Klinet Sp. z o.o.

Klinet Sp. z o.o.

Opinie o Klinet Sp. z o.o.

Oszukana

Również zostałam oszukana przez firmę klinet banda złodziei! !!!!!! Uważajcie

Olka2008
@Oszukana 12.09.2018 09:04

Witam jak długo Pani tam pracowała bo ja mam umowę o pracę do końca roku mam orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany

Marcin

A pracowaliscie w oddziale w Jedrzejowie?

NN

Stanowczo nie polecam tej firmy tylko wykorzystują i w konia człowieka robią????

Mopsiu
@NN 20.05.2018 19:50

Ja zostałem zwiolnony 27.09 wypłacili mi 153 zł a gdzie reszta ponoć pracodawca powiedział że za nie wykonanie pracy na zewnętrzym terenie może zabrać cała pensje a dostałem zaledwie tyle ile za trzy dni pracy

anonymous

Pracuje w firmie Klinet. Nie otrzymałam wynagrodzenia za maj, czerwiec i lipiec. Banda zlodziiji.

anonymous

Zostałam oszukana przez firmę Klinet. Kolejny miesiąc czekam na wynagrodzenie na które ciężko pracowałam. Ostrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie.

Klinet niepolecam tej firmy oszukują ludzi niewyplacaja całej pensji trzeba się onia prosić Firma sprzątająca Kielce

Filemon

Firma Klinen bylo wszystko ok dopuki niepidpisalalm umowy o pracę niewyplacili całej pensji miałam dostać 650 zł wyplacnli mi tylko 247 (usunięte przez administratora)

anonymous

Klinet najgorsza firma jaka może być są niewypłacalności dotej pory czekam na wypłatę zostałam oszukana

Arek

Na dojazdy 243 zł wypłata 153.63 rzekomo błąd w naliczeniu który trwa do dziś.Banda złodzieji.Unikać tej pożal sie Boże firmy.

Falco

Niskie stawki,wielkie wymagania.Za to raj dla alkocholikow z grupa inwalidzka.Dla zleceniowki nie dosc ze placa maks 11zl na godzine to jeszcze stale cos sie nie zgadza z wyplata.Ja powoli uciekam z tej firmy.

Zostaw opinię o Klinet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klinet Sp. z o.o.