Opinie o ATT Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ATT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ATT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATT Sp. z o.o. w Kraków

Silent

Pracowalem przez 2,5 roku, firma dramat zero rozwoju zero podwyżek.. pseudokadra zaczynajac od brygadzistów aż do góry nie ma kompletnie szacunku do człowieka zarobki słabe co sobie uświadomiłem dopiero kiedy zmieniłem prace. Po dwóch i pół roku roku dokładnie 14 marca dostałem telefonicznie miesięczne wypowiedzenie do końca marca bez powodu i do dziś nikt mi nie powiedzial czemu zostałem zwolniony takze pełen profesionalizm. ATT firma krzak OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

@Joasia

Niezłym (usunięte przez administratora)trzeba być żeby nie radzić sobie w tej firmie. Czasem wpadają trudniejsze case’y, tak to jest mega chill. Dziennie po ok 20 połączeń przychodzących, gadka szmatka z Amerykanami. Wypłata po roku pracy u mnie ponad 5k miesięcznie na czysto do łapy. Kierownictwo mega wyluzowane, społeczność pracowników zgrana. Zespoły sobie pomagają. Z początku stresowo wiadomo, po kilku miesiącach wpadasz w rutynę. Nikt nie ma problemów z urlopami czy L4. Praca na tech customer care sama w sobie nudnawa aczkolwiek i przyjemna bo rozkminiasz problem po swojemu albo trzymasz sie procedur. Wiadomo rozmawiasz z ludźmi wiec zdarzają sie przypadki psycholi, ale jak masz umiejętności to spokojnie sobie z takimi poradzisz. Czasem zapierdziel czasem luz. Robota jak robota. Pozytywnie, zarobki na plus, polecam.

Pracowałem w tej firmie stanowczo za długo. Obsługiwałem praktycznie wszystkie stanowiska od biura przed produkcję, projekty i inne poboczne "fuchy", którymi byłem obarczany. Typowy Januszowy (usunięte przez administratora) Jak lubisz (usunięte przez administratora) na wózku widłowym albo spędzać nadgodziny nad komputerem które nie przynoszą Ci nic oprócz odpowiedzialności i konswkwencji to jest to praca idealna dla Ciebie. Rozumiem, że nie lubisz premii, cenisz sobie utrudniony dojazd do firmy, kadrę menadżerską jak i dyrektorów którzy w każdej chwili są skłonni Cię wymienić bez mrugnięcia okiem i nie potrzebujesz podwyżek - ta praca jest dla Ciebie, Pomijam seksizm i (usunięte przez administratora) bo nie były az tak widoczne na co dzień ale z uwagi na to, że to firma produkcyjna to stosunek kobiet do mężczyzn był niewielki, a większość z tych pracowników płci męskiej to osoby wykonujące zawody fizyczne, a (oczywiście nie generalizujac) tacy mają mniej oporów żeby powiedzieć od czasu do czasu coś nieodpowiedniego. Dużym plusem były natomiast samochody zarządu na które w czasie nielicznych przerw na papierosa mozna było sobie popatrzeć (często się zmieniały). (aha, miejsca parkingowe mocno ograniczone, dojazd komunikacją miejską praktycznie z każdego końca Krakowa to wyprawa jak do Ameryki).

Ona
@pracownik

A to dlaczego wszystko było na twoich barkach? Bo się domyślam, że umowa dotyczyła jednak konkretnego stanowiska. Braki kadrowe w firmie się zdarzają? Kasa uważasz, że była adekwatna do tego co robiłeś? Ciekawa jestem ile można tam zarobić... Co do wymiany pracowników, to rzeczywiście często zwolnienia się zdarzały? Czy to tylko takie gadanie było?

Xyz Nowy wpis

Czy ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku spawacza, jak z wypłatą?

pracownik Nowy wpis

Ona Nowy wpis
@pracownik

Strach na wroble Nowy wpis

Siema, może ktoś wyrazić swoją opinie na temat działu projektowego ? Co tam sie teraz dzieje ? Jakie są relację ? Warto iść na rozmowę ?

Silent

Joasia
@Silent

Słaba kasa to mniej więcej te 2800 netto, o którym ktoś tu wspomniał, czy jednak więcej można ugrać? Szczerze to mąż chce tam pójść do pracy, szkoda że podwyżek brak... Z tym zwolnieniem to tylko ty miałeś takie doświadczenia czy wiecej ich się posypało? Dziwi mnie brak powodu zwolnienia, przecież na umowie o pracę firma musi podać powód...Choćby na wypowiedzeniu.

