Opinie o OKOKLINIK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OKOKLINIK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OKOKLINIK o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKOKLINIK w Warszawa

Pacjentka Okoklinik

O Okoklinik dowiedziałam się od mojej sąsiadki z klatki, która miała wykonywaną operację usunięcia zaćmy w czerwcu tego roku. Niestety jak się okazało problem z pogarszającym się widzeniem również u mnie wiązał się z początkami zaćmy. Z polecenia zarejestrowałam się telefonicznie w Okoklinik i w bardzo krótkim czasie zostałam zakwalifikowana do operacji. Wszystko przebiegło bardzo szybko. Personel jest niezwykle pomocny. Na osobne podziękowania zasługuje również właściciel kliniki dr Kamiński - wspaniały lekarz.Jeszcze raz dziękuję i będę polecać dalej. Pacjentka

Hanna Z.

Na konsultację przyjechałam do Chrzanowa specjalnie z Krakowa. W Okoklinik są zdecydowanie krótsze terminy, a dojazd nie stanowi dużego problemu. Personel bardzo przyjazny, wszystko zostało mi szczegółowo wytłumaczone. Dr K (usunięte przez administratora) również okazał się bardzo życzliwy i profesjonalnie podszedł do mojego problemu. Będę polecać to miejsce.

Zdecydowanie zgadzam się z opinią, że dużo zmieniło się w Okoklinik na lepsze. Jestem pozytywnie zaskoczona, tym że na termin konsultacji i operacji zaćmy nie trzeba czekać długo i są wykonywane w ramach NFZ. Widziałam również, że w Chrzanowie jest stomatolog, który również przyjmuje na NFZ ale nie miałam jeszcze okazji skorzystać.

pacjentka Chrzanów

Czytam negatywne opinię i nie mogę uwierzyć, że jest to to samo miejsce. Byłam niedawno pacjentką Okoklinik w Chrzanowie i nie mogę powiedzieć złego słowa o tym miejscu. Podejrzewam, że na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy zmieniły się Panie w rejestracji bo teraz jest bardzo miło i uprzejmie. Na niektóre zabiegi w ogóle nie trzeba czekać i są robione praktycznie z dnia na dzień. Warto zadzwonić i zapytać o terminy, jeśli ktoś szuka czegoś w okolicy Krakowa lub Katowic.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie OKOKLINIK na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Bartosz

@Aadria Może masz informacje czy firma jest teraz zainteresowana zatrudnieniem pracownika?

@Bartosz

Niestety, z tego co się orientuję, aktualnie nie ma wolnych wakatów. Pozdrawiam

Aadria

Serdecznie polecam Firmę Okoklinik, zarówno pod kątem rozpoczęcia leczenia jak i również pracy w tej organizacji. Dogodne warunki pracy, wynagrodzenie dostosowane do ilości obowiązków służbowych. Miła atmosfera w pracy i życzliwość pozostałych pracowników.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Aadria

Proces rekrutacji przebieg bardzo sprawnie. Szef bez problemu znalazł czas na dłuższą chwilę merytorycznej rozmowy. Bardzo sobie chwalę współpracę. Polecam

Tamara

Słyszałam, że to fajna firma i warto szukać tu pracy. Wiecie czy są jakieś oferty?

@Tamara

Z tego co się orientuję, ostatnio poszukiwana była osoby na stanowisko osoby sprzątającej. Warto zadzwonić na centralę i się dopytać o szczegóły, jeżeli w dalszym ciągu była by Pani zainteresowana. Pozdrawiam.

Pacjent

Nazwy "klinika" i "nowoczesna" w odniesieniu do tej placówki są zdecydowanie na wyrost. Jest to miejsce przypominające lata 80-te ubiegłego wieku i zachowanie Personelu też bardziej odpowiada tamtemu okresowi niż dzisiejszym standardom. Arogancja jest szczególnie dotkliwa dla Pacjentów a fakt braku szacunku dla Ich zdrowia i czasu jest tutaj wszechobecny. Słowa takie jak przepraszam albo proszę nie są tutaj znane, niestety. Piszę to w oparciu o własne doświadczenie. Mieliśmy umówiony termin zabiegu laserowego dla Osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności dla której wyjście z domu stanowi wyzwanie i dopiero na miejscu dowiedzieliśmy się, że sprzęt nie działa i zabiegi nie są wykonywane. Próba konstruktywnej rozmowy i pytanie i przyczynę braku powiadomienia o zaistniałych trudnościach placówki ze sprzętem zakończyła się arogancką i bezwartościową odpowiedzią. Podobnie jak chęć złożenia oficjalnej skargi.

Pacjent
@Pacjent

Co poradzić, jak na wizycie kontrolnej Nie przyjmuje okulista :(

KrolParkietu

Pod żadnym pozorem nie podejmować tutaj pracy. Szkoda zdrowia psychicznego.

Jan
@KrolParkietu

Co jest powodem Twojej opinii o Okoklink? Rozwiń swój komentarz.

km

ciekawe że po negatywnej i merytorycznej opinii, zostaje ona skasowana a pojawiają się 2 pozytywne....

