italparts

Rybnik

Opinie o italparts

Karolina

@lolek a skąd masz informację o tym, że italparts dba o pracowników? W ogóle co masz pod tym sformułowaniem na myśli? Ważne, by swoje opinie argumentować, żeby była pełna jasność na forum.

lolek

Hej, a są jakieś premie do zarobków teraz? Wiadomo, że dbają odpowiednio o swoich pracowników. Pozdrawiam

FM

na poczatek jest w kazdym badz razie byla umowa zlecenie jak sie sprawdzisz to dostaniesz umowe o prace na poczatek dostaniesz 1600 (chyba ze cos sie zmienilo) i nie zgadzaj sie na nadgodziny bo moga nie wyplacic.

śmiac się czy nie?

heeh jak to nie zwalniają?, co chwila ktoś tam leci. Magazyn działa tam, to fakt, z tym tylko, że dłuugo, ale może to dlatego, że sam się już prawie obsługuje:), nawet sprzedawcy tam szykują towar, to kto tu tak koloryzuje, że mają się lepiej, chyba góra:)

Marko Polo

marco zniszczył Katowicki Elit , zwalnianie ludzi z doświadczeniem , afery , kompletnie nie nadający się kierownik magazynu który widzi w tym marco jakiegoś Boga a naprawdę to banda prostaków i nieudaczników , zamieszanie , chaos , lawiranctwo , brak profesjonalizmu , obiecywanie złotych gór , problemy z kasą z umową , nikt nic nie wie , ekipa Elit jak najbardziej w porządku ale rybnik to konfidenci , aferzyści bez doświadczenia , pracowałem więc wiem , omijać szerooookim łukiem , obóz pracy a "pseudo kierownik"to jeszcze licho go dorwie !

pozytiwo

spokojnie będą podwyżki, wchodźcie drzwiami i oknami, to w was jest siła:), firma sprzedana, teraz będzie co ma być hy, do szturmu rodacy

tamik

Jak za to jest z bazą klientów dla przedstawicieli handlowych, czy dostajecie jakąś pewną i sprawdzoną i tylko sobie jeździcie na spotkania, może nawet są umówione wczesniej, czy trzeba biegac, kombinować i samemu takie rzeczy załatwiać? Może tez dają nieaktualną baze, gdzie ludzi już nie ma i jest to tylko strata czasu.

handlowiec

Drodzy kandydaci na przedstawiciela handlowego, narzędzia pracy to zdezelowany samochód który na liczniku ma ponad 300 000 km, psuje się na każdym kroku,telefon owszem dostaniecie ale możecie dzwonić z niego tylko w utworzonej wewnętrznie sieci. Zepsujesz coś w aucie to pokrywasz koszty wymiany lub naprawy. Tankujesz ze swoich pieniędzy a potem Ci łaskawie oddadzą. Nie ma żadnej floty ani karty paliwowej. Jedyny plus to brak GPS w aucie można jeździć dłuższymi trasami do klientów i u nich siedzieć co najmniej 2 godziny na kawie i pogaduchach o [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maryny. Rozliczenia piszesz w zeszycie. Tak wygląda praca w tej pseudo firmie!!! Ogólnie nie polecam.

ktoś

A jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego bo poszukują?

eliciak

Po awansie ortalionowca na elitortalionowca raczej nic się nie zmnieni dla pracowników ITALPARTS, lecz dla pracowników ELIT Sp. zoo zmnieni się na gorsze!!! Będą afery, propagandy, donoszenie na pracowników oraz klientów!!!

jarząbek

cze, pan prezes po tym awansie to dalej płaci minimalną i resztę do rączki (o ile się zasłuży) ;P, niech ktoś napisze jak tam teraz na rok 2015 sprawy wyglądają?, łezka w się w oku kręci - ps pojawiły się jakieś gwiazdy?

ktos

teraz Panowie będziecie musieli nauczyć się włoskiego oraz kapowania na swoich współpracowników :)

ktos

elit przejmuje italparts - współczujemy elitowi z całego serca a w szczególnosci pracownikom którzy od teraz będą pracować w konwencji italparts :) poprostuu rewelacja :)

ajent

Praca w miłym zespole składający się z: kierownika wpatrzonego w Pana Prezesa jak w Boga i wykonującego jego absurdalne włoskie pomysły. Sprzedawce wykwalifikowanego z liceum i z magazynu do sprzedaży. Drugi sprzedawca teraz jako przedstawiciel od narzędzi który przeżył deja vu. Trzeci a zarazem drugi sprzedawca... ściągnięty przymusem do burdellobumbum z Rybnika. Magazyniera zwerbowanego z jednego warsztatów. Kierowców na własnych działalnościach, bez urlopu, L4, i z karpikiem na twarzy i przede wszystkim Pani Prezes wpatrzonej w kase i zarazem bez maszynki zarabiającej kase!!!

