Opinie o OKOKLINIK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OKOKLINIK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w OKOKLINIK o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKOKLINIK w Warszawa

bozena

Zabiegi miałam robione prywatnie ale jeżdże co roku do kontroli. Cztery lata temu była przyjemna życzliwa atmosfera, porządek, wspaniała organizacja, wiedziałam kto jest moim lekarzem. Lekarze bez zastrzeżeń. Obecnie bardzo negatywnie oceniam atmosferę w rejestracji - jakas nowa starsza kobieta rządzi, niegrzeczna w stosunku do rejestratorek i pacjentów, koszmarny bałagan. Pani Iza wypowiada sie , że "nikt się nie czepiał" . Co to znaczy, że pacjent sie czepia, co to za zwrot - no właśnie tak jest teraz[ bałagan, zamieszanie, terminy zmieniane kilkakrotnie i to w ostatniej chwili. Przyjeżdzam a tu okazuje sie, że nie jestem zarejestrowana, mąż miał identyczną sytuację /81 lat/ - to jest skandal. Szanowna pani Izo -"obrończyni" pacjent się nie czepia, co najwyżej wyraża opinię. Nikt nie robi nam łaski, że nas przyjmuje bo my za to płacimy czy to prywatny zabieg czy na fundusz - to dzieki pacjentom Pani ma pracę. Poziom, kultura, szacunek dawnych rejestratorek dawały pacjentom poczucie bezpieczeństwa. , teraz już tego nie ma, jest chaos i starsza pani, która zupełnie zdezorganizowała dawny porządek, a to bardzo osłabia powagę placówki mimo wspaniałych lekarzy.

Pacjent

Duże zmiany na plus, przynajmniej z 5 osób na rejestracji. W poradni tłumy pacjentów, ale dzięki doskonałej organizacji wszyscy sprawnie obsłużeni. Pacjenci z całej Polski, os Szczecina po Wisłę, ale nic dziwnego, skoro dr Kamiński jest wyśmienitym operatorem, a wiem co mówię.

Od wielu lat miałam problemy z ciśnieniem w oku. Trafiłam do doktora (usunięte przez administratora), który powiedział że tu krople ani inne leki nie pomogą i wykonał mi zabieg operacyjny. Obecnie ciśnienie mam w normie. Polecam, choć są bardzo duże kolejki do dr (usunięte przez administratora).

Ola

Nie zgadzam się z tym, że przychodnia to mała klitka. Sama poczekalnia ma chyba z 200 metrów, a w poczekalni aż czarno jest od ludzi, a to o czymś świadczy. Mają bardzo dużo specjalistycznego sprzętu i specjalistów na wysokim poziomie. Byłam operowana na jaskrę właśnie w tym miejscu., a od roku czasu jestem prowadzona z czego jestem niesamowicie zadowolona.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie OKOKLINIK na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Mariusz

Prawdą jest, że kolejki do poradni są bardzo długie, ale co się dziwić skoro poradnie i zabiegi są tak oblegane z uwagi na fachowość personelu. Miałem umówiona operację na jedno i drugie oko w bardzo krótkim terminie. Operacja trwała przysłowiowe "5 minut", bardzo szybko i sprawnie. a ja jestem bardzo usatysfakcjonowany z efektów. Gorąco polecam.

anbski

Do samej operacji usunięcia zaćmy nie mam żadnych zastrzeżeń. Super. I to chyba jedyny, choć najważniejszy plus. Cała organizacja jest bowiem na najgorszym możliwym poziomie. Rejestracja to ciasna klitka, w której 3 dziewczyny oraz starsza, wiodąca prym jejmość gorączkowo poszukują kartoteki kolejnego pacjenta we wszystkich szufladach po kolei. Przydałaby się znajomość polskiego alfabetu, znacznie ułatwiłoby to tę "skomplikowaną" czynność. Komputer, który normalnie mógłby ułatwić zadanie, jest chyba tylko meblem dekoracyjnym, zresztą i tak co chwilę przestaje działać. A owa jejmość zamiast pomagać wprowadza tylko zamieszanie. Wydaje się czasem, że jej głównym zadaniem jest przeganianie z poczekalni pacjentów, którzy przyszli za wcześnie oraz osób towarzyszących, bo "tu już nie ma czym oddychać". A więc won na korytarz szpitalny poza klinikę! W kolejce do rejestracji czeka się 1,5 - 2 godziny. Ludzie się niecierpliwią. I tu znowu wkracza owa dama: "Proszę państwa, proszę się odsunąć od lady, proszę mnie słuchać!" Zdarzyło mi się przyjść na wizytę o oznaczonej godzinie, miałem karteczkę z Kliniki z terminem. Kolejka, jak zwykle tasiemcowa. W pewnym momencie pani w rejestracji ogłasza wszystkim: "Proszę państwa, pan doktor już dziś więcej osób nie przyjmie". A co z resztą ludzi, którzy mieli być dziś przyjęci? Nie wiadomo. Następny termin dostałem za 5 tygodni. A przed samą operacją, już po zdjęciu pantofli i zakropieniu oczu część oczekujących stoi bo miejsc do siedzenia jest tylko sześć. I to trwa godzinami. Stoimy więc i podpieramy ściany. W pewnej chwili wychodzi potężnej postury doktor i groźnym głosem pyta: "Dlaczego wy tu stoicie!". Zaniemówiliśmy wszyscy z wrażenia. Terminy wizyt i zabiegów, które tu wyznaczają, można od razu włożyć między bajki. Byłem tam na kilku wizytach przed zabiegiem i nie zdarzyło mi się wyjść wcześniej niż po 4 - 5 godzinach. (usunięte przez administratora)

Tonik

Czy klinika potrzebuje może kogoś do administracji? Wiecie coś?

