Opinie o LiderJob w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LiderJob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LiderJob o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LiderJob w Opole

Witam

Witam wie ktos jak z parkingiem na samochód prywatny

gość

a ile z tego 9.04 brutto/godz. zostanie mi na rękę po odliczeniu podatku i zakwaterowania ... ?

andreas

jedzie ktoś na owoce za tydzien

IZ
@andreas

Jedziemy na owoce. Jak tam jest? Jak praca i warunki moeszkaniowe?

Bucek

Mieszkania są Ok wszystko tu jest a praca nie jest lekka jak każda praca zapie.... musisz . Tu jest cała obróbka piersi z kurczaka filetowanie , układanie , pakowanie , skrzynki , kartony itp jak to przy drobiu . Zadzwońcie sobie do Opola babki są w miarę kumate i wam wszystko powiedzą .

@Bucek

Ile jest średnio godzin , jakie są tygodniówki, w biurze do końca wszystkiego nie powiedzą

Pracownik Produkcji

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby 693108519

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
bucek

Praca jest i godzinki leca ale jak wszedzie sa + jak i - ja tam pracowałem zawsze przy drobiu i mi odpowiada praca i zarobki ale sa tez patole co mysla ze jest praca łatwa i beda sie obijać a Ben sobie nie pozwala na takich cwanaczków wylatują w godzinke. Mieszkałem z taka parka co po 2 dnia wyleciała to wiem co mowie . Podobno na owocach jest tez spoko ale to słyszałem z plotek .

PL
@bucek

A na czym konkretnie polega ta praca przy drobiu , czy jest to filetowanie , pakowanie czy jeszcze coś innego ? Jakbyś mógł coś wspomnieć ile tygodniówki na konto wychodzi i jakie warunki mieszkalne . Z góry dzięki i pozdrawiam .

gość

Witam , moje pytanie jest takie ,mam ofertę pracy przy kurczakach , czy opłaca mi się tam jechać , bo mam w Polsce prace , zarabiam 1800 zł / mieś. Pozdrawiam

Skorpion

Proszę o napisanie jaka jest stawka godzinowa dla osób powyżej 23 lat, nikt o tym nie pisze, ile godzin średnio w tygodniu jest w pracy .Dzięki z góry i pozdrawiam.

Skorpion

Witaj jak mozesz to napisz coś o samej pracy, i o warunkach mieszkaniowych.Pozdrawiam.

takasobieja
@Skorpion

9.04 brutto.

Zibi
@takasobieja

Podstawowa stawka w Holandii teraz to 9,51 brutto. Bez wiekówki.

Olek

Pracuje tam z dziewczyną drugi tydzień i spoko robota przy owocach , luźno jest, mieszkam w Oss , pokoje różne , w sumie to bez szału ale nie jest zle zależy z kim się mieszka .

Nina

Witam czy ktoś jedzie na kurczaki w tą sobotę co benidzie i czy morzna spokojnie jechać z tej firmy i jak zgodzinami da się zrobić

myszkaMI
@Nina

ja obecnie pracuje od 7 tygodni przy drobiu fajnie bo godzin dużo (ten tydzień będzie cienko bo choruje ) , ludzie ok, w pracy rożnie ale tez bywało gorzej, polecam przynajmniej póki co jestem zadowolona .Wypłaty są co tydzień i co ważne nic nie brakuje .

Teresa tesa
@Nina

Witam ja jade w piatek 29.09 na owoce

tadi2

Hej wam.Byłem tam 4 miesiące i jest tak jak wszędzie dla jednych jest dobrze a inni ci będą odradzać .Jeżeli oczekujesz mieszkania w hotelu i pracy typu "nic nie robić i kokosy zarobić" to tam lepiej nie jedz .Jak chcesz pracować i chcesz zarobić to spokojnie można jechać aaa i bardzo ważne nie polecam cwaniakować bo tacy bardzo szybko wylatują .

beti
@tadi2

Praca jest, godziny są. Jestem na urlopie, wracam w weekend. Tadi dobrze napisał, nie ma co cwaniakować, nie lubią tam takich, ale jak robisz swoje to jest ok.

Witam czy ktoś jechał teraz z tej firmy i jak naprawdę jest

gość

Niech ktoś tu napisze konkretnie jakie są warunki mieszkaniowe , ile można zarobić na czysto za np. 40h/ tygodniowo . Ile trwa dzień pracy . Pozdrawiam

wincia

Pracuję przy pakowaniu owoców, wszystko jest ok. Firma w której pracuję jest w porządku. Koordynator Paweł w porządku - jechał wyrobić ze mną sofi. W domkach są podstawowego typu rzeczy. Jestem zadowolona z pracy

Robakow

Jeśli ktoś chce wyjechać i chce wiedzieć cos więcej proszę o kontakt (usunięte przez administratora) udzielę wszelkich informacji sam byłem i wiem co trzeba zabrać ze sobą jakie są koszty życia itd. Pozdrawiam

@Robakow

Czy ktoś morze powiedzieć cosi natemat tej firmy czy można spokojnie jechać i czy są wpłacalni

Ziomek34

Od momentu kiedy ruszyły owoce, mamy więcej godzin na kurczakach. Powiedział mi kolega, wracam tam po urlopie za 2 tydzień. Da się zarobić.

Lolek poprawi humorek

Ja jade bracie

dupnij se lolka

Jedzie ktos teraz?

Kamil

Pracuje, jest ok. ciężko bywa, jestem na urlopie. wracam po urlopie ponownie, godziny różnie. raz więcej raz mniej. domki w miarę do wytrzymania. pierwsze dni w pracy ciężkie, ale jak ktos chce pracowac to da rade.

Edek

Witaj, obecnie pracuję w tej firmie. Na obecna chwile godziny są . Maja 3 osrodki. W Roteerdamie sa najlepsze mieszkania. Praca jak kazda inna . Nie łatwa ale, da sie wytrzymac .Juz troche pracuje w Holandii i przeszlem gorsze prace. Zawsze na początku jest ciezko. Wyplaty sa ok.

Mila

Siema nic nie zgodne z tym co mówią w biurze wszystko wyolbrzymione nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob - Opole

• Jak się pracuje w LiderJob?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 4 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LiderJob?

Kandydaci do pracy w LiderJob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LiderJob
3.4/5 Na podstawie 223 ocen.

LiderJob