Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Magdalena

Hej, chcę jechać w połowie lipca z Warszawy. Ktoś się wybiera lub by chciał?

@Magdalena

Hej, ja również z Warszawy mam w planach wyjechać :)

Magdalena
@Michał

Kiedy dokładnie? Ja około 15.07

@Magdalena

Tak samo :) dasz namiar do siebie? :)

Drugi Michal :D
@Magdalena

Czesc! Ja sie wybieram doslownie pod koniec lipca, jestem rowniez z Warszawy, jesli jest ktos chetny pogadac i ustalic prace, piszcie smialo: manesco@o2.pl Pozdsrawiam :)

Mycha6915

Tak mam 17 i bym chciała

lena

witam jestem w HOLANDI obecnie nie nazekam jest ok mam prace mieszkanie atmosfera super opinie nie warto czytac opinie dajom ci kturym pracowac nie chce sie bo myslom ze na WAKACJE jadom a nie do pracy jestem przez firme AXIDUS nie warto opin czytac nie chcom pracowac do firma zwalnia bo to nie wakacje i z tego opinie takie,jestem tu i jest ok ,mogly by byc zarobki jeszcze wieksze troche ale ok,

Analfabeta
@lena

Gościu... Słownik się kłania.

krisss5444

witam. wybieramy sie z dwoma kumplami do pracy okolice Hagi i Rotterdamu. jezeli ktoś tez jedzie w tamte okolice to mozecie napisac. poznamy sie i wieksza ekipą wiecej wrażeń :) wyjezdzamy 11 lipca. kris544@interia.pl. piszcie :) mamy 18 i 19 lat :)

Krasza

My teraz wlasnie z chlopakami wyjezdzamy 10 lipca ;) na produkcje/magazyny okolice Rotterdamu haga

kriss544
@Krasza

my 11. skad jesteście? :D

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
zżyciemsiępojednaj

Witajcie Kochani, Jeśli ktoś z Was myśli o pracy w Holandii z "agencją" Axidus to odradzam. Proszę Was, nie marnujcie swojego czasu i zdrowia.

@zżyciemsiępojednaj

to co wypisuje cie to bzdura jestem w Holandi przez AXIDUS mam prace jestem zadowolona i wszystko jest ok, jak sie pracowac nie chce o sie opinie pisze beznadziejne taka prawda, super jest tylko checi do pacy

Hehe
@zżyciemsiępojednaj

To akurat prawda też odradzam!

lena
@Hehe

trzeba pracowac a nie nazekac jestem tam miesioc i jest ok to nie wakacje tylko praca jak sie nie chce pracowac to opinie zle i to prawda bardzo milo zostalam przyjeta kasa jest mieszkanie ok . trza zobaczyc samemu a nie opinie ztrzytac taka prawda,

Madzik

Wybieram się do pracy z firmy Axidus ale opinie są różne jak tam jest naprawdę???

@Madzik

jestem haga jest ok wszystko nie czytac opin to ci piszom kturym pracowac sie nie chce jest ok jestem miesioc kasa jest a mieszkanie 80 euro

Mariola

Hej, planuje z koleżanką wyjechać od 10-15 lipca z Krakowa, czy ktoś z was się wybiera?

Tysia
@Mariola

Tak wybieram się właśnie ze znajomym wyjazd jest 2 lipca. Troszkę to tak w ciemno bo nie wiadomo co na miejscu czeka

Tysia
@Mariola

Tak wybieram się ze znajomym 2 lipca wyjazd i ciekawi nas co nas czeka.

@Mariola

ja pojechalam dzis z kakowa

@anonymous

@Tysia ja 2 nie mogę bo koleżanka ma jeszcze sesje. Mogę Cię prosić o kontakt jak tam jest i w ogóle? Email xxhopelovexx@gmail.com

I jak?

T.

Mamy w planie jechać 10go lipca z Krk

D
@Mariola

Tak, wybieramy się z siostrą 2 lipca. Jedziemy w ciemno i obawiamy się trochę co zastaniemy.

@D

@D i jak jest?

@T.

