Sopro Polska Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Sopro Polska Sp. z o.o.

Patrycja

@Ela wydaję mi się, że akurat ta kwestia jest dość słabo mierzalna i podlega subiektywnej ocenie. W każdym razie na pewno firma miała i nadal ma wypracowaną pozycję na rynku. Czy mogłabyś powiedzieć, czy podczas okresu rekrutacyjnego istnieje możliwość negocjowania warunków zatrudnienia?

Ela

Pakiet socjalny chyba jeszcze jest na.jakims poziomie. Pisze o egzystencji z dużą dozą uleglosci. Kiedyś wszyscy tworzyli ta firmę. To nas konkurencja naśladowala. Nie jest to pewnie złe miejsce. Ale pod względem wizerunkowym wypadła z pierwszej ligi.

Patrycja

@Swięta Ela, dziękuję za szersze wyjaśnienie. Piszesz ogólnie o idei i wizerunku firmy i masz do tego absolutne prawo jako pracownik. Inne osoby, które szukają pracy zastanawia również też słowo odnośnie "egzystencji" jak to nazwałaś. W ofertach pracy Sopro Polska są one dość liberalne, np. jeśli chodzi o czas rozpoczęcia pracy 7.00-9.00, czy obietnica bogatego pakietu socjalnego. Jak odniesiesz się do tego?

Swieta Ela

Pewnie sie zmienily. Kiedys sie podobno zarabialo, dzis sie egzystuje. Ktos pisal o permanentnej inwigilacji. Niedlugo gps bedzie chyba nawet w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kiedys szukano np. pracownikow z wyksztalceniem budowlanym. Dzis nie jest to juz istotne

Patrycja

@Święta Ela czyli według twoich informacji, od czasu zmiany szefostwa w Sopro Polska, zmieniła się cała załoga firmy? Czy w takim razie warunki samego zatrudnienia też uległy zmianie?

Święta Ela

Absolutnie miejsce na dzien dzisiejszy nie jest godne polecenia. Poprzedbi Szef/zalozyciel mial troche inne podejscie. Szanowal pracownikow. Dzisiejszy, wiadomo - styl zarzadzania wyssal z Atlasa. Wiec o szacunku a przede wszystkim o poelegnowaniu marki z najwyzszej polki mowy byc juz nie moze. O czyms to swiadczy, ze ludzie, ktorzy znali produkt od podszewki i czuli filozofie juz dawno odeszli. Dzis specjalistami sa np. ludzie z kielbas albo wodki. Bo znaja Pana. Co do Niemcow - akceptuja bo wpisuje sie to w ich polotyke osiagniecia obrotu calej grupy. Z reszta z kim maja rozmawiac, skoro tu nie ma chociazby ludzi na stanowisku, ktorzy mowia po niemiecku. A dzisiejsza polityka marketowa, szybko odbije sie czkawką. Dzis mamy trend, ze dobry wykonawca nie idzie do marketu a do fachowej hurtowni. Te ostatnio coraz czesciej rezygnuja ze wspolpracy ze wzgledu na ceny i promocje w marketach. Powiem tak, jesli nie masz ambicji, umiesz pracowac i nie miec wlasnego zdania to miejsce jest dla Ciebie. Nowy Pan nie przyjmuje krytyki ani pomyslow. Jego dewiza to "pracownik z kredytem i dwojka malych dzieci". Zniszczono marke (nie firme), ktora jako jedna z niewielu przetrwala kryzys. Mysle, ze da cos do myslenia fakt, ze ludzie ktorzy pracowali po 10, 20 lat, czujac filozofie, produkt, ktorzy utozsamiali sie wrecz z ta marka juz dawno pouciekali stamtad.

Patrycja

@Q kiedy przestałeś być zatrudniony w tej firmie? Wygląda na to, że masz całkiem świeże informacje na temat sytuacji w firmie, czyli było to niedawno? Sytuacja, jak sam wskazujesz, tutaj, jak i w każdej firmie jest dynamiczna.

Patrycja

@ela możesz opowiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Czy warunki są zadowalające?

Ela

Trzeba pogratulowac nowej wladzy sprowadzenia firmy z wtsokiego poziomu do marketowej marki. Brawo!!! Widze, ze wiekszosc ludzi, ktora ta firme zbudowala juz spierdzielila z niej. Teraz nie wiedza i kompetencje a znajomosc panow kierownikow sie liczy.

waleri

To by było idealne @kiwi ale niestety niemożliwe :) chociaż znam ludzi, którzy robią staż podczas studiów i rzeczywiście mając 23 lata mają już jakieś trzy lata doświadczenia więc jak widać się da! Tylko trzeba się starać i wkręcać do różnych miejsc

ciekawski

witam, może któryś z przedstawicieli opisać jak zooranizowane jest wynagrodzenie, kompetencje przedstawiciela, opinia o firmie na rynku???? dzięki, pozdrawiam i powodzenia,:)

Nosal to tego na bank nie pisal...

sonic

wszędzie jest ciężko w dzisiejszych czasach.

prezes nosal

Tak się składa że pracowałem w tej firmie.Było dobrze ale się skończyło.Firma ma dramatyczne spadki sprzedaży.Ogólnie nerwówa GPS w samochodzie,[usunięte przez moderatora] kadra zarządzająca( a zarobki przykładowo jak ktoś zarabiał 5000netto to zarabia teraz 5000 ale brutto.Potężny odpływ ludzi następuje ,kto mądry to ucieka z tej badziewiackiej firmy bo to tonący statek jest.

Zostaw opinię o Sopro Polska Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopro Polska Sp. z o.o.