Matylda

Zawiodłam sie,,,zadzwonilam tam jakis czas temu bo mieli fajna oferte wystawiona na swojej stronie,,,rozmowa przebiegla pomyslnie,,,zadano mi kilka pytan po niemiecku i zapewniono ze z duzym prawdopodobienstwem wyjade na to zlecenie,,,Nie ustalilam jednaK zadnych szczegolow bo do wyjazdu bylo jeszcze wiele czasu,,,ale po tygodniu,,,,dokladnie juz nie pamietam zaniepokoilo mnie ze nikt juz do mnie nie dzwoni..wiec zaczelam sie dobijac,,,,telefonu nie odbierali,,,na maila lub smsa nie odpowiedzieli .Dziwne traktowanie czlowieka.

Małgosia

Kiepska płacą, przeważnie 1300. To mało, za dobry język, doświadczenie i prawo jazdy? Są firmy z lepszymi stawkami i lepszymi opiniami. Szukajmy a znajdziemy coś dla siebie :)

Bożena S

Dla mnie najlepsza firma.. Pracowałam wczesniej w dwoch agencjach i ta jest najuczciwsza. p. Magda przedstawia oferty zgodnie z prawdą, jak trzeba na szteli wstawac do seniora, to tez informuje. Nie wysyłają na zlecenia na siłę. Zawsze do pensji doliczają jakąś premię. Stawki w porównaniu z innymi firmami są 100-200 euro niższe, ale skladki są od średniej krajowej, dbają o opiekuna, dzwonią, dopytują. Wszystkoz alatwiaja - ekuz, a1, busa.. Opieka jest bez porowonania wzgledem innych firm. Raz musialam zmienic miejsce bo zdziadek byl agresywny. zalatwili mi busa tego samego dnia. ODobrze się tam czuję..

CELESTYNKA

Od niedawna pracuję w firmie Activmed24 wcześniej przez kilka wyjeżdzałam z inną firmą i mam porównanie ,jest to bardzo solidna firma panuje tam iście rodzinna atmosfera super kontakt z Panią Magdą a po za tym składki emerytalne są odprowadzane tak jak się z nimi umówiłam także serdecznie polecam firmę Activmed24

Teresa

Dziwią mnie te zle opinie o firmie Aktivmed, bo ja i moje 3 koleżanki jezdzimy już od kilku lat. Jedna moja koleżanka jeździ już aż od 8 lat. Nigdy nie mialysmy zadnych większych problemow. Jezdze z nimi juz od 4 lat i zawsze wszystko bylo ok. Wyplata na czas, duze skaldki zus byly odprowadzane zawsze, a ze swoja koordynatorka Basią gadam jak z kolezanka, nawet gdy jestem w Polsce. Zycze każdemu zeby trafili na tak super firmę jak Aktivmed24.

AWL Nowy wpis
@Teresa

witam, czy firma ma rowniez wyjazdy na 4-6 tyg.? bo w ich ogloszeniach nie widac jak dlugi pobyt/wymiana to jest, a to jest wazne, zeby wiedziec na ile tygodni kto sie decyduje wyjechac z kraju

Lena Nowy wpis
@Teresa

Bzdury.A moja koleżanka tez z nimi jeździ za marna stawke1250 eu. Nie odprowadzają systematycznie składek od średniej krajowej.Dlatego zmienia firmę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.?

Bożena S

aha
@Bożena S

a te składki od średniej krajowej to raz na 3 miesiace?

Hanka
@aha

Kto wypisuje te bzdury jaka to cudowna wspaniała firemka?? Ostrzegam -same miny, stawki niskie, obsługa do... Zawiodłam sie strasznie.

Teresa
@aha

Te skladki zawsze są co miesiąc, jezdze od 4 lat i nigdy nie było inaczej. Moje dwie koleżanki tak samo więc nie wiem skąd te bzdury. Pozdrawiam

aha Nowy wpis
@Bożena S

to wazne, ze informuja o pracy w nocy, bo wiele firm udaje zdziwionych: "nie wiedzialysmy"...ta! przyjezdza zmienniczka i jakos nawet polowy jej nie powtorzyli tego co ja mowilam:/ wazne jest, zeby firma oplacala busa i test, wystawiala dokumenty na czas, wyplate. Ktos tu pisal, ze placa 1300E - ja w obecnej firmie nie moge sie doprosic tyle nawet!

