Welding Technology Sp. z o.o.
counter
2 35 97 5 1
Wnioskodawca

Uciekajcie ludzie, Renata Mamala, nie wypłaca pieniędzy, zalecają dużo kasy wielu ludziom. Wysprzedana majątek bo chyba szykują upadłość, omijajcie tom firmę szerokim łukiem !!!! Następca się utworzył commu auto spalili, bo nie płacił ludziom. P&C Weld. Następni wykorzystywacze. Jedna banda złodzieji.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Welding Technology Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Piotrek Nowy wpis

Taki spokój zapanował na forum bo tak dobrze się wam pracuje?

jurek Nowy wpis
@Piotrek

Spokój bo zostało sześciu pracowników..

Ryszard Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.
Kandydat

Jak wygląda obecnie sytuacja w tej firmie. Mam jechać z firmy PLAN C? Czytając opinie to nie zachęca...

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 147 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Welding Technology Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dawidow

Fajne miejsce do pracy, firma która dba o pracowników czego jeszcze można oczekiwać?

TakNie2
jacek
@Dawidow

mi i moim kolegą firma zalega pieniądze prawie dwa lata radzę z daleka od tej firmy pozytywne komentarze piszą ludzie z biura

Henry

Zastanawiająca cisza na wątku. Czy to dlatego, że dobrze się pracuje w dobrej atmosferze?

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 350 dni.

Czy jest możliwość w Welding Technology Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Wnioskodawca

Ktoś
@Wnioskodawca

Synku wróć się do szkoły, naucz się poprawnie składać zdania w języku polskim bez błędów a następnie publikuj komentarze. II. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Mija rok od czasu kiedy tam pracowałem, firma do dziś mi pieniędzy nie wypłaciła :((((

Ewa
@pracownik

Czy kontaktowałeś się bezpośrednio z płacami? Nie jest to na porządku dziennym aby nie otrzymać wynagrodzenia za wykonana prace.Czy podczas pracy wynagrodzenie otrzymywałeś o czasie?

Wiki

Widocznie firma nie miała podstaw do wypłaty bo tak bez powodu nie zatrzymaliby płacy, to dobry pracodawca!

TakNie4
Łysy

Tak czytam, to widzę że idiotow nie brakuje,po miesiącu bez wypłaty pracować dalej to niby firma takich(usunięte przez administratora)potrzebuje(usunięte przez administratora). Zalic sie teraz ze nie płacą. (usunięte przez administratora)

Wierzyciel

Pani Marto i co firma udaje że nie istnieje mimo zaległości płatniczych wobec pracowników i wierzycieli .

Ja

Znowu zmieniono nazwę firmy.(usunięte przez administratora)

były pracownik

I co firmy już niema.

Alternatywny
@były pracownik

Teraz powstał PLAN C tam będą teraz ludzi rżnąć na kasę ????????????????

Marta

Welding Technology jest jedną z niewielu firm w regionie specjalizujących się w zakresie wykonawstwa usług montażowo-spawalniczych instalacji i urządzeń ze stali nierdzewnych, węglowych, stopowych. Firma prowadzi działalność od ponad 15 lat i należy do czołowych firm w swojej branży. Dlatego na pewno wielu z Was zastanawia się nad pracą u nich. Odsyła zatem na ich oficjalną stronę, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy: https://welding-technology.net/pl/ Poczuliście się zachęceni? Czekam z niecierpliwością na Wasze komentarze.

TakNie6
Bystry
@Marta

Jakie 15 lat, jak firma powstała 2017 roku. A ludzi potrzebują, bo nie płaca i nikt tam nie chce robić !!!!!

pracuś
@Marta

Na hali na Azotach ludzie zwolnieni ,samochody są sprzedawane ,firma pociągnie jeszcze góra 2 miesiące.

@pracuś

To chyba zbyt daleko idące wnioski. Firma Welding Technology na razie działa w sposób całkowicie normalny i tego się trzymajmy. Wnioskuję, że sam jesteś w niej zatrudniony - a jak długo już pełnisz tam swoją funkcję? Powiedz, jak wygląda kwestia umów: wszyscy pracownicy tego przedsiębiorstwa pracują od początku w oparciu o umowę o pracę?

były pracownik
@Marta

Marta ile Ci płacą za pisanie o tym jaka ta firma jest wspaniała? Jest dużo pracowników, którzy tam pracowali i ich oszukali i raczej mówią prawdę.

pracuś
@Marta

I co Pani Marto firmy już niema.

obecny pracownik

Nigdy nie miałem problemów z płatnościami. Ciekawe, "kto" pisze te wszystkie komentarze ....

Zet- jot

Absolutnie nie polecam nikomu pracy w tej firmie, omijajcie proszę z daleka jeżeli nie chcecie mieć kłopotów z wypłatą wynagrodzenia

nie polecam

Niestety do tej pory firma nie wypłaciła mi pieniędzy za tamten rok

Hokusxpokus
@nie polecam

Czy to chodzi o Welding Technology która znajduje się w Tarnowie na ul. Do Huty?

hokusxpokus

Czy sytuacje z niewypłaconymi pieniędzmi nadal mają miejsce w tej firmie? Czy takie sytuacje dotyczyły też pracowników biurowych?

oddajcie pieniądze za prace
@hokusxpokus

do dziś mi nie wypłacili i moim kolegą i nie zapowiada się, umowę posiadam więc w razie w świadczę ze taka sytuacja ma miejsce

Karol
@hokusxpokus

Mi i moim kolegą do dziś nie wypłacili :( niestety ale to tradycja spawarka :(

zikoo

Złożyłem skargę za niewypłacone pieniądze w Inspekcji Pracy w Tarnowie .Dostałem odpowiedz na przeprowadzoną kontrolę i nakaz zapłaty ,w tym samym dniu dostałem przekazem pieniądze ,ale to jest kwota od najniższej krajowej.Wcześniej sprawę oddałem adwokatowi i jest złożona w Sądzie,będę się domagał zapłatę tak jak miałem ustalone po 12eu za godz. oraz zapłatę za godz. nadliczbowe pracowałem jak wszyscy po 10 i 12godz. oraz za urlop wypoczynkowy którego nie wykorzystałem.

Tak1Nie1
@zikoo

@zikoo Dziękujemy Ci, że zechciałaś opisać swoją sytuację, związaną ściśle z pracodawcą, jakim jest firma Welding Technology. Będziemy trzymać kciuki za pomyślne jej rozwiązanie. A czym zajmowałeś się w strukturach tego przedsiębiorstwa i jak długo byłeś tam zatrudniony?

zikoo
@Marta

Byłem spawaczem. Ponieważ w firmie mają papiery niby w porządku . Adwokat wysłał pismo do niemieckich firm o potwierdzenie Moich godzin pracy ( po 10 godz ).

Zuzu
@zikoo

jak zakończyła się twaoja sprawa? wywalczyłeś zaległe godziny?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Technology Sp. z o.o. - Kraków

Welding Technology Sp. z o.o.