Opinie o Techglass Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Techglass Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Techglass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techglass Sp. z o.o. w Kraków

Były pracownik Nowy wpis

Mnie się dobrze pracowało w tej firmie. Miła atmosfera, fajni ludzie. Wypłata na czas. Zwiedziłem wiele miejsc, zarobiłem. Miło wspominam i odwiedzam.

Alojz Nowy wpis

Mam podobne wrażenia. Pracowałem wiele lat i pewnie pracowałbym nadal, gdyby nie sytuacja rodzinna. Firma się rozwija i odnoszę wrażenie, że negatywne opinie są od pracowników nieudaczników, którzy wyznają zasadę "zarobić byle się nie narobić" albo jeszcze lepiej "szlachta nie pracuje". Zarobki są adekwatne do stanowiska i umiejętności, ale to chyba oczywiste. Na atmosferę absolutnie nie można narzekać chyba, że ktoś już tak ma. Ale takiemu to zawsze jest źle. Ogólnie ocena bardzo pozytywna. I przy okazji pozdrawiam całą załogę TG.

Natala

Hejka. ;) a czemu jest tak, że w ofertach jakoś nie piszą o tych premiach o których ktoś teraz wspomniał? dobrze wiedzieć ze są ale w takim razie jak w praktyce wychodzą? Chłopak może będzie składał papiery na spawacza. Jak w tym przypadku te premie się wyrabia?

Pracownik Nowy wpis
@Natala

Premia jest uznaniowa, zależy od ilości pracy czy ilości delegacji - np. praca w innych krajach.

Czy to takie istotne ile osób ze wschodu pracuje? widzę, że pytano o to z rok temu i nikt już się jakoś do tego nie ustosunkował. Nie widzę także aktualnych ofert. kiedy wiec miały miejsce jakieś rotacje?

Pracownik Nowy wpis

Rotacji nie ma w ogole. Oferty pracy są sporadycznie. Ludzie pracują od lat więc wynika z tego że są zadowoleni. Widzę, że negatywne opinie są od kilku osób, które prawdopodobnie utraciły pracę ze względu na słabe kompetencje bądź nieuczciwość - bo tylko takie były przypadki i to po krótkim czasie zatrudnienia. Ukraińców jest 10 osób więc faktycznie cała masa na 140 osób pozostających w zatrudnieniu.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Techglass Sp. z o.o. na inżynier automatyk? 14 stycznia ogłoszenie na Pracuj.pl.

@ Pytanie Miesięczny okres rozliczeniowy, płaca zasadnicza + premia

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Techglass Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Młodszy specjalista ds. Zakupów?
Czytam i pisze jak jest...

Firma (usunięte przez administratora) na wszystkim. Nadgodziny, praca w dni wolne, brak zaplanowanych urlopów Wynagrodzenie takie jak się umówiłeś na przjęciu. premia to fikcja chyba że prezesa przyciśnie i auto czeka to obiecuje premie, okazuje sie potem że to było brutto i orżnie was lub powie ...zgłoś się potem to sie dogadamy, ale okazuje się że unika was lub zawsze zajęty. Tak to wygląda od strony premi. Delegacje i praca ponad godziny to norma.... Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji to tylko na wózek widłowy lub kurs spawacza.....haha Ogólnie więcej wymagają niż oferują... a i tak dostaniesz "opiernicz" od prezesa że coś źle zrobiłeś. To norma. Na koniec dodam historie jaka panuje w tej firmie... Nim więcej godzin pracujesz masz niższą stawkę... Kadry obcinają stawki na godzinach bo musieliby płacić nadgodziny co w skali roku jest sporo, dlatego obcinają stawkę, i rozpisują na inne godziny czyli premie itd. W tej firmie doliczyć się co i za co mi płacą to niejeden po studiach matematycznych nie dojdzie ładu. ( tak tłumacza w kadrach że człowiek głupieje, bo licząc stawkę x godzine + premia to nie jest ten wynik co powinien) Kadry maja swój przelicznik w zależności od godzin. Firma ma ISO a proszę zapytać lub zobaczyć jakość wykonania. Nie wiem kto dał tej firmie ISO ale nie wnikam. Szkoda że ludzie wierzą że to jedyna taka firma, a jest konkurencja Forglass i ludzie z naszej firmy odeszli do konkurencji tylko dlatego że atmosfera w firmie jest ..... ( nie komentuje)

@Czytam i pisze jak jest...

Sugeruję przejść do Forglass jak tak źle

@Czytam i pisze jak jest...

I polecam sie nie wypowiadać bez znajomości przepisów

olek

i tam pracuje .

@olek

W sensie, że on czy, że Ty? A to oni to jakaś ich największa konkurencja jest?