Bartosz

Skoro ludziom dobrze się pracuje to nie ma chętnych żeby tu zaglądać, ogólnie firma ok!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Salma5

Niewiele opinii, jaka na taki długi staż na rynku pracy!

Małgosia

Grazyna Wysocka
@Małgosia

Szanowna Pani, z dobrym jezykiem doswiadczeniem i prawem jazdy w aktivmed mam 200€ wiecej. Takie stawki sa z ajezyk komunikatywny, wiec tzreba sie zastanowic,. czy nie klamie Pani o swoich umiejetnosciach.. Dla mnie to dobra agencja, jak pisala juz jedna Pani czuje sie w niej bezpiecznie. Odbieraja zawsze telefon, wyjasniaja, sa uczcieiw platnosciach i w opisie zlecenia. Pracuje juz 2 lata. Mozna sie polasic na wieksze pieniążki. Ale jakim kosztem? Prawie zadnym zabezpieczeniem do emerytury, bo śmieszne skladki, bez umów, jak problem, to zostajesz na lodzie... przerabiałam to z innymi agencjami. Pod wzgledme kontaktu i kontraktow tu jest bardzo dobrze. Ale dla jednego kotek dla drugiego piesek - wszystkim sie nie dogodzi!!

Duna
 Problem
@Grazyna Wysocka

Prawda ostatnie zdanie ze sie wszystkim nie dogodzi ale ta agencja to nie moja bajka. Stawki koszmarnie niskie tak samo zus który nie jest co miesiac. Strata czasu.

Salma5
@Małgosia

Witam. Czy może Pani jakąś firmę polecić mi?

szok!!

@Magłosia 1300 złotych ?? za cały etat??

Matylda

Moris
@Matylda

Tak przeważnie jest w agencjach, najlepiej potrafią manipulować , to im wychodzi najlepiej.

Konwalia
@Matylda

Umowa całkiem inna od tego co było ustalane przez telefon. Firma ułożyła sobie ją tak żeby w razie problemów to opiekunka ponosiła kare, zapisy są niejasne i nieprecyzyjne i co najgorsze firma na tej podstawie może zająć całą wypłate. Dziękuje za takie coś.................

Aga
@Konwalia

Ciebie też wystawili? To jakaś widze norma bo mnie już dwa razy obiecali całkiem fajne sztele i sie potem z tego wycofywali podrzucając jakieś marne zadupia z ciężkimi przypadkami. Potwierdzam wpisy o karach są tak zrobione że co złego to nie firema. Umywają rączki zero zaangażowania. zero powagi.

Krzych

Uwaga firma jest niewypłacalna. Ucinają pensie pod byle pretekstem. Tylko strata czasu.

CELESTYNKA

@CELESTYNKA

tylko nie zadawaj niewygodnych pytan bo wtedy dopiero zobaczysz te rodzinna atmosferę naprawdę, jedna z koordynatorek jest tak zaklamana,tak fałszywa i cwana jak jej się wydaje tylko,jak jej podpadniesz to ci powie ze jest prawie szefem w agencji i pozbędzie się ciebie,wiec cicho siedziec,nie pytac o nic ,wtedy jest "rodzinna atmosfera "

