Opinie o LiderJob w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LiderJob. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LiderJob o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LiderJob w Opole

Baca

Witam kto jedzie w piątek na kurczaki pakowanie drobiu?

Stary wyga
@Baca

Ja jade z dziewczyna, ktos cos ?

Kejpowski
@Baca

Ja jade

A czy ktoś mógłby napisać ile wychodzi netto na rękę za tydzień pracy przy 40-45h ? ;)

Kamil
@Anna

nie licz na tyle godzin, przy 40h ok 260 euro

Kamil

Szczerze to po Tym jak mnie miłe Panie w biurze zachęcały do wyjazdu to myślałem że będzie o wiele lepiej. (usunięte przez administratora) Miałem pojechać na składanie manualnych rowerków do ćwiczeń i byłem już gotowy do wyjazdu ale 2 dni wcześniej dzwoni Panie że pracodawca wycofał ofertę i pojadę na mięso - drób. Zgodziłem się na tą propozycję. Dostałem dokładny adres gdzie będę mieszkać. Gdy wyszedłem na busa z bagażami dzwoni mi pani że jest problem bo nie dostali hotelu którego lokalizacje mi wysłali i wysyłają mnie do Oss. Rzucili nas na Holenderskie bungale w środku lasu. Warunki w niektórych barakach były naprawdę dobre, za to ja nie miałem takiego szczęścia. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o pracę to każdy z tej firmy dostawał 1-2 dni wolnego w tygodniu, bo było za dużo ludzi. Pomimo za dużej ilości pracowników nadal sprowadzali nowcych (usunięte przez administratora) do jedynego coffa w Oss jest jakieś 4 km, lecz też nie ma za dużego wyboru. (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy jeśli jesteś nastawiony na zarobek, ale na bombę starcza akurat

Igor

Słyszałem o agencji , że jest dobrym pracodawcą. Podpowiedzcie kilka wskazówek dla nowego chętnego na wyjazd do Holandii

Pracownik Produkcji

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Czy przysługują świadczenia pieniężne w przypadku śmierci bliskiej osoby 693108519

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Majkel

No dziwne rzeczy kolego opowiadasz bo ja pracuje od 3 miesięcy i godziny mam. skoro pracowales tylko 4 dni to ciekawe za co ty zyles, chyba ze reszte sobie wydales na "zabawy". Chyba ze siedisz tam dalej i się o swoje godziny boisz to innym prace odradzasz, tacy tez są cwani. Ja tam ich polecam. Te babki z biura sa spoko, zadzwonisz zapytasz, odpowiedza co wiedza i juz. koordynator tez pomoga w końcu od tego jest

LuceCage
@Majkel

Majkel jest do Ciebie jakiś namiar? Aby tu nie spamować :) przy okazji Najlepszego w Nowym Roku.

Mike
@Majkel

Witam jeżeli jest tak super to proszę napisać dokładnie gdzie pracujesz i przy czym ale obawiam się że tego nie zrobisz gdyż jesteś pracownikiem tego biura odpowiedzialnym za miłe komentarze ;)

danyyxd

Witam.Chcialbym sie dowiedziec,czy przy pracy drobjarskiej,tzn;na kurczakach..dostaje sie jakies ubranie,jak Tak to co dokladnie i czy dostaje sie ubranie na stan,czy znajduje sie w szatni.? Prosze o odp

Bartoleo

Pracowałem prze kilka firmw NL i Niemczech, w porównaniu do innych ta wyapada spoko. Pieniadze są na koncie na czas, praca lekka nie jest ale można dać radę. Babki też tam pracują i żyją, wiec dla faceta nie będzie problemu. Pracuje już miesiąc i na razie zostaje. Bungale t5ez są spoko, ludzie sa różni, ale nie jest źle.

kwiatek

niby jedzie sie na kurczaki ale jak godzin tam nie ma a nie ma to biora na owoce bo daja raz wtygodniu lub 2 dni wolnego to sie nie zarobi nic tam prakycznie tylko na bungal warunki bez szalu nie polecam tam jechac (usunięte przez administratora)

lipanie

Nie polecam tam jechac bo nie ma tez godzin do wyrobienia raz w tygodniu daja wszystkim wolne co tydzien .

ffff

Lider Job z Opola nie polecam jeśli ktoś chce więcej sie dowiedzieć piszcie (usunięte przez administratora)

takeFFFF
@ffff

(usunięte przez administratora), coś miałeś (miałaś) ważnego do przekazania?