Frog

Czemu nie podpisze się Pan Zbigniew B. tylko "pracownik" to przecież Pan tym forum zarządza ;-)

Frog

Nie lepiej podpisać się Panie Zbyszku B. swoim imieniem. ;-) Wszyscy wiemy że to Pan jest pod tym "pracownik"

@Frog

No popatrz, a ja to nie wiedziałam. :( A zresztą co to zmienia czy by się podpisał czy nie?

@Zuzanna

No a powiesz ile na dzień dzisiejszy firma zatrudnia Ukrainców?? Dzwoniłem do chłopaków z bazy i powiedzieli że po polsku to już nie pogadasz, bo więcej Ukrainców niż Polaków. Pisałem to jeszcze przed wojną zanim wybuchła. A ty dalej nic nie wiesz? Wiem wszystko co się tam dzieje w firmie mimo , że pracuje w innej. Dziwię się, że będąc na miejscu nic od siebie nie piszecie jak jest na prawdę. Ogłoszenia zatrudnienia są, ale nikt nie przyjdzie za takie pieniądze jak dajecie, a jak już jest ktoś przyjęty to Ukrainiec...... Zmieńcie nazwę bo pod słowem ...... wstyd przyznać się że się pracowało.

Czy w firmie Techglass Sp. z o.o. da się zarobić 7100 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko inżynier automatyk?

Harownik

Tak, da się zarobić, zrobisz 260 godzin w miesiącu to może nawet więcej zarobisz. Ale w przeliczeniu na godzinę wychodzi raczej bardzo słabo

Czy pracując w firmie Techglass Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Harownik

Ani w pierwszych 3 ani kolejnych... Tam po prostu nie ma gdzie awansować. Firma wygląda tak że jest prezes, wiceprezes, kierownicy i cała reszta. Kierownicy Ci sami od X lat więc nawet bardzo ambitni mogą zapomnieć.

@Harownik

czyli jedyne co to nadzieja w podwyżkach i rozwoju na danym stanowisku? tutaj głównie te inflacyjne / coroczne występują czy jest szansa, żeby dobrą pracą na coś więcej sobie zasłużyć?

@Zuzanna

Nie ma czegoś takiego jak podwyżki inflacyjne. Każdy sobie musi sam u prezesa wychodzić, a to wiadomo, jeden dostanie tyle, drugi tyle a trzeci wcale nie dostanie. W każdym razie nijak się one mają do poziomu inflacji. Dlatego słyszałem że ludzie dalej odchodzą, a zastępują ich nie bardzo mający wyjście, łapiący każdą okazję koledzy ze wschodu. Szansa na lepszą kasę jest, ale dostają ją Ci '' lepiej pracujący według prezesa " co w praktyce nie ma nic wspólnego z tym jak się starasz i co robisz. Swoje zdanie prezes opiera na opinii "uprzejmych" a takich tam nie brakuje.

Soniak

Ludzie pod wpływem , a w szczególności brygadziści znęcają się i wyżywają na pracownikach , a najgorzej na najmłodszych.Najgorsza firma w jakiej pracowałem . Kierownik budowy doskonale o tym wie i nic z tym nie robi . Nie polecam.

@Soniak

Jeśli to byłaby prawda to czemu do jakiejś inspekcji tego nie zgłosiłeś?

@Soniak

w tej firmie to podstawa. trzeba walczyć o swoją pozycje jak w " więżniu" jesteś (usunięte przez administratora) i wymiekasz to sam się zwolnisz albo cie (usunięte przez administratora) dasz się (usunięte przez administratora) do jebiesz co firma chce. Załuje że to nie Ameryka ze stanem Texas z pozwoleniem na broń. Może się doczekamy PrawaISprawiedliwośći

Mocna ekipa

Jako byli pracownicy potwierdzamy niestety negatywne opinie o tej firmie .Jest dokładnie tak jak piszą nasi poprzednicy wszystko co było ustalone dziś ,za miesiąc było już nieważne .Ponadto wynagrodzenie niewspółmierne do pracy jaka była wykonywana ,w jakich warunkach oraz w ilu godzinach a wypłata kombinowana , nigdy się nic nie zgadzało . Co do jakości ???? Połowa załogi na % normy??? jakie ? (chyba kto więcej wypije ) i przede wszystkim brak szacunku dla pracownika . I jak to mówi stare TECHGLASOWSKIE powiedzenie NIKT Z FIRMA ŚLUBU nie brał , a na " twoje " miejsce dziesięciu za bramą stoi . I co stoją dalej ?? Brak perspektyw ,brak rozwoju i przede wszystkim brak uczciwej zapłaty za ciężka prace i stracone zdrowie .Dlatego młodzi uciekają z tej "cudownej firmy" szkoda zdrowia ,czasu i nerwów .Pozdrawiamy !

