SKILLS NET

Opinie o SKILLS NET

Ggg

Bez komentarza... Beznadziejna współpraca z tą całą prezesowa Żanetka... Najpierw wykorzystuje ludzi, oszukuje ich albo jest dla nich niemila a potem płaszczy się przed nimi i do nich wydzwania z błaganiem żeby poszli do pracy. Z tą firmą dało się pracować jak były w biurze Daria i Monika. Teraz to żart... Jeśli chcesz dostawać spóźnione wypłaty, które i tak są błędne, ciągle miec telefony z biura z błaganiem abyś wpisał się na gra fik, pracę z 90% Ukraińcami zapraszam do tej firmy. Na szczęście ja już pracuje przez inną formą. Śmiesznie jest słyszeć jak nawet kierownicy hotelu się z nich śmieją..

WL

Mi się dobrze pracuje w tej firmie. Pracuję od miesiąca i nie wiem na co tak ludzie narzekają. Z kim bym nie rozmawiał każdy jest zadowolony.

TRG
@WL 20.09.2017 21:26

A to dziwne, bo ja rozmawialam z kazdą dziewczyną pod koniec pracy, i wniosek był jeden. jednym głośnym (usunięte przez administratora) NIGDY WIĘCEJ. OSOBISCIE SIE CZSUJE POKRZYWDZONA BARDZO PRZEZ SKILSSNET

Żaneta

Firma jest jak najbardziej w porządku. Pensja zawsze na czas. Na początku grafik jest układany przez os w biurze na postawie dyspozycji. Przy stałej współpracy grafik już nawet ustala się bezpośrednio z kierownikiem w hotelu. Polecam zarówno osobom,które potrzebują sobie dorobić,jak i szukającym stałej pracy. W gastro sa też świetni ludzie:)!

kbi
@Żaneta 16.11.2017 22:45

OOO Pani Żaneta... z panią największe problemy były moim zdaniem.

wkurwiony Polak

pracują sami ukraińcy ktorzy sie rządzą w naszym kraju. banderowskie kurwy!!!

Katarzyna

Nie polecam, co rusz problemy z płatnościami!

anonymous

Pracuję w firmie już kilka miesięcy i jak dotąd wszystko jest w porządku. Pensja na czas, kierownicy w hotelu ok, grafik układany pod moją dyspozycyjność, osoby z biura są zawsze miłe i pomocne. Kiedy chcę zrezygnować ze zmiany, zgłaszam to odpowiednio wcześnie i nie zdarzyło się abym dostała jakąś kare finansową. Jeśli ktoś chce pracować, to polecam tą firmę!

On20

Firma jedną wielka pomyłka tak jak ludzie, którzy w niej pracują. Radzę wam omijać tą firmę z daleka. (usunięte przez administratora) Brak szacunku do ludzi i do pracy drugiego człowieka. Pracowałem w tej firmy i piszę to z własnego doświadczenia.

ON21
@On20 19.10.2017 20:24

Chłopak ma RACJĘ. OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ.

Magda

Pracuje od kilku miesięcy. Polecił mi pracę znajomy i jestem mu bardzo wdzięczna. Pracuję kiedy chce i ile chcę. Grafik sama ustalam. Hoteli mają dużo i jestem zadowolona że fajnie będzie mi wpisać do CV w jakich hotelach pracowałam. Praca ciężka ale poznałam tam fajnych ludzi. Polecam, też czytałam opinię o nich przed pójściem na rozmowę ale zaryzykowałam i teraz nie żałuję...Dużo agencji ma złe opinie ale w Skillsie są to chyba opinie tylko od jednego pracwonika

