Opinie o Le Spa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Le Spa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Le Spa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Le Spa w Warszawa

Klient Nowy wpis

Zdecydowanie nie. Dla tych, którzy planują skorzystać z pakietu spa w tym miejscu - przeczytajcie, co was czeka, na przykładzie naszej wizyty. Należy pamiętać, że jeśli na kuponie jest napisany czas trwania zabiegu - 90 minut (tak jak w naszym przypadku), powiedziano nam, że w tym czasie obejmuje to wypełnienie dokumentów, trzy strony umowy, co zajęło nam 20 minut, ponieważ odpowiedzialnie podchodzimy do zdrowia i wypełniliśmy wszystko, co było konieczne. Następnie - reszta czasu na przebranie, co, jak nam powiedziano, również wchodzi w opłacony czas ZA ZABIEG, co jest określone w karcie podarunkowej od superprezenty, to 20 minut wraz z herbatą, którą nam przyniesiono. Wisienką na torcie było chamstwo pracowniczki Valerii. Która dzieli ludzi na narodowości i dyskryminuje. Powiedziała, że wszyscy Polacy znają zasady i nie zadają głupich pytań. Zaczęła na nas krzyczeć i groziła, żeby nas zjedła, gdyby mogła ???????????? Warto zaznaczyć, że administrator, jak również dwie pozostałe pracownice - masażystka i kosmetyczka (niestety nie zapytaliśmy o imię) świetnie poradziły sobie ze swoją pracą :) Jedna z nas otrzymała świetny masaż od prawdziwego profesjonalisty. Co nie można powiedzieć o masażu z Valerią. Po całym skandalu nie było wyboru, tylko skorzystać z jej usług. Próbowała się zrelaksować, ale nie udało się. Było bolesno, mimo że prosiła o masaż relaksacyjny, po czym pojawiło się pytanie, czy ma wykształcenie, ponieważ były dziwne i bolesne ruchy, które nie są charakterystyczne dla tego zabiegu. Raz nie wytrzymała i krzyknęła z bólu. Brak wiedzy o anatomii ciała. To niebezpieczne. A o relaksacji nie może być mowy. Prośba do kierownictwa o podjęcie działań, salon naprawdę ma potencjał, ale wasza pracownica Valeria pociąga go na dno.

Czy w Le Spa zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Była praktykantka Nowy wpis

Szukałam wielu praktyk w salonach kosmetycznych, ale bez skutku, większość salonów nie chciało przyjmować na praktyki z wielu względów. Jedyna klinika, która się do mnie odezwała w sprawie praktyk była klinika Le SPA na mokotowskiej w Warszawie. Praktyki przeważnie są bezpłatne jednak tam miałam powiedziane, że mogą mi zapłacić za 2 tygodnie praktyk. Z jednej strony byłam zadowolona, że ktoś chce mi zapłacić za moją pracę i czas a z drugiej strony wiedziałam i miałam tego świadomość , że będzie to najniższa zapłata za moją pracę. Pokazałam swój plan i rozkład pracy, które powinny być zorganizowane przez moją szkołę i co powinnam się nauczyć. Prawda jest taka, że nie nauczyłam się tam niczego. Wchodziłam z innymi dziewczynami do gabinetu i patrzyłam jak pracują, jednak to nie wystarczało, żeby sobie tylko popatrzeć :) . Jestem osobą początkującą i zdaje sobie sprawę z tego, że mogę popełniać wiele błędów i mam do tego prawo. Oczywiście człowiek na błędach z czasem się uczy. Menadżerka i właścicielka nie były zadowolone z tego, że popełniam błędy, gdzie uważam powinny mi te błędy wytłumaczyć abym ich kolejny raz nie popełniała. Wszystko wyszło z tego tak , że zostałam wyrzucona z praktyk po kilku dniach, oczywiście nikt mi za mój pobyt tam nie zapłacił :). Poczułam się bardzo mocno (usunięte przez administratora) mimio iż zdeklarowano mi, że dostane wypłatę po praktykach. Nie dostałam zupełnie nic ! Ostrzegam każdego przed tym miejscem !