@Mocna ekipa

Nieczęsto widzę, żeby ludzie zbiorczo tak pisali, w sumie lepsze to niż spam. ;) Słabo te warunki z waszej perspektywy wyglądają. :/ Piszecie o niewspółmiernym wynagrodzeniu, to ile ono wynosiło a ile uważacie, że powinno tak racjonalnie być jak już?

Zuzanna

No jeśli serio kasę dostają to może i być jakiś powód czemu tak to wychodzi, no ale w pewnym momencie chyba to dawanie kasy się raczej skończy i co wtedy? Przecież miejsc nie mogą takich robić w nieskończoność chyba?

@Zuzanna

Znam tę firmę bo kiedyś pracowałem, znam "mocną ekipę" oraz znam ludzi co dalej tam pracują. Nie będę komentował bo szkoda rozwijać tematu. Krótko powiem, jak się pracownika nie szanuje to ludzie odchodzą, a żeby zapchać braki zatrudnia się z łapanki a w ostateczności ukraine. Znam tam wszystkich z imienia i nazwiska i widziałem co kto robi lub " kolęduje po bazie" . To już za mną. Mam miłą inną pracę bez stresu. ;-)

rok

Po 2 miesiącach pracy podziękowałem, ciągłe straszenie pracowników hali.A biuro obstawione rodziną (to opinia starych pracowników owej firmy)JA NIE POLECAM

Czy istnieje możliwość rozwoju w Techglass Sp. z o.o.?

Zależy co rozumiesz przez rozwój, i jakie stanowisko. Jeśli liczysz na szkolenia, kursy itp to czegoś takiego nie ma.

To jak świeży pracownik ma się dobrze przygotować do swojej pracy? I możesz mi powiedzieć też coś o zarobkach w Techglassie? Ile tu dają na start?

Słucham? Oczywiście, że są. Są kursy i szkolenia i jest możliwość rozwoju.

Ciekawe

Kolego to podaj jakie kursy ostatnio były prowadzone w firmie. Na jakich stanowiskach. Mam dobry kontakt z ludźmi którzy tam ciągle pracują. Więc zweryfikujmy to co mówisz

Ciekawe

Znowu ciekawa oferta pracy aż żal nie skomentować: Awans w strukturach firmy dla ambitnych: firma ma tak płaska strukturę że chyba bardziej się nie da. Po prostu nie ma gdzie awansować Możliwość rozwoju przez szkolenia: w tej firmie nie ma żadnych szkoleń, chyba że mówimy o pracownikach fizycznych czyli wózki widłowe, uprawnienia spawalnicze itp. to tak ale koordynator to raczej nie interesuje. Atrakcyjny system premiowy: coś takiego nie istnieje. Dodajmy łamanie praw pracownika w kwestii nadgodzin i urlopów... Witamy w firmie.

@Ciekawe

Nie wiem kim jesteś, ale to co piszesz jest bzdurą. Nadgodziny są płacone normalnie i za urlop również jest wypłacane wynagrodzenie. Nikt nie łamie praw pracowniczych

Ciekawe

Kolego nie wiem czy wiesz ale nadgodziny to nie są normalne godziny. Za pracę w dni wolne od pracy i po godzinach zgodnie z prawem nie placi się jak za zwykle godziny. A w techglassie czy pracujesz soboty czy niedziele czy nocki czy święta czy długie weekendy masz palone jak w zwykluly dzien powszedni. To jest łamanie prawa. Kolega widzę aktualnego prawa pracy nie zna bo za urlopy poza szczególnymi przypadkami tez płacić nie można. Urlop ma.byc wybrany. A standardem w techglass jest to że ludzie kolekcjonują po 50 czy 60 dni urlopowych to jest łamanie prawa. Ostatnia rzecz to ilość nadgodzin. Są limity których nie można przekraczać. Tu też jest lamane prawo wiec nie opowiadaj mi kolego bzdur ze firma przestrzega prawa skoro w ogóle nie wykazuje oficjalnie żadnych nadgodzin. Pozdrawiam

Mfa85

Polecam firme, ciezka praca idzie w parze z bardzo dobrym wynagrodzeniem....

Techglassmymzyciem
@Mfa85

Niesamowite! Jest ktoś, kto nie narzeka na wynagrodzenie w Techglassie. Gratulacje, wszystkiego dobrego :)

Pan Inzynier
@Mfa85

Napisz, ile to dobre wynagrodzenie wynosi. Bo ludzie roznie rozumieja pojecie slow.

