ATT Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ATT Sp. z o.o.

Paulina

A teraz szukają Przedstawiciel Handlowy w Niemczech, Austrii/Szwajcarii, Ślusarz Maszynowy oraz Mechanik Serwisowy - które stanowisko jest stworzone dla Was?

rfg

@emilka nie widze takich ofert o jakich piszesz..ale wiem ze szukaja np. inzyniera sprzedazy teraz napisali ze oferuja miedzy innymi niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon komórkowy);,samochód służbowy,pakiet szkoleń specjalistycznych

normal

Pracowałem a ATT przez 4 lata. Polecam.

nick II

Witam. Szukam dodatkowej pracy jako ślusarz lub spawacz Tig czy Firma ATT zatrudnia osoby w taki sposób ? Jakich zarobków można się spodziewać ? Pozdrawim

Znacie firmę ATT Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.

Zostaw opinię o ATT Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATT Sp. z o.o.