ggbdf

praca w miłym zespole w jastrzębiu hahahaha znowu szukaja

dsfvzd

a w jastrzębiu znowu kogoś szukają....

slonzok

Chopy i baby dejmy tymu burdellobumbum czas. PIP, sanepid i US wezną sie za włocha i bydzie export ortalionowca na Sycylie a tam już go mafia dojedzie!!!

ktos

szkoda ze tych komentarzy nie czyta jakiś PIP albo Urzad Skarbowy bo ubaw mieli by po pachy i troszkę roboty z kontrola ale coz ziejemy w takim kraju w jakim ziejemy wiec nie można spodziewać się ze ktoś ruszy przysłowiowe 4 litery

ktos

burdellobumbum to jest trafne określenie tej pseudo firmy, gazela biznesu....jaka gazela taki biznes....biznesmen złodziej daje gazele biznesmenowi złodziejowi za to ze oszukuje pracowników, co tam pracowników własnych klientów, nie polecam tam pracy, wręcz odradzam

Kostecki

Szkoda gadac o tej smiesznej " firmie " , jednym slowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kolkach, w tej firmie jestes na 5 stanowskach a zarabiasz i tak smieszne pieniadze, czesc na konto, reszta w kopercie , ( niby 10 kazdego miesiaca ) a i tak dostajesz ja o wiele pozniej i nic nie rozumiesz z wpisu w kopercie przez ortalionowca, smieszni kierownicy, co chwile cos kreca ze soba na boku, ( kierownik magazynu , leber i zlodziej w jednym) i jego przyjaciel kierownik zamowien , kreca na boku , ale i tak nikt nie widzi w tym nic zlego , bo kazdy dba o siebie, donoszenie na pierwszym miejscu.. nobbing w pracy na kazdym kroku , szczegolnie na magazynie przez pseudo kierownika.. brak slow...... pracowalem w tej firmie i z dnia na dzien mi podziekowali , nie polecam tej pracy........

zbawiciel
@Kostecki 16.11.2014 11:47

Zgadzam się z tą opinią w 100% ale trzeba dodać do tej dwójcy pseudo kierowników jeszcze kierownika sprzedaży, prawej ręki ortalionowca, spiskują za plecami pracowników, donoszą na nich do prezesa i zarabiają krocie. Gdyby pracowali gdzie indziej byliby zwykłymi robolami!!!

SHREDDER

Nowość italparts: Umowy agencyjne sie pojawiły w ogłoszeniach. Agencje niech zarobią, państwo i coś zarobi, a my wszyscy WYEMIGRUJMY:) zostaną tu emeryci, rząd, duuuzo urzędników i brak płatników, a no i ZUS Zakład Utylizacji Szmalu

biedronka

Drogi kolego, praca w ITALPARTS jest gorsza niż praca w owej biedronce. Nie dość że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak dziki osioł na magazynie, walisz nadgodziny a i tak kasy za nie nie dostaniesz, płacisz za ewentualne braki magazynowe to jeszcze Pan prezes kombinuje na twojej wypłacie. Jeśli się cenisz jesteś po studiach to praca w tak marnym sklepie nie jest dla Ciebie. Szkoda fatygi i nerwów Twoich.

marcoimaja

Ortalionowy szef-Włoch najlepszy wpis, myślałem że się posikam ze śmiechu :)

marcoimaja

Znowu usunięte komentarze, włoski ortalionowiec się skórwia a to tylko cała prawda o jego burdelu!!!

ktoś

Konwencja pracy w tej pseudo firmie jest następująca: siedzisz cicho, zapierniczasz na wszystkich możliwych stanowiskach (sprzedawca, kierowca, magazynier, sprzątaczka), podstawa na konto a reszta pod stołem, w kopercie, po cichu na magazynie, nadgodziny? a co to są nadgodziny? premia pod stołem liczona wg kalkulatora "prezesa" od siedmiu boleści, pracowałem tam to wiem, z całego serca NIE POLECAM tam pracy

w imieniu pana prezesa

Wszyscy znają warunki pracy w tej firmie ale czekają aż się pojawi odpowiednia osoba która będzie bardzo zdeterminowana i która będzie stała na czele grupy. Ale już niebawem taka osoba się znajdzie w samych szeregach ITALPARTS. Człowieku nie podejmuj tam pracy jeżeli nie chcesz być oszukiwany, poniżany a twoja niska wypłata była dzielona na dwie części: oficjalna najniższa krajowa i niby premia w kopercie pod stołem którą i tak nigdy nie zobaczysz. A jeżeli współpracujesz jako jednoosobowa firma to spodziewaj się że na każdym kroku będziesz oszukiwany przez naszego uwielbionego prezesa, brak urlopu, brak L4 i wiele innych przywilejów a na sam koniec zostaniesz z otwartą firmą i na bruku!!!

pro

żenada....

vfv

a w Jastrzębiu znowu kogoś szukają..............