Aneta
@km

To rzeczywiście ciekawe. Jednocześnie mam wrażenie, że Ty możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, jak pracuje się OKOKLINIK. Podzielisz się z nami swoją opinią co do pensji, klimatu w pracy, dodatków pozapłacowych itp.? Chętnie dowiem się też, czy rekrutują pracowników w Chrzanowie, albo w innych klinikach tej sieci.

Sabina

Bardzo fajna praca dobre wynagrodzenie miła admosfera

Angelika

Elastyczne godziny pracy, co miesięczne terminowe wynagrodzenie, pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona polecam

Aneta

Bez wątpienia Twoja opinia posłuży w jakiś sposób tym, którzy rozważają w chwili obecnej podjęcie zatrudnienia w firmie OKOKLINIK. Zmartwiło mnie jednak to, iż wskazałaś nam same negatywne strony tego pracodawcy. Napisałaś na początku, iż pracowałaś tam za najniższą krajową. A czy do tej podstawy dochodziły może jeszcze jakieś dodatki? Powiedz coś więcej o tamtejszym wynagrodzeniu.

kasia
@Aneta

Napisałam to co przeżyłam. Nie było żadnych dodatków za pracę. Trudno było uzyskać przynależny urlop - miałas sama załatwić sobie zastępstwo a miałam umowę o pracę. Praca za 1500zł na reke. I jak opinia moze sie posłużyć jak ją usuneliście???? jest negatywana i koniec. To praca dla tych którzy mają nóż na gardle i muszą choć na chwilę mieć za co przeżyć. Praca nei jest wynagradzana w terminie. Zawsze opóźnienia są 5-10 dniowe. To nie praca dla ludzi którzy musza w terminie płacić za kredyt, rachunki, najem. (usunięte przez administratora) W firmie panuje chaos organizacyjny. Personel wymienia się często. Nikt z powyższych nie traktuje pracownika z szacunkiem. (usunięte przez administratora) Przychodnia własciwie utrzymywała się z wizyt prywatnych. A nie było ich dużo. (usunięte przez administratora) Pacjenci czekają długo na specjalistyczne badania bo sprzęt jeździ po całej Polsce. Długo 1-3 lata, tak nawet tyle. Nie było sprzątaczki. Za 1500zł na reke byłaś i bedziesz pielegniarka, sprzątaczką, rejestratorką. Dużo spraw trzeba było załatwiać też po godzinach pracy bo nie wolno było wyjść w celach służbowych. Jesteś sama na zmianie, zawsze. Tam gdzie liczy się tylko pieniądz nie ma miejsca na szacunek. Ktoś czytal opinie pacjentów którzy widzą i obserwują życie danych przychodni? Sami pacjenci wskazują na zachowanie szefostwa, na dezorganizację.

Epoo

Ta klinika jest istną porażką. Totalny chaos. Panie w rejestracji gubią papiery. Rejestrują wszystkich chyba na tą samą godzinę a potem kolejka niemiłosierna. Każą przyjeżdżać na 8 po czym i tak się czeka 6 godzin. Rekordem było wyjechanie stąd przed 1 w nocy. Zero zrozumienia dla starszych ludzi.

Była pracownica

Praca na umowy zlecenie, które są tak skonstruowane jak umowy o pracę jednak z pominięciem wszelkich świadczeń socjalnych. Wypłaty nie są wypłacane. Praca za darmo. Niekompetentne osoby zarządzające - prezes, dyrektor. Obrażanie pracowników. Mobbing. Mówiąc krótko - nie radzę NIKOMU tam podejmować pracę.

Zawiedziona

Jeszcze kilka miesięcy temu atmosfera w "klinice" była do zniesienia, bardzo miła pani na rejestracji która zawsze starała się pomóc. Niestety zmienił się personel i sytuacja znowu sie pogorszyła. Dodatkowo starsza pani krzyczy i poniża pracownikow przy pacjetach. Kolejki do lekarzy jak przy otwarciu nowej biedronki. Odradzam.

Zdziwiona

Podziwiam Panią na rejestracji za cierpliwość do zarządu tej placówki naprawdę jak słyszę jak się znęcają nad innymi pracownikami, a jednak Pani dalej się uśmiecha do pacjentów. Miło, że są jeszcze tacy dobrzy ludzie.

Iza

A ja sądzę, że w lecznictwie zawsze będą takie nerwowe sytuacje bo i problemy są dużego kalibru! trzeba to spokojnie przyjmować i robić swoje.

Iza

Pracujè kilka lat w tej firmie i nie miałam żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Mam swój zakres obowiązków i nikt przez ten czas nie czepiał się , nie mówiąc o obrażaniu..Polecam

mirella
@Iza

żałuj ze nie pracujesz w Chorzowie przy pani "prezes" bo zmieniłas zdanie

bozena
@Iza

Może punkt widzenia zalezy od punku siedzenia bo pacjenci widzą to inaczej. Brak szacunku dla pacjenta czy podlegającego pracownika to Pani Izo jest obrażanie.

Zostaw merytoryczną opinię o OKOKLINIK - Warszawa

• Jak się pracuje w OKOKLINIK?

Zobacz opinie na temat firmy OKOKLINIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKOKLINIK?

OKOKLINIK