Opinie o Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o. w Skawina

Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.
counter
3 4 8 5 1
World traveler Nowy wpis

Miałem zapytać ich o ofertę ale już wiem, że nie warto tracić czasu.Dlaczego? 1.Ogłoszenie bez informacji o wynagrodzeniu - dla mnie to jak spam! 2.Wymagają zbyt wielu dokumentów na pierwszym etapie rekrutacji - niby jest RODO ale... 3.W ogłoszeniu jako lokalizacja podają wiele państw EU - sprawdziłem to i śmiechu warte bo jako mała firma to mogą sobie pomarzyć, żeby działać w kilku krajach w jednym czasie. Podsumowanie - NIE WARTO, nawet dla desperatów!

Alicja Nowy wpis
@World traveler

@World traveler, ale przyznasz, wynagrodzenie wciąż podaje niewielu pracodawców, a żądane w ogłoszeniach dane trudno wykorzystać nielegalnych celów. Rozumiem, że ostatecznie nie składałeś aplikacji? Szkoda, chciałam poznać opinię kogoś, kto wyjechał do pracy z Schuhmacherem.

bodziu164 Nowy wpis

Zastanawiam się nad tą firmą bo dostałem ofertę i mam pytanie czy warto zawracać sobie nimi głowę

TakNie1
Alicja Nowy wpis
@bodziu164

Ja też bardzo chętnie dowiem się jakie warunki pracy proponuje firma, i czy oprócz pensji oferuje dodatki pracownicze, ktoś coś?

TakNie1

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 11 Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji przedsiębiorstwa Kurt Schuhmacher Polska sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Vico

Pseudofirma zatrudniająca pseudofachowców. Stanowczo odradzam podejmowania pracy w tej firmie. Nie dbają o pracownika, stawki zakrawają o kpinę, ewentualne zjazdy na urlop czy święta dla nich nie istnieją.

Tak6Nie

Student
@Vico

Dostałem oferte pracy i tak sie zastanawiam czy warto????

Robin
@Student

Uwierz mi: NIE WARTO!

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o. - Skawina

Chcę opublikować:

Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o.