Koktajlowy

Rozmowa na oponach, kartonach, magazynie, zapleczu ? Śmiechu warte nie polecam pierwsza umowa zlecenie druga umowa zlecenie trzecia umowa zlecenie czwarta już o prace ale niestety mniejsza kasa bo.. musimy Cię jeszcze sprawdzić.. Jedziesz do szkoły w sobotę ? Oj masz problem musisz przyjść do pracy bo jesteś "nowy" Czy polecam ? Stanowczo nie chyba że ktoś już nie ma wyjścia (usunięte przez administratora)

bu

Bylem na rozmowie, na poczatek umowa zlecenie stawka najnizsza krajowa, przywital mnie Pan (usunięte przez administratora)(mlody lysy) i dzis mialem zaczynac prace na 8 ale zrezygnowalem bo dostalem propozycje pracy na kopalni. Atmosfera jaka tam panowala byla dosc spokojna, mili mlodzi ludzi na pierwszy rzut oka

odlot
@bu 07.05.2014 12:35

ja też byłem na rozmowie dziś od jutra zaczynam. Zobaczymy jak to będzie. Stawka tak jak kolega up, po 3 miesiącach o pracę...

Smart

Czytając to co powyżej, mimo wszystko idziesz na rozmowę. I kto tu jest kretynem....

bu

Moze w koncu jakis kretyn napisze ile sie zarabia w tej firmie? Jutro mam sie wybrac na rozmowe w sprawie pracy ;)

patriota majowy

(usunięte przez administratora) Pracownikowi wykonującemu pracę w niedzielę pracodawca jest obowiązany zapewnić w zamian inny dzień wolny od pracy w okresie 6 dni kalendarzowych poprzedzających lub następujących po takiej niedzieli. Jeżeli nie jest możliwe wykorzystanie dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę w tym terminie - pracownikowi przysługuje dzień wolny od pracy do końca okresu rozliczeniowego. Natomiast pracownikowi wykonującemu pracę w święto pracodawca jest obowiązany zapewnić w zamian inny dzień wolny od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego. Jeżeli wykorzystanie dnia wolnego w tym terminie nie jest możliwe - pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w święto. Dzień wolny rekompensuje pracownikowi pracę w tym dniu w granicach dobowej normy czasu pracy, czyli do 8 godzin. Praca w tym dniu powyżej 8 godzin jest pracą w godzinach nadliczbowych na dobę i dlatego powinna zostać pracownikowi zrekompensowana jako praca w godzinach nadliczbowych, tzn. dodatkiem do wynagrodzenia albo czasem wolnym od pracy. Dodatek za pracę nadliczbową na dobę w wolną niedzielę i święto wynosi 100 % wynagrodzenia. W razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego od pracy w zamian za pracę w niedzielę do końca okresu rozliczeniowego – pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w niedzielę. Także jeżeli wykorzystanie dnia wolnego w zamian za pracę w święto nie jest możliwe do końca okresu rozliczeniowego - pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 % za każdą godzinę pracy w święto. Powyższe zasady stosuje się niezależnie od tego, czy praca w niedzielę lub święto wynika z rozkładu czasu pracy pracownika, czy też, czy była to praca z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy albo konieczności prowadzenia akcji ratowniczej lub usunięcia awarii. Do pracy w święto przypadające w niedzielę stosuje się przepisy dotyczące pracy w niedzielę. Podstawa prawna: art. 15111 i art. 15112 Kodeksu pracy

pracuś

OFERTA PRACY W OBOZIE ITALPARTS!!! Opis stanowiska pracy: Hurtownia części samochodowych w Rybniku poszukuje osoby na stanowisko magazyniera. Oferujemy możliwość stałej pracy w młodym zespole oraz dobre warunki finansowe. TŁUMACZENIE: Hurtownia burdelowa w Rybniku poszukuje osoby na stanowisko magazyniera, kierowcy, sprzedawcy i zaopatrzeniowca (1 osoba od wszystkiego lub chwile tu i tam). Oferujemy możliwość krótkoterminowej pracy w młodym i niedoświadczonym zespole oraz warunki finansowe niższe niż zasiłek dla bezrobotnych. Prosimy o dołączenie cv. Z wybranymi osobami będziemy się kontaktować. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w kamerliku na kartonach lub na oponach z żabiego rydwanu. Brak socjala. Wymagania: - zainteresowanie motoryzacją (tylko i wyłącznie) - chęć i silna motywacja do pracy (bezgraniczna miłość do Italparts, chęć zapierdalania bez urlopu, L4 i silna motywacja do donoszenia na współpracowników i klientów czy nie puszczają się z innymi hurtowniami. Prezentacja firmy: Firma Italparts powstała w 2001 roku. Przedmiotem działalności Firmy jest sprzedaż hurtowa części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników. (Firma Ital..... powstała w 2001 roku w wiosce Racibórz później rozniosła się jak karaluchy na inne miasta. Przedmiotem działalności burdelu jest sprzedaż hurtowa części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych bardzo niskiej jakości na bardzo wysokiej marży. W związku z dynamiczną rotacją pracowników poszukujemy młodych, naiwnych i nieznających się na prawie pracy i BHP ludzi aby można ich wydymać na kasie.