Smiechnasali

Czytam te opinie i normalnie śmiać mi się chce :) zła atmosfera.... niby gdzie? Pracujecie o ile wiem w hotelach , to w których hotelach jest zle? Chyba ze niezadowoleni są pracownicy biura. Niezadowoleni jesteście ze macie dużo zleceń, ze za mało zlwcen, ze jakaś Sandra do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze jakaś Zaneta do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polskim idiotom nie dogodzisz . Ukraińcy źli. Firma zła bo mało płaci, ale podpisujecie takie umowy.. jak wam nie odpowiada to nie podpisujcie. Ojej jestem taki nieszczęśliwy bo jakaś Zaneta kazała mi pracować a nie stać i podpierać ściany... a to straszne rzeczy. Ludzie jesteście Dorośli a w dorosłym życiu tak jest. Nic nie ma za darmo. Chcesz w pierwszej pracy zarabiać kilka tysięcy a nic nie umiesz??? To lepiej idź na jakiś kurs i się naucz. Ja byłem na rozmowie w tej firmie. Przedstawiła mi kobieta wAwunki ale mi nie odpowiadały to pracy nie wziąłem , ale nie będę pisać jaka to do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma z tego powodu. Weźcie się do roboty a nie piszecie gowniane opinie bo ktoś na was złe spojrzał .

Anka

Pracuje od kilku miesięcy, obsługa biura miła, łatwo załatwić wszystko, praca kelnerki normalna. Polecam

Anka

A ja mam dobre doświadczenie. Pracuje już kilka miesięcy , znam Żanetę i nie zgadzam się. Widać ze masz do niej jakiś żal . A Zaneta to nie cała firma. A firma ma się chyba dobrze, jak widać ???? wiadomo ze są ludzie przyjemni i głupi ale nie wszyscy pracujący tu są idiotami. Ja dostaje zlecenia, zmiany mam w hotelach które lubię , a i wypłata zgadza się zawsze, wiec nie mogę przyznać Ci racji. Ja polecam

Normalna

Naturalnie z łatwością anonimowo pisać takie szkalujące wpisy, zachęcam do odważnego wyrażania prawdziwych informacji. I podpisanie się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Oczywiście anonimowo łatwo wylewać pomyje gdy ma się pewnie zrujnowane życie osobiste i zawodowe. Norma :)

Iza

@Zniesmaczony, o jakim stanowisku mówisz? Atmosfera, myślę, że zależy od relacji między pracownikami. Długo tam pracowałeś? Widziałam, że szukają pracowników na kuchnię i kelnerek, praca jest ciężka? Pracuje się na zmiany?

Paweł

Jak każda prosta praca, ma swoje zalety i wady. Z wad to emocje i wieczny pośpiech a z plusów zero odpowiedzialności, fajne miejsca pracy, duża ilość hoteli. Jeśli ktoś przychodząc tu do pracy myśli, że zostanie po dwóch dniach dyrektorem hotelu to później wylewa swoje frustracje na tym forum. Jeśli ktoś przychodzi z myślą, żeby pracować i zarabiać pieniądze to nie będzie rozczarowany. Normalna praca ani specjalnie zła ani super dobra, wszystko zależy od dnia.

Zadowolona

Dla mnie świetna firma. Szybko i bez problemu dostałam pracę. Po pierwszej rozmowie kolejnego dnia poszłam na szkolenie i od razu zaczęłam pracę. Dziś jestem już na wyższym stanowisku zatrudniona bezpośrednio w hotelu. To wszystko dzięki Skills Net. Widać mają wiele możliwości dla osób chcących pracować :)

kelner94

słyszałem, że wchodzi na rynek nowy portal adazo.pl i jest całkowicie niezależny czyli nie pośredniczy w zatrudnieniu, a jedynie łączy pracowników z pracodawcami. Posiadając tam profil można dostawać oferty od różnych pracodawców tzn. agencji takich jak skills net czy staffer, ale też od bezpośrednich pracodawców. Dla mnie pomysł ciekawy bo ustalamy swój grafik dla wielu firm a nie tylko wyłączność dla jednej

daw

mozesz coś więcej powiedzieć ? chciałem zacząć z nimi współpracę

taktoja

Praca z tą firmą to czysta przyjemność. jestem studentem i czasem mam dużo wolnego więc wtedy sobie dorabiam. Osoby pracujące w biurze zawsze chętnie pomogą. Raz mi się zdarzyła nie miła sytuacja a;e to moja wina bo zadzwoniłem do nich po 21 z pytaniem o pracę.. Tam też pracują ludzie i czasem chcą odpocząć. Pieniądze zawsze na czas a czasami przed czasem. Kary są i bardzo dobrze. Trzeba jakoś zmobilizować pracownika.Sam nie raz dostałem karę za spóżnienie.. Pozdrawiam cieplutko wszystkie osoby narzekające na tą firmę oraz osoby pracujące w biurze :)

Anonimus

Nie polecam tej firmy, najgorsze pracodawcy z którymi pracowałem. ( usunięte przez administratora ) nie polecam.

ja

Mianowicie mam na myśli wypowiedź rafika z 21.03.14

ja

Jeżeli napisał to pracownik niby firmy a po treści można sie domyśleć to już po przeczytaniu tego nie chciałbym mieć z nimi nic wspólnego... Język kultury do przyuczenia!!!