Były Pracownik Nowy wpis

Miałam niestety tą przyjemność pracować w salonie Le SPA. Jedynym plusem a może i nie jest to, że przyjmują osoby bez doświadczenia, które dopiero zaczynają wdrążać się w zawód kosmetologa. Niestety po jakimś czasie wychodzi to na niekorzyść. Wysyłałam wiele CV i szukałam pracy aby zdobyć doświadczenie i pójść dalej na swoje. Podpisując umowę , byłam bardzo zadowolona, że dostałam tam pracę. No cóż, jednak pozory mylą i to bardzo :) . Zaczęło się od tego, że dostawałam wiecznie "ochrzan" od menadżerki czy od właścicielki, że nie zrobiłam czegoś tak jak trzeba. Konsulatcje tak jak obiecują - tego nigdy nie było, albo według nich jest , tylko, że to bardziej nazywa się "naciąganiem" klientek na zabiegi, bo tylko dzisiaj promocja i trzeba już od teraz wpłacić zadatek w wysokości 100 zł bo inaczej promocja przepada. Nigdy nie chciałam tak postępować z klientkami czułam się tym faktem zniesmaczona, że muszę tak naciągać co powiedziałam głośno menadżerce kliniki. Menadżerka była oburzona moim zachowaniem i powiedziała, że nie mam szacunku do niej jak do innych pracowników. Mówiłam to co myślę na głos. Kolejna sprawa była taka, że nigdy nie spotkałam się z tym, że w pracy jest podsłuch. Czułam się przez cały czas obserwowana , że każde moje wypowiedziane słowo lub czyn będzie przeciwko mnie samej. Atmosfera tam jest zerowa , inne dziewczyny a szczególnie jedna zachowuje się jakby była tam trzecią szefową. Absurd pod każdym względem, nie wspominając, że jak zaczęłam tam pracę nie było zrobione szkolenie BHP co jest absolutnym obowiązkiem. Praca tam to była istna katorga , miałam tyle nieprzyjemnych sytuacji, że nawet nie mam siły tego pisać - chcę jak najszybciej zapomnieć o tym miejscu raz na zawsze. Chcę tylko napisać tutaj do wszystkich aby uważały na to miejsce.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Le Spa? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agnieszka

Pseudo kosmetyczki pseudo masażystki i pseudo właścicielka wraz z menadżerkę . Po jakości usług jakie tam mają szkoda wydawać pieniędzy na ich "zabiegi". Może otworzą im się oczy na ich biznes i zaczną myśleć jak powinna wyglądać dobrej jakości obsługa

Ola

Te wszystkie wpisy to sama prawda. Nie szanują ludzi i jest bardzo dużo manipuacji ze strony pracodawcy. Zabiegi, które są tam wykonywane nie mają racji bytu i działania. Polecam poczytać komentarze na google, które są dosyć znaczące :) . W jednej z opinii na google klientka napisała, że widziała interakcje pracownic z menadżerką i widziała, że pracownice są zmuszane do sprzedawania zabiegów. W LE SPA działa tylko i wyłącznie marketing a nie dobro klienta i jego potrzeby. Już nie wspomnę o wpisie na temat tego jak wygląda jeden gabinet, gdzie widać, że są wyryte rury w sianach itp. Lepiej sugerować się opinią google niż booksy, na booksy mają wiele pozytywnych komentarzy co się kompletnie nie łączy z tym co jest opisane gdzieś indziej .

XYZ

Brak szacunku do pracowników, każdy na każdego gada i nic więcej. A każdy od każdego nie lepszy, grafik wcale nie jest elastyczny, menadżerka nie potrafi zorganizować grafiku. Chciałam mieć wolne w określone dni , prosiłam wielokrotnie menadżerkę żeby zapisała mi te dni na dni wolne. Ubiegałam się o to chyba z 10 razy .... Jednak "menadżerka" o tym zapomniała i zamiast tego dni wolne o które prosiłam zapisała na inny miesiąc...masakra, łatwe rzeczy a widać, że to brak odpowiedzialności. Menadżerka i właścicielka , nie garną się do sprzątania razem ze swoim personelem , gdzie uważam, że wszyscy razem powinni sprzątać. A właścicielki to mopa i miotły nigdy nie widziały na oczy albo chyba nie wiedzą do czego służy. Nie pracujcie tam , jak chcecie mieć okazany szacunek. Nigdy bym nie poleciła tego miejsca.

Były Pracownik

(usunięte przez administratora)totalne, najgorsza praca w moim życiu. Nikomu nie polecam tam pracować, sami (usunięte przez administratora) naciągacze i wyzyskiwacze. Nie mówiąc już o tym jak tam płacą , bo płacą tragicznie poniżej minimalnej krajowej . Totalna masakra, w kuchni oprócz kamery jest podsłuch - tylko ja się pytam po co ? . Podsłuch w miejscu pracy jest nielegalny!!! Omijajcie to miejsce szerokim łukiem !

