Opinie o Tomasz Popłoński Focus Real Estates w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tomasz Popłoński Focus Real Estates. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Popłoński Focus Real Estates o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Popłoński Focus Real Estates w Piastów

Tomasz Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam tej firmy ani jej właściciela. Jestem członkiem wspólnoty jednego z budynków, które ta firma obsługuje i jakość współpracy jest tragiczna. Najprostsze sprawy ciągną sie miesiącami a niektóre latami. Pan Tomasz nie odpowiada na maile, nie reaguje na wezwania. Nie wywiązuje sie obietnic. Prowadzone procesy są nieprzejrzyste a miejscami podejrzane ekonomicznie. Nie jest to oczywiście opinia osoby z punktu widzenia pracownika, ale zastanowiłbym sie jak mogą wyglądać relacje z pracownikami (o ile jakichkolwiek ma), jeśli Klientów obsługuje tak jak wyżej opisałem.

Onet

Firma kompletnie nie zna się na zarządzaniu. W skład firmy wchodzi jedna lub 2 osoby! Mają kilka osiedli i nic nie jest opanowane. Zarządzanie zlecają im deweloperzy a zarządca robi wszystko, aby jak najmniej zgłosić usterek, odracza wysyłanie pism do dewelopera. Nie jest przygotowany do spotkań, nie wykonuje poleceń, nie prowadzi książki obiektu, nie robi przeglądów budynku. Ogólnie działa na niekorzyść osiedla za to na korzyść dewelopera. Bardzo ODRADZAM współpracę z firmą FOCUS REAL ESTATES.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Popłoński Focus Real Estates - Piastów

Tomasz Popłoński Focus Real Estates
  • Wieniawskiego 24/36