Opinie o Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Bogdan Nowy wpis

Coś jest na rzeczy z tą kasą jak tyle osób pisze że nie płacą w całości wypłaty i trzeba się o nią prosić. Nadal są takie sytuacje bo chciałem tu szukać pracy ale trochę się zaniepokoiłem. Ktoś pracował dla nich ostatnio i nie było takich problemów?

Dorka Nowy wpis
@Bogdan

Jestem obecnie na zleceniu, błyskawiczny wyjazd, brak umowy. Od tygodnia nie mogę się dodzwonić do firmy. Podzielam opinię Pana o pieniądze.

R Nowy wpis
@Bogdan

Zapłacili mi mniej niż połowę należności i zabrali umowę (poprosili o odesłanie mojej kopii bo niby jest inna - nie spodziewałem się żeby (usunięte przez administratora) a poprzednią wysłałem miesiąc wcześniej więc odesłałem.). Szukam osób w podobnej sytuacji jako świadków w SPRAWIE SĄDOWEJ lub PROCESIE ZBIOROWYM (jeśli będzie tylu chętnych). Mam porządnego prawnika. Nie jesteś jedyną osobą - to trzeba skończyć! Piszcie w komentarzach.

Izabela Nowy wpis

Czy wystarczy spełnić wszelkie wymagania z ogłoszenie na posadę Asystent/Asystentka ds. kontaktu z klientem niemieckojęzycznym aby dostać tę górną kwotę z widełek? Bo podali w ofercie widełki płacowe 4500 - 5500 zł brutto. Więc jak dostać tę pensję wyższą?

Evita

Słyszałam od znajomych złe opinie na temat tej firmy. Podobno tną wypłaty jak tylko się da i straszą karami.

Em.
@Evita

Veritas szuka byle wymówki byle tylko nie wypłacić pieniędzy. Mój znajomy nie dostał od nich wypłaty i dopiero jak powiedział z tym do sądu to wysłali mu część ale też nie wszystko. Nie pierwszy raz już czytam o nich negatywne komentarze, ostatnio cały czas trafiam na takie opinie że coś podpadli. Ja z nimi nie pracowałam ale jaki opiekunka na pewno bym nie podpisywała takiej umowy.

@Em.

Zrezygnowałam z nich bo miesiąc temu wróciłam ze szteli i jeszcze mi nie wypłacili wszystkich pieniędzy i jeszcze sama musiałam sobie opłacić powrót. Będe dochodzić o pieniądze ale do nich już nie wróce.

Danka

Firma została wykreślona z rejestru przedsiębiorców 2 marca 2017 roku.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
Patka

Witam. Czy aby zostać opiekunką trzeba mieć wykształcenie pielęgniarskie albo coś takiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k.
  • Poznańska 21 lok. 48
    00-685 Warszawa

Opieka Grupa Veritas Sp. z o.o. sp.k.