Komik

Skills.net to agencja pracy, specjalizująca się w rekrutacji i dostarczaniu wykwalifikowanego personelu pracowników dla swoich 'klientów'. Zastanawiam się czy to tylko puste słowa czy prawda, bo wiele było firm, które w podobny sposób się oceniały a nie były w stanie tym największym na rynku nawet do pięt dorosnąć.

dawny pracownik

nie.

rozmowa

bylam na rozmowie mam spore doswiadczenia , za jeden dzien + noc wesele zarabialam okolo 500zl myslalam ze idac do warszawy bede miala wiecej niestety myslilam sie dano mi umowe o dzielo bez daty koncowej co mnie zastanowilo !, to jest firm aoutsourcingowa czyli agencja pracy mi to pzreszkadza nie jestem jzu mloda i nie chce sie bawic w oddawanie polowy zarobkow ale ... ogolnie bardzo potrzebuja doswiadczonych pracownikow a takich jak na zlosc nie ma za 9 zl , kary sa jesli nie zglosi sie w ciagu 48 godz. przed o nieobecnosci 100zl jesli zglosi sie po 24 h to 200zl kary , jesli sie stlucze to tez trzeba zglaszac bo jak wiadomo kamery w hotelach i czasami jest przypal ,pytalam sie czy moge dostac wykaz hoteli kobieta powiedziala ze dostane to wraz z grafikiem , chodzilo mi o to ze mam prace na 1/2 etatu wiec musze byc dyspozycjna po pld, interesowaly mnie tylko sniadania dowiedzialam sie ze novotel zawsze ma sztywne godziny pracy a mercury nigdy nie wiadomo ile trezba pracowac poki co nie wiem co myslec jesli podejme prace to cos napisze wiecej , firma zatrudnia wielu obcokrajowcow - sama widzialam ukraincy , studenci wszelkiej masci plusem jest chyba to ze jest duzo zlecen typu cateringi , sniadania, i pozniejsze zmiany , ubrania wlasne trzeba miec lub tez potracaja , do mnie dzwonili 3 razy mimo tego ze powiedzialam ze pierwszy tydzien nie moge i kropka

ona

ty nie wiesz co to Strasburg [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

oburzona

Ludzie, ja pracuje z tą firmą ponad rok i nie mam wększych zastrzeżen. Ok, bywa nerwowo, koordynatorzy potrafią podnieść głos ale sama wybieram sobie hotele i godziny pracy. Zleceń mają MNÓSTWO, chodzę nawet po 2 zmiany. Mogę się wycofać 24h przed zleceniem więc tragedi nie ma. Jeśli komuś chce się pracować i potrzebue kasy to polecam.

taki ja

A jednak do tej pory są na rynku pracy i to oni przebierają w klientach :)

Niezadowolona

Dajcie spokój z tymi pokrętnymi tekstami,prawda jest taka firma nie ciekawa i tyle,zwalniają najlepszych pracowników i to bez żadnego powodu po prostu w zależności jaki ma kaprys właścicielka tak jest prawda,po co te ścienianie.