Były pracodawca

Szukałam pracy aby dokształcić się w przyszłym zawodzie kosmetologa. Znalazłam ofertę pracy na olx "Le SPA" ul. mokotowska 57 w Warszawie, wysłałam swoje CV i czekałam aż się odezwą. Na drugi dzień dostałam telefon , że mam udać się na rozmowę o pracę. Wszystko zapowiadało się być dobrze, niejaka "menadżerka" Agnieszka , bardzo dobrze umiała się sprzedać w tej kwestii jak u nich w klinice jest "cudownie " . Zostałam przyjęta do pracy , dostałam umowę zlecenie. Oprócz samej umowy zlecenie nie dostałam innych dokumentów. Któregoś dnia miałam podwójne spa z koleżanką. Klientka , którą obsługiwałam uznała , że jej się " nie podoba " co za tym idzie , jest to tylko odczucie klientki ale bez jakichkolwiek skutków ubocznych. "Menadżerka" poinformowała mnie , że za "nieudany" zabieg klientki muszę oddać pieniądze , dokładnie połowę sumy za "widzi misie" klientki , za co ja nie powinnam nawet odpowiadać , bo raz, że jestem osobą początkującą i nie mam tytułu co idzie za tym, że za moje błędy powinna i musi odpowiadać "właścicielka " Angelika Avramceva. Pomijając ten fakt, podpisując umowę nie otrzymałam dokumentu o orzeczeniu mienia , żebym musiała zapłacić za takie rzeczy. Kolejna sytuacja była taka, że było organizowane szkolenie z masażu. Zgodziłam się na te szkolenie ( mimo, że było płatne 1500 zł co jest totalną żenadą , bo szkolenie powinien organizować bezpłatnie właściciel kliniki !!!!!! ) O szkoleniu dowiedziałam się kilka dni przed jak miało się odbyć, co za tym idzie nie miałam wcześniej możliwości aby odwołać się do tego, że chcę zrezygnować. To wszystko zaczynało robić się dziwne i napisałam do menadżerki, że chcę zrezygnować z tego. Dostałam informację, że nie mogę, bo się "zapisałam" i, że skoro już bardzo chce nie iść na szkolenie muszę zapłacić 750 zł. Na drugi dzień przyszłam do pracy i dostałam dokument o rezygnacji ze szkolenia. Na samym dole było napisane czy zapoznałam się z regulaminem szkoleń. Masakra i żenada totalna , NIGDY NIE WIDZIAŁAM OD NICH TEGO REGULAMINU. Już było widać , że lecą (usunięte przez administratora) ZE STRONY P. AGNIESZKI I P. ANGELIKI. Menadżerka i właścicielka próbowały mi bezczelnie wmówić, że ja te dokumenty przeoczyłam. Natychmiast się zwolniłam, dobrze , że byłam tam tylko miesiąc. Pod wpływem ich manipulacji i zastraszania na jeszcze większe koszty , podpisałam dokumenty na tamt mienia i o szkoleniach. Wszystko co mówiłam właścicelką TO JA MIAŁAM RACJĘ bo nigdy wcześniej takich dokumentów nie otrzymałam. Do samego końca leciały zastraszania i manipulacje , nie mówiąc o tym ,że wyszło to, że PŁACĄ PONIŻEJ MINIMALNEJ KRAJOWEJ A TO JEST NIEZGODNE Z PRAWEM I NIELEGALNE , do tego jeszcze zapłacili tzw. " z pod lady" bo dostałam pieniądze do ręki a nie na konto. W dzisiejszych czasach jest to nie do pomyślenia. JAK NAJDALEJ OD TEGO MIEJSCA . UWAŻAJCIE NA TE DWIE (usunięte przez administratora) LUDZI JAK TYLKO MOGĄ . POLICJA I SĄD POWINNI SIĘ NIMI ZAINTERESOWAĆ

Jeszcze nikt nie wypowiedział się tutaj o pracy w firmie Le Spa w mieście Warszawa. Twoja opinia może być pierwsza. Opowiedz nam jak wspominasz pracę w tej firmie i czy warto tutaj wysłać cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Le Spa - Warszawa

• Jak się pracuje w Le Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Le Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Le Spa