Ja ja
@takeFFFF

Szału nie ma... Godzin mało i siedzenie na bungalu conajmniej raz w tygodniu... Praca ok i ludzie też. (usunięte przez administratora)

Malgosiaaaa1355

Pracowalam przez ta firme, niedawno wrocilam do domu na urlop. Ja tam moge polecic to firme. Normalnie chodzilam do pracy, praca jak kazda inna, jak chodzisz normalnie to masz pieniadze proste. Wiadomo nie ma co oczekiwac hotelu 5 gwiazdkowego, ale warunki sa ludzkie, masz lazienke i WC, mala kuchnie tez masz w dpmku, wiecej tak naprawde nie trzeba bo i tak wiecej czasu jestes w pracy.

gość

Jakie warunki mieszkaniowe w Wassenaar koło Hagi ???

gość

Mam jechać wkrótce na kurczaki lub owoce i chciałbym wiedzieć tylko czy po przyjeździe nie okaże się że nie ma dla mnie pracy ...albo będę chodził 2-3 dni w tygodniu żeby tylko zarobić na mieszkanie jak to bywa w niektórych agencjach . Poza tym czy zarobie na czysto te 1000€ za 160 h Pozdrawiam .

krystian9911stecu91
@gość

gosciu, ja osobiscie odradzam NL sam tam pracowalem prawie pol roku i sie przejechalem na tych biurach lepiej szukaj sobie pracy w UK badz w Niemczech lepiej na tym wyjdziesz.

@krystian9911stecu91

To daj gościu mi tą super płatną pracę w UK czy DE , akurat ja byłem w obydwu tych krajach polecanych przez ciebie i też się przejechałem i to bardzo , na pośrednikach tam działających . Łatwo takie mądrości pisać , to tak jak bym ci napisał , najlepiej zagraj sobie w lotka i wygraj milion .... tak jakby firmy w UK czy DE nie wykorzystywały Polaków .... litości człowieku ... Nie pozdrawiam .

nie polecam

Chlopie daj se spokoj. Nawet nie jedz

gość

Jadę 20 w piątek na kurczaki , mieszkanie podobno w OSS , może ktoś napisać ja tam warunki mieszkaniowe i czy jest tam internet .

kto pyta ten wie

jaka praca na tych owocach?jak mieszkanie??z góry wielkie dzieki za odpowiedzi

Jola
@kto pyta ten wie

bungalow

gość PL

Jak wygląda sytuacja z godzinami na kurczakach i w jakiej miejscowości jest zakwaterowanie do tej pracy ...

Aniulka
@gość PL

Zakwaterowanie masz na hotelu w Lisse. Godzin srednio jest szukaj lepszej oferty pracy

gość

Ponawiam pytanie , do jakiej agencji w Holandii wysyła ludzi firma z Opola „Lider Job" , jest to tyle istotne że wolałbym wiedzieć czy warto tam jechać . Bo jeśli mam tam zarabiać tylko na mieszkanie firmowe i wegetować to z góry dziękuje . Pozdrawiam.

gość

Czy ta agencja wysyła do Holandii do agencji VZM uitzendgroup ???

vzmhaha
@gość

z tego co mi wiadomo to nie. Zadzwon sobie do biura i ich zapytaj

Witam

Witam wie ktos jak z parkingiem na samochód prywatny

Zostaw merytoryczną opinię o LiderJob - Opole

• Jak się pracuje w LiderJob?

Zobacz opinie na temat firmy LiderJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LiderJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LiderJob?

Kandydaci do pracy w LiderJob napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LiderJob
3.4/5 Na podstawie 223 ocen.

LiderJob