pracodawca

Witam wszystkich. Czytam wasze posty i zastanawiam się nad tym, czemu one mają służyć? Kilka lat temu sam pracowałem jako kelner w różnych restauracjach. nigdzie nie było lekko, bo taka jest praca kelnera. Albo się pracuje i się zarabia albo się nic nie robi i się nie ma kasy. Tak zawsze było, jest i będzie. Za darmo można dostać, każdy wie w co... Nie znam tej firmy, o której jest post, ale wszędzie jest tak, że jak człowiek jest rzetelny i sumienny, to nikt się go bez powodu nie czepia, a jak ktoś tylko patrzy na to, żeby tylko przyjść i się (usunięte przez administratora) w pracy, to niech ma pretensje sam do siebie. Oczywiste, że są kary, bo wśród kelnerów (ale i w innych zawodach) jak nie ma restrykcji, to nie ma też zleceń. Ktoś, kto Was zatrudnia musi się wywiązywać ze swoich zobowiązań przed swoimi Klientami, ale większość z Was ma to daleko w (usunięte przez administratora)! Widzicie tylko swój koniec nosa i nic poza tym Was nie interesuje. Sam wielokrotnie korzystałem z uslug agencji kelnerskich, przerobiłem ich wiele i wiem o czym piszą. Pracownicy notorycznie nie przychodzą do pracy, spóxniają się i wymyslają najróżneijsze wymówki. poza tym moze 10% z nich można nazwac profesjonalistami. Co do stawek, to każdy ma tyle, na ile zasługuje lub umie sobie wynegocjować. Ludzie, poświęćcie ten czas, który marnujecie na pisanie tych bzdur na forach na rzetelne podejście do pracy i sprawdźcie osobiście jak jest w tej, czy innej firmie. Niestety większość osób woli posłuchać czyichś, często bzdurnych, opinii zamiast wyrobić sobie własną, jedynie wiarygodną! ubolewam nad takim stanem rzeczy, ponieważ, jak sie tu niektórym wydaje, Pracodawca ma lepiej niż Pracownik. Proponuję zamienić sie miejscami chociaż na jeden dzień. Powodzenia, zobaczycie jakie to fajne, gdy macie wykonać zlecenie, a pracownicy nie przyszli. Pamiętajcie młodzi ludzie, ze z reguły kelenerami sa osoby, dla których jest to pierwsza praca w życiu. Ona kształtuje charakter i często wytycza drogę na przyszłość, dlatego jaka by nie byla, należy ją szanować. A przy okazji też wypada czytać umowy, ktore się podpisuje. PS. Mój jedyny interes pisząc ten post, to taki, żeby w końcu wszyscy wzięli się solidnie do pracy, bo w życiu nie ma niczego za darmo! Dzięki takiemu podejściu i pracy często po 24h na dobę osiągnąłem to, co mam w tej chwili i wszystkim tu tego również życzę! Powodzenia w pracy!

bloom

czemu umowa twoim zdaniem jest śmieszna? a co do kar no to chyba normalne, że chcą mieć zabezpieczenie, oni nie zarabiają, a kto wie czy sami nie ponoszą kar kiedy ktoś nie przychodzi do pracy, jeśli ktoś ma w (usunięte przez administratora) to że zobowiązuje się do przyjścia a potem leci w kulki no to moze byc sfrustrowany tym że są kary. a tak bez powodu przecież kary nie dadzą.

bloom

Jak dla mnie firma jest ok, pieniądze zawsze na czas, o karze jest w umowie wiec mają prawo potrącić bo sie na to zgadzamy podpisując umowę. I pamiętajmy, że są to umowy zlecenia więc kodeks pracy ich nie obejmuje. Nie podoba mi się tylko jedno, że ciągle poszukują nowych pracowników kiedy ci już zatrudnieni nie dostają praktycznie w ogóle zmian, mimo że są dyspozycyjni i chętni do pracy.

shit head

do shit-net: co Ty nie powiesz? trzeba mieć własne ubrania? o boże, niespotykane. Jak jakakolwiek firma może wymagać od pracownika żeby w pracy był ubrany służbowo? Przecież każdy wie że każda firma zawsze kupuje pracownikom ubrania. W firmie mojego taty np firma kupiła wszystkim 450 pracownikom biurowym garniaki. I co? Norma.

Prosto z kodeksu pracy który was i tak nie obowiązuje: W myśl art. 108 k.p. pracodawca może nałożyć na pracownika karę pieniężną za: - nieprzestrzeganie przepisów bhp i ppoż., - stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy, - spóżnienia się do pracy, - opuszczenie pracy bez usprawiedliwienia. To ostatnie odnosi się nie tylko do całego dnia, ale i jakiejkolwiek jego części. Przepisy kodeksu pracy nie wskazują bowiem, że zastosowanie tej kary jest możliwe wyłącznie w razie całodziennej nieobecności.