Super, mogę prosić jakis kontakt do Ciebie? Data mi bardzo odpowiada :)

oliwia
@Mariola

Wybiera się ktoś jeszcze z Krakowa w okolicach 15 lipca?

xxxx

Jakie są godziny pracy przy robieniu sałatek ? wie ktoś może ? pracuje się w nocy ?

X
@xxxx

Nie pracuje się w nocy

Weronika

Cześć:) czy wie ktoś może jaka jest stawka godzinowa ? Na stronie nie zauważyłam żadnej wzmianki o tym.

Angelika

Jedzie ktoś może 5 lipca do pracy busem w okolice Rotterdamu ?

Slaw

Ktoś może jutro 04.07.2018 jedzie do Rotterdam bądź wokolice i zgarnął y 2 osoby z bagażem spod granicy niemiecko-hol? Proszę dzwonić 516559358

Jakub

Witam, wyjeżdża ktoś z tej firmy z Częstochowy z początkiem lipca ?

Seb

Cześć wszystkim, początkiem lipca jadę z dziewczyną, ktoś chętny jechać z nami? Mamy po 18 lat

Avik
@Seb

Ja jestem chętny z kolego możemy się wybrać razem raźniej

llmop
@Seb

siema. ja rowniez wyjezdzam poczatkiem lipca.

Pysiaa
@Seb

Hej ja tez z chłopakiem się wybieramy tam mamy po 19 lat jeśli chcesz mieć jakiś kontakt z nami pisz na e-mail pysiaa2@onet.eu

Mmmariola
@Seb

Hej, macie już coś ogarnięte? Chcę jechać na początku lipca z koleżanką.

@Mmmariola

tak rozne wiekowo ok

Mmmariola
@anonymous

Ale czy wiecie już gdzie będziecie pracować?

@Seb

ja bardzo chętnie ; ) 20 lat tylko że planuje 30 lipca .

Xyyzz

Ja bardzo chętnie a skąd jedziecie ? :D

Angelika
@Seb

Macie jeszcze jakieś miejsca ? :)

Chętnie się zabiorę

czesc jestem w HOLANDI obecnie mam prace nie nazekam jest fajnie mieszkanie tez fajnie opinie wystawiajom tym kturym pracowac nie chce sie bo taka pawda po co sie oklamywac pacuje przez firme AXIDUS jes ok tylko pracowac o jak sie nie chce to pracodawca niestety zwalnia ludzi i potem opinie takie som to nie WAKACJIE tylko praca,,

Aakk

my pojechalismy dzis

Mmm

I jak?

Wika

Hej :) Jedzie ktoś 10 lipca z okolic Gorzowa Wielkopolskiego?

Emilka

Praca przy kapsułkach kawy. Powiedzcie coś więcej, czy są pewne godziny, ile maksynalnie godzin można pracować? Jakie są warunki zakwaterowania i czy daleko z domków do pracy. Jadę z początkiem lipca.

lola
@Emilka

praca na kawie bardzo fajna polecam ;) pracowałam tam dwa tygodnie niestety zostałam przeniesiona na inny zakład ale nie narzekam, jedyny minus to to ze jest gorąco, praca lekka składanie kartoników, pakowanie kawy, minus - mała stawka w porównaniu do innych zakładów. praca na 3 zmiany(ranna, popołudniowa i nocka) 8 godzin, 7 jest liczone bo 8 godzina to przerwy, miła atmosfera ;)

Raz3rox

Witam czy jedzie ktoś w poniedziałek z łódzkiego? Okolice Łodzi

@Raz3rox

Cześć, ja planuje jechać 1 sierpnia, Łódz

@Raz3rox

Ja planuje jechać 1 sierpnia, Łódz

Para

Hej czy jest już ktoś tam na miejscu? jakaś para ? i możecie powiedzieć jak to wszystko wygląd czy rzeczywiscie tak jak pisza i mówią

@Para

jest ok tylko pracowac jezeli sie chce

marzena

hej Chce jechac do pracy lec mam problem 18 lipca mam obrone licencjackiej a rodzenstwo chce jechac prędzej (3 lipiec). Chcialabym mieszkac razem z nimi bardzo... czy jest taka mozliwosc dojazdu jednej osoby ????

Lilaghv
@marzena

Tak

@marzena

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.