Rozczarowana

Wszystko pieknie dopoki nie zadajemy niewygodnych pytan,temat premii koordynatorka tak potrafi krecic,mieszac byleby konkretnie na pytanie nie udzielic odpowiedzi,zawsze pod telefonem to prawda ,ale chetniej poplotkowac,a kiedy pojawil sie problem za moimi plecami naklamala w agencji,kiedy chcialam konfrontacji z wlascicielem agencji odpowiedziala mi ,ze ona jest prawie jak wlasciciel i nr telefonu nie otrzymalam,a skoro tak pewna swego byla powinna podac ten nr,koordynatorka kłamie,wymysla,nigdy nie mialam stycznosci z takim zaklamaniem,nie polecam skoro firma w ciagu jednego tygodnia daje w nagrode za dobra wspolprace opiekunce w postaci listu z podziekowaniami, a za kilka dni rozwiazuja umowę bo urazilam ambicje pani koordynator,koordynatorka potrafi posunąć do najgorszych metod,tylko dlatego ze uslyszala prawde na swoj temat, ze klamie i zmysla i ze chcialam zmiany koordynatora,wiec jesli ktoś chce nawiazac współpracę to tylko wtedy kiedy potrafi przytakiwac i plotkowac bo inaczej pozbywaja sie czlowieka jak smiecia.

Merry
@Rozczarowana

Kochana ja też miałam o nich dobre zdanie, skończylam prace w tej agencji jakies póltora roku temu wasnie przez panią koordynator. Mialas racje jesli jej powiedzialas co myslisz. U mnie bylo tak że mi premie obiecali letnią i wyjechalam. Potem sie okazalo ze sie pracowniczka pomylila i mi to nie przysluguje. Tak nakrecili że wyszlam na glupią bo zmarnowalam sobie wakacje a premii i tak nie zobaczylam.

Rozczarowana

Dużo sie reklamowali wiec sprobowałam i jestem strasznie rozczarowana. Stawki śmiesznie niskie, zlecenia nie zawsze pokrywają sie z tym na co sie szykujesz przed wyjazdem. Bylam z nimi pare razy ale szybko zrezygnowalam bo szkoda tracić czas na tą firme.

Agata

Witam, wypłaty do 10-tego czy w innym terminie? Jakie bonusy? Czy pieniążki zgodne z ustaleniami??

Bogna

Pewnie teraz z powodu epidemii nie ma możliwości wyjazdu?

info
@Bogna

teraz już można jechać...weszłam tu, zeby zapytać, czy wyjazd z tą firmą dochodzi do skutku i z tego co tu pisze inna pani lekceważące traktowanie potencjalnego pracownika:/

Marzena

Najlepsza agencja jakąkolwiek znam.. Pełny zakres informacji.. Sprawdzone zlecenia dopasowane do wymagań opiekunek.. Przede wszystkim agencja uczciwa.. Super załoga a szczególnie koordynatorzy którzy są dostępni 24 godzinbez względu czy to święta czu dzień wolny od pracy.. Zawsze pod telefonem.. Z całym sercem polecam agencje.. Activemed24 Szkoda tylko że tak późno poznałam ta firmę byłam w szoku jak profesjonalnie podchodzą do każdego jaka super organizacja i super zlecenia.. Nie ma czegoś takiego jak.. PROSZĘ PANIĄ DZISIAJ NIE PRACUJEMY.. gdzie w innych agencjach patrzą tylko w swoją stronę.. Z całym sercem polecam i podpisuje się pod tym Moim postem.. Jesteście wspaniali!!!!! Pragnę dodać że pracują 24 godziny pełnia dyżur pod alarmowym telefonem gdzie miałam przykład dzwoniąc w święto 1 mają i został stworzony już profil do wyjazdu.. Jesteście wspaniali!!!!

Halinka

Witam. Ja ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić tą firmę. Jeśli chodzi o pieniądze to są na moim koncie zawsze na czas, jest mi przedstawiane kilka kontraktów zgodnie z moimi preferencjami, z których mogę coś wybrać. Teraz zostały wprowadzone dodatkowe premie, co jeszcze bardziej umila mi pracę w tej firmie.

Weronika

Witam wszystkich :) jestem zainteresowana pracą opiekunki osób starszych w Niemczech. Czy ktoś wyjeżdżał z Altivmed24 i może coś więcej powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.
4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleja "Solidarności" 117 lok. 207
    00-140 Warszawa
  • NIP: 9291861118 REGON: 81233557 KRS: 0000522086
Aktivmed24 Sp. z o.o. sp.k.