Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 11 Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Kurt Schuhmacher Polska sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Vico

Pseudofirma zatrudniająca pseudofachowców. Stanowczo odradzam podejmowania pracy w tej firmie. Nie dbają o pracownika, stawki zakrawają o kpinę, ewentualne zjazdy na urlop czy święta dla nich nie istnieją.

Student
@Vico 26.04.2017 13:36

Dostałem oferte pracy i tak sie zastanawiam czy warto????

Robin
@Student 06.05.2017 10:20

Uwierz mi: NIE WARTO!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o. - Skawina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.