@Techglassmymzyciem

A może to Ty napisz na jakim pułapie masz wynagrodzenie i wszyscy ocenią czy nie ma z czego być zadowolonym

Grażyna

Hej, natknęłam się na ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki i Magazynu. Jednak nie znalazłam w niej wzmianki odnośnie wynagrodzenia.. Czy ktoś mógłby mi napisać na jaką pensję można liczyć w Techglassie?

Gustaw

@Popracowane Ale nikt nie kryje na czym polega praca i czy będą delegacje. Chcesz zarabiać musisz pracować . Może jednak nie każdemu po drodze z pracą?

Popracowane
@Gustaw

Nikt nie kryje na czym polega praca ale firma ukrywa nadgodziny i ich nie wykazuje więc za pracę w święta , weekendy itp płacą jak za zwykle godziny. Nikt nie kryje że będą delegacje ale jak o godzinie 10 rano informują Cię że masz jechać o 14 to już trochę chyba coś nie tak. Urlopu wcześniej niż dwa, trzy dni przed nim nikt Ci nie podpisze. Nic nie zaplanujesz. Tak zarobisz, ale jak masz zrobionych 250 godzin w miesiącu. Stawka za godzinę wychodzi po prostu śmieszna. Wiesz może mi nie po drodze z pracą w której walisz nadgodziny, poświęcasz weekendy , święta itp. a płacą jak za zwykłe godziny a żeby dostać przyzwoitą wypłatę musisz wyrobić godzinowo półtorej miesiąca w miesiącu.

@Popracowane

Przyzwoita wypłata czyli ile? Jak z zarobkami? Delegacje o jakich piszesz to krajowe, na długo?

Archi

Proszę o opinie nt warunków pracy, atmosfery i zarobków w Techglass. Interesują mnie zwłaszcza warunki na stanowiskach biurowych (inżynierskich, kierowników). Dziękuję!

Zbigniew
@Archi

Widziałem dwie oferty rekrutacyjne na stanowiska kierownicze, które Cię interesują: kierownik w dziale zakupów i kierownik projektu. Nie znam wysokości zarobków, ale firma daje duże możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach, a także wspiera karierę i awans pracowników. Daj znać jeśli będziesz składał CV.

Archi
@Zbigniew

Dziękuję za informację. Ile orientacyjnie można tam zarobić na takim stanowisku?

@Zbigniew

Ciekawe skąd takie informacje ? Szkolenia w tej firmie to bujda. Nie ma ich albo są nic nie warte. Kariera i awans ? Nie ma chyba firmy z bardziej spłaszczona struktura zarządzania. Jesteś asystentem a po roku dają specjalistę z automatu. I na tym kariera się kończy. Na stanowiskach managerskich jest taki przemiał że szkoda gadać ( ludzie utrzymują się tam tak ok pół roku do roku średnio ). Dawniej przynajmniej zarobki były spoko ale i to się zmienia. Jak ktoś ma rodzinę to na stanowisko typu kierownik robót w ogóle bym się nie pchał. Wyjazdy kiedy bądź ( święta weekendy itp) często nagłe i większość życia w delegacji. Ta firma nie uznaje takich wartości jak święta, czas z rodziną itp. I całe to poświęcenie nie idzie absolutnie w parze z kasą. Osobiście nie polecam, szkoda stresu i nerwów. Kiedyś dobra atmosfera też poszła już niestety na straty, ludzie zaczynają po prostu uciekać. Nie polecam.

Popracowane
@Archi

Stanowiska biurowe dla kierowników i inżynierów są to stanowiska głównie wyjazdowe. Często to więcej jak połowa czasu pracy w delegacjach więc biurowymi stanowiskami bym tego nie nazwał. Firma łamie wszelkie możliwe prawa dotyczące nadgodzin ( choć oficjalnie ich nie wykazuje ). Atmosfera pracy kiedyś super, potem zaczęło być nieprzyjemnie i stresowo. Zarobki bardzo przeciętne, biorąc pod uwagę ilość czasu w delegacjach, podróżach oraz licząc nadgodziny powiedział bym że nawet słabe. Pierwsze wrażenie dobre, po dwóch trzech latach masz serdecznie dość.

Czy często w firmie Techglass Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Harownik

Coś takiego w tej firmie nie istnieje.

Marcel

Tak się wam dobrze pracuje, że zapomnieliście zupełnie o tym forum?

Tomasz

@Tageris To lepiej nie zaczynać w ogóle pracy. firma spoko , praca może być momentami stresująca.

Tageris

W ogłoszeniu o pracę na samodzielnego księgowego brak informacji co oferujecie w zamian za pracę, odporność na stres, presję czasu. Jeżeli tylko umowę o pracę i wynagrodzenie to wątpie że ktoś złoży cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Techglass Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Techglass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techglass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techglass Sp. z o.o.?

Techglass Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zygmunta Starego 124
    30-198 Kraków