@Joasia

Inżynier Produkcji

telefon z zaproszeniem -> telefon z przelozeniem terminu -> rozmowa z "kierownikiem" dzialu projektowego -> rozmowa z prezesem (finalne przyjęcie)

zadanie w autocadzie (naszkicowanie rozkroju elementu z blachy), podanie informacji jak to mogłoby być wytworzone (ciecie laserem + giecie + spawanie), 3 wykresy z belek.. na podstawie jednego dorysować 2 następne (momenty i sily), zadanie w Solidworks (narysowanie prostego profilu giętego - poda co narysować) - brak rozmowy po angielsku bo nie jest wymagana znajomosc jezyka

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ATT Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Elektryk. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4300 ?

Zupa romana

4300 jest dla zarzadu. Dla ciebie areczku 2800 + premia uznaniowa

blakka

Pracowałem w dziale projektowym kilka dobrych lat - nie polecam. Prezesura chyba nauczyła się od swoich kolegów z Rosji, że pracownik ma (usunięte przez administratora)non stop bez oglądania się na nic innego (na home office oczywiście też nie popracujesz, bo ciężej wtedy trzymać kija nad pracownikiem). Brak jakichkolwiek szkoleń, benefitów, perspektyw rozwoju (czy to osobistego, czy finansowego). Maksymalne zarobki to 4k netto jak już było pisane wyżej. Wszechobecny (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa i mistrzów produkcji, który znajduje ciche przyzwolenie u dyrektorów. Aha, jak będziesz podpisywał umowę to pewnie Ci nagadają, że dostaniesz podwyżkę po okresie próbnym - ch*ja prawda, będziesz pracował za te samą stawkę dopóki nie odejdziesz (a wierz mi, zrobisz to). No i jak w końcu będziesz próbował się zwolnić to za okres wypowiedzenia nie spodziewaj się żadnej premii, tak to już u nich bywa. Pozdrawiam normalnych (nie oficerów ATT)

Dodobir
@blakka

To i tak nieźle zarabiałeś obecnie to najniższa krajowa 3010 brutto tam dają

Marzena
@Dodobir

no może i tak ale co obecny poziom najniższej ma do tego? skoro ok 2 lata temu można było wyciągnąć czwórkę na rękę to teraz ile da radę tak na oko? ponad piątkę spokojnie?

Dodobir
@blakka

normal

Pracowałem a ATT przez 4 lata. Polecam.

o mało co kandydat
@normal

Jeżeli polecasz to dlaczego tylko cztery lata pracowałeś?

Marzena
@o mało co kandydat

tylko? to jaki tu jest średni staż pracy w razie czego? jak to na zarobki się przekłada ostatecznie, co z podwyżkami? widziałam wzmiankę o uznaniówce.... często się jej nie dostaje?

Czesław

Co to znaczy, że nawet umowa daje do życzenia? Jest w niej jakiś haczyk czy co? Ej no napiszcie, ile możecie, bo jak to przeczytałem, to aż się za głowę złapałem. O i rymowanka mi wyszła xD.

truman
@Czesław

To znaczy, że około 50% pensji masz w podstawie, a resztę w premii uznaniowej, którą można uwalić według uznania. Oczywiście zapłatę za nadgodziny liczy się tylko od podstawy :)))

@truman

Czyli podczas skorzystania z urlopu lub L4.. podobnie to wyglada ? A jak wyglada sprawa z parkingiem ? Z tego co zauwazylem na mapach to siedziba znajduje sie przy stacji paliw :/

Barbara
@Kandydat

:O Ktoś w ogóle się łapał i podpisywał takie umowy? To ile wychodziło tej 50% pensji??

dostawca

Czy ktoś jeszcze ma problem z tym, że ATT nie płaci? Proszę o maila na: attnieplaci@gmail.com

Jak z delegacjami? Są wypłacane później diety ? Często się zdarzają ?

Johny
@Marek

Delegacjami bym tego nie nazwal. Jesli trzeba wyjechac do klienta to jedziesz wlasnym autem, zero premii. (Delegacje bardzo rzadko, jedna na rok moze sie trafi) - za bezposredni kontakt z klientem jest odpowiedzialny tylko dzial handlowy. A o diecie mozesz pomarzyc haa Pracownicy chcieli multisporta.. to zalatwili ale bez dofinansowania wiec wychodzi po 170 zl jakby ktos byl chetny. No i Brak dofinansowania do jakichkolwiek szkolen, studiow

Johny2
@Johny

Nie rozumiem, dlaczego brak dofinansowania do szkoleń i studiów jest traktowane jako minus, skoro w ofercie pracy tego nie ma. Tak samo multisport - jeśli nie ma go w ofercie pracy, to dlaczego jest to uważane za problem? Z tego, co zauważyłem, to handlowcy mają zarówno firmowe jak i prywatne auta. Jako klient firmy nigdy nie zauważyłem, aby ktoś z ATT narzekał na pracodawcę. Jedynie co zauważyłem, to swoboda, z jaką mogą pracować i ustalać swój plan pracy, co raczej im odpowiada.