mmm
@anonim 03.01.2013 13:29

Coś dodałeś od siebie w tym przepisie - pracodawca nie może nakładać kar pieniężnych za spóźnienia. A artykuł, na który się powołujesz brzmi: Rozdział VI Odpowiedzialność porządkowa pracowników Art. 108. § 1. Za nieprzestrzeganie przez pracownika ustalonej organizacji i porządku w pro-cesie pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpo-żarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy, pracodawca może stoso-wać: 1) karę upomnienia, 2) karę nagany. § 2. Za nieprzestrzeganie przez pracownika przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy lub przepisów przeciwpożarowych, opuszczenie pracy bez usprawiedli-wienia, stawienie się do pracy w stanie nietrzeźwości lub spożywanie alkoholu w czasie pracy – pracodawca może również stosować karę pieniężną. § 3. Kara pieniężna za jedno przekroczenie, jak i za każdy dzień nieusprawiedli-wionej nieobecności, nie może być wyższa od jednodniowego wynagrodzenia pracownika, a łącznie kary pieniężne nie mogą przewyższać dziesiątej części wynagrodzenia przypadającego pracownikowi do wypłaty, po dokonaniu po-trąceń, o których mowa w art. 87 § 1 pkt 1–3. § 4. Wpływy z kar pieniężnych przeznacza się na poprawę warunków bezpieczeń-stwa i higieny pracy. Co rzeczywiście nie zmienia faktu, że przy umowie zleceniu KP nie obowiązuje.

Biuro SKILLS NET

Witamy, to prawda że są kary w naszej firmie jednak zawsze są zgodne z regulaminem oraz umowami podpisanymi przez każdego pracownika. Kary obowiązują tylko i wyłącznie za spóźnienia, za nieuzasadnioną nieobecność, za picie w pracy oraz kradzież. Jeżeli ktoś ciągle się spóźnia to również ma umowne kary. Wynagrodzenia płacone są zawsze na czas. W całej historii firmy zdarzyło się jeden raz, że wynagrodzenia płacone były 2 dni po umownym terminie. Jeżeli ktoś ma pytania lub wątpliwości zapraszamy do biura lub prosimy o kontakt pod: info@skillsnet.pl tel.: 533 991 942 lub 690 999 659 Pozdrawiamy biuro SKILLS NET

XYZ

DO WKURZONY : a czy akurat Ciebie obraziłem ? skoro masz zamiar pracować w hotelu lub już pracujesz to podstawą jest mieć doświadczenie .Trzeba być głupim nie znając podstaw i to nie ja się smiałam , ale pracownicy hotelu smieli się z takich zatrudnionych ludzi , którzy właśnie bez żadnej znajomości zostali zatrudnieni. Niestety , ale co jest przykre ,ze nawet niektórzy problem mieli z polerowaniem i za nich właśnie robota musiala być odwalana 3 razy , bo taka niezdara sobie nie radziła . Czy też osoby , które baly się wyjść na salę do ludzi.Zabawne to wszystko , ale jakie prawdziwe

nowy pracownik

Dopiero sie zatrudniłem , jakiś miesiąc temu i moge powiedzieć, że nie jest tak źle jak słyszałem, właściwie to jest ok, oczywiście są osoby które inaczej sie zachowują przy szefach a inaczej w pracy, ale nie ma co obwiniac za to szefów. Nie ma ich z nami cały czas. Praca jest ja wszędzie, hotele raz lepsze raz gorsze, raz można pracowac mniej, raz trzeba zapipszać ale praca jest jak ktos chce pracowac.Wiem od innych , że płacą na czas co mnie najbardziej interesowało. poki co nie jest tak źle. Najlepiej przekonywac sie o wszystkim samemu.

wkurzony

obrażasz mnie i wszystkich innych którzy pracują! Co, tylko Ty masz doświadczenie i znasz się na rzeczy, tak? Wszyscy inni to (usunięte przez administratora) bo ktoś się spytał co to jest bemar? (usunięte przez administratora)

zszokowana

Chyba sami nie wiecie co piszecie , oni nawet nie dbają o swoich pracowników , zatrudniają wszystkich BEZ ŻADNEGO DOSWIADCZENIA , smieszyly mnie osoby , które nie wiedziały co to jest np . \"bemar \" .Pracując w hotelu trzeba mieć jakąs wiedzę. (usunięte przez administratora)

