw w sądzie pracy.

Aneta

Tylko czemu ktoś miałby podważać zdanie przełożonych? Chyba osoby na wyższych stanowiskach powinny się zajmować różnymi decyzjami odnośnie innych, więc po co się stawiać?

@Aneta

A od kiedy przełożeni są wszystko wiedzący? Przecież relacja przełożony - pracownik to relacja oparta na zależności więc chociażby dlatego. Możesz mi zaufać że przełożeni w tej firmie chcą wszystkiego co dobre ale tylko dla nich. Nie dla reszty.

@Eliza

Relacja to jedno ale czy przykładowo pracownik może iść do szefa i porozmawiać o swoich uwagach? Ja w podobnej firmie kiedyś robiłem i szef był otwarty na rozmowy. Myślę nad zmianą pracy a niepokojąco brzmią tu głosy o traktowaniu pracownika. Serio nie jest robione nic, aby coś w tym aspekcie poprawić, czy może od tego czasu, co było to pisane coś się jednak zmieniło?

życie

Jeżeli wystarczająco będziesz kadził i wchodził w (usunięte przez administratora) dyrektorowi będziesz żył jak paczek w maśle i będziesz nie do ruszenia. Tacy są promowani, taka polityka w tej firmie ;)))

@życie

To ja nie wiem, czy bym się odnalazł, jak mam być szczery. Raczej z cichych osób jestem. Skoro takie podlizywanie się dyrektorowi daje dobre warunki pracy to, co z takimi osobami, jak przykładowo ja? Jak będę dobrze wykonywał swoje obowiązki to mogą mnie wyróżniać, czy nie? Myślę nad aplikowaniem.

Beata

Uwaga na temat psa zasługuje na uznanie, że ktoś się zainteresował warunkami bytowania tego psiaka :) Jakoś mi to daje wiarę, że ludzie nie są tacy bezduszni. Bravo

@Beata

w sumie to był piesek obronny czy jakiś firmowy? dalej tam jest? pytam, bo temat z rok temu poruszony, pracownicy muszą się nim tu zajmować?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Operator

Dziś ide na rozmowe o prace dam znać co i jak

Dudi
@Operator

I jak po rozmowach? Jaka Stawka na poczatek?

Dari
@Dudi

Średnia bym rzekł bo tylko 7 tyś. No ale niech im będzie.

Witam. Mam pytanie z innej beczki. Wczoraj po pracy przechodziłem koło Waszego zakładu. Zauważyłam przy bramie pięknego , dużego, czarnego pieska. Zamknięty był jednak w końcu przy budzie. Czy psiak jest dobrze traktowany i wpuszczany z końca? Jak ma na imię? Pozdrawiam:) Pracownik produkcji z innego zakladu

Adrian

A pomyśleli tam, czy jest mu ciepło? To też chyba ważne, żeby mu się dobrze pracowało?

Piotrek

Znam osoby, kt pracują w Mapei i widać, że kompletnie im się pozmieniało w głowach. Niestety nie na pozytywne relacje lecz takie oparte na zasadzie obdarowywania przedmiotami reklamowymi.... Kolega sądzi, że jak mi podaruje kubek lub pojemnik na wodę z napisem reklamowym to nasze układy ulegną polepszeniu. Żałosne to jest. Czego oni się uczą zawodowo jako przedstawiciele handlowi , że aż to przekładają na życie codziennie!

Pojawiło się kilka ogłoszeń do Mapei na DH pytanie czy warto, jaka kasa, jakieś dodatki wsparcie ? Warto aplikować ???

Damian
@Tomek

A jakiego miasta dotyczy to ogłoszenie - Dyrektor Handlowy bo ja Poznań !

@Damian

Chodzi o Doradce Technicznego na warmie i mazury oraz na pomorskie .

@Tomek

Firmą godna polecenia przepracowałem tam 5 lat ale pracy na północy nie polecam w polsce chodziły złe opinie o przywódcy regionu, może to były plotki ale jak dla mnie dziwne, że widnieją 2 ogłoszenia - cos na rzeczy musi być... Ale jak to mówią nie spróbujesz to się nie dowiesz.

@Robert

Co w tym zaskakującego, że kogoś szukają? Za Twoich czasów wcale rotacji nie było, że się dziwisz?

@Halina

Nie było ludzie pracowali po 8, 10, 12 lat jeśli pojawiały się ogłoszenia to do nowych działów lub poszerzano regiony.

zainteresowany

Witam i mam pytanie jaka jest obecnie stawka na początek w Mapei

@zainteresowany

Hej, ale widziałeś gdzieś jakieś ogłoszenie o pracę do nich czy tak tylko z ciekawości się orientujesz?

Raz dwa czy
@zainteresowany

Szału nie ma. 3600 brutto. Ale mega duzo nadgodzin - od 30 nawet 80 w miesiącu. Jak lubisz spędzać więcej czasu w pracy niż w domu to spokojnie z 5 koła na rękę wyciągniesz.

@Raz dwa czy

I niczego za nic nie potrącają? Bo różnie w tych firmach bywa niestety...

Cztery pięć sześć
@Raz dwa czy

Coś masz nie aktualne dane. Jak wprowadzili 3 zmiany to lipka z sobotami.

Justyna

Czy dziewczyna/kobieta ma szansę na pracę jako magazynier?? Jak ciężkie są produkty które się układa na paletach? Jaka jest dzienna norma coli, palet, tonaż?

@Justyna

A pracowałaś już kiedyś w innym miejscu na takim stanowisku? ja to myślę, że jak krzepka babka by do nich przyszła to bezproblemowo, bo szkoda się narażać na skargi o dyskryminację płciową...

Jakie są zarobki na stanowisku kierowca wózka widłowego w Mapei w miejscowości Sadłogoszcz? Ktoś się orientuje?

Zostaw merytoryczną opinię o MAPEI Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w MAPEI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAPEI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAPEI Polska Sp. z o.o.?

MAPEI Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Gustawa Eiffel'a 14
    44-109 Gliwice