Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.

Skawina

Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.
3 4

Opinie o Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 11 Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Kurt Schuhmacher Polska sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Vico

Pseudofirma zatrudniająca pseudofachowców. Stanowczo odradzam podejmowania pracy w tej firmie. Nie dbają o pracownika, stawki zakrawają o kpinę, ewentualne zjazdy na urlop czy święta dla nich nie istnieją.

Robin
@Student 06.05.2017 10:20

Uwierz mi: NIE WARTO!

Zostaw opinię o Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o. - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.