Wiktor

Czy są potrzebni pracownicy, wiecie coś?

Zofia

Podziękowanie całemu zespołowi w Szpitalu Powiatowym w Chrzanowie "Okoklinik" za bardzo dobrą opiekę i udany zabieg okulistyczny w bardzo krótkim terminie . Bardzo polecam tą klinikę, wspaniali lekarze zwłaszcza dr Banasiak i dr Papierniak, anestezjolog dr Musial oraz uprzejme rejestratorki i wszystkie pielegniarki. dziękuje matka Marcinka Jasińskiego

Marzena

Zastanawiał mnie fakt dlaczego wciąż kogoś potrzebują do pracy-średnio raz w tygodniu kilka ofert pracy z tej firmy-a tu wszystko jasne....widać nikt nie wytrzymuje:rejestratorki,pielegniarki,lekarze, analitycy itd.Poszanowanie za wytrwałość dla byłych pracowników;)

An

Nie wiem skąd bierze siebtak wspanialy personel. Bo chaos najnizsze wynagrodzenie i nadgodziny do odebrania nigdy nie sa zacheta. Praca dla osob bez dzieci. Waro naucZyć się zawodu rejestratorki tam, bo firma gwarantuje wszechstronne przeszkolenie podczas ognia pracy . Ma to swoje plusy. Żałuje że odeszłam ze względu na kadrę pracownicza.

gosc

odradzam pracy na rejestracji, (usunięte przez administratora), telefony po 22, cały dzień kontrola pracownika , po godzinach pracy, brak kultury osobistej, odradzam pracy w przychodni w Lublinie !!!

obserwator,,,,,
@gosc

To jest tragedia co tam się dzieje, tego się nie da opisać z dala od tej firmy.....

Krzaczek

odradzam. Cala ta cala klinika (usunięte przez administratora)Zero poszanowania dla pracownikow i pacjentow. (usunięte przez administratora) Bylam stala bywalczynia OkoKlinik w okresie od pazdiernika do lutego. Naliczylam 6 nowych dziewczyn. Dzis zostala tylko jedna Pani. Wnioskuje ze zwiazana blizej z Okoklinik. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!

h

NIE POLECAM!!! (usunięte przez administratora)!! jeśli jesteś na okresie próbnym na umowie zlecenie!! Zbywają telefonami itp.

Katarzyna

Nie mam zastrzeżeñ , pracuję ponad rok i nie miałam żadnych problemów. Co prawda trzeba pilnować swoich obowiązków ale to chyba podstawa w każdej pracy. Ja pracowałam w wielu miejscach i mam porôwnanie,.Osobiście polecam.

hjy

@ Iza - no to wydaje się być spoko. A możąesz zdradzić jakie są mneij wiecej warun ki finansowe tutaj?

Niedajsie

Witam, większość opinii tutaj jest negatywnych i zgadzam się z nimi w 100 % (do pisania tych pozytywnych namawiani są pracownicy) Jakiś czas temu pracowałam w firmie i miesiąc w miesiąc trzeba było wydzwaniać i prosić o swoje wynagrodzenie. Pani prezes jak i pan doktor nie mają szacunku do pracowników i pacjentów dla nich liczą się tylko pieniądze. Praca wykańcza szczególnie psychicznie. Telefony z pracy o każdej porze dnia (czasami późno wieczorem) w weekendy i święta (w umowie 40-sto godzinny tydzień pracy pn-pt). Jedna wielka katastrofa, nie można się dogadać z tymi ludźmi. W firmie cały czas panuje napięta, tajemnicza atmosfera i trzeba cały czas mieć się na baczności bo pani prezes ma różne dziwne pomysły. Dziwię się że tyle tam wytrzymałam. GORĄCO NIE POLECAM pracy w Okoklinik, szkoda zdrowia i nerwów.

Witam. Moje zdanie jest inne..pracuję w firmie jako pielęgniarka i mimo nawału pracy - nie narzekam. Wynagrodzenie jest adekwatne do mojego wysiłku . Dodam , że pracuje od dłuższego czasu na umowę o pracę i mam nadzieję , że współpraca dalej będzie się układać. W międzyczasie zdarzały mi się zwolnienia- głównie na dzieci i pracuję nadal...

uciekaj

warunki pracy: wypłata co 2 msc, albo w ogóle, poniżanie, obrażanie przy pacjentach i innych osobach przez Panią prezes, ciągła kontrola telefoniczna bez względu na porę dnia i nocy, telefony nawet w weekend, bierzesz chorobowe to wylatujesz, nigdy nie licz na umowę o pracę tylko umowa zlecenie. Jeśli jesteś na bezrobociu to tak pozostań, bo po pracy w tej firmie będzie Ci potrzebny dobry psycholog. Nie wierz w to co Ci naobiecują, bo to blef!

Marchello

Witam, to jakaś żenada umowa dla kierowców jest tak skonstruowana, że wypłata za miesiąc przepracowany jest ostatniego dnia następnego miesiąca, teoretycznie bo w praktyce wygląda to tak - czwarty dzień po terminie zawartym w umowie nadal nie ma przelewu, dzwoniłem do Księgowej p.M.Bogusz i ...

Zostaw merytoryczną opinię o OKOKLINIK - Warszawa

• Jak się pracuje w OKOKLINIK?

Zobacz opinie na temat firmy OKOKLINIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OKOKLINIK?

OKOKLINIK