Welding Technology Sp. z o.o.

Kraków

Welding Technology Sp. z o.o.
2 23

Opinie o Welding Technology Sp. z o.o.

Marta

@Witek, mógłbyś opowiedzieć coś więcej o samej pracy? Czy nadal jesteś zatrudniony w tej firmie? Może wiesz, z czego wynikają opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Zachęcam was do podzielenia się opiniami o tym pracodawcy, szczegółowe informacje przydadzą się potencjalnym kandydatom.

Igor

Jakie są powody tych opóźnień w wypłacie ?

Witek

Mamala wisi mi do tej pory od 4 lat prawie 5 tys euro kawał (usunięte przez administratora) reszta dziada ....

Marta

@ziko 40, czy kontaktowałeś się w tej sprawie z pracodawcą? Wiesz może, czy inne osoby także dotknęła taka sytuacja? Czy opóźnienia w wypłaci wynagrodzenia często zdarzają się w Welding? Co możesz napisać o pozostałych aspektach pracy w firmie?

ziko 40

Ja czekam na wypłatę drugi miesiąc

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Welding Technology Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Michał

Jak jest w tej firmie dzwonili do mnie w sprawie spawania opekiemans?

anonymous
@Michał 14.03.2018 11:31

Możesz opowiedzieć o czym była dokładnie rozmowa?

Marta

@Michał, czy podczas kontaktu telefonicznego z Tobą, Welding Technology przedstawił Ci ewentualne warunki w oparciu, o które mógłbyś rozpocząć współpracę z tą firmą? Jeżeli tak, to mógłbyś pozostawić kilka informacji na ten temat na forum? Będą one ważne dla osób poszukujących aktualnie pracy.

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Welding Technology Sp. z o.o., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

Antyziommamali

Nie polecam firmy. Pieniędzy nigdy na czas. Brak perspektyw - firma stoi w miejscu. Idąc tam podpisujesz nic nie znaczące straszaki. Nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Drugiej takiej firmy w Tarniwie nie ma.

Mark
@Antyziommamali 09.08.2017 18:33

A INFOSTER? Lepszy?

Marta

Napisaliście, że nie otrzymujecie wynagrodzeń. Sytuacja jest poważna. Z Waszych wpisów wynika, że pracodawca unika z Wami kontaktu. Co w takiej sytuacji zamierzacie zrobić? A może już jakaś część z Was podjęła jakieś kroki w tej sytuacji?

Kris

Robota w większości w D i NL, płacą dobrze i w miarę terminowo ( jak jest poślizg do max 2 - 3 dni.) Ogólnie da się spokojnie i bezproblemowo żyć. Podobno wcześniej bywało w tej firmie różnie ale widocznie ktoś nieco poprawił.

Piotr
@Kris 22.10.2017 20:51

Pochwalny wpis Mariusza Mamali lub jakiegoś jego klakiera. Niech lepiej powie dlaczego wymeldował się z Polski. Ma kopę spraw w sadzie z byłymi pracownikami właśnie o wypłatę wynagrodzenia i dlatego unika odbierania wezwań sadowych. Zmienił nazwę ze Spaw Mar na Welding Technology. Dlaczego - to już chyba jasne?!

Mlody

Ja już czekam miesiąc i nie ma pieniędzy a jak się dzwoni to nie odbierają telefonu.... Nie życzę nikomu tej firmy...

mamałacwel

nie płacą wcale

Mlody
@mamałacwel 15.09.2017 16:31

To jest prawda że nie płacą i w (usunięte przez administratora) mają ludzi

brotajjjj

Za żadne skarby nikomu nie polecam tej firmy. Już na Malmali w Spaw Marge sie poznali. Złodziejstwo i chamstwo. O wypłate trzeba sie 3 mce prosić. Chodzą słuchy ze z jednego warsztatu z Niemiec go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo ludziom nie płacił. Wkurwili się i przeszli do innej firmy która też tam robi

Wieloletni pracwnik

Sprzęt tragedia stare spawarki i narzędzia wstyd z tYm po budowach jeżdzić ,na pięniądze czekasz po kilka miesięcy ,a jak chcesz odejść to ich juz nie zobaczysz.Dużo by pisać na temat tej firmy ,kto mądry niech ją omija,Czesto POZYTYWNE OPINIE WYSTAWIAJA SEKRETARKI z polecenia szefa .

Stary pracownik
@Wieloletni pracwnik 05.02.2017 12:14

Kolega Krakowski zawsze ma problem robiłem nie raz z nim na budowie totalne dno zamiast robić to chowa się po kontenerach i siedzi ciągle na Internecie, reszta grupy musi na niego robić , jest niczym duży wzud na sumie jak się pojawia na jakiejkolwiek budowie , nawet było tak że Niemiec brak mu telefon przed rozpoczęciem pracy i oddawał na koniec dnia , chory gość nie do życia a teraz wypisuję głupoty i brednie bo wyleciał z hukiem !!!!!!!!! NARESZCIE SZEFOSTWO OCZY OTWORZYŁO !!!!!!!!

Patric

Witam chciałem powiedzieć ze ja jakoś tu pracuje 8 lat i problemów nie mam jeżdżę po budowach większości zagranicznych i jestem zadowolony . Wszędzie jest dobrze tylko najlepiej tam gdzie nas nie ma .

muniek

a il;e jest i ile brakuje? przede wszystkim chciałbym dowiedzieć się gdzie mogę jakieś rzetelne źródo w internecie zna.eźć do poczytania o tej firmie zanim zdecyduję się jednak wysłać cv oraz list motywacyjny, chyba niestety nie mają swojej strony internetowej

Lukasz

Obiecali większą kasę przed wyjazdem a w dniu wypłaty rozczarowanie bo sporo brakuje

długi

Witam Ja tu pracuje trzeci miesiąc i mogę polecić jest okay praca na warsztacie mogę tu robić do emerytury .

Zostaw opinię o Welding Technology Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welding Technology Sp. z o.o.