Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Kazik

Wybieram się na kurczaki z kolegą . Jak wyglądają zakwaterowania ktoś powie ?

@Kazik

Na stronie internetowej klaver są zdjęcia. Proszę zobaczyć.

@Kazik

Na stronie internetowej klaver są zdjęcia. Proszę zobaczyć ????

Onaaa

Ja z takim pytaniem. Bo na ofertach jest napisane, że trzeba wziąć kołdrę i poduszkę. Czy to prawda?

Ona

Ja z takim pytaniem czy trzeba brać kołdrę i poduszkę ze sobą?

jan75

szybko znalezli mi prace i bylo duzo godzin , transport tez ogarneli . polecam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
kinia55

wróciłam z wakacyjnej oferty i było spoko, udało mi się dorobić i mieszkania też były w porządku

Mysia

Wyjechałam na sortownie warzyw jestem już 3 miesiąc i jest okey .

sylwia

Witam. Czy ktoś z Państwa pracował może jako PRACOWNIK POCZTY na sortowni w Holandii (Zwolle)? Proszę o opinie. Podaję maila: sylwia267@interia.eu

Nikola

Duzo pracy na kurczakach , ale zakwaterowania bardzo kiepskie. Jak ktoś chce dorobić duzo to ok idzie wytrzymać

Patrycja

Jesteśmy już pół roku na warzywach i owocach z mężem ,praca jest spoko jeśli chodzi o zakwaterowania no różnie jest ,nam na wypłacie zależało,ale teraz jesteśmy już na swoim mieszkaniu i jest super.

Wiki

Hej czy ktoś podzieli się opinią, chciałabym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda nie to będzie mój pierwszy wyjazd nie wiem jakie biuro wybrać

Luki

A ja byłem i jednak było ok zarobiłem i to najważniejsze

klalla
@Luki

ja tez było ok, jadę w przyszłym roku znowu

Majka23
@Wiki

Ja pojechałam z biura Klaver są ok ,jestem jesteśmy już 7 tygodni mamy mieszkania i powiem ci że jest ok . Jestem z chłopakiem i moja siostra z chłopakiem bo chcieliśmy razem mieszkać bo to nasz pierwszy raz wszystko się udało załatwić bez problemu .

LukaszHWDP

Chcialbym poznac opinie o domkach ktore sa wynajmowane dla pracownikow w okolicach rotterdamu, czy jest to cos w stylu baraku czy jednak w miare przytulny domek, chodz wydaje mi sie ze to pierwsze

Luki
@LukaszHWDP

Wiesz co mają różne mieszkania zależy na co trafisz. Powiedz ze nie chcech domków to się dogadasz z nimi

@LukaszHWDP

Witam, w każdej ofercie ma Pan przedstawione zdjęcia zakwaterowań. Zawsze można poprosić rekrutera - w tym przypadku jest to Iza mail: job2@klaverteam.com - żeby wysłała Panu extra na maila same zdjęcia zakwaterowań tak żeby rozwiać wątpliwości.

Lukasz
@Klaver Sp. z o.o.

W jakiej zakladce sa te zdjęcia

Aga
@Luki

Baraki

ggg
@LukaszHWDP

raczej mieszkania - polecam są ok

Zorientowana na wyjazd

Hej. Czy aktualnie ktoś wybiera się przez tą agencje do pracy i szuka koleżanki do wyjazdu? Mam 29l

paulaaaaxxx
@Zorientowana na wyjazd

Hejka, rozglądam się sama albo z kuzynką. Możemy się dogadać jak coś :)

Janek
@Zorientowana na wyjazd

Hej jade w poniedzialek na pomidory

Gosia
@Zorientowana na wyjazd

My jedziemy z mężem na papryke. Nie możemy się doczekać to nasz pierwszy wyjazd do pracy. Doradzicie coś? Jak się naszykować do wyjazdu ?

Mój email
@paulaaaaxxx

Diamenty55@wp.pl

jjj
@Gosia

jest ok , polecam

wiem byłam tez polecam - nie ma żle

Klaudia1789

Byłam na kurczakach na początku roku i serio da się zarobić :) Klaver dba o swoich tego im zarzucić nie można. Polecam wyjazdy z nimi.

Sylwia

Hej, rozważam wyjazd do pracy i szukam osoby, która chciałaby się ze mną wybrać ???? mój adres mailowy: sylwia267@interia.eu

Witam. Czy był ktos na pakowni i sortowni w Dronten i może coś więcej powiedzieć o godzinach i pracy tam

Kuba
@Paweł

Ja byłem na sałatkach gidzin kolo 46 wypłaty około 350 euro więc nie było źle pozdr

optimusprim28

szukam kogoś kto by chciał jechać zemną do Holandii do pracy na produkcję na dłużej jakiegoś kolegi jak coś to pisz ktoś na e-maila mojego optimusprim28@wp.pl

Olaa

Szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu . Max4-5 tygodni :). To pierwszy mój wyjazd za granice i się trochę boje

Olga
@Olaa

Hej! Też chciałabym teraz jechać pierwszy raz. Bardzo chętnie bym się zgadała z kimś żeby było raźniej

koniczyna
@Olaa

Hejka już wyjechałaś? ja planuje teraz wyjechać odezwałabyś się na maila? niger0@interia.pl

Iza
@Olaa

Czy dalej szukasz kogoś do wyjazdu

Klaudia

Byłam na ofercie wakacyjnej.Dużo godzinek fajna praca. Mieszkanie może nie super ale pani Iza mówiła jak jest wytrzymałam te 6 tygodni. Za rok wracam

Karina

Byłam i muszę przyznać że kompletny nie wypal, brak godzin straszne warunki. Klaver umył ręce . Żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 52 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o.o.