Chlop
@Johny2

Wiadomo, że gdy ma się kontakt tylko z handlowcem z danej firmy to nie będzie on mówił jak to wygląda naprawdę, bo przecież dostaje bonus od każdego deala. Więc może o sytuacji w firmie niech wypowiadają się pracownicy, a nie Pan.

Tak średnio bym powiedział

Czy ktoś miał problem z uzyskaniem zapłaty za realizację usług dla ATT?

januszex
@Tak średnio bym powiedział

ja swiadczylem usluge pracownika.. sprzedawalem im swoj czas.. dajac wypowiedzenie nie dostalem premii i terminowej zaplaty za ekwiwalent urlopu.. dostalem pieniadze dopiero po 2 miesiacach.. nie polecam ps. w statusie maja wpisane ze wyplata stanowi podstawe ktora jest wpisana na umowie a premiaa jest uznaniowa (kierownik moze uznac ze danego miesiaca nie dostaniesz czesci premii hehe) dajac wypowiedzenie nie masz co liczyc na premie.. dostaniesz wtedy tylko to co bedziesz mial wpisane na umowie ;)

Atuty?

Co oferowane jest?

@Atuty?

Umowa o prace i to by bylo w sumie tyle z pozytywow xD

Były
@,

Nawet umowa date sporo do zyczenia

Były
@,

@ daje......

Edi

A czy firma nie została sprzedana obokrajowcom?

!!!!!

Pracowałem tam przez kilka lat. Normy nie do wypracowania. Wyzysk i żerowanie na ludzkim strachu. Omijać szerokim łukiem !!!

czerwony wiewiór

Firma uduś, zdecydowanie nie polecam. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora)

Wiktoria
@czerwony wiewiór

Kawałek Twojej wypowiedzi został usunięty, więc nie dowiedziałam się ostatecznie, jak traktowani są pracownicy w ATT. Ale wnioskuję, że niezbyt dobrze. No a jak przedstawia się atmosfera między samymi współpracownikami: jest do wytrzymania czy raczej nie?

kraviecm

firma ATT nie polecam nie placa tylko naciagaja pracownikow ja na szczescie pracowalem tylko 5 dni nie dostalem ani zlotowki dyrektor jest ....

Niestety ale potwierdzam to co zostało napisane na temat biura projektowego.

Thor

Przewiduje ze będzie teraz dlugo wisialo ogloszenie na inzyniera produkcji. Jesli jestes osoba niesmiala, w trakcie studiow i dopiero wchodzaca na rynek.. licz sie z tym ze nie bedziesz mial swojego zdania, bedziesz zostawal po godzinach a jak cos zjebiesz w projekcie.. to bedziesz mial mniej wyplaty. Osoba znajaca swoja wartosc bedaca juz kilka lat na rynku musi sie liczyc z tym ze bedzie miala nieustanne konflikty z kierownikiem. Za wszelka cene bedzie probowal stosowac (usunięte przez administratora) uzmyslawiajac ci ze jestes nikim i nieustannie wywierac na tobie presje Ps. Podczas rozmowy prosze sie upewnic jaki jest stosunek podstawy do premii i uwzglednienia jasnej kwoty w umowie. Robia to sprytnie ze daja podstawe najnizsza jak sie da a reszta to premia z ktorej w sumie moga sciagac hajs :/ No i ofc brak mozliwosci pracy zdalnej. No chyba ze jestes lizodupem kierownika to mozesz zabrac kompa i robic z domu xd

johny

Dział projektowy- jedna wielka porażka. Max zarobki to 4k netto. Trudno o podwyżkę/awans. Przy nie wyrobieniu budżetu miesięcznego na produkcji, ściągają pracownikom z premii. Zdarzało się ze ściągnęli kilka stówek. Produkcja i magazyn- Giną rzeczy z magazynu/ produkcji przez co są braki i opóźniona produkcja.

Kostek

Szkoda, że pracownicy nie mają zwyczaju zostawiania na forum opinii o pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ATT Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ATT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ATT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ATT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATT Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Albatrosów 16 C
    30-716 Kraków