marcoimaja

i kolejny raz usunięte wpisy, komuś to w nie smak że sama prawda tu jest, może w końcu wszystkie instytucję odpowiedzialne za kontrolę wpadną do tego bałaganu i posprzątają w odpowiedni sposób

marcoimaja

ITALTOOLS jak i ESKIMAR to siostrzane firmy, matki, córki ITALPARTS aby zmniejszyć liczbę pracowników, płacenie podatków i zdefraudować KASE (CASSAFORTE).

marcoimaja

Witam, chyba prezes tego burdelu na kółkach boi się prawdy jeśli usuwa nie pasujące komentarze na temat swojego biznesu. Rano był komentarz a wieczorem już go nie ma. Ale teraźniejsi i byli pracownicy amnestii nie mają. Szanowny ortalionowy prezes klientów ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liczy się tylko KASA (Cassaforte). Pracowników nie szanuje, nie przywiązuje się do nich, jak nie ten to inny a później jest wielki galimatias, pomyłki, błędy i flaszki dla mechaników-pijaczków. Marża jest tak wysoka że ten jego magiczny rabat kliencki którym wszystkim proponuje jest żałosny. Karze pracownikom zakładać firmy aby mniej go to kosztowało. Mniej podatku, mniej VAT-u i kontroli z Urzędu Skarbowego, z Państwowej Inspekcji Pracy i Sanepidu. Makaroniarz dobrze kombinuje jak tu zarobić. Odradzam potencjalnym pracownikom pracy w tej firemce a klientów ostrzegam przed położeniem jego łapy na waszych ciężko zarobionych pieniądzach.

edek

Pracowałem tam kilka lat temu. O kierownictwie to szkoda mówić kilku pracowników ok reszta donosi podkopuje nawet sie znencaja psychicznie. Zarobki 1200 szkoda gadac. Jedyny plus to dosc niskie ceny części

Jaka fajna zabawa: dodanie komentarza, usunięcie i znowu dodanie. Chyba ktoś ma ochotę na zabawę:) ale swoją drogą bardzo dobrze, też tam pracowałem i się zgadzam ze wszystkim.

marcoimaja

ITALTOOLS jak i ESKIMAR to siostrzane firmy, matki, córki ITALPARTS aby zmniejszyć liczbę pracowników, (usunięte przez administratora)

ziejemy

Chłopaki, chłopaki kasa, kasa bo my z tego ziejemy (żyjemy). hahaha

mediolan

Niech włoch wraca do Mediolanu i tam wykorzystuje swoich rodaków do niewolniczej pracy za miskę ryżu a klientów niech okrada z euro.

gosc

powinny instytucje odpowiedzialne za prawo pracy zajechać do rybnik jastrzebia i sprawdzić jak się tam pracuje, (usunięte przez administratora)

lexus hybrid
@gosc 09.03.2014 12:00

Jak się wypłaca kase pod stołem, albo raczej jak się nie wypłaca wogóle i się dyma pracowników.

Ortalionowy szef-Włoch najlepszy wpis, myślałem że się posikam ze śmiechu :)

(usunięte przez administratora)komuś to w nie smak że sama prawda tu jest, może w końcu wszystkie instytucję odpowiedzialne za kontrolę wpadną do tego bałaganu i posprzątają w odpowiedni sposób

Bardzo dobrze napisane, bardzo dobrze!!!!!!!

Plum

A co to jest Ital Tools ? (usunięte przez administratora)

cssss

Słabo mydlenie oczu włoch krętacz co innego mówi na rozmowie co innego jest w rzeczywistości tylko umowa zlecenie jak bedziesz donosic to moze zostaniesz kims w firmie (usunięte przez administratora)

bezrobotny

czemu same negatywy są o tej firmie? aż tak źke? jakie tam sa zarobki? premie? czas pracy? itp.? ktoś może obiektywnie powiedzieć ? ja tylko mogę tyle rzec, że ten osobnik od rekrutacji to ham i prostak, brzydko się zachowywał i do tego jakoś tak niewyraźnie mówił...

Zostaw opinię o italparts - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie italparts