Marriott
@zszokowana 18.11.2012 14:28

Tak to prawda, dodatkowo polaka/ke szukać jak ze śwoecą, głównie ukraincy, nie doświadczeni, nie potrafiący obsługiwać w sposób podstawowych gości, a mają się za profesjonalistów.

zdziawiony

Czytając komentarze nie pojmuje czemu tak źle pisze sie o własnym pracodawcy, ci ludzie dają pracę i wiem, ze są w porządku wobec pracowników ktorzy sa w porządku, norma na całym świecie i tak to juz jest !!! Ja nigdy nie założę firmy, bo tak być obrażanym za to że chce sie dać pracę w takich trudnych czasach, współczuje bo są obrażani bez podtaw, zagadzam sie z anna, ze to chyba sfrustrowani byli zwolnieni pracownicy, żenada

ANNA

Ja absolutnie się nie zgadzam, o kodeksie pracy można mówić w kontekście umów o pracę, a nie umów zlecenie czy o dzieło, chyba mylicie pojęcia !!!!!! W tej firmie pracuje się dorywczo , i to nie firma źle traktuje pracowników, tylko menadżerowie hoteli. Ja współpracuję z tą firmą kilka miesięcy i uważam, że(usunięte przez administratora) dobrze sobie radzą. Jestem pewna, że osoby które tak świetnie tutaj popisują się elokwencją i mądrościami na temat prowadzenia firmy sami pewnie pozostaną na zawsze TYLKO PRACOWNIKAMI !!!! Życzę wszystkim sfrustrowanym byłym pracownikom wszystkiego najmilszego :)

M.K.

zgadzam się z przedmówczynią

zadowolona

w ogóle nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi. ja jestem jak najbardziej zadowolona z tej pracy, fajni ludzie w pracy, placa też ok. Niekótre hotele są lepsze inne gorsze ale ogólnie nie ma na co narzekać. ludzie bywaja rożni ale ogólnie większość jest miła.

Kasia

jak to nie istnieje? jeszcze 2 dni temu byłam u nich w biurze a zlecenia cały czas są. Zresztą jutro idę do hiltonu.

agaa

co ma znaczyć ,że już po skills necie? już ta firma nie istnieje??

karol

ciekawa opinia

stare czasy

ciekawe ale nie wiem o kim mówisz ale ja pracowałem za czasów kogoś innego a [usunięte przez moderatora] nie znam kolego

Dominik Sierakowski

Widze, ze dzieki anonimowosci na GoWork, wiele dzieci moze pokazac swoja inwencje tworcza, wymysla rozne glupoty na temat drugiej osoby i podpisuje sie za mnie. Ciesze sie ze daje wam powody do zadowolenia i macie z kogo drwic i obrazac. Nie bede juz tego komentowal i dam wam wolna reke, jesli tak lubicie po kims jechac, moge byc waszym kozlem ofiarnym. Ja wiem swoje, Firma Skills Net oferuje wam prace. I takie nap...dalanie na Firme w ktorej pracujecie, czy tez na ludzi, którzy tam pracują świadczy jedynie o waszym poziomie intelektualnym, który jest niezbyt wysoki, biorąc pod uwagę wasze wpisy. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora], BYLY koordynator i pracownik w Firmie Skills Net

Gosia

ja jestem kierowniczką w Novotelu i powiem że [usunięte przez moderatora] jest ok, byłam na imprezie razem z [usunięte przez moderatora] i było super bawiliśmy się we Fermencie do 1 w nocy razem z [usunięte przez moderatora] i innymi, później tylko Pan [usunięte przez moderatora] był niezadowolony bo dowiedział się o tym więc juz nie imprezuję z nimi, teraz piję sama w domu

Agnieszka

ty łobuzie [usunięte przez moderatora] jest wporządku , najlepszy pracownik i informator w skillsnecie

były pracownik

beznadziejna firma , nie polecam !! nie zapisują w ogóle ludzi , a jak już zapiszą to tylko na jeden dzień , bo cały czas zatrudniają nowych pracowników . Mało da się zarobić , a na spotkaniu gwarantowali dużo zleceń . Może wreszcie Novotel przejrzy na oczy z kim wspołpracują .

Zostaw opinię o SKILLS NET - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKILLS NET